مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خسته نباشید / میشه راهنمایی کنیین کدوم فصل کتاب های زیر خیلی مهمه : ؟؟؟؟

1.درک عمومی معماری (کنکاش) . ...؟؟؟؟
2.معماری غرب (بانی مسعود) . ...؟؟؟

درک رو نمیدونم..اما معماری غرب همش مهمه تا جایی که میدونم.

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو ثبت نام دانشگاه آزاد، با آزمون و بدون آزمون چه فرقی با هم دارن..؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اظهار لطف همتون بی نهایت ممنونم:gol:
من با همسرم بودم که تصادف کردیم شکر خدا همسرم اسیب جدی ندید اما تا 4 دی من دستم بسته میمونه و بعدشم فیزیوتراپی و... دارم:cry:
چشم فرناز جان اواتورم رو عوض میکنم
بچه ها یه محبت میکنید اگه جزوه ای خلاصه کردید به منم میدید :cry:، دعاتون میکنم
خوش اومدی با آواتار جدید:smile:
ایشالا که زودتر خوب خوب میشی.
به نظر من خلاصه ی هر کس به درد خودش می خوره...
بشین تا اونجایی که وقت داری بخون.دی ماه هم مرور کن و بهمن تست بزن.
البته این برنامه ی منه...

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایی ایرانشاهی لطفا برای دی ماه که ماه مرور مطالب می باشد مشاوره بدید . و اگه نکات مهمی هست که باید توی این ماه انجام بدیم ممنون میشم اگه بیان کنید .
سلام چک نویس یه برنامه خوب رو نوشتم... واسه دو ماه اخر که دقیقا برنامش ارز شنبه ۲۹ اذر شروع میشه... امروز با علی طباطبایی هم چک کردم.. ایشالا شنبه یه برنامه خیلی خوب رو پخش میکنیم...

tahoora2012

عضو جدید
بچه ها تو ثبت نام دانشگاه آزاد، با آزمون و بدون آزمون چه فرقی با هم دارن..؟

با آزمون ===> که اسمش مشخصه باید کنکور داده بشه!

بدون آزمون ===> مختص فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد ِ...که باید اون مبلغی که مشخص شده رو بحساب سازمان بریزن و انتخاب شهر داشته باشن که معمولا دانشگاهی که فارغ التحصیل شدن پذیرفته میشن! معدلین بالای 17 رو پذیرش میکنن...البته شرط و شروط هایی هم داره!مثلا تاریخ فارغ التحصیلی یعنی چه مدته از فارغ التحصیل شدن میگذره!یا اینکه در حین تحصیل مرخصی نگرفته باشید...فکر میکنم باید داخل دفترچه توضیح کامل داده باشه.

موفق باشی دوست عزیز

sh.enayati

عضو جدید
سلام بچه ها آلبوم تصاویر پرسپکتیو وسایه مهندس ایرانشاهی رو توسیستمم پیدانمیکنم...اگه کسی لینکشو میدونه برام بیزحمت بذاره:gol:

shadi4350

عضو جدید

archisal

کاربر بیش فعال
سلام مهندسای گل روزگار
کسی پاسخنامه سوالای درک علی عسکری از سوال 1061 تا 1655 رو داره؟دانلود کردم ولی توش نیس، ممنون
لطفا یاری برسانید......

sh.enayati

عضو جدید

عزیزم من یه فولدرو با عنوان پی دی اف سوالات تالیفی سایه و پرسپکتیو آقای ایرانشاهی دارم که همینه که تو گذاشتی و یه فولدر دیگه هم دارم که عنوانش آلبوم تصاویر پرسپکتیو وسایه مهندس ایرانشاهی یه و توش خالیه ،یعنی 2تاش یکیه!

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من یه فولدرو با عنوان پی دی اف سوالات تالیفی سایه و پرسپکتیو آقای ایرانشاهی دارم که همینه که تو گذاشتی و یه فولدر دیگه هم دارم که عنوانش آلبوم تصاویر پرسپکتیو وسایه مهندس ایرانشاهی یه و توش خالیه ،یعنی 2تاش یکیه!
سلام.
اون ک میگی بررات خالیه آلبومیه ک تو سایت آکادمی هس و خودشون هم تو ویدیو میگن ک برید بردارید

لبوم پرسپکتیو ویژه فیلم آموزشی

آخرین ویرایش:

milad.arch

عضو جدید

faezeh fazi

عضو جدید
سلام دوستان فیلم اخری اقای ایرانشاهی گذاشتن رو گوگل درایوچطور باید دانلودشون کنم یکی کمکم میکنه ممنون میشم

rezazilla

عضو جدید
طول سایه در طول روز ثابته آخه ؟!!!!!!!! کی تو مرکز سوال طرح میکنه... بچه سه ماهه میدونه هرچی میره پایین تر خورشید , طول سایه بیشتر میشه ... این چطور موسسه ایه ... سوال از درب ظرف ماست گذاشته !!! به کی بگم ؟!!!!:eek:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان فیلم اخری اقای ایرانشاهی گذاشتن رو گوگل درایوچطور باید دانلودشون کنم یکی کمکم میکنه ممنون میشم
سلام فائزه جان
رو فیلمه که کلیک کردی، بالای صفحه علامت دانلود میاد، اونو بزن

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها شما خلاصه ای از مباحث مقررات ملی دارین؟ مباحث 19 18 16 14 13 ...؟
یه سوال دیگه هم داشتم یکی گفته بود قراره گلابچی کتاب جدید چاپ کنه..... کسی اسم کتابشو میدونه؟

:gol:

mona nadi

عضو جدید
بچه ها شما خلاصه ای از مباحث مقررات ملی دارین؟ مباحث 19 18 16 14 13 ...؟
یه سوال دیگه هم داشتم یکی گفته بود قراره گلابچی کتاب جدید چاپ کنه..... کسی اسم کتابشو میدونه؟

:gol:
فصلهای کتاب فن شناسی معماری ایران 540 صفحه اس
فصل اول: ساختمايه‎ها
• فصل دوم: ملات‎ها و اندودها
• فصل سوم: پي و جرز
• فصل چهارم: پوشش‎هاي منحني
• فصل پنجم: پوشش‎هاي غيرمنحني
• فصل ششم: کاربندي و مقرنس
• فصل هفتم: بادگير
• فصل هشتم: مناره (منار)
• فصل نهم: سابات
• فصل دهم: آسيا
• فصل یازدهم: کبوترخانه
• فصل دوازدهم: سير تحول آجرکاري در ايران
• فصل سیزدهم: تزئينات وابسته به معماري
• فصل چهاردهم: برداشت و مستندسازي
• فصل پانزدهم: شكل شناسي چفدها و تاغ‎ها
• فصل شانزدهم: زلزله و سازه‎هاي سنتي
• فصل هفددهم: مرمت و پايدارسازي بناها

mona nadi

عضو جدید
سلام بر همگی و خسته نباشید.واسه عناصر و جزییات و مصالح شناسی چه منابعی بهتره؟؟؟؟میخوام کتاب کزازی و بخونم ولی آب شده تو زمین نیس تو بازار قراره چاپ جدیدش بیاد... .تو رو خدا هر کی وقت داره برام از فصل اول کتابش عکس بگیره(بیشتر تونستی که دمت گرم) تا کتابش میادخیلی عقبم ....:(

rezazilla

عضو جدید
سلام بر همگی و خسته نباشید.واسه عناصر و جزییات و مصالح شناسی چه منابعی بهتره؟؟؟؟میخوام کتاب کزازی و بخونم ولی آب شده تو زمین نیس تو بازار قراره چاپ جدیدش بیاد... .تو رو خدا هر کی وقت داره برام از فصل اول کتابش عکس بگیره(بیشتر تونستی که دمت گرم) تا کتابش میادخیلی عقبم ....:(

کزازی الان دیگه ؟!! عناصر سینا شریفی رو بخون , تو جزوه ها هست...مصالح رو که خود کزازی هم نمیتونه بزنه :))))))))))

fzgnj

عضو جدید
طول سایه در طول روز ثابته آخه ؟!!!!!!!! کی تو مرکز سوال طرح میکنه... بچه سه ماهه میدونه هرچی میره پایین تر خورشید , طول سایه بیشتر میشه ... این چطور موسسه ایه ... سوال از درب ظرف ماست گذاشته !!! به کی بگم ؟!!!!:eek:

دوستم منم اينو اشتباه زدم چون فك كردم ميله عموديه
ولي نوشته ميله افقي
ولي در كل خيليييييييييييييي سوالاي دركش هميشه مذخرفه
طراحشم آقاي بهمنش نيا نفر اول كنكور 91,كه شده اسيست فراهاني تو درك عمومي...
اينه مملكت گل و بلبل☺️☺️☺️

milad.arch

عضو جدید
سلام
برا عناصر خودم میگم جزوه سینا شریفی، اما با مهندس ایرانشاهی که مشورت کردم گفت جزوه ی طباطبایی بهتره
برا مصالح چون زیاده زیادش که بخواد سوال بیاد، 3تا یا 4 تاست (پارسال فک کنم 3تا اومده بود و هرسال کمتر میشه) بهتره خودتو درگیرش نکنی چون منابعش زیاده و وقت گیر
تو این مدت کم بنظرم فقط جزوه خلاصه فناوری نانو رو بخون (تو تاپیک جزوات هست)
و بیشتر وقتتو بزار رو تسلط جزواتی که خوندی
این فقط نظر شخصیم بود :cool:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برا عناصر خودم میگم جزوه سینا شریفی، اما با مهندس ایرانشاهی که مشورت کردم گفت جزوه ی طباطبایی بهتره
برا مصالح چون زیاده زیادش که بخواد سوال بیاد، 3تا یا 4 تاست (پارسال فک کنم 3تا اومده بود و هرسال کمتر میشه) بهتره خودتو درگیرش نکنی چون منابعش زیاده و وقت گیر
تو این مدت کم بنظرم فقط جزوه خلاصه فناوری نانو رو بخون (تو تاپیک جزوات هست)
و بیشتر وقتتو بزار رو تسلط جزواتی که خوندی
این فقط نظر شخصیم بود :cool:

پارسال یدونه از مصالح نانو سوال داشتیم دیگه....3تا نبود :surprised: حتی سال قبلشم از نانو بود یدونه یا 2 تا....................عناصرم به جز کتابای گلابچی یادمه یدونه در مورد نعل درگاه و یدونه در مورد درزها بود و سال قبلتر یعنی 92 کلا همش از کتابای گلابچی بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا