مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

servaa

عضو جدید
کدوم تستا میزنی بلاا؟:D
1.1600؟
2.تست های کنکاش علی عسگری؟
3.آزمون های آزمایشی غیر استاندارد؟:D

آخه من تست ها ذرک کنکاش.علی عسگری میزنم...ی جوریه...راحته انگار البته من فرایند طراحیشو میگم
حالا ی عالمشم سوال دارماااا...
ولی فک میکردم سخت باشه خیلی ولی سخت نبود.
مثلا برا شروع این هفته اومدم تستای 92 رو زدم ........یعنی از زندگی نا امید شدم ....از همه چی سوال داده ...این اطلاعاتو از کجا باید بیاریم اخههههه

Bita.N.Arch

عضو جدید
ببخشید که اینقدر رک میگم ولی مشاوره ی شما از تجربه ی 2 هفته ای بوده و اصلا پایه و اساس درستی نداشته!!!!!
من دو ساله که دارم کنکور میدم و سوالای زبان کنکورهای مختلف و کنکورهای آزمایشی رو زدم و میدونم چه جوری سوال میدن!
دقیقا به همین دلیل هم هیچوقت اینجا راهنمایی نمی کنم چون تا یه چیز میگم یک نفر دیگه میاد میگه بلد نیستین و مشاوره ندین و ... ولی قسمت جالبش اینجاست که خودش هزارتا مشاوره ی غلط میده!!
من مشاوره ندادم، راهنمایی و توصیه کردم
بله درصد 70 زدن فقط با خوندن تافل و 504 کافی نیست! شما نبودین! تازه اومدین!! وگرنه من خیلی مدته میام این تالار و از تابستون می گفتم هر کی درصد بالا می خواد فیلم انگلیسی ببینه با زیر نویس انگلیسی و متن های زبان معماری زیاد می خونه، مجله نت هرچی

حرفای من برای کسایی هست که صفرن و می خوان حداقل 30 40 بزنن!! من کنکورم معماری نیست و به خدا برای من فرقی نمی کنه 0 بزنید یا 100 ! برای همین اگه دوست ندارید انجام ندین !

پ . ن : من دیگه اینجا راهنمایی نمی کنم که شما و دوستان گمراه بشید!!!! (البته من در آخر نوشتم توصیه است و برای همه صدق نمی کنه، چون خیلیا اصلا به زبان علاقه ندارن و وقتی که باید رو نمیذازن)
پ . ن 2 : برا همه عزیزان : لطفا اگه منظورتون من نیستم از پست من نقل قول نگیرید!!!!!!!!!!!!
پ . ن 3 : خدایا صبرت رو شکر ! :gol:

(حالا میقهمم چرا علیرضا ، امید و بقیه رفتن!)

دوست عزیز من با نظر شما کاملا موافقم. به مشاوره هات و راهنماییهای دوستانت ادامه بده. کسی نمی تونه و حق نداره جلوی این کار رو با حرفاش بگیره.

Bita.N.Arch

عضو جدید
یه چیزی دوست دارم بگم ولی امیدوارم جنگ نشه.
روش codingغیر حرفه ای ترین روش برای یادگیری لغات زبانه.بهتون توصیه میکنم از این روش استفاده نکنید.این رو البته وقتی می فهمید که یه روزی برید اونور آب.این کار conversationتون رو داغون می کنه. وقتی که نتونید و ندونید چه شکلی از یه کلمه تو جمله استفاده کنید یعنی معنی اون کلمه رو بلد نیستید.
در ضمن این فقط یه توصیه بود نه مشاوره.
توصیه بعدی
درک مطلب ، گرامر ، لغت الویت بندی منه. اگه دوست داشتید دلیل هم دارم براش.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
روش codingغیر حرفه ای ترین روش برای یادگیری لغات زبانه.بهتون توصیه میکنم از این روش استفاده نکنید.این رو البته وقتی می فهمید که یه روزی برید اونور آب.این کار conversationتون رو داغون می کنه. وقتی که نتونید و ندونید چه شکلی از یه کلمه تو جمله استفاده کنید یعنی معنی اون کلمه رو بلد نیستید.
توصیه بعدی
موافقم...ولی
روش کدینگ و فقط برای این دوماه و کنکور میخایم استفاده کنیم اونم کسایی که زبانشون صفره و فقط میخاد لغتا بیشتریو تو ی زمان کم یاد بگیرند.................:gol:

veritaaa

عضو جدید
مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

روش کدینگ قشنگ جواب میده بعد یه مدت حتی دیکه جملاتش یادم نیس فقط معنی کلمه یادم مونده .. منم فیلم با زیرنویس زیاد میبینم .. زبانمم بد نیس واسه لغات مناسب بود کدینگ برام .. الان ۸۵٪ ۵۰۴ رو کاملا بلدم بقیشم مرور میکنم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه بعدی
چرا جنگگگگگگگگگگگگگ
اینجا همه نظرشونو میگن من اگه با کسی مخالفم میگم نظرمو برای این چیزا نباید از هم ناراحت شیم بچه ها قرار نیس همه حرفامونو تایید کنن اگه یکی حرف منو رد کرد دلیلش حتما دلسوزی و اینه که تجربه خودشو بگه نه چیزه دیگه ......:gol::gol::gol: ممکنه یه روشی فقط برای یه سریا جواب بده یا خیلی چیزا دیگه.....پس از هم برا اینچیزا ناراحت نشیم بچه ها همه عاقلن و در اخر خودشون تشخیص میدن کدوم راه براشون بیش تر جواب میده................
مرسی که نظرتو برای کدینگ گفتی دوست من.....

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جنگگگگگگگگگگگگگ
اینجا همه نظرشونو میگن من اگه با کسی مخالفم میگم نظرمو برای این چیزا نباید از هم ناراحت شیم بچه ها قرار نیس همه حرفامونو تایید کنن اگه یکی حرف منو رد کرد دلیلش حتما دلسوزی و اینه که تجربه خودشو بگه نه چیزه دیگه ......:gol::gol::gol: ممکنه یه روشی فقط برای یه سریا جواب بده یا خیلی چیزا دیگه.....پس از هم برا اینچیزا ناراحت نشیم بچه ها همه عاقلن و در اخر خودشون تشخیص میدن کدوم راه براشون بیش تر جواب میده................
مرسی که نظرتو برای کدینگ گفتی دوست من.....

روش کدینگ مثل قرص سر درد فقط تو زمان کم جواب میده و درمان قطعی نیست... ولی تو زمان کم واسه شروع خوبه..

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من با نظر شما کاملا موافقم. به مشاوره هات و راهنماییهای دوستانت ادامه بده. کسی نمی تونه و حق نداره جلوی این کار رو با حرفاش بگیره.

"کسی نمیتونه و حق نداره!!!!"
یعنی چی این حرف!!!
من جدا پست گذاشتم و سعی کردم سو تفاهم در این مورد رو حل کنم... و حتی گفتم دوست ندارم کسی از دست من ناراحت باشه.... همه هم تو این راستا پست گذاشتن که بحث به حاشیه نره!!!
حالا این وسط این چه فازیه!!!!!!!
من واقعا واقعا از همه معذرت می خوام ولی من هم مثل همه ی شماها واسه کاری که میکنم انرژی لازم دارم... نه اینکه به بهونه ی یک مشاوره جو راه بیفته!!!!

آخرین ویرایش:

sr.sh

عضو جدید
دوستان ممنون بابت گذاشتن آزمون ها وکارنامه هاتون.اگه امکانش هست کارنامه ازمونهای قبلی روهم بذارید که ما میانگین دروس رو ببینیم.ممنون.موفق باشید.

alionel92

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

"کسی نمیتونه و حق نداره!!!!"
یعنی چی این حرف!!!
من جدا پست گذاشتم و سعی کردم سو تفاهم در این مورد رو حل کنم... و حتی گفتم دوست ندارم کسی از دست من ناراحت باشه.... همه هم تو این راستا پست گذاشتن که بحث به حاشیه نره!!!
حالا این وسط این چه فازیه!!!!!!!
آتیش بیار معرکه شدن اصلا جالب نیستا!!!
با عرض معذرت من کل پست های شمارو نگاه کردم و یک چیز خیلی عجیب بود... همه ی ۱۷ پست شما در تایید یک موسسه خاص و کوبیدن مرکز معماریه!!!!!! به غیر از تعریف از یک موسسه کار خاصی نکردی!!!!!!
من واقعا واقعا از همه معذرت می خوام ولی من هم مثل همه ی شماها واسه کاری که میکنم انرژی لازم دارم... نه اینکه به بهونه ی یک مشاوره جو راه بیفته!!!!
من نميدونم چرا اعضا این تاپیک اینقدر حساس هستن و روحیه های لطیفی دارن ،کسی چیز خاصی هم نگفته بالاخره تجربه یکی مثل آقای ایرانشاهی بیشتر حق داره با قطعیت بیشتری صحبت کنه یکی هم مثل من و بیشتر کسانی که اولین بار میخوان کنکور بدن کمتر اما حق همه حق اظهار نظر با احترام بقیه رو دارن ،من باز هم از آقای ایرانشاهی تشکر میکنم که برای ما وقت میذارن و منی که اصلا ایشون رو ندیدم و به موسسه شون هم نرفتم از نظرات و ویدیوهای مفیدی که برامون به رایگان گذاشتم استفاده کردم ، و تعریفشون رو پیش رفقای دانشگاهمون میکنم، لطفا کسی قهر نکنه واین بحث رو هم کش ندین دوستان خوب...

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چگونگی زمان بندی سر جلسه ازمون....
این مطلب رو الان میزارم که تو ازمون ازمایشی های اینده اجرا کنید و مشکلات احتمالی رو چه از طرف خودتون چه از طرف برنامه در بیارید...
دوستان خوبم من یه پیشنهاد میزارم و شما هم با تجربیاتتون سعی کنید کامل و یا تصحیحش کنید:

اول از همه اگر میخواید خیلی حرفه ای باشید.. یه ساعت مچی بگیرید که ALARM داشته باشه و سر وقت معینی دینگ دینگ صدا بده!!!!!
زمان بندی خیلی بستگی به این داره که زبان شما تو چه سطحی هست... ولی این برنامه برای زبان معمولیاست...

۲۰ دقیقه زمان رو زبان.... احتمالا به متن ها میرسی ولی شاید کل سوالارو نتونی جواب بدی...
بعدش با توجه به قدرتتون تو درسای دیگه برای فن تاریخ و درک ها زمانی حدود ۳۰ ثانیه تعیین کنید.. یعنی زمانش که تموم شد سراغ درس بعدی برید و الکی نمونید...خیلی ها هستن که یا به سوالای اخر نمیرسن یا با استرس زمان اخر ازمون میرسن و حتی سوالای اسونم جواب نمیتونن بدن... یه چیزی که باید هواستون باشه اون روش ضرب در و دایره هست که هنگام تست زدن باید رعایت کنید.. سوالا ۳ دسته میشن موقع زدن.. اول اوناییکه خوب بلدی میزنی...که هیچی..دوم اوناکه مطمئنی بلد نیستی یعنی امکان نداره بتونی جواب بدی که باید یه ضرب در بقلش بزنی...سوم اوناکه فکر میکنی احتمالا میتونیا ولی وقت میگیره یا لازمه باز روش وقت بزاری که دایره میکشی دورش....

بعد این مرحله یعنی تموم کردن سوالات در دور اول برگردید دوباره از فن شروع کنید دایره کشیده هارو تا اخر بزنید...تا وقت اینکار تموم بشه... اخر همه هم برمیگردید زبان ادامشو میزنید تا اخر کنکور....
مثلا:
۲۰ زبان -۲۰ فن -تاریخ ۲۰ -درک ۲۰ -منظر ۱۰- دور دوم فن تا منظر - دور دوم زبان

چند تا کار خطرناک و دلیل انها:
اینکه زبان رو ول کنی کامل بزاری اخر خیلی خطرناکه... یکی از بچه های پارسال که ازقضا ۲ سال امریکا بود و زبان عالی بود و اصن کلی خوب بود و امید اصلی به نظر من واسه رتبه یک شدن بود سر همین قضیه که زبان رو گذاشت واسه اخر نرسید و زبان ۱۵ زد...درصورتیکه میتونسن ۸۰ یا ۹۰ بزنه... البته بازم شد ۵۱!!!!!
اینکه با خودتون و تست سر کنکور لج کنی و بگی بزار تکلیف هر تست رو مشخص کنم و بعد برم بعدی دیگه برنگردم!!!! اینطوری گذر زمان رو نمیفهمید و اتفاقا اعصابتون هم خورد میشه... خیلی موقع ها به عمد سوالای سخت رو میزارن اول...

یه سوال مهم در مورد اینکه سوالای ۵۰ -۵۰ رو بزنیم یا نه!!!

به نظر من اگر تو درک به این نتیجه رسیدید احتمالا غلط تحلیل کردید وگرنه ۳ گزینه حذف میشد نه ۲ گزینه پس اعتماد نکنید!!!
تو درس های دیگه هم بستگی به یه چیز داره!!! درصد حدودی فعلی شما در اون درس!!!
یعنی اگه به زور تو زبان مثلا ۳۰ درصد گرفتی دیگه به ریسکش نمیرزه... ولی اگه تا الان ۷۰ زدی به انحراف معیاریکه ایجاد میکنه کاملا میرزکه ریسک کنید...

امیدوارم مفید باشه.. نظر خودتونم بزارید حتما..

revit

عضو جدید
این مطلب رو الان میزارم که تو ازمون ازمایشی های اینده اجرا کنید و مشکلات احتمالی رو چه از طرف خودتون چه از طرف برنامه در بیارید...
دوستان خوبم من یه پیشنهاد میزارم و شما هم با تجربیاتتون سعی کنید کامل و یا تصحیحش کنید:

اول از همه اگر میخواید خیلی حرفه ای باشید.. یه ساعت مچی بگیرید که ALARM داشته باشه و سر وقت معینی دینگ دینگ صدا بده!!!!!
زمان بندی خیلی بستگی به این داره که زبان شما تو چه سطحی هست... ولی این برنامه برای زبان معمولیاست...

۲۰ دقیقه زمان رو زبان.... احتمالا به متن ها میرسی ولی شاید کل سوالارو نتونی جواب بدی...
بعدش با توجه به قدرتتون تو درسای دیگه برای فن تاریخ و درک ها زمانی حدود ۳۰ ثانیه تعیین کنید.. یعنی زمانش که تموم شد سراغ درس بعدی برید و الکی نمونید...خیلی ها هستن که یا به سوالای اخر نمیرسن یا با استرس زمان اخر ازمون میرسن و حتی سوالای اسونم جواب نمیتونن بدن... یه چیزی که باید هواستون باشه اون روش ضرب در و دایره هست که هنگام تست زدن باید رعایت کنید.. سوالا ۳ دسته میشن موقع زدن.. اول اوناییکه خوب بلدی میزنی...که هیچی..دوم اوناکه مطمئنی بلد نیستی یعنی امکان نداره بتونی جواب بدی که باید یه ضرب در بقلش بزنی...سوم اوناکه فکر میکنی احتمالا میتونیا ولی وقت میگیره یا لازمه باز روش وقت بزاری که دایره میکشی دورش....

بعد این مرحله یعنی تموم کردن سوالات در دور اول برگردید دوباره از فن شروع کنید دایره کشیده هارو تا اخر بزنید...تا وقت اینکار تموم بشه... اخر همه هم برمیگردید زبان ادامشو میزنید تا اخر کنکور....
مثلا:

اینکه زبان رو ول کنی کامل بزاری اخر خیلی خطرناکه... یکی از بچه های پارسال که ازقضا ۲ سال امریکا بود و زبان عالی بود و اصن کلی خوب بود و امید اصلی به نظر من واسه رتبه یک شدن بود سر همین قضیه که زبان رو گذاشت واسه اخر نرسید و زبان ۱۵ زد...درصورتیکه میتونسن ۸۰ یا ۹۰ بزنه... البته بازم شد ۵۱!!!!!
اینکه با خودتون و تست سر کنکور لج کنی و بگی بزار تکلیف هر تست رو مشخص کنم و بعد برم بعدی دیگه برنگردم!!!! اینطوری گذر زمان رو نمیفهمید و اتفاقا اعصابتون هم خورد میشه... خیلی موقع ها به عمد سوالای سخت رو میزارن اول...

به نظر من اگر تو درک به این نتیجه رسیدید احتمالا غلط تحلیل کردید وگرنه ۳ گزینه حذف میشد نه ۲ گزینه پس اعتماد نکنید!!!
یعنی اگه به زور تو زبان مثلا ۳۰ درصد گرفتی دیگه به ریسکش نمیرزه... ولی اگه تا الان ۷۰ زدی به انحراف معیاریکه ایجاد میکنه کاملا میرزکه ریسک کنید...

همگی سپاسگزاریم از شما به خاطر لطفی که میکنید... بزرگ مردی ست آقای مهندس ایرانشاهی.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توی حرفام توهینی به شما نکردم فقط گفتم که شرایط افراد فرق داره و از تجربیات خودم گفتم و وسطشم گفتم منظورم شما نبودید و این پست بهونه ای بود که این حرف هارو بزنم!!!!!
عکس العمل شما بسیار شدید هست.. امیدوارم بی دلیل از دست من دلخور نباشی.. با با گفتن تجربه هامون به بقیه باید کمک کنیم.. اتفاقا امید هم ۲ روز پیش که اومد پیشم گپ زدیم همینو گفت بهم!!

ممنون از بزرگ واریتون ...
لااقل برای من از همون ابتدا بی منظور بودن صحبت شما و دل سوزی و دوستانه بودنه حرفاتون کاملا شفاف بود ...
ان شاالله که برای بچه ها هم حل شده !

ممنون از همه راه نمایی ها و محبت هاتون ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری میشه یکی که دو سال آمریکا بوده بیاد سوالات کنکور معماری، بخش زبانشو 80 یا 90 بزنه؟!:razz: استاندارد سوالای کنکور سنجش چجوریاس که این فرد نمیتونه 100 بزنه؟!

شاتکریت را می‌توان به عنوان بتن یا ملاتی که از طریق شیلنگهای لاستیکی (وبعضا دیده شده لوله‌های فلزی) حمل شده و با استفاده از هوای پرفشار و با سرعت زیاد به سطح مورد نظر پاشیده می‌شود، تعریف کرد.
اولین کاربرد شاتکریت به سال ۱۹۰۹ میلادی برمی‌گردد که در آن زمان تحت عنوان گونیت نامیده می‌شد و به کمک دستگاهی موسوم به تفنگ سیمان به کار می‌رفت.
در سال ۱۹۱۴ برای اولین بار شاتکریت در یک معدن آزمایشی در ایالات متحده آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.
پس از آن این سیستم برای پوشش سطوح سنگها و حفاظت آنها در برابر هوازدگی و گاه نیز بعنوان سیستم نگهداری موقتی به کار می‌رفت.
در این سال کارل اکلی دستگاهی برای پاشیدن مخلوط ماسه و سیمان ساخت و آنرا گانایت نامید.
و بعدها نامهایی چون گان گریت، پنو کریت، بلاست کریت و جت کریت بکار برده شده است.
اما در سال ۱۹۳۰ واژه شاتکریت از طرف انجمن مهندسین راه و ساختمان آمریکا بکار برده شد و تاکنون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مچککرم فقط اینکه اگر شات کریت همون گانایت باشه

شاتکریت دو نوع تر و خشک داره اما گانایت یک روش داره که فقط تره

پس نتیجه میگیریم شاتکریت پیش رفته تره از گانایت

anahitashiraz

عضو جدید

مثلا:

آقای ایرانشاهی این خوبه که اول تستای زبانو بزنیم بعد بریم فن , بین فن و تاریخ یه ریدینگ,بعد تاریخ,بین تاریخ و درک هم یه ریدینگ دیگه.....یعنی ریدینگا رو بین درسا بزنیم؟ و این که بسیاررررر ممنون بابت فیلم ها . من درکم خیلی بده حالا بهتر شدم اعتماد به نفسم تو درک رفته بالا

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم آقای ایرانشاهی یکی از دوستانم کلاسای یکی از اساتید معروف رو میرن و بهشون گفتن که درس فن رو اگر منفی بزنی بهتر از صفر زدنه چون کسایی که صفر میزنن هیچ ترازی براشون محاسبه نمیشه ولی وقتی منفی میزنی تراز برات محاسبه میشه...
این واقعا منطقی نیست ولی آیا درسته؟؟؟؟؟؟
شاید دوستم اشتباه متوجه شده ولی ذهن منو درگیر کرده:biggrin: گفتم از شما بپرسم

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری میشه یکی که دو سال آمریکا بوده بیاد سوالات کنکور معماری، بخش زبانشو 80 یا 90 بزنه؟!:razz: استاندارد سوالای کنکور سنجش چجوریاس که این فرد نمیتونه 100 بزنه؟!

بعضی از سوالات تو تخصصی گزینه های شبیه به هم دارن و ربطی به سطح زبان نداره!!!
بعضی از لغت هام واقعا سخته...
همونطور که میدونید ۱۰ تا سوال اول لغت هم زیاد لغت های معمول نیستن...
البته اینم بگما استادهای زبان هم برن ۱۰۰ نمیزنن...یه درصد اشتباه هم در نظز بگیریم..

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم آقای ایرانشاهی یکی از دوستانم کلاسای یکی از اساتید معروف رو میرن و بهشون گفتن که درس فن رو اگر منفی بزنی بهتر از صفر زدنه چون کسایی که صفر میزنن هیچ ترازی براشون محاسبه نمیشه ولی وقتی منفی میزنی تراز برات محاسبه میشه...
این واقعا منطقی نیست ولی آیا درسته؟؟؟؟؟؟
شاید دوستم اشتباه متوجه شده ولی ذهن منو درگیر کرده:biggrin: گفتم از شما بپرسم

نه واقعا.....کاملا غیر علمی هست این صحبت نگران نباش...

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای ایرانشاهی این خوبه که اول تستای زبانو بزنیم بعد بریم فن , بین فن و تاریخ یه ریدینگ,بعد تاریخ,بین تاریخ و درک هم یه ریدینگ دیگه.....یعنی ریدینگا رو بین درسا بزنیم؟ و این که بسیاررررر ممنون بابت فیلم ها . من درکم خیلی بده حالا بهتر شدم اعتماد به نفسم تو درک رفته بالا

ببنین روند مهمه که بهش عادت کنی ولی این روشی که شما گفتی عیبش این هست که تمرکزت رو زبان کم میشه... یعنی تا میاد زبان ذهنت انگلیسی بشه سری میری تارخ... بعد دوباره...
به نظرم ۲ بار برای هر تست معقوله ولی با هم نه منقطع..

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببنین روند مهمه که بهش عادت کنی ولی این روشی که شما گفتی عیبش این هست که تمرکزت رو زبان کم میشه... یعنی تا میاد زبان ذهنت انگلیسی بشه سری میری تارخ... بعد دوباره...
به نظرم ۲ بار برای هر تست معقوله ولی با هم نه منقطع..

من تصمیم گرفتم اول تاریخ بزنم بعد درک مطلب زبان و بعد لغت زبان.....چون اول که زبان میزنم سر درد میگیرم و نمیتونم ادامه بدم....ولی یادمه یکی میگف ترتیب رو بهم نزنین...ولی من به حرف دلم گوش میدم:D
بعدشم این سوال چند روزیه ذهنمو مشغول کرده:داشتم واسه تاریخ یونان و روم تست میزدم دیدم پرسیده فلان معبد تو کدوم شهره یا اینکه قرن چند ساخته شده...؟؟ولی تالیفی بود....به نظر شما احتمالش هست تو کنکور همچین سوالایی بدن؟؟؟من همه قرنا و همه شهرا یادم نیست....خیییلی آثار مهم یادمه:(
درضمن بابت فیلما و مشاوره هاتون بسسسسیار بسسسسیار ممنون:gol:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثلا:

این تجربه منه.............................................................
من اگه زبانو بزارم اخر خیلی بهتر برام جواب میده چون زبانم افتضاحههههههههههههههههههههه......
وقتی اول سوالا زبانو میخونم و متاسفانه روحیم میشه مثل یه ورقی که مچالش کردی:biggrin: اصلا از حال میرم...................... بعد اصلا انرجیییییییییم خالی میشه..........استرس و و و.....
ولی وقتی اول برم سراغ فنو تاریخو منظرو درک و بعد در اخر برم سراغ زبان خیلی خیالم جمع تره چون سوالای زیادی ازون درسارو تونستم ج بدم...........
یعنی ی جورایی میگم درسیو ک توش ضعیفیمو اول شروع نکنیم بزاریم ااخر.....:redface:

m3631

عضو جدید
مراتب احترام و تشکرم رو اعلام می کنم

آقای ایرانشاهی
به خاطر مشاوره های دوستانه
به خاطر فیلم های رایگان
به خاطر اینجا بودنتون

خیلی خیلی ممنون
بللللللله ... خیلی خیلی ممنون آقای ایرانشاهی ;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تصمیم گرفتم اول تاریخ بزنم بعد درک مطلب زبان و بعد لغت زبان.....چون اول که زبان میزنم سر درد میگیرم و نمیتونم ادامه بدم....ولی یادمه یکی میگف ترتیب رو بهم نزنین...ولی من به حرف دلم گوش میدم:D
بعدشم این سوال چند روزیه ذهنمو مشغول کرده:داشتم واسه تاریخ یونان و روم تست میزدم دیدم پرسیده فلان معبد تو کدوم شهره یا اینکه قرن چند ساخته شده...؟؟ولی تالیفی بود....به نظر شما احتمالش هست تو کنکور همچین سوالایی بدن؟؟؟من همه قرنا و همه شهرا یادم نیست....خیییلی آثار مهم یادمه:(
درضمن بابت فیلما و مشاوره هاتون بسسسسیار بسسسسیار ممنون:gol:

پس این حرفارو به دلت بگو....:biggrin:
کلا اول کنکور مغز همه قفل تا بیاد باز بشه زمان میبره.. اونجوری خوب تاریخت شاید بد بشه...
اول سعی کن اون داستان ساعت خواب رو درست کنی که سرحال باشی.. بعدم هر روشی داری حتما زیاد ازمایشش کن.. نه اینکه اولین بارت سر کنکور باشه...
شهر شاید ولی اینکه دقیق بگه چه قرنی نه... تقدم تاخر و سبک و تقارن زمانی با سبک دیگه یا سبک هنری اینا مهمه... خوب اگر سبک هارو بدونی و بنا هم بشناسی میشه تا حد زیادی به قرنش رسید..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا