مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من صبورم ستاره:w16:
من همین الان از اون لینکی ک یکی از دوستان گذاشته بودن ثبت نام اینترنتیو انجام دادم.
راستی ی سوال ؟برا دانلود سوالهای سالهای قبل کنکور سراسری شما کجارو بهم سفارش میکنید
من تو آکادمی ب مشکل برخوردم 92 رو ک نداشت..93 هم جوابش نبود.
برا تحلیل میخامشون.:redface:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
من صبورم ستاره:w16:
من همین الان از اون لینکی ک یکی از دوستان گذاشته بودن ثبت نام اینترنتیو انجام دادم.
راستی ی سوال ؟برا دانلود سوالهای سالهای قبل کنکور سراسری شما کجارو بهم سفارش میکنید
من تو آکادمی ب مشکل برخوردم 92 رو ک نداشت..93 هم جوابش نبود.
برا تحلیل میخامشون.:redface:

من از سایت پردازش دانلود کردم البته جواباش تشریحی نیس

http://www.pardazeshpub.com/arshad_daftarche.asp

arch_ro1

عضو جدید
بچه ها ت ثبت نام اینترنتی حتما باید اسم خودمون رو بنویسیم نمیشه یه اسم جعلی نوشت؟؟؟؟؟؟اخه ادم میترسه رتبه اش بد شه ابروش بره:biggrin: و امتحان کی هست؟

arch_ro1

عضو جدید
وای سلاااااااااااااااااااام بچه ها.خسته نباشین .من بالاخره کتاب سازه در معماری و تموم کردم و رفتم سراغه درک رفتار سازه و همچنان جزوه تاریخ مانا قابوسی و زبان رو هر روز می خونم. شماها چه میکنید؟ من یه مشکلی دارم یکم تمرکزم کم شده و بعضی وقتا درگیر حواشیم به نظرتون چه کنم؟

ماشالله خوب میری جلو ولی آخه میگن سازه در معماری و درک رفتار سازه رو باهم پیش ببرین اول یه فصل از درک رفتار رو بخونین بعد هم همون فصل رو از سازه.زبان رو تا کجا رسوندی؟و تاریخ هم کاش جهان زارعی رو بخونی بعد بری همون فصل رو از جزوه مانا قابوسی من خودم این کارو میکنم.موفق باشی دوستی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال دارم ممنون می شم جواب بدین.منبعی واسه تاریخ ندارم می خوام یکی بخرم.می خواستم بدونم کدوم کتاب بانی مسعود تاریخ معماری غرب و از باستان شروع کرده؟.....اسمش کتابش و می خوام.

sara 262

عضو جدید
ماشالله خوب میری جلو ولی آخه میگن سازه در معماری و درک رفتار سازه رو باهم پیش ببرین اول یه فصل از درک رفتار رو بخونین بعد هم همون فصل رو از سازه.زبان رو تا کجا رسوندی؟و تاریخ هم کاش جهان زارعی رو بخونی بعد بری همون فصل رو از جزوه مانا قابوسی من خودم این کارو میکنم.موفق باشی دوستی
ممنون گلم . خوب یکی از بچه های برتر باشگاه بهم گفت اینا رو اول بخونم بعد دوباره مثلا جزوه رو با کتاب باهم هماهنگ بخونم این دور فقط به صورت آشنایی بخونم. زبان3تا درس خودندم یه ذره کند پیش میرم منتظر نرم افزار نارسیسم. ممنون توام موفق باشی. تو تا کجا پیش رقتی ؟ پس درک و که تموم کردم دور بعد حتما اینکارو انجام میدم که باهم پیش ببرم مرسسسسسسسسسسسسسسی;):gol:

sara 262

عضو جدید
عزیزم اگه کسی جواب سوالتونو نمیده شاید برا این بوده که جوابتونو نمیدونه ....آخه چرا ناراحت میشی شما باید صبور باشی و مدام سوالتو برا کسایی که فک میکنی میتونن کمکت کنن بزاری.....موفق باشی
ممنون ستاره جوووون . نه خب فقط پرسیدم که شماها تا کجا پیش رفتین. بازم ممنون که دوتا دوست دارم اینجا حداقل

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من بعداز ی استراحت5روزه برگشتم
اومدم چندتا نکته بگم
من 5شنبه هفته پیش رفتم کتاب بخرم
کتاب تنظیمات ساختمانی کنکاش دیگه چاپ نمیشه ب جاش 4تا کتاب چاپ شده ک هرکدوم ی سری از مباحث فن رو داره و خب قیمت این 4تا باهم=4برابر کتاب قبلیش
نمیدونم خوبه یا بد
از ی طرف چون چاپ جدیدن این کتابا،میشه امیدوار بود ک مباحث کتب جدید گلابچی هم توشون باشه
از ی طرف یجور کلاهبرداری و سوءاستفادس:razz:
بهرحال من3تاشونو خریدم:
ایستایی ب زبان ساده
طراحی فنی و اجزا ساختمان
تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات ساختمان
ی کتاب دیگه هم داشت :مصالح سنتی و مدرن ک نخریدمش
بجز اون کتاب زبان تخصصی شو هم خریدم

کتاب زبان عمومی رستمی هم خواستم بخرم30تومن بود خیلی هم سنگین و حجیم ترجیح دادم نخرمش
کتاب درک معماری عسگری و راهیان ارشدو هم خریدم
تاسیسات سلطاندوستو پیدا نکردم
موفق باشید:gol:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من بعداز ی استراحت5روزه برگشتم
اومدم چندتا نکته بگم
من 5شنبه هفته پیش رفتم کتاب بخرم
کتاب تنظیمات ساختمانی کنکاش دیگه چاپ نمیشه ب جاش 4تا کتاب چاپ شده ک هرکدوم ی سری از مباحث فن رو داره و خب قیمت این 4تا باهم=4برابر کتاب قبلیش
نمیدونم خوبه یا بد
از ی طرف چون چاپ جدیدن این کتابا،میشه امیدوار بود ک مباحث کتب جدید گلابچی هم توشون باشه
از ی طرف یجور کلاهبرداری و سوءاستفادس:razz:
بهرحال من3تاشونو خریدم:
ایستایی ب زبان ساده
طراحی فنی و اجزا ساختمان
تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات ساختمان
ی کتاب دیگه هم داشت :مصالح سنتی و مدرن ک نخریدمش
بجز اون کتاب زبان تخصصی شو هم خریدم

کتاب زبان عمومی رستمی هم خواستم بخرم30تومن بود خیلی هم سنگین و حجیم ترجیح دادم نخرمش
کتاب درک معماری عسگری و راهیان ارشدو هم خریدم
تاسیسات سلطاندوستو پیدا نکردم
موفق باشید:gol:
کتابا رو بخون، ببین تا چه حد خوب هستش و به ما بگو تا بخریم مارال جان

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال دارم ممنون می شم جواب بدین.منبعی واسه تاریخ ندارم می خوام یکی بخرم.می خواستم بدونم کدوم کتاب بانی مسعود تاریخ معماری غرب و از باستان شروع کرده؟.....اسمش کتابش و می خوام.

معماری غرب ریشه ها و مفاهیم

6005172249.240.jpg

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هرچی تاریخ خونده بودم یادم رفته :cry: چیکار کنم دوباره شروع کنم از اول بخونم؟؟؟؟؟؟
فراموشی در تاریخ یک امر طبیعی است .بشین دوباره بخون نگران نباش.
خوبی تو نسبت به دیگران این هست که یه بار قبلا خوندی و سرعت خوندنت به شدت می ره بالا....;)

arch_ro1

عضو جدید
بچه ها من هرچی تاریخ خونده بودم یادم رفته :cry: چیکار کنم دوباره شروع کنم از اول بخونم؟؟؟؟؟؟

این مشکل منم هست هم جهان هم سبک شناسی رو ه بار خوندم حتی بعضی از فصل هل رو دو سه بار خوندم ولی خیییییییییییلی زود فراموش میشه.:(

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظرم شما باید هر درسی رو که می خونین روز بعدش قبل از شروع درس جدید یه مرور کلی رو درس قبلی داشته باشین( 20 دقیقه یا نیم ساعت بسته به حجم مطلب) بعد برین سراغ درس جدید و این روند و هر رور تکرار کنین.من که این طوری می خونم هم یادگیریم بیشتر میشه هم راندمان مطالعم میره بالا.:w24:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم شما باید هر درسی رو که می خونین روز بعدش قبل از شروع درس جدید یه مرور کلی رو درس قبلی داشته باشین( 20 دقیقه یا نیم ساعت بسته به حجم مطلب) بعد برین سراغ درس جدید و این روند و هر رور تکرار کنین.من که این طوری می خونم هم یادگیریم بیشتر میشه هم راندمان مطالعم میره بالا.:w24:

اره موافقم من هم هر وقت این مدل تاریخ خوندم بهتر یاد گرفتم

farhadarch

عضو جدید
سلام. بچه ها کسی سوالای معماری آکادمی تخصصی سال پیش رو داره ؟ خیلی بهشون احتیاج دارم :(

dkh

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟یه سوال داشتم این جزوه های پارسه یا اکادمی معماری هر سال تغییر هم می کنن؟منظورم اینه که همین هارو بخونیم مشکلی نیست؟ یا باید مال امسال باشند؟

farhadarch

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟یه سوال داشتم این جزوه های پارسه یا اکادمی معماری هر سال تغییر هم می کنن؟منظورم اینه که همین هارو بخونیم مشکلی نیست؟ یا باید مال امسال باشند؟

شما آزمونای آکادمی امسالو دارین ؟ میشه بی زحمت بذارین ؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.
خوبیم.شما خوبی؟والا من انقد میدونم ک جزوه هایی ک تو باشگاه خودمون هس برا اساتید مث متدین و اینا...خیلی قدیمین...ما با همینا سر میکنیم دیگه..
تو باشگا کلی جزوه هس ک بجه های دور قبل هم همه از همینا استفاده کردن....ولی ی سری جزوه ها برا فن و سازه و اینا ...بجه هایی ک کلاس ثبت نام کردن گفتن میزارن.
جزوه هایی هم ک تو ایوان خانه و اینا هم میفروشن هم میگن گران است هم اینکه مال تدریس امسال استاد را نمیدهند...ب نقل از فرخ نوش جان عزیز(ک خیلی وقته هم ک نیست)
من همینقد میدونستم.ولب ب نظرم الان بچسب ب کتب اصلی.حالا میگم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاامم
من پایان نامه رو تحویل دادم و برگشتم!!
بعد2هفته سبک خراسانی رو باز کردم بخونم خب نسبت به زمان گذشته میتونم بگم راضی بودم از خودم کلیاتش یادم بود:D راستی یه خلاصه ای چیزی واسه سبک پارتی پارسی سراغ ندارین؟ اصلا بهش که میرسم ناخوداگاه ورق میزنم میره :biggrin:
زبان هم که 504 تموم شده اما مرورش ادامه داره و تافل رو قبلا تا 6 خونده بودم در حال مرورشم
اما فن!!!:razz:داغونم!! دوستانی که قول فایل صوتی و جزوه ها رو جلسه به جلسه داده بودند کجایید؟:)

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلاامم
بعد2هفته سبک خراسانی رو باز کردم بخونم خب نسبت به زمان گذشته میتونم بگم راضی بودم از خودم کلیاتش یادم بود:D راستی یه خلاصه ای چیزی واسه سبک پارتی پارسی سراغ ندارین؟ اصلا بهش که میرسم ناخوداگاه ورق میزنم میره :biggrin:
زبان هم که 504 تموم شده اما مرورش ادامه داره و تافل رو قبلا تا 6 خونده بودم در حال مرورشم
اما فن!!!:razz:داغونم!! دوستانی که قول فایل صوتی و جزوه ها رو جلسه به جلسه داده بودند کجایید؟:)
خوش به حالت که پایان نامه رو تحویل دادی :w23:... من هنوز پایان نامه تحویل نداده قصه ی جدید سرم اومده!... گلاب به روتون طرح 5 افتادم!!!... کسی می دونه این معرفی به استاد که می گن فقط برا تئوریاس یا به درد درسای عملی هم می خوره؟!! اصلا قانونش چه طوریاس، فقط پایان نامه م مونده هیچ درسی هم به جز این نیفتادم تا حالا، چی کار می تونم کنم که تو سریع ترین زمان ممکن از شرش راحت شم؟! کلا اگه اطلاعاتی داشتین لطفا پ.ام بدین (برای اینکه اینجا اسپم نشه)، پیشاپیش بابت راهنمایی هاتون ممنون :w27:

سلام.
خوبیم.شما خوبی؟والا من انقد میدونم ک جزوه هایی ک تو باشگاه خودمون هس برا اساتید مث متدین و اینا...خیلی قدیمین...ما با همینا سر میکنیم دیگه..
تو باشگا کلی جزوه هس ک بجه های دور قبل هم همه از همینا استفاده کردن....ولی ی سری جزوه ها برا فن و سازه و اینا ...بجه هایی ک کلاس ثبت نام کردن گفتن میزارن.
جزوه هایی هم ک تو ایوان خانه و اینا هم میفروشن هم میگن گران است هم اینکه مال تدریس امسال استاد را نمیدهند...ب نقل از فرخ نوش جان عزیز(ک خیلی وقته هم ک نیست)
موافقم، من دو روزه دارم کتاب طراحی اقلیمی ابنیه سنتی قبادیان رو می خونم، قبلا هم تو جزوه ها مطالبی تو همین زمینه خونده بودم ولی واقعا فرق کتاب اصلی با جزوه رو لمس کردم، توصیه می کنم فعلا که وقت زیاده تا حد ممکن کتابای اصلی رو مطالعه کنین. جزوه شاید بتونه برای کسی که کلاس می ره و حرفای تکمیلی استادم می شنوه جایگزین کتاب شه ولی برای کسی که خودش می خونه، اصلا جایگزین خوبی نیست. حتی چن روز پیش یه حرفی زده بودم (که می خوام جزوه های ایزدی رو به جای کتابای قیابکلو بخونم) الان می خوام حرفمو پس بگیرم. خداوکیلی درک و دیدی که کتاب با توضیحاتش به آدم می ده جزوه نمی ده.

* فقط یه نکته ای بگم که من خودم قبلا کتابا رو خیلی با وسواس می خوندم برا همین یه مدت کتاب زده شدم، ولی حالا بعد از خوندن جزوه ها (و البته بررسی زیاد سوالا) دیگه کتاب خوندن برام آسون شده انگار دارم همون جزوه رو می خونم منتها با توضیحات تکمیلی. در واقع یه فایده ی جزوه این بوده که کمک کرده بتونم نکات مهم و اصلی کتابو تشخیص بدم، وقتی خلاصه رو می خونی بعد کتابو می خونی می بینی کجاها حذف شده و معمولا جاهایی هست که یه بار خوندنش به درک مطلب کمک می کنه ولی لازم نیست که جزء به جزء یاد گرفته شه. این نکته رم به عنوان تجربه برا دوستانی گفتم که ممکنه مشکل منو داشته باشن تو کتاب خوندن.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه هایی که سوالات سالهای قبلو بررسی کردن میشه بگن تو تاریخ اسلام لازمه حفظ کنیم که گنبد فلان مسجد چیه؟؟؟؟مثلا گسسته ناریه! باید بدونیم تک تک کدوم گنبد تو بنا چه نوعیه! تا حالا سوال اومده؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

dkh

عضو جدید
سلام.

:)ممنون عزیز راهنمایی مفیدی بود

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

سلاامم
سحر جان شرمنده خواستم زوایای سایه رو یاداوری کنم😳🌹

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا