مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*green*

عضو جدید
سلام بچه ها. فردا آکادمی تخصصی همایش داره واسه کنکور آزاد. احیاناً کسی هست که بخواد بره؟ اگه کسی بتونه صدا رو ضبط کنه واسه ما بیاره عالی میشه.

sasan2015

عضو جدید
سلام
اقا کسی هست جواب منو بده
من کد ورمز سنجشم رو گم کردم
دو سه روزه میگرم پیدا نمیشه
تو رو خدا کمکم کنبن باید چی کار کنم
اعصاب برام نمونده کارت ازمونم رو چطور باید
بگیرم...اقا هر چه زوذار بهم بگین اروم شم خیلی
استرس دارم تو رو خدا بگین چی کار کنم.
انشالله هر جا دوست دارین قبول شین!?

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اقا کسی هست جواب منو بده
من تا حالا برام این مشکل پیش نیومده ولی نگران نباشین اصلا با سنجش تماس بگیرین حتما مشکلتون حل میکنن

milad.arch

عضو جدید
سلام
اقا کسی هست جواب منو بده
زنگ بزنی سازمان سنجش، و شماره ملمیتو بدی، بت همه رو میگه

sasan2015

عضو جدید
دستتون درد نکنه
خدا کنه جواب بدن
دلم ریختع بود ..اصلا دلم شکست چند ماه درس خوندم
به هیچ و پوچی فنا شه.
خدا دلاتونو نشکنه انشالله.

rezazilla

عضو جدید
سلام. برا شما هم اینجوریه که تستای ازمون ها خیلی سخت تر از تستای کنکورای سال قبل هست ? ینی تستای فن و ساختمان 93 که خنده دار بود...ولی ازمون ازمایشی ها ??????

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. برا شما هم اینجوریه که تستای ازمون ها خیلی سخت تر از تستای کنکورای سال قبل هست ? ینی تستای فن و ساختمان 93 که خنده دار بود...ولی ازمون ازمایشی ها ��

آزمون آزمایشی اصلا ملاک عمل نیست. و به هیچ عنوان به خاطرشان نگران نباش. مهم سوالای کنکوره.:smile:

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد
بچه ها نمیدونم این مورد در این مدت براتون کاربردی خواهد داشت یانه ، در بحث پایداری / ناپداری ومعینی /نامعینی سازه ها طبق درصد هایی که استاد سروش نیا گفتند،اینکه چند درصد ازشون سوال بیاد.

85 درصد خرپا ،10درصد قاب و 5درصد تیر ، البته یه نگاهی هم به سوالات بندازید کاملا مشخصه. تیر وقاب با یک فرمول حل میشه ولی خرپا چالشی هستش.

بحث پوسته ها نسبت به بقیه بحث ها اهمییت کمتری داره (مخصوصا برای بچه هایی که کنکور معمار میخوان شرکت کنن) و هرچند سال یک بار ازشون سوال اومده.

اهمییت کمتر به این معنا نیست که اون مبحث رو حذف کنید ، دوهفته دیگه سوال ازش اومد نیاید یقه منو بگیرید:d:d

اهمییت کمتر به این معناست که در این دوهفته باقی مانده برای کدوم مبحث بیشتر وقت بذاریم وتست های بیشتری ازش بزنیم.

:gol::gol:

آخرین ویرایش:

pzeinali

عضو جدید
دستتون درد نکنه
خدا کنه جواب بدن
دلم ریختع بود ..اصلا دلم شکست چند ماه درس خوندم
به هیچ و پوچی فنا شه.
خدا دلاتونو نشکنه انشالله.
هر سال در مراکز استان ها یه جاهایی رو سنجش معرفی می کنه برای کسانی که شماره پرونده و اینا رو گم کردن . بچه ها حضوری میرن با کارت شناساییشون و مسئول مربوطه اطلاعاتو بهشون میده . جای نگرانی نیست

fzgnj

عضو جدید
سلام
اقا کسی هست جواب منو بده

ببين كد رهگيريتم گم كردي؟تهراني؟؟اگ تهراني برو پل كريمخان سازمان سنجش همون جا يه درخايت بده بهت ميدن ،،اگرم نيستي كه هي ز بزن به سنجش،،راستي خوب سايت سنجشو قسمت ارشدشو بگرد ببين جايي ننوشته درخواست رمز و اينا..ايشالا كه پيداميشه اصلن استرس نگير الان نهايتش همون رفتن به سنجشه

fzgnj

عضو جدید
fzgnj ، نقله قول نمیگیره

لیست جزوات سروش نیا :

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7766789&viewfull=1#post7766789

اینم جزوه عناصر و جزئیات سینا شریفی که آخراش مربوط به فناوری نوین میشه
دوستان گفتن که فناوری نوینش خوبه :

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7058303&viewfull=1#post7058303

Dani ruler excellent ....blink

anahitashiraz

عضو جدید
سلام. برا شما هم اینجوریه که تستای ازمون ها خیلی سخت تر از تستای کنکورای سال قبل هست ? ینی تستای فن و ساختمان 93 که خنده دار بود...ولی ازمون ازمایشی ها ������

دقیقا منم همین طورم. ولی اینم در نظر بگیر که رقابت بین همون 1 یا 2 سوال سخت تو کنکور هست... موفق باشی

milad.arch

عضو جدید
دقیقا منم همین طورم. ولی اینم در نظر بگیر که رقابت بین همون 1 یا 2 سوال سخت تو کنکور هست... موفق باشی
نه دیگه، رقابت سر رتبهٔ خوب آوردن و قبول شدنه که اونم بستگی به درصداتون داره
شما اگه از 25 سوال به 18 تا پاسخ درست بدین و 7 تای دیگه رو نزنید، درصد این درستون میشه حدود 70 و اصلاً نیاز نیست بخاطر یکی دو سوال، سر جلسه استرس به خودتون وارد کنید و کلاً تمام زحماتتونو از بین ببرید

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز

narges17

عضو جدید
بچه ها چرا برا ازمون اکادمی دوبار کارنامه میاد؟ ی بار شنبه و ی بار پنجشنبه با رتبه متفاوت؟:surprised:
یه سوال دیگه، اگه کسی کد رشته روبرا ثبت نام کنکور اشتباه زده باشه،الان راهی هست که درستش کنه؟:(:cry:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اقا کسی هست جواب منو بده
فکر می کنم رمز وشماره پرونده رو اس ام اس کرده بودند...
موبایلت و چک کن.

Ar Mina

عضو جدید
سلام بچه ها من حس میکنم هر چی درس میخونم بازم درصدام مثل درصدای پارسالم میشه.کیا مثل منن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:child::whistle:

Ar Mina

عضو جدید
یه مهندس باحال پیدا میشه دقیقا به من بگه که برای قبولی روزانه معماری اسلامی تبریز باید حداقل رتبه ام چند باشه؟جان من اون لیست پارسال رو بهم نشون ندید که حفظم اکثرا درصد دروسشون نیست که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از اطلاعات خودتون بگید ممنون میشم.

rezazilla

عضو جدید
یه مهندس باحال پیدا میشه دقیقا به من بگه که برای قبولی روزانه معماری اسلامی تبریز باید حداقل رتبه ام چند باشه؟جان من اون لیست پارسال رو بهم نشون ندید که حفظم اکثرا درصد دروسشون نیست که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از اطلاعات خودتون بگید ممنون میشم.

من مهندس باحالی هستم ولی متاسفانه جواب سوالتو نمیدونم :) فقط خواستم اعلام کنم که باحالمّّّبا تشکر.

narges17

عضو جدید
بچه ها چرا برا ازمون اکادمی دوبار کارنامه میاد؟ ی بار شنبه و ی بار پنجشنبه با رتبه متفاوت؟:surprised:
یه سوال دیگه، اگه کسی کد رشته روبرا ثبت نام کنکور اشتباه زده باشه،الان راهی هست که درستش کنه؟:(:cry:

:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا