مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazi6232

عضو جدید
من با نظر سحر کاملا موافقم اینجا بیشتر شبیه همون تابلو کائنات هست، من میام اینجا که با همین حرفا انرژی بگیرم همین که میبینم مثلا مارال به فکر شیت بندیه منم یه تکونی به خود میدم، البته نه از اون تکونا:D تکونای مثبت،
بعد هم تازه بخواد اینقد جدی و خشک پیش بریم که تا یک ماه دیگه نابود میشیم، تا به هم رسیدیم بگیم سلام مهندس 78 درس از 504، شونصد صفه پیرنیا، 120000 تا تست درک، خدافظ شما...:|
به نظرم اینقد جدیت لازم نیس تو این راه، همه ی اونایی که موفق شدن رو برنامه هم به تفریح و خندشون رسیدن هم به درسشون،
بعدم بعضیا موضورو زیادی گنده میکنن 20 صفحه اسپم کجا بوده که ما ندیدیم تازه بعضیا واسه تشکر از یه پست یه پست دیگه میزار!!!ن من خودم به شخصه مخالف این کارم خب دکمه تشکر واسه عمه من نیس که:D اونو بزنی به کسی بر نمیخوره والا تو انرژیتون هم صرفه جویی میشه:D
، به هر حال کار گروهی این چیزارو داره، یه حرف و خنده و خاطراتی پیش میاد دیگه بقیه اینقد سخت نگیرن...... دیگه هم این بحث و ادامه ندید لطفا من اعصاب ندارم
:D

شاید حق با بچه هایی باشه که میگن اینجا میاییم برای انرژی.......ولی من فکر میکردم میاییم اینجا که با هم تبادل اطلاعات کنیم....نقاط ضعف همدیگرو بشناسیم و یه جورایی همدیگرو همراهی کنیم تا کنکور......

اگه میشه بچه ها چند صفحه قبل پیج رو چک کنن ببینن چه حرف یا تجربه مفیدی رد و بدل شده بجز اینکه من حال ندارم....من انرژی ندارم.....اگه برا انرژی مثبت دادن هم باشه الان داریم فقط موج منفی و تنبلی القا میکنیم.......

من همه بچه های پیج رو دوست دارم چون اوایل خیلی از راهنماییهاشون استفاده کردم.....اگر هم چیزی میگم برا همه است......البته ممکنه منم اشتباه کنم ولی نظرمو گفتم......فدای همتون با هر عقیده و نظر.......:smile:

nazi6232

عضو جدید
504 رو چه جوری خوندی؟؟؟

اول مرسی از آلا جون که تذکر دادن......

من قبلا یه دور 504 رو کامل خونده بودم با تمام جزئیات و لغتای متن رو یادداشت کرده بودم....... هر روز یک درس میخوندم.....

این دفعه با سایت ممرایز لغتارو کار کردم......روزی دو تا درس......

حالا هم که هر روز کمی مرور میکنم باز هم با سایت ممرایز........ لغتای متن رو هم که استخراج کرده بودم میخام با نرم افزار جی-ممرایز کار کنم.......

تنها پیشنهادم اینه که حتما همزمان با خوندن، مرور کن چون خیلی فراره...... من هیچکدوم از لغتا که قبلا خونده بودم یادم نمونده بود......

میتونی اول لغتارو حفظ کنی بعد بری سراغ متون کتاب 504 یا متون عمومی دیگه که بچه ها راهنمایی کردن و براش کتاب معرفی کردن......موفق باشی.....:)

رفتم سوالای دانشگاه آزاد که چند روز پیش آزمونش بود رو نگاه کردم شاید باورتون نشه همه سوالاتش توی این کتاب های مرکز معماری پیدا شد . با اینکه من هنوز فن ساختمان و تاریخ معماری مرکز معماری رو خوندم ولی بگم کلا مرکز معماری عالیه و آزمون دانشگاه آزادخیلی راحته نسبت به سراسری ،آزمون سراسری پارسال رو که نگو چند تا از سوالاش مال آزمون دکتری معماری سال های قبل بودش. این سوال دوستان که آزمون های آزمایشی مرکز معماری از کی شروع می شه؟ که سریع بریم ثبت نام کنیم :cool:.

nazi6232

عضو جدید
http://iacenter.ir.servercms4.com/uploads/mnb-arshad-memari.pdf
دوستان چقدر این رو قبول دارید؟
مربوط به منابع مرکز معماری ایران هست

من اینو قبلا دیده بودم......خیلی زیاده در حالی که خیلیا میگن این کتابا همپوشانی دارن و لازم نیست همه رو بخونیم......

کتاب زبان عمومی اصفهانی و معماری معاصر کامل نیا رو که تا حالا کسی توصیه نکرده بهم.....:que:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلا جان ، من تحت تاثیر نوشته هات شدم و اشکم سرازیر شد:crying2: . از یک لحاظ هم درست می گن ما تصمیم داریم این چند ماه رو درست و همراه با هم درس بخونیم ولی با این تفاوت اینجا شده سایت معرف میوه ها به دوستان ، یکی آلو ، یکی هلو ، یکی سیب ، باشه اشکالی نداره منم گلابی :w15:خوبه . ولی بیام یکم جدی به این پیام دوستمون فکر کنیم:w20::w20:. من یک نفر تسلیمم به درخواست دوستان.:redface: چه باید کرد . به راستی که این چنین است .

شاید حق با بچه هایی باشه که میگن اینجا میاییم برای انرژی.......ولی من فکر میکردم میاییم اینجا که با هم تبادل اطلاعات کنیم....نقاط ضعف همدیگرو بشناسیم و یه جورایی همدیگرو همراهی کنیم تا کنکور......

اگه میشه بچه ها چند صفحه قبل پیج رو چک کنن ببینن چه حرف یا تجربه مفیدی رد و بدل شده بجز اینکه من حال ندارم....من انرژی ندارم.....اگه برا انرژی مثبت دادن هم باشه الان داریم فقط موج منفی و تنبلی القا میکنیم.......

من همه بچه های پیج رو دوست دارم چون اوایل خیلی از راهنماییهاشون استفاده کردم.....اگر هم چیزی میگم برا همه است......البته ممکنه منم اشتباه کنم ولی نظرمو گفتم......فدای همتون با هر عقیده و نظر.......:smile:

سلام بچه ها من دو تا درس از 504 رو خوندم البته کتاب رو دیروز گرفتما:redface: +فصل امریکای میانه جهان زارعی رو.
پس چرا دیگه کسی نمیگه چی خونده تا کجا ما اومدیم شروع کنیم انرژی بگیریم از شما ولی مثل اینکه شما تعطیل کردین رفتین هان؟؟؟؟:mad::w06:
در ضمن یه توصیه زبان رو حتما با سایت ممورایز بخونین عالیه
من رفتم شب یه سر دیگه میزنم تا اون موقع همه بگن چی خوندن :thumbsdown: افتااااااد

سلام مهندس
موفق باشید، خوبه همینجور ادامه بدین، من خودم فعلا درگیره امتحانا هستم ایشالا از 3 4 تیر که تموم شه امتحانام واسه کنکور شرو میکنم ولی سعی میکنم زبان و هروز بخونم:)

رفتم سوالای دانشگاه آزاد که چند روز پیش آزمونش بود رو نگاه کردم شاید باورتون نشه همه سوالاتش توی این کتاب های مرکز معماری پیدا شد . با اینکه من هنوز فن ساختمان و تاریخ معماری مرکز معماری رو خوندم ولی بگم کلا مرکز معماری عالیه و آزمون دانشگاه آزادخیلی راحته نسبت به سراسری ،آزمون سراسری پارسال رو که نگو چند تا از سوالاش مال آزمون دکتری معماری سال های قبل بودش. این سوال دوستان که آزمون های آزمایشی مرکز معماری از کی شروع می شه؟ که سریع بریم ثبت نام کنیم :cool:.

نمیدونم چرا اصلا از مرکز معماری خوشم نیماد :D
من میخوام آزمونای ایواخانه رو شرکت کنم اگه واقعا مرکز بهتره بیام مرکز؟ انعطاف پذیریم خوبه ها:D

در مورده دانشگاه آزاد یه چیز بگم، بعضی وقتا که با دوستم حرف میزنم در مورده ارشد سراسری همشون که تقریبا دارن ارشد آزاد میخونن میگن ول کن آلا دانشگاه آزاد قبولی و این حرفا خودم بعضی وقتا که از کتابا خسته میشم وسوسه میشم بیخیال ارشد سراسری شم ولی باز فک میکنم میبینم حاضر نیستم دیگه پامو تو دانشگاه آزاد بزارم،
بماند که سراسری خیلی سر تر از دانشگاه آزاد هست ولی آزاد یه مشکلاتی داره که به این راحت قبول شدنش نمی ارزه...

یعنی دانشگاه به این مزخرفی ندیدم که با این سن و سالش هنوز نمیفهمه اول باید تاریخ امتحانارو بده بعد دانشجو انتخاب واحد کنه، الان تاریخ امتحانامون رو که دادن من 2تا امتحانم تو یه روز افتاده، این فقط یه گوشه از مسخرهه بازیاشون هست
:D، آموزش دانشگاه ما واقعا عملکردش بده و اعصاب خورد کنه، تازه اینا یه طرف قضیه است از یه طرف پول هر ترمش شده خدا تومن، من فکر میکنم آدم 2 تومن خرج کلاس کنکور بکنه سراسری قبول شه ولی پاشو تو دانشگاه آزاد نزاره خیلی بهتره، اه اه اه :D
خلاصه یه نصیحته خواهرانه که به هیچ وجه من الوجوه به دانشگاه آزاد فکر نکنین.....باشد که رستگار شوید.....
:)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان شما کلید نهایی ازمون پارسال رو ندارین؟؟؟؟ . میشه یه نفر که دفترچه a داشته بزاره .اخه کلید اولیه خیلی تغییر کرده میخوام جوابهای صحیح و پیدا کنم.مرسی:gol::gol:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 504 و تموم کردم با سایت ممرایز و هرروزم تقزیبا مرورمیکنم و تافل و شروع کردم 3تا درس خوندم، بقیه درسا رو بعد امتحانام ایشالا

شما فقط زبان میخونی؟تبریک میگم سرعتت خیلی خوبه...وقت امتحاناتم قطع نکن ...حتی اگه کمم خوندی اشکال نداره سعی کن بخونی

nasim666

عضو جدید
شما فقط زبان میخونی؟تبریک میگم سرعتت خیلی خوبه...وقت امتحاناتم قطع نکن ...حتی اگه کمم خوندی اشکال نداره سعی کن بخونی

مرسی :smile: آره من فقط زبان میخونم ، برای درسای دیگه باید یه برنامه ریزی کلی بکنم که با استرس امتحانا و حجم زیاد درسا و پروژه ها نمیشه، نمیخوام با خوندن بقیه درسا معدلم پایین بیاد ، آره روزی 1 ساعت زبان خوندن تو وقت امتحانا هم هیچ تاثیر بدی رو درسام نمیذاره

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی :smile: آره من فقط زبان میخونم ، برای درسای دیگه باید یه برنامه ریزی کلی بکنم که با استرس امتحانا و حجم زیاد درسا و پروژه ها نمیشه، نمیخوام با خوندن بقیه درسا معدلم پایین بیاد ، آره روزی 1 ساعت زبان خوندن تو وقت امتحانا هم هیچ تاثیر بدی رو درسام نمیذاره

کی تمام امتحانات و پروژه هات تموم میشه ؟آفرین همین 1 ساعت زبان رو همراه امتحانات داشته باشی عالیه

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
من محاسبات مربوط به ایستایی رو از کتاب کنکاش تموم کردم ....و یه کمی هم زبان خوندم البته من زبانو خیلی کند پیش میرم..
بچه ها همه لطفا بگن چیکارا میکنن....ممنون

هر کی هر سوال سختی از حلیات ایستایی ...رسم نمودار و... داره بپرسه میخوام ببینم میتونم جواب بدم :) ممنون

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من محاسبات مربوط به ایستایی رو از کتاب کنکاش تموم کردم ....و یه کمی هم زبان خوندم البته من زبانو خیلی کند پیش میرم..

هر کی هر سوال سختی از حلیات ایستایی ...رسم نمودار و... داره بپرسه میخوام ببینم میتونم جواب بدم :) ممنون

من دارم مباحث ازمون مرکز معماری .ازمون یک میخونم .

nazi6232

عضو جدید

ایستایی به زبان ساده کنکاش رو خوندی؟ کامل همه فصول رو خوندی؟ من دو هفته پیش تموم کردم البته دو فصل آخرو گذری خوندم......

از این هفته هم میخام جزوات سروش نیا رو شروع کنم.......:smile:

فعلا دارم با درک کنکاش سر و کله میزنم و هی زبان هی زبان......:)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 21 تیر تموم میکنم ، از اول مردادم میخوام همراه کلاسا و آزمونای مرکز معماری برم جلو هنوز
ازمونای مرکز از مهر شروع میشه ولی زودتر برو که ازشون مشاوره بگیری منم میخوام مرکز برم امسال

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایستایی به زبان ساده کنکاش رو خوندی؟ کامل همه فصول رو خوندی؟ من دو هفته پیش تموم کردم البته دو فصل آخرو گذری خوندم......

از این هفته هم میخام جزوات سروش نیا رو شروع کنم.......:smile:

فعلا دارم با درک کنکاش سر و کله میزنم و هی زبان هی زبان......:)

بله ایستایی به زبان ساده عصر کنکاش رو خوندم ولی بیشتر جزوه ای که سالهای پیش نوشته بودم رو مرور کردم....

negin 19

عضو جدید
:) مهم ---> درک معماری و زبان ارشد

:) مهم ---> درک معماری و زبان ارشد

سلام به همه
دوستان از اونجا که این دو مباحث خیلی مهمی هستن برای کنکور تصمیم به ایجاد یک تاپیک جدا گرفتم
و دلایل هم این ها هستن :

درک معماری ----->به این علت که گفته میشه اساتید از دانسته های خودشون سوال میدن و منابع مشخصی "نسبت" به سایر دروس نداره !!!!:que: :w20:

زبان ------> به این علت که خب خیلی توی رتبه ارشد تاثیر میذاره و معمولا یا کم میزنیم یا اصلا نمیزنیم .... :w20:

هدف این تاپیک اینه کسایی که کنکور دادن یا اطلاعاتی در این زمینه ها دارن بیان و راجع به هر مبحثی که فکر میکنن مفیده به ما هم بگن:)

امیدوارم همگی موفق باشید ;)

arch_ro1

عضو جدید
ماشاله خوب جلو رفتین :w17::w17:از کی 504 رو خوندین؟حتی لغات متن رو هم حفظ میکنین؟ایشاله امتحاناتت رو هم خوب بدی;)

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب خبر خبر :دی (که اسپم نشه :smile: )
برای منظر برم همه مقاله های منصوری رو هم بخونم پس :( ستاره جان شما هم دریاب!
نازنین خانوم جان مقاله ای هم که گذاشتی دقیقا منبع اون سوال بوده :دی
پاسخنامه تشریحی مرکز معماری با ذکر منابع

پیوست ها

• -_اسخ__ن_ور_93.pdf
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 0

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

چه جالب :) البته کار خیلی سختیه . باید به مرور زمان مقاله هاشونو بخونیم و نکات مهمشو یادداشت کنیم. که روزهای اخر فقط اونارو بخونیم . وگرنه اخر دی اصلا نمیشه مقاله مرور کرد . :biggrin:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گلم ...این مقاله های منصوری رو از کجا پیدا کنیم حالا؟ منم میخونم...ممنون

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز

دستت درد نکنه پاسخنامه گذاشتی، من سوالاشو ندارم سحر جان میشه سوالاشم بذاری؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره گلم ...این مقاله های منصوری رو از کجا پیدا کنیم حالا؟ منم میخونم...ممنون

تو نشریه های مختلف
من مقاله های منابع امسال منظر رو جمع کردم میذارم اینجا
سایت منظر - مجله های ابادی جدید که مگ ایران نذاشته شکر خدا!!!! و ...
دستت درد نکنه پاسخنامه گذاشتی، من سوالاشو ندارم سحر جان میشه سوالاشم بذاری؟

پیوست ها

• memari 93.pdf
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 0

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من دو تا درس از 504 رو خوندم البته کتاب رو دیروز گرفتما:redface: +فصل امریکای میانه جهان زارعی رو.
پس چرا دیگه کسی نمیگه چی خونده تا کجا ما اومدیم شروع کنیم انرژی بگیریم از شما ولی مثل اینکه شما تعطیل کردین رفتین هان؟؟؟؟:mad::mad::w06:
در ضمن یه توصیه زبان رو حتما با سایت ممورایز بخونین عالیه
من رفتم شب یه سر دیگه میزنم تا اون موقع همه بگن چی خوندن :thumbsdown::thumbsdown: افتااااااد
چطوری باید ازاین سایت استفاده کرد؟من نتونستم از این سایت استفاده کنم:crying2:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاشکی یکی از دوستان زحمت میکشیدوتوضیحی راجع به استفاده از سایت مموریز رامیداد.باتشکررفراوان:redface::w10::w05::w23:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا