مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moeinz

کاربر بیش فعال
من اصلا تشکر ندارم هیچ جا :/..شاید چون با گوشی میام اینطور باشه..به هر حال از همتون ممنون که اینقدر اطلاعات میدین..یه سوال هم دارم،سیری در مبانی نظری معماریان،طراحی اقلیمی قبادیان،ابنیه سنتی قبادیان،مصالح سام فروتنی،باغ ایرانی بازتابی از بهشت دیگه جز منابع نیستن؟چون من دو سال پیش خریدم این کتاب ها رو و اون موقع جز منابع بودن،اگه اطلاعی دارین ممنون میشم.

اینا نه نیستن
شاید جزو منابع درجه س چهار باشن

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا من از همه تشکر میکنم.هرچند جواب منو ک ندادین ک..انقد ج.ندادین ک خودم یادم رف.
آخه منم اسن تشکر ندارم.
اسمان بازم از تو ممنون.
راسی مارال منم این سوال رو دارم.(طراحی داخلی)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عاقا من از همه تشکر میکنم.هرچند جواب منو ک ندادین ک..انقد ج.ندادین ک خودم یادم رف.
آخه منم اسن تشکر ندارم.
اسمان بازم از تو ممنون.
راسی مارال منم این سوال رو دارم.(طراحی داخلی)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/457444-مشهد-►-میتینگ-بچه-های-مشهد/page63
فقط بینش پست اسپم زیاده:redface:

sahba jun

عضو جدید
شما تو همین سایت میتونی منابع زیادی پیدا کنی و از بچه ها مشاوره بگیری...خیلی خوب جواب میدن
استراتژیت حرف نداره عزیزم ولی یه سوال : دستت اومده که مثلا یه فصل از سبک رو چند روزه میتونی بخونی تموم کنی با این روش؟؟؟
دیر نیس نگران نباش;)

راستش من هنوز دارم ازمون و خطا میکنم و میرم جلو هنوز واسه ی سری کتابا برنامه ندارم واسه همین ک یکم سخته تموم کردنشون که نگرانم

mahsa_mr

عضو جدید
بچه ها من تازه امروز شروع کردم واسه ارشد خیلی دیره نه؟:w09:
آخه مهر کلاسام هم شروع میشه

mahsa_mr

عضو جدید
شما روزی چند ساعت درس میخونید؟
همراه با منابع اصلی تست هم میزنید؟
چه کتاب تستی بخرم؟؟؟:question:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا تنظیم و تاسیسات کتابای منبع چیاست؟ اگه فقط ی کتاب بخوام بخونم ازشون کدوم کتاب پیشنهاد میکنید ؟
یعنی کسی بین شما ها نیس که بتونه به من کمک کنه . عجب :)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
واسه گرامر کتابای دبیرستان و پیش دانشگاهی + توصیه صد در صد من خوندن کتاب English grammer in use (کتاب فوق العاده جذابیه و تقریبا میشه گفت خوندشنش آسونه);)

مرسی ارزو جون
من الان دانلودش کردم ی نگاهی انداختم بهش
بنظر میاد خیلی قشنگ توضیح داده

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا تنظیم و تاسیسات کتابای منبع چیاست؟ اگه فقط ی کتاب بخوام بخونم ازشون کدوم کتاب پیشنهاد میکنید ؟
دوست عزیز من خودم منابع درستی ندارم ولی این منابع مرکز معماری هست برای تنظیم و تاسیسات امیدوارم به کارت بیاد و درست باشه;)تاسیسات.jpg

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من خودم منابع درستی ندارم ولی این منابع مرکز معماری هست برای تنظیم و تاسیسات امیدوارم به کارت بیاد و درست باشه;)مشاهده پیوست 216976
بله اما چون اصلا این کتابارو نمیشناسم نتونستم انتخاب کنم!!! یعنی نمیدونم بین این ها برای اولویت اول از چه کتابی شروع کنم !! ممنون.:)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

واسه گرامر کتابای دبیرستان و پیش دانشگاهی + توصیه صد در صد من خوندن کتاب English grammer in use (کتاب فوق العاده جذابیه و تقریبا میشه گفت خوندشنش آسونه);)
واقعا این کتاب grammer in useرو میشه جایگزینه کتابای گرامر کنکور کرد?من اصلا از رستمی نمیتونم بخونم خیلیییییی زیاده 100سال دیگم تموم نمیشه:(

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ارزو جون
من الان دانلودش کردم ی نگاهی انداختم بهش
بنظر میاد خیلی قشنگ توضیح داده

فدات:smile:کتاب عالی هستش.فقط اگه این کتاب و خوندین بعدش تست گرامر بزنین.حتما کتابای تست دبیرستانتون مثل گاج یا قلمچی رو دارین یا چیزایی شبیه این.اگه تست بزنین تثبیت میشه تو ذهنتون

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

فدات:smile:کتاب عالی هستش.فقط اگه این کتاب و خوندین بعدش تست گرامر بزنین.حتما کتابای تست دبیرستانتون مثل گاج یا قلمچی رو دارین یا چیزایی شبیه این.اگه تست بزنین تثبیت میشه تو ذهنتون
این کتاب انگار چند مدل و چند سطح داره کدومشو باید بگیریم?

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا این کتاب grammer in useرو میشه جایگزینه کتابای گرامر کنکور کرد?من اصلا از رستمی نمیتونم بخونم خیلیییییی زیاده 100سال دیگم تموم نمیشه:(

به نظر من که میشه.اسم کتاب روشه دیگه....English GRAMMER in use. در ضمن این کتاب و من 8 سال پیش خریدمش چن سالی میشه که لاشو باز نکردم ولی تا اونجایی که یادمه تو یه صفحه(فقط یه صفحه)گرامر گفته و تو صفحه بعدیش تمریناتشه.هر موضوع گرامر و شما میتونی تو دو صفحه جمع کنی.در ضمن لازم نیس همش و بخونین اون قسمت هایی رو بخونین که بلد نیستین

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

گلم منم مثل شما زیاد از منابع تنظیم و تاسیسات با خبر نیستم ولی دوستمون فایل گذاشتن به نظر من که کامله.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من که میشه.اسم کتاب روشه دیگه....English GRAMMER in use. در ضمن این کتاب و من 8 سال پیش خریدمش چن سالی میشه که لاشو باز نکردم ولی تا اونجایی که یادمه تو یه صفحه(فقط یه صفحه)گرامر گفته و تو صفحه بعدیش تمریناتشه.هر موضوع گرامر و شما میتونی تو دو صفحه جمع کنی.در ضمن لازم نیس همش و بخونین اون قسمت هایی رو بخونین که بلد نیستین
شما کتاب grammer in useرو دارین میگین که یک صفحه گرامره بعد تمرینه?
کتاب شما چه رنگیه اخه انگار سطح های مختلف داره

sahba jun

عضو جدید
من میخوام تا اخر تابستان اینهارو بخونم اخه ترم تابستانی هم دارم:
نشریه55-
درک پارسه-
درس نامه مرکز معماری-
داستانهای 504 و خود 504-
معماری معاصر خوشنویس-
جزوه متدین 2-
شناخت مواد مصالح پارسه-
معمار+مهندس=ساختار-

سلام بنظرم خوبه درک رفتار سازه ها رو هم بخونی جزوه سروش نیا هم همینجور
منم کتابایی ک میخام بخونم رو میذارم میخاستم اخر هفته بذارم ک ادیت هم کرده باشم ولی الان میذارم
ایشالا اونا رم ببین یکم انتخاباتو تغییر بدی خوبه

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله اما چون اصلا این کتابارو نمیشناسم نتونستم انتخاب کنم!!! یعنی نمیدونم بین این ها برای اولویت اول از چه کتابی شروع کنم !! ممنون.:)
کنار همه کتاب ها ستاره داره اون کتاب هایی که ستاره هاش بیشتره اولویت بیشتری داره ..:)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به منم جواب بدین لطفا؟

ای جانم.......میزان ساعات مطالعه بستگی به شرایط خودتون داره.نه افراط کنین تو مطالعه نه تفریط(تفریط و درست نوشتم؟!!!:D)من بعد خوندن منبع اصلی تست می زنم ولی باز اینم به خود شما و شرایطتون مربوط میشه...و راجع به اینکه چه کتاب تستی بهتره باید بگم من اطلاعی در این ضمینه ندارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا