مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره آورین :D
سحر آدرس تافلی که تو ممرایز کار میکنی و بده منم تافل و شروع کنم کم کم :):redface:

تو که گرفتی دوره رو :D:heart:
اگه منظورت دوره ای به جز مترادف هاست من اینو از رو کتاب میخونم بعد اونجا هم مترادفا رو تمرین میکنم فقط

منامنا

عضو جدید
نــــــــــــــــــــه مهر چیه از اول تابستون مقارن با تحویل پایان نامه من :D
خوش به حالت سحر جون یعنی تا اول تابستون پایان نامت تمومو میشه؟
من حتی نتونستم پروپوزالمم تحویل بدم هنوز:cry:

nazi6232

عضو جدید
همه رفتن که از مهر شروع کنن؟ :(

نه عزیزم.....من شروع کردم متوقف هم نمیشم......چون باید امسال بهشتی قبول شم.......
در ضمن هر کسی بر اساس امادگی و ظرفیت خودش باید تصمیم بگیره....
من که آمادگیم در حد صفره.....پس زودتر شروع میکنم.....
من هسسسسسسسسسسسسسستم:)

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوش به حالت سحر جون یعنی تا اول تابستون پایان نامت تمومو میشه؟
من حتی نتونستم پروپوزالمم تحویل بدم هنوز:cry:

من باید اسفند میدادم اما چون ورودی بهمن بودیم با طرح 5 و اینا یه جا بود نرسوندم الان تهدید شدم که تیر باید بدم :D
موضوعت چیه بگو شاید کمکی از دستمون بر بیاد

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://golabchi.com/newfa/?page_id=1342 این که لیست کتابای کامل گلابچیِ
در مورد این که کدوم و بخونی و کدومو نه! یه سری به پایینا بزنی بچه ها چند باری منابع دادن از اونجا پیدا میکنی!

مرسی فدات بیشتر دنبال لیست کتابم بدم کتابخونه های شهرمون که کتابخونه کتب معماریش غنی شه خودم که احتمالا اگه جزوه گیر بیارم میرم تیو کار جزوه خوندن ،میگم گلاب کی وقت کرده این همه کتاب بنویسه خدا به داد کسی که می خواد یانها را بخونه برسه ،بازم مرسیییییییییی

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
همگی خسته نباشید چه اونایی که درس میخونن و چه اونایی که نمیخونن;)
کتابهای گجلابچی زیاد هست ولی به نظرم خیلی سلیس و روان گفته، فقط کافی یه بار که هر فصل رو خوندین، نکاتش رو تو یه دفتر بنویسید واسه بعدا که مرور کنید.
به امید قبولی تو بهترین دانشگاه:w16:

منامنا

عضو جدید
من باید اسفند میدادم اما چون ورودی بهمن بودیم با طرح 5 و اینا یه جا بود نرسوندم الان تهدید شدم که تیر باید بدم :D
موضوعت چیه بگو شاید کمکی از دستمون بر بیاد
مرسی عزیز دلم موضوعم کانون پرورش فکری کودکانه

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی عزیز دلم موضوعم کانون پرورش فکری کودکانه
طبق معمول این اواخر هم من نمیتونم هیچی اتچ کنم :razz:
عزیزم یکی شون مقدمه پایان نامه دهکده کودکه با همین موضوع شماست
یکی هم پروپوزال خانه نوجوانه
از ترکیب این دوتا با هم یه چیزی درمیاد :d

دانلود

منامنا

عضو جدید
طبق معمول این اواخر هم من نمیتونم هیچی اتچ کنم :razz:
عزیزم یکی شون مقدمه پایان نامه دهکده کودکه با همین موضوع شماست
یکی هم پروپوزال خانه نوجوانه
از ترکیب این دوتا با هم یه چیزی درمیاد :d

دانلود
مرسی عزیزم ایشالا جبران کنم واست:gol::gol:

nasim666

عضو جدید
نه عزیزم.....من شروع کردم متوقف هم نمیشم......چون باید امسال بهشتی قبول شم.......
در ضمن هر کسی بر اساس امادگی و ظرفیت خودش باید تصمیم بگیره....
من که آمادگیم در حد صفره.....پس زودتر شروع میکنم.....
من هسسسسسسسسسسسسسستم:)

پس آخر هفته ها بیا بگو چیا خوندی ، مام انرژی بگیریم :) ایشالاااااا.... منم تهران میخوام فقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط;) همه قبولیم :gol:

nazi6232

عضو جدید
پس آخر هفته ها بیا بگو چیا خوندی ، مام انرژی بگیریم :) ایشالاااااا.... منم تهران میخوام فقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط;) همه قبولیم :gol:

باشه عزیزم......پس قرارمون پنج شنبه هر هفته...... ایشالا هرکی هر دانشگاهی دوست داره قبول شه.....تو هم سال بعد دانشگاه تهرانی....شک نکن....:)

بچه ها برام یک مشکلی پیش اومده نمی تونم اینجا بگم . واسم دعاکنید . شاید دیگه برای همیشه معماری رو ببوسم بزارم کنار و شاید با همه شما دوستان عزیز خداحافظی کنم . وقت نمی دونم چرا واسه من این همه بدبختی داره تکرار می شه .

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها برام یک مشکلی پیش اومده نمی تونم اینجا بگم . واسم دعاکنید . شاید دیگه برای همیشه معماری رو ببوسم بزارم کنار و شاید با همه شما دوستان عزیز خداحافظی کنم . وقت نمی دونم چرا واسه من این همه بدبختی داره تکرار می شه .

انشالله مشکلتون حل میشه و همیشه کنارمون خواهید بود
خدا بزرگه اردشیرخان ... خیلی بزرگتر از مشکلات ما :gol::gol:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

سلام مهندس
ازین اتفاقا تو زندگی همه میفته
نگران نباشید
نه شما معماری رو و نه معماری شمارو نمیبوسه بذاره کنار!!!!!!
دعامیکنیم مشکلتون حل شه
اگه بیشترازین هم ازمون برمیاد بگید... رو رقبای کنکورتون حساب کنید!:gol:

nazi6232

عضو جدید

آقا اردشیر ما که برات دعا میکنیم هرچه زودتر مشکلت حل شه..... از این مشکلا برا همه پیش میاد....مهم اینه که خودتو نبازی.....که مطمئنم تو هیچوقت در برابر مشکلات سر خم نمیکنی........ موفق باشی دوست عزیز..... منتظرت هستیم با خبرهای خوووووووووووووووب......;)

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز

به حق این شب عزیز دعا میکنم هیچ بنده ای گرفتار نشه
به امید خدا مشکلتون حل بشه
منتظریم که خبر حل شدن مشکلتون رو بدین.

negin 19

عضو جدید
منابع جدید ارشد

منابع جدید ارشد

سلام بچه ها گفته میشه که منابع ارشد علاوه بر منابع موجود در حال افزایش هست من میخواستم ببینم از دوستان کسی هست اطلاعی داشته باشه ؟

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها گفته میشه که منابع ارشد علاوه بر منابع موجود در حال افزایش هست من میخواستم ببینم از دوستان کسی هست اطلاعی داشته باشه ؟

من اطلاعی ندارم ولی اینوم میدونم همینا که موجود هست رو بتونیم درست و حسابی بخونیم مطمعنا بهترین دانشگاهارو قبول میشیم:)

negin 19

عضو جدید
ممنون دوست عزیز :heart: بقیه دوستان هم اگر اطلاعاتی داشته باشن و به ما بگن ممنون میشم :redface:

nasim666

عضو جدید
سحر sahar-architect این کلمه ها تو تافل سیونیم تو با اون یکی تافل فرق میکنه! بعضی املاهات غلطه :D بهرحال گفتم که من دوتا تا حالا برات غلط پیدا کردم
1. energetic که نوشتی energitic
2.contemporary که نوشتی contemprorary
:gol:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سحر sahar-architect این کلمه ها تو تافل سیونیم تو با اون یکی تافل فرق میکنه! بعضی املاهات غلطه :D بهرحال گفتم که من دوتا تا حالا برات غلط پیدا کردم
1. energetic که نوشتی energitic
2.contemporary که نوشتی contemprorary
:gol:
با کدوم یکی تافل؟ من از روی کتابم مینویسم: چاپ اول 1390 - نشر رفاه
مرسی گفتی هی سعی میکنم چک کنم اشتباه نشه اما ی جاهایی از دستم در میره به خصوص وقتی یه لغتی رو ایگنور میکنم دیگه بعدا هم به پستم نمیخوره که درستش کنم:biggrin: بازم دیدی خبرم کن :دی

آخرین ویرایش:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
در چه حالید؟
کیا دارن درس می خونن؟
من که این مدت هیچی نخوندم:surprised:
دوباره دارم عزمم و جزم می کنم تا شروع کنم.
راستی نتایج اومد درک عمومی نخونده 40 درصد زدم ! برام جالب بود.فکر نمی کردم ولی تاریخ و زبان و فن و منظر خیلی پایین زدم (البته هیچی نخونده بودم کلا)و مجاز نشدم.
ایشالا سال بعد جبران میکنم;)

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها از الان به فکر اسکیس باشید جدی هر کی دستش ضعیفه روزی 1 ساعت موقع استراحت کار کنه به حال من و امثال من گرفتار نشه که الان گیج شدیم نمیدونیم داریم چی کار میکنیم:cry:...واقعا سخت و سرنوشت سازه این اسکیس

nasim666

عضو جدید
با کدوم یکی تافل؟ من از روی کتابم مینویسم: چاپ اول 1390 - نشر رفاه
مرسی گفتی هی سعی میکنم چک کنم اشتباه نشه اما ی جاهایی از دستم در میره به خصوص وقتی یه لغتی رو ایگنور میکنم دیگه بعدا هم به پستم نمیخوره که درستش کنم:biggrin: بازم دیدی خبرم کن :دی

من از انتشارات جنگل چاپ ششم 1391 - یکی هم از خود تافل ممرایز
باشه فدات شم ، مرسی ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا