مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

raymoon

عضو جدید
سلام . دوستان کسی سوالات کنکور های ازمایشی سال های گذشته هنرهای ساخت داره .کنکور های اصلی هم تگه دارین بذارین چون من فقط کلید چندتاو تونستم دانلود کنم .

knightlady

عضو جدید
ممنونم خیلی لطف کردی اطلاعاتت مفیدبودن اما بیشترازقبل نگرانم کرد....من از بین درسای گرایش انرژی بیشتر از همه نگران تنظیم و تاسیساتم...به عنوان کسی که تونسته نتیجه بگیره بنظرت با چه برنامه ای میتونم این درسو خوب بزنم؟

والا من نمی دونم که جواب کوتاه و مختصرش چیه ؟ هرکی یه برنامه و روتین خودشو داره ، به نظر من فقط طوری بخونید که بفهمید و حتما حتما برای دوره وقت کافی بذارید !

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

سلام دوستان، خسته نباشید!
:)

بنده پاراسال کنکور دادم ، رتبه 13 انرژی و 173 معماری داخلی شدم.
خیلی خیلی بهتون تبریک میگم که اینجوری انگیزه دارین و از الان اینجوری پیگیر و مشتاق موفقیتین
;)
از اطلاعات این سایت خیلی استفاده کردم و واقعا کمک بدون توقع دوستان برام خیلی جالب بود. همیشه با این سایت در ارتباط باشین، خیلی میتونه مفید باشه.
باید تشکر کنم از دوستانی که اینجا فعال هستن ، خدا خیرتون بده
:smile:
به خاطر همین حس میکنم منم باید هر کمکی از دستم بر میاد بکنم، به خصوص به دوستانی که شهری هستن که موسسات آموزشی فعال نیستن.
متاسفانه زیاد به این سایت سر نمیزنم، یا وقت نمیکنم یا یادم میره ولی تقریبا هرروز فیس بوک هستم.
سوالاتون درباره کنکور معماری یا هنرهای ساخت رو از طریق صفحه مرکز معماری ایران شعبه اصفهان، حتی الامکان پست بذارین که بقیه هم در جریان باشن، یا پیام بدین.
البته تاکید کنم، مشاوره ها جنبه تبلیغاتی نداره، فک میکنم از طریق پیج افراد بیشتری میتونن استفاده کنن تا صفحه شخصی خودم. موفق باشین
https://www.facebook.com/IAC.Esf
تبریک میگم میشه لطفا درصداتونو بگین و اینکه برای تنظیم چه منابعی رو خوندین?

Soroosh566

عضو جدید
تبریک میگم میشه لطفا درصداتونو بگین و اینکه برای تنظیم چه منابعی رو خوندین?

ممنون دوست عزیز
هنرهای ساخت :
زبان 81
ایستایی 64
سیستم 68
طراحی فنی 27
تنظیم تاسیسات 64
رتبه انرژی 13 ، رتبه تکنولوژی 108

معماری :
زبان 61 :|
فن 64
تاریخ 50
درک 32
منظر 18
رتبه معماری 211 ، رتبه داخلی 173

اگه از تجربیات خودم بپرسی یکم ظاهر بحث تبلیغاتی میشه، چه کنیم؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون دوست عزیز
هنرهای ساخت :
زبان 81
ایستایی 64
سیستم 68
طراحی فنی 27
تنظیم تاسیسات 64
رتبه انرژی 13 ، رتبه تکنولوژی 108

معماری :
زبان 61 :|
فن 64
تاریخ 50
درک 32
منظر 18
رتبه معماری 211 ، رتبه داخلی 173

اگه از تجربیات خودم بپرسی یکم ظاهر بحث تبلیغاتی میشه، چه کنیم؟
وااای چه قدر عالی زدین تنظیمو نه هیچکی فک نمیکنه شما تبلیغ میکنین هر کی داره تجربه خودشو میگه لطفا راهنمایی کنید چجوری تنظیم انقدر بالا زدین واقعا تبریک میگم

Soroosh566

عضو جدید
وااای چه قدر عالی زدین تنظیمو نه هیچکی فک نمیکنه شما تبلیغ میکنین هر کی داره تجربه خودشو میگه لطفا راهنمایی کنید چجوری تنظیم انقدر بالا زدین واقعا تبریک میگم

مرسی لطف داری، جا داشت بالاتر هم زد. باشه پس به عنوان تجربه شخصی و بدون رد یا تایید افراد دیگه، من خودم کلاس آقای ایزدی رو رفتم، مرکز معماری، و چیزی هم جز اون نخوندم. (معماری و انرژی همزمان میخوندم وقت کم داشتم.)

agta666

عضو جدید
مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

بچه ها بياييد امشب اگه هر كي به مرادش رسيد جايي كه ميخواست قبول شد نفري ١٠ تومن به كودكان سرطاني محك كمك كنيم قبوله؟راحت با موبايلتون *724# رو بگيريد تو پرداختها خيريه محك هم هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

knightlady

عضو جدید
سلام دوستان، خسته نباشید!
:)

بنده پاراسال کنکور دادم ، رتبه 13 انرژی و 173 معماری داخلی شدم.
خیلی خیلی بهتون تبریک میگم که اینجوری انگیزه دارین و از الان اینجوری پیگیر و مشتاق موفقیتین
;)
از اطلاعات این سایت خیلی استفاده کردم و واقعا کمک بدون توقع دوستان برام خیلی جالب بود. همیشه با این سایت در ارتباط باشین، خیلی میتونه مفید باشه.
باید تشکر کنم از دوستانی که اینجا فعال هستن ، خدا خیرتون بده
به خاطر همین حس میکنم منم باید هر کمکی از دستم بر میاد بکنم، به خصوص به دوستانی که شهری هستن که موسسات آموزشی فعال نیستن.
متاسفانه زیاد به این سایت سر نمیزنم، یا وقت نمیکنم یا یادم میره ولی تقریبا هرروز فیس بوک هستم.
سوالاتون درباره کنکور معماری یا هنرهای ساخت رو از طریق صفحه مرکز معماری ایران شعبه اصفهان، حتی الامکان پست بذارین که بقیه هم در جریان باشن، یا پیام بدین.
البته تاکید کنم، مشاوره ها جنبه تبلیغاتی نداره، فک میکنم از طریق پیج افراد بیشتری میتونن استفاده کنن تا صفحه شخصی خودم. موفق باشین
https://www.facebook.com/IAC.Esf

ما احتمالا هم کلاسی میشیم ! :) من یه دونه پایین ترم :razz::cool:

Soroosh566

عضو جدید
ما احتمالا هم کلاسی میشیم ! :) من یه دونه پایین ترم :razz::cool:

سلام! آره همکلاسی! :D کلاس نذار برا منااا! من طراحی فنی نرسیدم، 27 زدم، من زندگیمو باختم ! :biggrin:
چند وقت پیش اومدم دیدم داری بچه هارو راهنمایی میکنی، گفتم خدا خیرش بده، تو دانشگاه دیدمش ازش تشکر کنم! ;)
به نظرت تو آخرین روزانه میشی یا من؟؟ :(

knightlady

عضو جدید
سلام! آره همکلاسی! :D کلاس نذار برا منااا! من طراحی فنی نرسیدم، 27 زدم، من زندگیمو باختم ! :biggrin:
چند وقت پیش اومدم دیدم داری بچه هارو راهنمایی میکنی، گفتم خدا خیرش بده، تو دانشگاه دیدمش ازش تشکر کنم! ;)
به نظرت تو آخرین روزانه میشی یا من؟؟ :(

کلاس نذاشتم ، حسادت کردم !! :D من 14 شدم !! خدا کنه هردومون روزانه شیم یه 3-4 نفر برن تکنو یا معماری ، نمی دونم شبانه خوبیش اینه که مدرکت آزاد میشه ولی هههههههههههی پدر بی پولی بسوزه ! :cry:

منم طراحی فنی خیلی بد زدم ، کارنامه مو دیدی ، اخ خداییش طراحی فنی امسال خیلی بد بود ! آخ من می ترسم بچه های انرژی همه خدا باشن من اونجا خنگ دودر شم ! همش میگم من از اخر 4 مم :دی !! بعضی وقت ها خواب میبینم اصلا میگن اشتباه شده شما قبول نمیشی ! تا من پامو تو کلاس نذارم خیالم راحت نمیشه !

Soroosh566

عضو جدید
کلاس نذاشتم ، حسادت کردم !! :D من 14 شدم !! خدا کنه هردومون روزانه شیم یه 3-4 نفر برن تکنو یا معماری ، نمی دونم شبانه خوبیش اینه که مدرکت آزاد میشه ولی هههههههههههی پدر بی پولی بسوزه ! :cry:

منم طراحی فنی خیلی بد زدم ، کارنامه مو دیدی ، اخ خداییش طراحی فنی امسال خیلی بد بود ! آخ من می ترسم بچه های انرژی همه خدا باشن من اونجا خنگ دودر شم ! همش میگم من از اخر 4 مم :دی !! بعضی وقت ها خواب میبینم اصلا میگن اشتباه شده شما قبول نمیشی ! تا من پامو تو کلاس نذارم خیالم راحت نمیشه !

ااااا پس حالا من برات کلاس میذارم! :)) 14 هم شد رتبه آخه؟؟ :D
آره یه بار دیدم، ولی طراحی فنی رو یادمه بهتر زده بودی. آره یکم سخت تر بود، ولی نه در حد 27% که من زدم! :)) من تازه تو طراحی فنی خیلی خوب بودم! :D حالا بعدن برات تعریف میکنم که چی شد وقت کم آوردم! :))
چه حسی بت دست میده اگه بگم روزانه شدم؟؟........ زیاد بش فک نکن، منم شبانه شدم، دسته چک رو آماده کن....

knightlady

عضو جدید
ااااا پس حالا من برات کلاس میذارم! :)) 14 هم شد رتبه آخه؟؟ :D
آره یه بار دیدم، ولی طراحی فنی رو یادمه بهتر زده بودی. آره یکم سخت تر بود، ولی نه در حد 27% که من زدم! :)) من تازه تو طراحی فنی خیلی خوب بودم! :D حالا بعدن برات تعریف میکنم که چی شد وقت کم آوردم! :))
چه حسی بت دست میده اگه بگم روزانه شدم؟؟........ زیاد بش فک نکن، منم شبانه شدم، دسته چک رو آماده کن....

آره شبانه شدیم اشکال نداره ، باید کار بگیرم :) من میتونستم یک بشم ها به نیت 14 معصوم این طوری کردم :D به جان خودم !!!!!

fcsgvd - Copy.jpg

ثبت نام یادت نره !

dfsrd.jpg

punio

عضو جدید
سلام بچه ها
من از تیر ماه کلااسای ایوان خانه رو میرم...استاییمون استاد سروش نیاست....
میخواستم بدونم واسه رتبه خوب واقعا لازمه که همه کتابای گلابچی خونده بشه من از الان واسم کابوس شدن....
در ضمن تنظیم و تاسیسات با اقایی دارم که تا الان کتاب سلطان دوست و قبادیانو خوندم میخوام کسمایی رو شروع کنم البته مبحث 19 رو هم خوندم زبانم با همین برنامه ای که بچه ها گفتن پیش میره ولی واسه فن نگرانم.....
لطفا کمکم کنین...ممنون

archisal

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها
میخواستم بدونم واسه رتبه خوب واقعا لازمه که همه کتابای گلابچی خونده بشه من از الان واسم کابوس شدن....
در ضمن تنظیم و تاسیسات با اقایی دارم که تا الان کتاب سلطان دوست و قبادیانو خوندم میخوام کسمایی رو شروع کنم البته مبحث 19 رو هم خوندم زبانم با همین برنامه ای که بچه ها گفتن پیش میره ولی واسه فن نگرانم.....
لطفا کمکم کنین...ممنون
مهندس جان سعی کن خیلی خوب بخونی جزوه های سروش نیا رو ،فکر کنم دیگه به هیچ کتاب گلابچی نیاز نداشته باشی، چون واقعا عالیه جزوات مهندس سروش.... فکر کنم از بیشتر بچه ها هم جلو باشی و وقت برای مرور زیاد هم داری...نگران هیچی نباش...خواستی کتابای درک سازه و سازه در معماری گلابچی رو هم یه ورقی بزن

m3631

عضو جدید
سلام به همه دوستان
بچه ها یه سوال دارم ، برای کلاس های تنظیم شرایط و تاسیسات مهندس آقایی بهتره تدریسش یا مهندس ایزدی ؟

punio

عضو جدید
archisal

ممنون عزیزم....
من با اقایی دارم ازش راضیم جزواتشون تقریبا شبیه به همه فقط اقایی خلاصه تر نوشته که خودت بنویسی...اما ایزدی نه ایزدی رو هم خیلی تعریفشو میکنن

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال تا چه رتبه ای روزانه تهران و تا چه رتبه ای شبانه تهران انرژی قبولی داشته?

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با رتبه ٧٠ هم ايلام قبول شدم هم بين الملل كيش
ولي جون راهشون دور بود اول معماري ها را زدم بعد اين دو تا و معماري قبول شدم و ديكه اينا را نميرم
حالا تو كارنامه نهايي ديدم اين دو تا قبول بودم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم با رتبه ٧٠ هم ايلام قبول شدم هم بين الملل كيش
ولي جون راهشون دور بود اول معماري ها را زدم بعد اين دو تا و معماري قبول شدم و ديكه اينا را نميرم
حالا تو كارنامه نهايي ديدم اين دو تا قبول بودم
میشه درصداتونو و معدل موثرتونو بگین
شما نمیدونین تا چه رتبه ای روزانه و شبانه تهران قبول شدن

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه درصداتونو و معدل موثرتونو بگین
شما نمیدونین تا چه رتبه ای روزانه و شبانه تهران قبول شدن
فكر كنم بايد دير ١٦ و ١٧ باشي
دلنشكاه هنو تهران هم مي كيره كه اونم بايد زير٣٠ باشي حتما

knightlady

عضو جدید
امسال تا چه رتبه ای روزانه تهران و تا چه رتبه ای شبانه تهران انرژی قبولی داشته?

این کارنامه نهایی منه ، اولین انتخابم روزانه است دومی شبانه انرژی دانشگاه تهران ،

کدرشته هاي انتخابي ، رتبه و آخرين رتبه قبولي در سهميه
ترتيب علاقهکدرشته انتخابيرتبه داوطلبآخرين رتبه قبولينتيجه
1237051412
2237081321*

Soroosh566

عضو جدید
آره شبانه شدیم اشکال نداره ، باید کار بگیرم :) من میتونستم یک بشم ها به نیت 14 معصوم این طوری کردم :D به جان خودم !!!!!

مشاهده پیوست 219123

ثبت نام یادت نره !

مشاهده پیوست 219124
منم اتفاقا میتونستم بهتر بشم ولی گفتم یه اصفهانی باید 13 بشه که با پلاکش و شماره موبایلش سِت باشه! :D

Soroosh566

عضو جدید
سلام بچه ها
لطفا کمکم کنین...ممنون
نه خیالت راحت، برای انرژی نیازی نیست همه کتابهای گلابچی رو بخونی تا رتبه بیاری. جزوه و تدریس سروش نیا خیلی خوبه، بهش اطمینان کن، سازه در معماری و درک رفتار و مبانی سازه رو هم بشون مسلط باش، دیگه جای نگرانی نیست.

Soroosh566

عضو جدید
سلام به همه دوستان
بچه ها یه سوال دارم ، برای کلاس های تنظیم شرایط و تاسیسات مهندس آقایی بهتره تدریسش یا مهندس ایزدی ؟
تقریبا بچه ها با هر کدوم کلاس میرن راضین، من خودم با مهندس ایزدی رفتم پارسال، "هیچی" هم به جز جزوه ایزدی نخوندم.