مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara 262

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااام من یادمه :gol::heart::gol:
بچه ها درگیرن و اونقدا محل نمیدن. من که چندین بار بی جواب موندم

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام من یادمه :gol::heart::gol:
بچه ها درگیرن و اونقدا محل نمیدن. من که چندین بار بی جواب موندم

:cry::(
خوب البته حق دارند
من خودمم خیلی کم تر از قبل می رسم بیام... ...
ان شاالله که یکی که بلده بیاد و راهنمایی کنه !

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لطفا یکی به من بگه ایستایی از چه جزوه ای بخونم...فاطمی ناقصه انگاری
مصالح هیچی نخوندم
عناصر شریفیم زیاده ...نمیرسم تموم کنم..
فنم افتضاحه
فقط سازه در معماری چند فصل خوندم
جزوات خرسندو خوندی.....

Ar Mina

عضو جدید
سلام بچه ها من امروز تست های زبان 90 رو زدم 16 درصد شدم.تو رو خدا یه راه چاره بگی واسه زبانم.مرگ من....:wallbash::weirdsmiley: :cry:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید.اگه امکانش هست ازمونای ازمایشی و بذارین.تو یه تاپیک باشه که سریع پیدا شن..........
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/434248-آزمون-های-آزمایشی؛کارشناسی-ارشد-معماری

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام بچه ها من امروز تست های زبان 90 رو زدم 16 درصد شدم.تو رو خدا یه راه چاره بگی واسه زبانم.مرگ من....:wallbash::weirdsmiley: :cry:
افزایش دایره لغت تنها راه رستگاری تو زبانه

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی جدی دیگه هیچ کی جواب سوال نمی ده:confused:
بچه ها ی تست های لغت رو چه جوری می زنید آیا؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

این سوال منم هست;)ج بدین لطفا
نمیدونم من با زبان مشکل دارم یا اون با من:razz:
همونطور که گفتم فقط باید دایره لغاتتون رو زیاد کنید هیچ راه میانبری نداره
اگه مثلا فقط تافل رو خوندین،خوندن کافی نیست بخورینش:)یعنی تمام هم معنی ها تمام لغات داخل مثالها رو بخونین

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی جدی دیگه هیچ کی جواب سوال نمی ده:confused:
بچه ها ی تست های لغت رو چه جوری می زنید آیا؟

والا فک نکنم سبک خاصی داشته باشه........من خودم میخونم سوالو بعدم گزینه هارو میخونم..................حتی اگه روی سوالم نفهمم باز میخونم گزینه رو اگه لغاتش رو بلد باشم دوباره برمیگردم روی سوال از اول میخونم............

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس ایرانشاهی
می گم آکادمی کارگاه تاسیسات الکتریکی چرا نداره آیا؟!

سلام من اول متنی که نوشتم گفتم..
واسه درسایی خلاصه درس گذاشتیم که خیلی مهم هستن..

Ar Mina

عضو جدید
بچه ها در مورد ساعات مطالعه خودتون بنویسین.بگین چقدر هر روز میخونین تا انرژی بگیریم.من 9 ساعت میانگین میرسم بخونم.امروز تست زدم افتضاح شدم.زبان رو کلا بیخیال شین.تازه این سال 2 هست که میخونم.:crying:
فن:17
تاریخ:21
منظر:22
درک:21
اوضاع من خیلی خرابه لطفا یکی از بچه های قدیمی منو راهنمایی کنه.ممنون:w00::w42::w31:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها در مورد ساعات مطالعه خودتون بنویسین.بگین چقدر هر روز میخونین تا انرژی بگیریم.من 9 ساعت میانگین میرسم بخونم.امروز تست زدم افتضاح شدم.زبان رو کلا بیخیال شین.تازه این سال 2 هست که میخونم.:crying:
فن:17
تاریخ:21
منظر:22
درک:21
اوضاع من خیلی خرابه لطفا یکی از بچه های قدیمی منو راهنمایی کنه.ممنون:w00::w42::w31:

برای ساعات مطالعه بچه ها می تونید به اینجا سر بزنید :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/618904-زمان-بندی-کوتاه-مدت-مطالعه-گروهی-کنکور-ارشد-94

sjoon

عضو جدید
ملت خسته نباشند....... اگه کسی برنامه زمانبندی یکماهه در اختیار داره با جان و دل پذیرا هستم....!!!!!!

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.. این چند روز خیلی کمرنگ شدم. درگیر کارای نکته و تست و ازمونهام متاسفانه
این کلاس به بچه ها مخصوصا بچه های تهران توصیه میشه حتما..
صحبت کردم تا حدی دستم از نظر قیمتی بازه برای بچه های سایت.

Picture120.jpg
http://www.memarico.com/CMS_UI/content.aspx?id=139

cna12

عضو جدید
سلام دوستان.. این چند روز خیلی کمرنگ شدم. درگیر کارای نکته و تست و ازمونهام متاسفانه

مشاهده پیوست 229152
حیف که تهران نیستم و نمیتونم بیام...حیف

sr.sh

عضو جدید
بچه ها اگه کسی جواب این سوالو میدونه یه توضیح مختصری برام یده ممنون میشم.
آقای مهندس ایرانشاهی اگه شما حضوردارین جواب این سایه هارو بگین خیلی ممنون میشم،سختن سایه هاش:surprised: :smile:IMG_20150101_140931.JPGScreenshot_2015-01-01-13-45-55.jpg

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید ......

میشه یه کورس زبان عمومی همراه با ترجمه فارسی که شامل تافل و 504 و لغات آزمونهای گذشته باشه یعنی یه پکیج کامل لغات عمومی زبان باشه تو سایت ممورایز بهم معرفی کنید ؟ ! یه دنیا ممنون دوستان

آخرین ویرایش:

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 229152

ممنوووونییییییییییییییییییم

hh.architect

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا سایت فیلک های آموزشی آزمون جامع دوم آکادمی تخصصی رو قرار بدید .

farhadarch

عضو جدید
سلام دوستان این مطالبو امروز واسه مشاورم تو مدرسان شریف نوشتم و امیدوارم با خوندنش اطرافیانتون و دوستاتون رو از گرفتار شدن در دام چنین موسسات بی پایه و اساسی که همه وجودشان به تبلیغات محیطی وابستست(مخصوصا تو رشته ما) نجات بدین تا به روزگار من گرفتار نشن که تو آزمونای خودسنجی اواخر تابستون از مرکز معماری گرفته تا ایوانخانه معمار رتبم تک رقمی بشه و حتی تو آزمونای اول این موسسه دره پیتم رتبه 2 تا 5 بیارم تا با عدم پشتیبانیشان و سوالای قدمت دارشان(منظورم سالهای دوره!!!) زمینه افول و پس رفت بنده را به صورت منحنی شیبداری فراهم بیاورند. متن نامه :

با عرض سلام و خسته نباشید با توجه به بررسیهای بنده از آزمون امروز(6) چند نکته را خواستم خدمتتان متذکر بشوم تا شاید به گوش مسئولانی که فقط با تبلیغات محیطی خود در این موسسه سعی در فریب جامعه کثیری از دانشجویان خواهان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند و به جد هیچ چیزی در چنته خود نداشته و با ادعاها و قولهای بی اساسی که هر فرد باسوادی پس از گذر از این دوره قطعا بدان پی خواهد برد رسانده شود،امید است که با این لطف بزرگ جنابعالی با سرنوشت هزاران نفر بازی نشود: 1-با یک بررسی ساده سوالات امسال و سال گذشته به راحتی میتوان به یکسان بودن تعداد زیادی از سوالات حتی در گزینه ها و جوابشان(کپی) پی برد. نتیجه: با توجه به دسترسی دانشجویان به این سوالات در این عصر تکنولوژی و متاسفانه در اثر استفاده بعضی در جهت پوشاندن نقاط ضعف خود رتبه به دست آمده در آزمونها و تراز قطعا واقعی نخواهد بود+با توجه به تغییر روند هرساله سوالات در این مقطع استفاده از سوالات سالهای پیش که مشخص هم نیست چند سال هست که مورد استفاده قرار میگیرند به جد مفید واقع نخواهند شد+و مهمترین عاملی که باعث می شود این کارها و تبلیغات پوچ «غیر اخلاقی و نابخشودنی» باشند این است که با این هزینه گزافی که هر دانشجویی(چه فقیر و چه دارا) صرف این آزمونها میکنند و انتظار شبیه سازی کنکورشان را دارند(مثل من) همان سوالهای سال و یا سالهای پیش را دریافت می کنند در حالی که به راحتی میتوانستند به همان سوالها دسترسی پیدا کنند.(البته اگر ارزش دسترسی داشته باشندوتاریخ انقضایشان نگذشته باشد) 2-پاسخ سوالهای فن ساختمان امروز را مشاهده کرده باشید متوجه میشوید که اکثرشان با سوالات دفترچه یا هیچ قرابتی نداشته و یا جای سوالات عوض شده و یا اینکه اصلا در پاسخنامه وجود ندارند!!! نتیجه: درصدی که کسب میشود کاملا اشتباه خواهد بود+در صورت اصلاح مجدد پاسخنامه که بعید میدانم با این پشتیبانی ضعیف رخ دهد دیگر وقت امروز از دست رفته و اکثر دانشجویان روزهای دیگر را به برنامه مرور و یا درسیشان اختصاص داده اند+و بعید میدانم حتی با یک بررسی ساده(که این بررسی نیز فقط با ارزش دادن به دانشجو و وقتشان عملی میشود)چنین اشتباه فاحشی رخ دهد.(والا ما دیده بودیم تو نوشتن یه گزینه اشتباه میشه مثلا 2 رو مینویسن 3 ولی نه تا این حد!)
با تشکر از زحمات بی دریغ شما و اطلاع رسانیتان به مراجع بالاتر موسسه

آخرین ویرایش:

artemiss68

عضو جدید
سلاااام خسته نباشید بچه ها
دوستان کسی کتاب درک رفتا سازه‌ها رو داره؟
اگه دارین میشه لطف کنید از صفحه ۴۴ یه عکس بندازین اینجا بزارین؟
یه فایل در مورد سازه های معین و نامعین بود در مورد عکسی که تو صفحه ۴۴ درک رفتار هست توضیح داده ولی عکسش رو نزاشته، اگه دارینش ممنون میشم عکس بندازین از صفحه ش

neda...

عضو جدید
P020310_17.08.jpg
سلاااام خسته نباشید بچه ها
دوستان کسی کتاب درک رفتا سازه‌ها رو داره؟
اگه دارین میشه لطف کنید از صفحه ۴۴ یه عکس بندازین اینجا بزارین؟
یه فایل در مورد سازه های معین و نامعین بود در مورد عکسی که تو صفحه ۴۴ درک رفتار هست توضیح داده ولی عکسش رو نزاشته، اگه دارینش ممنون میشم عکس بندازین از صفحه ش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا