مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااااا یه سوال فنی :D
ثبت نام برای آزمون ها محدودیت زمانی نداره؟!

مثلا می شه برای آزمون شماره 4 دو هفته قبلش ثبت نام کرد؟!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا شکرت:gol::gol:....آزمون دادم.بچه ها چقد تر و تمیز بود آزمونش؟!.........بچه ها سیلابس آزمونای مرکز معماری رو یکی از بچه ها زحمتشو کشیدن برام گذاشتن تو تاپیک ولی تاریخ آزموناش که قیمت آزمونارو هم نوشته ندارم یعنی دارما خیلی تاره.....کسی واضحش و نداره؟!

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا شکرت:gol::gol:....آزمون دادم.بچه ها چقد تر و تمیز بود آزمونش؟!.........بچه ها سیلابس آزمونای مرکز معماری رو یکی از بچه ها زحمتشو کشیدن برام گذاشتن تو تاپیک ولی تاریخ آزموناش که قیمت آزمونارو هم نوشته ندارم یعنی دارما خیلی تاره.....کسی واضحش و نداره؟!

http://iacenter.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=489
تو سایتش هست دیگه عزیز...اینم لینکش

faezeh fazi

عضو جدید
ممنون عزیزم نه من ثبت نام نکردم چون شهرستانیم بعدم پولش زیاده برام فقط بر طبق همین سیلابس ها میخونم وبقول خودتون بعد بچه ها گذاشتن سوالارو خودم محک میزنم امیدش به خدا

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ایوان خانه هیچ جای دیگه ای جز تهران نمایندگی نداره؟
یعنی فقط بچه های تهران می تونند شرکت کنند توی آزمون ها؟!

اره متاسفانه :cry:
ولی اینترنتیشو من میخام ثبت نام کنم شنبه فقط بین مرکزو ایوان دودلم :confused::w29:
جدیدا نمایندگی ایوان خانه تبریز هم اومده.....برین سایت www.boed.ir
دوستان عزیز
من به جواب یکی از سوالام که مبحثی بخونیم یا کتاب کتاب نرسیدم!!
الان مرکز و ایوان هر دو مبحثی می رند
حسن مبحثی اینه که یه مبحث رو از چند تا کتاب کامل می خونی و مسلط میشی و
و بدی اش اینه که توی آزمونای دیگه مجبور نیستی دیگه سراغ اون مبحث بری و ممکنه فراموشت بشه!!:surprised:

کتابی خوندن حسنش اینه که توی هر کتاب مثلا بحث سازه های کششی رو مجبور میشی دوباره بخونی!
که الان فقط سیلابس آکادمی کتابیه!!

اینا به ذهن من میاد
شما چه جوری می خونید و کدوم روش به نظرتون بهتر میاد؟!:confused:

والا من تا یه کتابو نتونم تموم کنم نمیتونم برم سروقت بعدی که این درست نیس....چند وقتیه لنگ جهان زارعیم....ولی میخوام یه برنامه بنویسم با سیلابس مرکز جلو برم و هر هفته دو کتاب متغییر و دو کتاب ثابت داشته باشم
مثلا فن قسمت سازه و حلیات ثابت باشه ولی یه هفته در کنارش تنظیم بخونم یه هفته صوت و.....
نمیدونم جواب میده یا نه....امتحان نکردم

آخرین ویرایش:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها دوتا سوال میخوام بپرسم نگین جاش اینجا نیست و فلاناااا....اونور خلوته....اعصاب مصابم ندارم....

یک:تو معماری جهان زارعی نوشته ستونای ایونیک مثل ستونای کرنتی قطرش تغییر نمیکنه....در حالی که تو عکس که با شیوه دوریک مقایسه کرده قطر ستون رفته رفته کم شده....چطووووررر؟؟؟

دو:تو شیوه ایونیک نوشته طرح این ستون به بیننده از هر طرف دید مشابهی میدهد اما تو شیوه کرنتی نوشته تو سر ستون ایونیک مشکل دید در گوشه ها لاینحل مانده بود و تو شیوه کرنتی این مشکل حل شده

زود تند و سریع همه رو جواب بدین

mehriman

عضو جدید
جدیدا نمایندگی ایوان خانه تبریز هم اومده.....برین سایت www.boed.ir

والا من تا یه کتابو نتونم تموم کنم نمیتونم برم سروقت بعدی که این درست نیس....چند وقتیه لنگ جهان زارعیم....ولی میخوام یه برنامه بنویسم با سیلابس مرکز جلو برم و هر هفته دو کتاب متغییر و دو کتاب ثابت داشته باشم
مثلا فن قسمت سازه و حلیات ثابت باشه ولی یه هفته در کنارش تنظیم بخونم یه هفته صوت و.....
نمیدونم جواب میده یا نه....امتحان نکردم

دوست عزیز ما برای رفع اشکال و پاسخ به سوالات درسی شما در زمینه ازمون ارشد و دکتری در این انجمن هستیم
"فقط سوالات درسی " و اگر لازم بود آموزش

آخرین ویرایش:

Arc.a

عضو جدید
کسی تاریخ آزمون رایگان مرکز معماری رو میدونه؟؟؟ امروز نبود؟؟؟:surprised:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دوتا سوال میخوام بپرسم نگین جاش اینجا نیست و فلاناااا....اونور خلوته....اعصاب مصابم ندارم....

یک:تو معماری جهان زارعی نوشته ستونای ایونیک مثل ستونای کرنتی قطرش تغییر نمیکنه....در حالی که تو عکس که با شیوه دوریک مقایسه کرده قطر ستون رفته رفته کم شده....چطووووررر؟؟؟

دو:تو شیوه ایونیک نوشته طرح این ستون به بیننده از هر طرف دید مشابهی میدهد اما تو شیوه کرنتی نوشته تو سر ستون ایونیک مشکل دید در گوشه ها لاینحل مانده بود و تو شیوه کرنتی این مشکل حل شده

زود تند و سریع همه رو جواب بدین
ستون ایونیک از هر طرف ( 4 طرف اصلی ) دید مشابه میده اما از گوشه ها دید مشابه نمیده...... :w12: قطرشو نمیدونم قضیه چیه...
من امروز بین کنکور ازمایشیم ناهار خوردمو بازی والیبالو دوچرخرو دیدم:lol: :w21:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نتایج آزمون اومد بیاین بگین چه کردین
من تا الان 20 درس 504........5 درس تافل تنظیم شرایط نصفشو آکوستیک نصفشو و نصف درک رفتار رو خوندم الان من نمیدونم تو چه وضعیتیم خوب یا بد؟:confused:
اوممم ...خیلی خوب.... ولی فن و تاریخ مهم تر از اکوستیکو تنظیم وقت بیشتر برای اوناست :w21:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دارم کتاب سازه و درک گلابیو (ازین ب بعد اسمشو میداریم گلابی) میخونم هم کنکاش دو جلده هم فاطمی ینی کنکاش بهتره؟:w10:
این اقا پروفسوره ....
دیگه نبینم بخای اینجوری صداش کنیا!!!!:lol: :love:

پیوست ها

• www.pichak.net-346.gif
    www.pichak.net-346.gif
    4.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 27.gif
    27.gif
    11.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Arc.a

عضو جدید
بچه ها نتایج آزمون اومد بیاین بگین چه کردین
من تا الان 20 درس 504........5 درس تافل تنظیم شرایط نصفشو آکوستیک نصفشو و نصف درک رفتار رو خوندم الان من نمیدونم تو چه وضعیتیم خوب یا بد؟:confused:

آزمون چی؟؟
منم 15 درس 504 ...
جهان زارعی تقریبن تموم 3 فصلش مونده....ولی حتی اسم فصلا هم یادم نموند:whistle:چطوری دوره کنم؟؟؟
سازه گلابچی فصل هفتم...
ایستایی ی فصل خوندم...

تاریخ شهر ایران منابعش چ کتابایی میشه؟؟؟؟:eek:

جزوه های منظر باشگا تصویر ندارن... فایلی نیس ک عکس باغایی ک گفته توش باشه؟؟؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز
من به جواب یکی از سوالام که مبحثی بخونیم یا کتاب کتاب نرسیدم!!
الان مرکز و ایوان هر دو مبحثی می رند
حسن مبحثی اینه که یه مبحث رو از چند تا کتاب کامل می خونی و مسلط میشی و
و بدی اش اینه که توی آزمونای دیگه مجبور نیستی دیگه سراغ اون مبحث بری و ممکنه فراموشت بشه!!:surprised:

کتابی خوندن حسنش اینه که توی هر کتاب مثلا بحث سازه های کششی رو مجبور میشی دوباره بخونی!
که الان فقط سیلابس آکادمی کتابیه!!

اینا به ذهن من میاد
شما چه جوری می خونید و کدوم روش به نظرتون بهتر میاد؟!:confused:
مبحثی بهتره عزیزم.... باید ی مبحثو از چند کتاب خوند و بعد با مقایسه اونا با هم به یه خلاصه برسی ... تو فنو تاریخ ک خیلی کمک میکنه... چون مطالب کتابا مکمل همن ...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا
دوستان عزیز سلام
موسسه "مهر ایمان "نماینده مرکز معماری ایران در تبریز در نظر دارد به تمامی سوالات درسی شما در زمینه آزمون
کارشناسی ارشد و دکتری پاسخ داده و رفع اشکال نماید. در ابتدا با دروس زیر شروع میکنیم
دروس فنی مجموعه معماری
ایستایی و فن ساختمان / سیستم های ساختمانی مجموعه هنر و ساخت
مدیریت تشکیلات کارگاهی مجموعه هنر و ساخت
اونوقت کجا سولامونو ازتون بپرسیم....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون چی؟؟
منم 15 درس 504 ...
جهان زارعی تقریبن تموم 3 فصلش مونده....ولی حتی اسم فصلا هم یادم نموند:whistle:چطوری دوره کنم؟؟؟
سازه گلابچی فصل هفتم...
ایستایی ی فصل خوندم...

تاریخ شهر ایران منابعش چ کتابایی میشه؟؟؟؟:eek:

جزوه های منظر باشگا تصویر ندارن... فایلی نیس ک عکس باغایی ک گفته توش باشه؟؟؟
تاریخ شهرو ایران ضریبش برای گرایش معماری معماری صفره یعنی نمیخاد ج بدی....
تاریخو تو هر فصلی اول تقسیم بندی اون شیوه شناخت ویجگی اون دوره بناها شاخص .....و بعد تک تک بناها و عکساشو مسلط شو... دوره بعدی جزییات هر بنا .....
تصویرو مطالبی ک مربوط ب تصاویره هم خیلی مهمه...

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستای گلم

دوستان یکی از دوستان عزیزم طی صحبتی که با آقای مجتبی امیری(مدرس ایوانخانه)داشته اند قرار شده کلاس زبان تخصصی مدیریت و معماری برگزار کنند و اینکه از صحبت های اقای امیری معلوم بود خیلی دلسوز و به فکر بچه ها هستن و حاضر شدن با هزینه ای منطقی و معمولی این کلاسها رو تشکیل بدن ولی باید کلاس به حد نصاب برسه تا ایشون هم کلاس رو برگزار کنند......با توجه به اینکه تعریف زیادی از ایشون شنیدم و کتابهاشون هم گویای علمشون هست

حالا هر کی مایل بود میتونه به من پیام خصوصی بده البته زمان محدوده و تا 1 هفته هر کی خواست زودتر بگه

آخرین ویرایش:

elham_er

عضو جدید
سلام دوستان ..توی شهر بابل کلاس تخصصی زبان .با استاد تقی زاده گذاشتن برای کنکر ارشد معماری..کسی این استاد و میشناسه..از اونجایی که هزینه ش 500 تومن میخوام برای رفتن به این کلاس مطمن بشم/

آخرین ویرایش:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: اره خوب ولی همین پروفسور نمودار من یکیو رسم کرد واس ارشد ... خو چ خبرته هر دو روز ی بار 6 تا کتاب میدی بیرون؟؟!!:wallbash::w13::w22:
در هر صورت اگه کتابا کم بود باز نمودار شما ب همون صورت بود چون مث شما رقباتونم فرصت بیش تری میداشتن :lol:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ستون ایونیک از هر طرف ( 4 طرف اصلی ) دید مشابه میده اما از گوشه ها دید مشابه نمیده...... قطرشو نمیدونم قضیه چیه...
من امروز بین کنکور ازمایشیم ناهار خوردمو بازی والیبالو دوچرخرو دیدم:lol: :w21:
:w10::w20: چرا انقدر جمله ها شبیه به همن ولی معانیشون متفاوته:w00::w06:.....قضیه قطرشو فهمیدی با منم تقسیم کن....قطرشو نه هاااا.....اطلاعاتشو:biggrin::D
البته هممچنان من معتقدم که از هر 4 طرف هم دید مشابهی نداره ستون ایونی:w12:
با سلام به همه دوستای گلم

دوستان یکی از دوستان عزیزم طی صحبتی که با آقای مجتبی امیری(مدرس ایوانخانه)داشته اند قرار شده کلاس زبان تخصصی مدیریت و معماری برگزار کنند و اینکه از صحبت های اقای امیری معلوم بود خیلی دلسوز و به فکر بچه ها هستن و حاضر شدن با هزینه ای منطقی و معمولی این کلاسها رو تشکیل بدن ولی باید کلاس به حد نصاب برسه تا ایشون هم کلاس رو برگزار کنند......با توجه به اینکه تعریف زیادی از ایشون شنیدم و کتابهاشون هم گویای علمشون هست

حالا هر کی مایل بود میتونه به من پیام خصوصی بده البته زمان محدوده و تا 1 هفته هر کی خواست زودتر بگه
خوش به حالتون برین استفاده کنین....
سلام دوستان ..توی شهر بابل کلاس تخصصی زبان .با استاد تقی زاده گذاشتن برای کنکر ارشد معماری..کسی این استاد و میشناسه..از اونجایی که هزینه ش 500 تومن میخوام برای رفتن به این کلاس مطمن بشم/

نه بابا چه خخخخببببرررره 500 تتتتوووومممننن؟؟؟!!!!!!!!! اتم کشف نمیکنه که تو کلاس احیانا؟؟:eek:
بشین درک مطلب بخون تست بزن...60 یا70 تومن بود می ارزید ولی 500 تومن نننچچچچ:redface:

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گاهی باید نشنید...

چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند.

بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغه های دیگر مدام می گفتند: که دست از تلاش بردارند
چون نمی توانند از گودال خارج شوند و خیلی زود خواهند مرد.

بالاخره یکی از دو قورباغه تسلیم گفته های دیگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت. سر انجام به داخل گودال پرت شد و مرد. اما قورباغه دیگر با
تمام توان برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد. هر چه بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که تلاش بیشتر فایده ای ندارد او مصمم تر می شد تا اینکه بالاخره
از گودال خارج شد. وقتی بیرون آمد. بقیه قورباغه ها از او پرسیدند: مگر تو حرفهای ما را نمی شنیدی؟

معلوم شد که قورباغه ناشنواست. در واقع او در تمام مدت فکر می کرد که دیگران او را تشویق می کنند.

***پایداری و تلاش کلید هر بند بسته ای است***

f-15c

عضو جدید
گاهی باید نشنید...

چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند.

بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغه های دیگر مدام می گفتند: که دست از تلاش بردارند

چون نمی توانند از گودال خارج شوند و خیلی زود خواهند مرد.

بالاخره یکی از دو قورباغه تسلیم گفته های دیگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت. سر انجام به داخل گودال پرت شد و مرد. اما قورباغه دیگر با

تمام توان برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد. هر چه بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که تلاش بیشتر فایده ای ندارد او مصمم تر می شد تا اینکه بالاخره

از گودال خارج شد. وقتی بیرون آمد. بقیه قورباغه ها از او پرسیدند: مگر تو حرفهای ما را نمی شنیدی؟

معلوم شد که قورباغه ناشنواست. در واقع او در تمام مدت فکر می کرد که دیگران او را تشویق می کنند.

***پایداری و تلاش کلید هر بند بسته ای است***

عبرت شدم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا