مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mona nadi

عضو جدید
بچه ها کیا مثل من کلاس سروشنیا ثبت نام کردن؟ هروقت رفتم حتما جزوه هاشو میزارم هم فایل صوتی
من نرفتم و نمیتونم برم چون شهرستانم.خیلی هم سراغ کسایی که کلاس رفتن گشتم!اگه فایلاشو میذاشتی خیلی ممنون میشدم

mona nadi

عضو جدید
بچه ها فردا 1 مرداده!!!!......تیر چقد زود تموم شد!...برنامم برا مرداد تموم کردن این کتاباس:درک رفتار سازه ها، تاریخ غرب ریشه ها و مفاهیم، سبک شناسی پیرنیا،504،تاسیسات(منبع این و نگم بهتره)،معماری فرم فضا و نظم....البته دوتا کتاب اولی و ندارم به یکی سپردم بخره هنو نخریده
خب منبع اینم بگو دیگه!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من صبا نمی تونم بیدار شم....بمب کنارم منفجر بشه متوجه نمی شم چه برسه به زنگ ساعت!!!واسه ارشد بایس حداکثر تا 7 پاشیم دیگه!!!!من چیکار کنم؟؟:w04:

mona nadi

عضو جدید
بچه ها من صبا نمی تونم بیدار شم....بمب کنارم منفجر بشه متوجه نمی شم چه برسه به زنگ ساعت!!!واسه ارشد بایس حداکثر تا 7 پاشیم دیگه!!!!من چیکار کنم؟؟:w04:
منم یه ساله هر کاری میکنم نمیتونم صب زود بیدار شم.ولی روز کنکور امسال 6 دنگ بیدار بودم سر جلسه ام مشکلی نداشتم:biggrin:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دوتا کتاب گرفتم(درک رفتار سازه و معماری غرب بانی مسعود)...اینا با چنتا کتاب دیگه که تو مرداد می خونم تموم شه....بایس واسه تاسیسات بگیرم..چاره دیگه ای نیس...فک کنم شمام باید یکی بگیرین واسه تاسیسات..البته یکی دوتام نیس:D

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دارم:البته زیاده هاااا ولی فاکتور میگیرم:D
برای من که اصصصلا فن رو شرو نکردم و ایستایی اینا هیچی یادم نمونده و مبتدی مبتدیم چه کتابی پیشنهاد میکنین؟؟؟از ب بسم الله شرو بشه هاااا!!!!غلط غلوطم نداشته باشه:razz:
به نظر من ایستایی فاطمی خیلی بهتر از هنرستان خوندن !!! . الکی منابع زیاد نخون ... منابع خود کنکور بخون ... :)

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته قبل اینها خوندم ...
زبان :
گرامر زبان فعل های معلوم و مجهول
فن :
بردار - گشتاور - تعادل - کابل - بارهای وارد بر ساختمان ( جزوه سروش و مطالب مربوط به این مباحث کتب گلاب )
من فقط 6 تا از کتب گلاب میخونم ... :)
تاریخ :
اصول و سبک پارسی ( جزوه نسیم + سبک شناسی + زارعی )
درک :
طراحی محصول + ابنیه سنتی
منظر :
هیچی
این هفته :
زبان
1-6 504
تست 1-40 لغات سالهای گذشته کنکور
فن
کابل و مبانی لرزه شناسی
تاریخ :
سبک پارتی
درک :
پرسپکتیو سایه انعکاس
منظر
هنوز نمی دووونم ؟!!! ... باید سر کلاس عظمتی بروم تا بفهمم چی میخوام بخونم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من امروز درک رفتارو تا اول تیر و دال خوندم
تاریخ جهان زارعی اول هندم
زبان هم 504 مرور لغات همچنان!!!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 504 لغات و تا 12 خوندم و تو متن درسم 4 رو تموم کردم
سبک شناسی فصل دومم
معماری غرب بانی مسعود اول رومم
معماری فرم فضا و نظم تا 50 خوندم
تاسیسات مدرسانم همچنان اندر خم فصل اولم
درک رفتار سازه هام تو خرپام
این جوری نیگام نکنید:w05:...میدونم هنوز عقبم ولی هوا داره خنک تر میشه..میتونم جمعش کنم;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه ساله هر کاری میکنم نمیتونم صب زود بیدار شم.ولی روز کنکور امسال 6 دنگ بیدار بودم سر جلسه ام مشکلی نداشتم:biggrin:

آره نمیدونم چه حکمتیه روزایی که کار دارم...هر کاری به جز درس خوندن!!!اتوماتیک پا میشم:biggrin:

moeinz

کاربر بیش فعال

آره نمیدونم چه حکمتیه روزایی که کار دارم...هر کاری به جز درس خوندن!!!اتوماتیک پا میشم:biggrin:

من خودم بیشترین مشکل رو تو خاب داشتم
برا کنکور برنامه خوب برا غذا خوردنو خاب خیلی میتونه تو بهبود عملکردتون مفید باشه
من دو س ماه آخرو این دو برنامه رو خوب پیاده کردم ک هنوزم تو حسرتم ک بتونم ب اون شرایط برگردم ک فعلن نشده
برا خاب منی ک تا 3-4 بیدار میموندم بخاطر کنکور و درس راس 12 فوق فوقش 12.5 میخابیدم صبحم دیر دیرش 7.5 یا 8بیدار میشدم
اکثرنم برا نماز ک بیدار میشدم نمیخابیدم
یعنی اول کار با نور موبایل میخوندمو تاریک بود هنو
ظهرا هم اگه زیاد میدیدم کم خابم ی نیم ساعت تا ی ساعتی میخابیدم

برا غذا هم هر 3 تا وعده رو سیر سیر میخوردم(بوقتش)تا وسط کار گشنگی مزاحم کار نباشه و نیافتم ب جون یخجال

البته من شاید اینجوری ک گفتم ترسیده باشین ک ما اینجوری نیستیم ما زیاد میخابیم و یا خیلی چیای متفاوتو نا امیدی
ولی این برنامه برا دو س ماه آخر بود

این زمونا از 9 تا ده شرو میکردم(دقت اینکه درسو شرو میکردما ن ک بیدار بشم)

ولی سعی کنین با برنامه و جمو جور و مرتب باشین

تو وسط این برنامه ی وقتایی بی برنامگی هم خیلی لذت بخش بود...وسط درس ی لحظه کتابو بکوبی دیوارو بری دنبال خوشی و بی فکری;)

arch_ro1

عضو جدید
این لینکشه دوست عزیز :
www.memrise.com/course/19499/hidden-words-of-504-book/

* از سمت چپ صفحه قسمت بالا اگه زیان قسمت I speak رو روی Persian بزاری این course واست میاد ;)
وای ممنونم ازت اتفاقا منم دنبال یه همچین چیزی بودم که لغات متن رو هم نوشته باشه پیدا نمیکردم تا این که اینجا دیدم .واقعا ممنون

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم بیشترین مشکل رو تو خاب داشتم
برا کنکور برنامه خوب برا غذا خوردنو خاب خیلی میتونه تو بهبود عملکردتون مفید باشه
من دو س ماه آخرو این دو برنامه رو خوب پیاده کردم ک هنوزم تو حسرتم ک بتونم ب اون شرایط برگردم ک فعلن نشده
برا خاب منی ک تا 3-4 بیدار میموندم بخاطر کنکور و درس راس 12 فوق فوقش 12.5 میخابیدم صبحم دیر دیرش 7.5 یا 8بیدار میشدم
اکثرنم برا نماز ک بیدار میشدم نمیخابیدم
یعنی اول کار با نور موبایل میخوندمو تاریک بود هنو
ظهرا هم اگه زیاد میدیدم کم خابم ی نیم ساعت تا ی ساعتی میخابیدم

برا غذا هم هر 3 تا وعده رو سیر سیر میخوردم(بوقتش)تا وسط کار گشنگی مزاحم کار نباشه و نیافتم ب جون یخجال

البته من شاید اینجوری ک گفتم ترسیده باشین ک ما اینجوری نیستیم ما زیاد میخابیم و یا خیلی چیای متفاوتو نا امیدی
ولی این برنامه برا دو س ماه آخر بود

این زمونا از 9 تا ده شرو میکردم(دقت اینکه درسو شرو میکردما ن ک بیدار بشم)

ولی سعی کنین با برنامه و جمو جور و مرتب باشین

تو وسط این برنامه ی وقتایی بی برنامگی هم خیلی لذت بخش بود...وسط درس ی لحظه کتابو بکوبی دیوارو بری دنبال خوشی و بی فکری;)

منم سالهای ساله ک عادت کردم شبا دیر میخابم و صبحهام...:redface:
انقد عادت کردم ک حتی اگه ی شب زودم بخابم بازم ...:D
میخام سعی کنم درستش کنم ولی نمیشه...حالا دارم روش کار میکنم.:smoke:
کتابو بکوبی دیوارو دوس دارم ..احساس میکنم آدمو خالی میکنه و ی حسه خیلی خیلی قشنگ ب آدم میده...بر عکس ظاهر کارش ک ی کم بده...پیشنهاد میکنم.
حتتی لاشه کتاب رو بعد از برخورد ب دیوار از رو زمین برش ندارین تا وقتی از خوش گذرونیو بی خیالی کنکور برگشتید ی بار دیگه هم ببینیدش...حالتونو بهتر میکنه...
:w21::w31::w33::w36::w42::w14::w35:

memar_71

عضو جدید
سلام بچه ها...من هم تازه شروع کردم...بچه ها کسی جزوه غیرخامه سروش نیارو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی دنبالشم...ممنون میشم کمکم کنید :(

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم سالهای ساله ک عادت کردم شبا دیر میخابم و صبحهام...:redface:
انقد عادت کردم ک حتی اگه ی شب زودم بخابم بازم ...:D
میخام سعی کنم درستش کنم ولی نمیشه...حالا دارم روش کار میکنم.:smoke:
کتابو بکوبی دیوارو دوس دارم ..احساس میکنم آدمو خالی میکنه و ی حسه خیلی خیلی قشنگ ب آدم میده...بر عکس ظاهر کارش ک ی کم بده...پیشنهاد میکنم.
حتتی لاشه کتاب رو بعد از برخورد ب دیوار از رو زمین برش ندارین تا وقتی از خوش گذرونیو بی خیالی کنکور برگشتید ی بار دیگه هم ببینیدش...حالتونو بهتر میکنه...
:w21::w31::w33::w36::w42::w14::w35:

من اصلا دلم نمیاد:cry:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من اصلا دلم نمیاد:cry:

عب نداره اسپم کنیدا
راحت باشید!!!
من از صب زبانو تاریخ جهان خوندم
عصر هم فن دال و تیرو شرو میکنم-ستون و دیوارو هم ی مرور میکنم
موفق باشید و ب اسپمتون ادمه بدید:D

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
عب نداره اسپم کنیدا
راحت باشید!!!
من از صب زبانو تاریخ جهان خوندم
عصر هم فن دال و تیرو شرو میکنم-ستون و دیوارو هم ی مرور میکنم
موفق باشید و ب اسپمتون ادمه بدید:D

فک کنم منظورتون اینه که پیام بی مورد ارسال می کنم؟!........چشم دیگه تکرار نمی شه;)

navid_nj7

عضو جدید
من سازه در معماری رو تموم کردم ولی آخراش خیلی سخت شد هیچی نفهمیدم :) بیشتر کتابهارو با عصر کنکاشش احتمالا بخونم الان معماری جهانو شروع کردم تا ژاپن خوندم ولی خب تو دور اول چیز خاصی یادم نمیمونه :))

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سازه در معماری رو تموم کردم ولی آخراش خیلی سخت شد هیچی نفهمیدم :) بیشتر کتابهارو با عصر کنکاشش احتمالا بخونم الان معماری جهانو شروع کردم تا ژاپن خوندم ولی خب تو دور اول چیز خاصی یادم نمیمونه :))

آفرین پیشرفتت عالیه......همینطور ادامه بده.....منظورت کدوم کتاب کنکاشه؟؟؟؟؟

sahba jun

عضو جدید
سام دوستم خوبی؟
ببین ب نظر من محال نیست شاید اونقدرا هم راحت نباشه اخه بچه ها توی چندسال دانشجویی یه چیزایی کار کردن و ی چیزایی یاد گرفتن اما بنظرم با یکم تلاش میتونی توی همین سایت قسمت منابع میتونی اسکیس رو خوب یاد بگیری و یکم هم طرح بزنی کم کم راه میفتی کلاس هم میتونی بریا ولی خودم خیلی با کلاس جور نیستم اگه خاستی شاید بتونیم بیشتر دربارش صحبت کنیم

dreaamlaand

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی وقته از این سایت دیدن میکنم و تمام جزوه و کتابها رو دان کردم ولی به طور رسمی شروع کردم.میدونم دیر کردم ولی میخوام تند تند بخونم:cry::w10:فقط بچه ها کمک کنید.
در ضمن زمان ثبت نام کنکور کی هست؟:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا