مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی همون قسمتی که کارت ورود به جلسه رو گرفتی یه قسمتی هست نوشته توضیحات اونجا نوشته

mahyar21

عضو جدید
کجا گفتن اسکیس بعد اعلام نتایجه؟ مگه با تئوری نیست ؟

من چند ساعته این موضوعو فهمیدم
شاخ درآوردم چقد بی برنامه هستن اینا!
چرا زودتر نگفتن که مردم فعلا رو تئوری وقت بذارن!:w00:
حالا واقعا این حرف راسته؟
تروخدا دقیق مطمئن بشین بمن هم بگیییییییین

ای خدا شماها مگه کارت ورود به جلسه نگرفتین؟!!!!!!:thumbsdown:
Capture.jpg

tehrangharb

عضو جدید
بچه ها منم خیلی قافل گیر شدم ولی خب اینجوری کسی که واقعا برای هردوش زحمت کشیده میره دانشگاه...
به ضرر ماها شد، چون دقیقه ی نود متوجه شدیم و به نفع اونایی که سال های پیش به خصوص پارسال که دیگه کم مونده بود بیان در خونه ها و بگن بفرمایید ثبت نام کنید....
در کل شاید اینجوری اعتبار دانشگاه آزاد تو مقطع ارشد کمی بالا بره...

[FONT=&quot]عزیزم اعتبار دانشگاه آزاد بالا هست در واقع خیلی هم بالا.....اینو میتونی از اونا که صاحب نظرند بپرسی....نمونش هم همین مسابقات ثبت اختراع ژنو که چندی پیش برگزار شد و دانشگاه آزاد نه تنها رتبه 1 رو در ایران کسب کرد بلکه در جهان هم بسیار خوش درخشید و نمونه داغه داغش هم صبح اخبار اعلام کرد که بر اساس الویت بندی, دانشگاه آزاد از نظر تولید علم در کشور رتبه 1 و بعد از دانشگاه آزاد ؛ دانشگاه تهران و علوم پزشکی رتبه دوم و سوم رو کسب کردن....و در جهان رتبه 230 رو داره......حالا یه مثال دیگه که شاید[/FONT] [FONT=&quot]بعضی هاتون اطلاع نداشته باشید اینکه یکساله که سیستم دانشگاه آزاد تهران غرب سیستم آتلیه ای شده (سیستم سابق دانشگاه تهران), و در واقع تنها دانشگاه تو ایرانه که این سیستم رو داره و با گذشت یکسال از اجرای این سیستم بسیار موفق بوده و دانشجوهاش پیشرفت قابل توجهی داشتند.....ولی خب این هم بگم که تا اونجایی که من مطلع ام دانشگاه آزاد های شهرستان حسابشون از دانشگاه آزاد های تهران جداست!>[/FONT]​
[FONT=&quot]حالا اگر یکی میاد سطحش رو میاره پایین و میگه منت میکشیدن که بری دانشگاه شون ثبت نام کنید:[/FONT]​
[FONT=&quot]اولا ؛باید مشخص بشه دانشگاه آزاد کجا؟؟؟..تهران یا شهرستان...............چون خیلی فرق داره[/FONT]​
[FONT=&quot]دوما؛ چه رشته ای ؟؟ معماری یا مرمت یا طراحی شهری..............[/FONT]​
[FONT=&quot]سوما؛ اصلا شما باید این رو هم در نظر داشته باشید شاید دوستان سطح دانشگاه آزاد رو میارن پایین تا رقیباشون کم بشه[/FONT]​
[FONT=&quot]در مورد کار هم مهم کار بلد بودن, رزومه پربار و تسلط بر نرم افزار ملاکه نه دانشگاه ویه راه میانبر هم هست به نام پارتی ......ولی خب بعضی از شرکت ها هم دانشگاه های سراسری رو فقط پذیرش میکنن, خب شما برو شرکتایی که این چنین شرایطی ندارن....[/FONT]​
[FONT=&quot]لطفا این مطالب رو اطلاع رسانی کنید تا بقیه هم مطلع شوند و .................[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]موفق باشید[/FONT]​

z.a.gh

عضو جدید
سلام دوستان،من شنیده بودم که میخوان آزمون های دانشگاه آزاد رو به آزمون سراسری نزدیک کنند،حتی به احتمال زیاد سوال ها هم شبیه کنکور سراسری میشه،پس اگه سوالات منظر زیاد بشه،جای هیچ تعجبی نیست

sin city

عضو جدید
عجب............
واقعا خوش به حال همه اونایی که امسال کنکور آزاد میدن.نه به سال پیش که ملت همه از هر نقطه ای از ایران عزیز مجبور بودن تشریف بیارن تهران..... واقعا سخت بود شهرستانی های بیچاره شب امتحانو کجا بگذرونن،تو اتوبوس یا قطار یا خونه فامیل و آشنا یا مسافرخونه و هتل....؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدم خسته مونده گشنه تئوری که تموم شد اسکیس بدن.
وای من خودم چه کشیدم سال پیش واسه این کنکور آزاد.
امسال هم .....
خوش به حال همتون......
انشالا که موفق باشین.

این که حوزه امتحانی تو شهر خود داوطلب که واقعا خوبه . ولی این که 5-6 روز به ازمون اعلام می کنن تئوری و اسکیس جدا کردن برای کسایی که همه وقتتشون گذاشتن برای اسکیس فاجعه هست . چون همه به امید اسکیس بودن .

sin city

عضو جدید
دوست عزیز تو جایی اعلام شده که میخوان سازه و منظر هم بدن؟!
من که رشتم عمرانه سازه خوراک خودمه!:D

نه ولی حرفش زیاد پیچیده . از ازاد کارای عجیب بعید نیست . ولی می تونه سوال منظر بده بگه جزء مبانی نظری معماری هست . از سازه هم سوال بده بگه جزء مباحث ایستایی هست .

mahyar21

عضو جدید
والا با این روال همه چی امکان داره ،فقط خدا کنه سوالا استاندارد باشن :)

mahyar21

عضو جدید
سلام دوستان،من شنیده بودم که میخوان آزمون های دانشگاه آزاد رو به آزمون سراسری نزدیک کنند،حتی به احتمال زیاد سوال ها هم شبیه کنکور سراسری میشه،پس اگه سوالات منظر زیاد بشه،جای هیچ تعجبی نیست
منظر که خوبه ،کاش منظر هم بدن!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبح اخبار اعلام کرد که بر اساس الویت بندی, دانشگاه آزاد از نظر تولید علم در کشور رتبه 1 و بعد از دانشگاه آزاد ؛ دانشگاه تهران و علوم پزشکی رتبه دوم و سوم رو کسب کردن....

البته اینو در نظر داشته باشیم که دانشگاه آزاد 1 میلیون و هشتصد هزار نفر دانشجو داره، دانشگاه تهران 35 هزار نفر :D
دیگه چیزای خیلی تابلو رو نگیم، اونایی که اینجا میان حداقل سیکل رو که دارن، آدم یاد این مسئولا میفته که دم انتخابات میگن ایران از نظر اقتصادی تو دنیا حرف اولو میزنه:D

اینکه میگن تو دانشگاه آزاد همه قبول میشن رو من قبول دارم، اینم حرف درستیه که سطح دانشگاههای مختلف آزاد خیلی فرق داره. من پارسال هرکیو میشناختم با هر رشته ای تو تکمیل ظرفیت قبول شد. ولی تو شهرای بزرگ به مقدار کمتر، مثلا علوم تحقیقات تهران قبولیش سخته نسبتا. ولی بازم اختلافش با دانشگاههای سراسری انکار ناپذیره. کلا ارشد مسالش کار توی شرکت نیست، اونیکه میره ارشد بخونه باید به دکتری نگاه داشته باشه. وگرنه برای کار تو شرکت و اداره خیلیا با لیسانس وارد شدن و خیلیم موفق هستن. اساسا تو ارشد قرار نیست چیز زیادی به توان طراحی فرد اضافه بشه...

tehrangharb

عضو جدید
[/RIGHT]

البته اینو در نظر داشته باشیم که دانشگاه آزاد 1 میلیون و هشتصد هزار نفر دانشجو داره، دانشگاه تهران 35 هزار نفر :D
دیگه چیزای خیلی تابلو رو نگیم، اونایی که اینجا میان حداقل سیکل رو که دارن، آدم یاد این مسئولا میفته که دم انتخابات میگن ایران از نظر اقتصادی تو دنیا حرف اولو میزنه:D

اینکه میگن تو دانشگاه آزاد همه قبول میشن رو من قبول دارم، اینم حرف درستیه که سطح دانشگاههای مختلف آزاد خیلی فرق داره. من پارسال هرکیو میشناختم با هر رشته ای تو تکمیل ظرفیت قبول شد. ولی تو شهرای بزرگ به مقدار کمتر، مثلا علوم تحقیقات تهران قبولیش سخته نسبتا. ولی بازم اختلافش با دانشگاههای سراسری انکار ناپذیره. کلا ارشد مسالش کار توی شرکت نیست، اونیکه میره ارشد بخونه باید به دکتری نگاه داشته باشه. وگرنه برای کار تو شرکت و اداره خیلیا با لیسانس وارد شدن و خیلیم موفق هستن. اساسا تو ارشد قرار نیست چیز زیادی به توان طراحی فرد اضافه بشه...

دوست عزیز, درسته که گفتن کل دانشگاه های آزاد رتبه 1 آووردن ولی خودمون که میدونیم کسب این رتبه, تلاش دانشگاه های خوب آزاده و عملا بقیه سیاه لشکرن....:cool:

mokhzani

عضو جدید
سلام. دوستان میشه جایی که نوشته آزمون اسکیس روز شنبه برگزار نمیشه رو بگین منم ببینم؟ :( واقعا کلافه شدم کمک کنین.
راستی یه سوال دیگه ! دانشگاه آزاد معمولی با واحد پردیس چه تفاوتی دارن ؟ شهریه پردیس زیاده یا مدرک معادل میدن ؟

R00z

عضو جدید
پاسخنامه آزاد 91

پاسخنامه آزاد 91

دوستان عزیز من امکان اسکن نداشتم برای کم بودن حجم برای آپلود با کیفیت پایین گرفتم.. اگر راه دیگه ای هست لطفا بهم یاد بدید :redface:
علی الحساب جواب ها رو تا 40 همینطوری میگذارم..
1- 2
2 1
3 *
4 3
5 نداره فکر کنم معبد
6 2
7 1
8 3
9 2
10 2
11 3
12 2
13 2
14 1
15 1
16 4
17 3
18 3
19 4
20 3
21 3
22 4
23 4
24 1
25 1
26 2
27 1
28 3
29 3
30 3
31 2
32 1
33 4
34 *
35 1
36 4
37 1
38 2
39 1
40 4

mahyar21

عضو جدید
سلام. دوستان میشه جایی که نوشته آزمون اسکیس روز شنبه برگزار نمیشه رو بگین منم ببینم؟ :( واقعا کلافه شدم کمک کنین.
راستی یه سوال دیگه ! دانشگاه آزاد معمولی با واحد پردیس چه تفاوتی دارن ؟ شهریه پردیس زیاده یا مدرک معادل میدن ؟
اینم خدمت شما مهندس!;)
Capture.jpg

mahyar21

عضو جدید
خواهش میکنم مهندس:smile:
دوستان عزیز من امکان اسکن نداشتم برای کم بودن حجم برای آپلود با کیفیت پایین گرفتم.. اگر راه دیگه ای هست لطفا بهم یاد بدید :redface:
علی الحساب جواب ها رو تا 40 همینطوری میگذارم
چارش همون اسکنه ولی خب همینم عالیه دستت درد نکنه.
دوستان اگه با کیفیتشو پیدا کردن بذارن لطفاً.(پاسخ تشریحی آزاد 91)

آخرین ویرایش:

R00z

عضو جدید
خواهش میکنم مهندس:smile:

چارش همون اسکنه ولی خب همینم عالیه دستت درد نکنه.
دوستان اگه با کیفیتشو پیدا کردن بذارن لطفاً.(پاسخ تشریحی آزاد 91)[/QUO

با کیفیت بهتر گرفتو و pdf کردم اما نمیدونم چطوری همش رو یک فایل کنم !

mokhzani

عضو جدید
آقا کسی نبود در مورد تفاوت پردیس علوم تحقیقات آزاد و خود علوم تحقیقات آزاد چیزی بدونه ؟ :confused:

معمارباشی

عضو جدید
دانشگاه های علوم تحقیقات تازه تاسیس رو می گن پردیس ...یکی دو سال به صورت امتحانی رشته هایی رو میارن و دانشجو می گیرند ... توی این یکی دو سال براشون یه سری معیار ها وضع می شه ... که مثلا باید این قدر پیشرفت در ساخت و ساز یا جذب فلان تعداد استاد با مدرک دکترا و ... و فلان درصد قبولی یا مقاله و ... امتیاز خودشون رو بالا ببرند ... اگر در این مدت نتونن به این امتیاز دست پیدا کنند احتمال انحلالشون هست !!! و دانشجوهاشون هم به نزدیکترین علوم تحقیقات ها فرستاده می شن ... برا همینه که توی این دو سال معمولا دانشگاه ها خودشونو می کشن تا استادای خیلی خوبی بیارند !!! و معمولا ورودیایه سالهای اولشون با وجود مشکلات یه دانشگاه تازه تاسیس یه سری امتیازاتی هم خواهند داشت ...

sahel_00743

عضو جدید
عزیزم اعتبار دانشگاه آزاد بالا هست در واقع خیلی هم بالا.....اینو میتونی از اونا که صاحب نظرند بپرسی....نمونش هم همین مسابقات ثبت اختراع ژنو که چندی پیش برگزار شد و دانشگاه آزاد نه تنها رتبه 1 رو در ایران کسب کرد بلکه در جهان هم بسیار خوش درخشید و نمونه داغه داغش هم صبح اخبار اعلام کرد که بر اساس الویت بندی, دانشگاه آزاد از نظر تولید علم در کشور رتبه 1 و بعد از دانشگاه آزاد ؛ دانشگاه تهران و علوم پزشکی رتبه دوم و سوم رو کسب کردن....و در جهان رتبه 230 رو داره......حالا یه مثال دیگه که شایدبعضی هاتون اطلاع نداشته باشید اینکه یکساله که سیستم دانشگاه آزاد تهران غرب سیستم آتلیه ای شده (سیستم سابق دانشگاه تهران), و در واقع تنها دانشگاه تو ایرانه که این سیستم رو داره و با گذشت یکسال از اجرای این سیستم بسیار موفق بوده و دانشجوهاش پیشرفت قابل توجهی داشتند.....ولی خب این هم بگم که تا اونجایی که من مطلع ام دانشگاه آزاد های شهرستان حسابشون از دانشگاه آزاد های تهران جداست!>
حالا اگر یکی میاد سطحش رو میاره پایین و میگه منت میکشیدن که بری دانشگاه شون ثبت نام کنید:
اولا ؛باید مشخص بشه دانشگاه آزاد کجا؟؟؟..تهران یا شهرستان...............چون خیلی فرق داره
دوما؛ چه رشته ای ؟؟ معماری یا مرمت یا طراحی شهری..............
سوما؛ اصلا شما باید این رو هم در نظر داشته باشید شاید دوستان سطح دانشگاه آزاد رو میارن پایین تا رقیباشون کم بشه
در مورد کار هم مهم کار بلد بودن, رزومه پربار و تسلط بر نرم افزار ملاکه نه دانشگاه ویه راه میانبر هم هست به نام پارتی ......ولی خب بعضی از شرکت ها هم دانشگاه های سراسری رو فقط پذیرش میکنن, خب شما برو شرکتایی که این چنین شرایطی ندارن....
لطفا این مطالب رو اطلاع رسانی کنید تا بقیه هم مطلع شوند و .................
موفق باشید

دوست عزیزم همه ی اینایی که گفتی درست....اصلا دانشگاه آزاد رتبه ی یک...منی که دارم این حرف رو میزنم و میگم اعتبارش بره بالا...خودم دانشجوی دانشگاه آزاد بودم...4 سال...تهران هم بودم...معماری هم خوندم...فنی حرفه ای هم نبودم...جز ممتازین دانشگاه هم بودم...
پس بهتر از هرکسی شرایط درس خوندن در دانشگاه آزاد رو میدونم...اینایی که میگی شاید درست باشه ولی عملا میبینیم دانشگاه آزاد اعتبار لازم رو بین دانشجو ها و خیلی از اساتید نداره...
من خودم به خاطر معدلم دو بار برام پذیرش اومد...نخواستم...همه ی استادام میگفتن واسه ارشد به دانشگاه های خوب سراسری فکر کن...
این که یه واحدی...یه سالی به واسطه ی دانشجو های علاقه مند و فعالش به چشم میاد...موفقیتش مال دانشگاه نیست...چون دانشجوهاش خواستن...ولی اگه سال بعد یه سری دانشجو معمولی داشته باشه میبینی که خبری نیست...البته این تو رشته ی معماری...
این که میگی فقط دانشگاه های تهران اعتبار میارن واسه آزاد...قبول ندارم...خیلی از شهرستان ها و بچه ها هستن که تهران نیستن ولی کارشون عالیه...
کار بلد بودن...درست ولی نرم افزار بلد بودن اصلا دلیل بر خوب نیست...اگه بود امتحان اسکیس نمیگرفتن...
رزومه که به قول دوستان درست کردنش کاری نداره...
من اگه گفتم اسکیس آزاد جدا شده و این واسه اعتبارش بهتره...چون خیلی ها این وسط کنار میرن...یا بار علمی کافی ندارن یا دست قوی...پس من موافق این حرکت آزاد هستم...چون واقعا سالای اخیر فقط به فکر جیبش بوده...استادای جوون...همس خودت...از یه جهت خوبه و از یه جهاتی نه...
من اگه دنبال کار کردن بودم...دنبال ارشد خوندن نمیومدم...
در ضمن با حرف من و شما جایگاه دانشگاه آزاد تغییری نمیکنه و باید قبول کرد به سطح خیلی از دانشگاه ها نمیرسه...
شما هم موفق باشید.

arch 1 teh

عضو جدید
دوستان من انتخاب شهرام رو زیاد نزدم،واولویت رو به شیراز دادم الان ناراحتم چرا تهران مرکز وتهران جنوب و......نزدم
به نظرتون میتونم بازم شهر هامو عوض کنم یا توی تکمیل ظرفیتام تهران رو بیارم؟

arezooo82

عضو جدید
آقا کسی نبود در مورد تفاوت پردیس علوم تحقیقات آزاد و خود علوم تحقیقات آزاد چیزی بدونه ؟ :confused:

پردیس علوم تحقیقات،همون علوم تحقیقاته که فعلا مجوز نداره.به خاطر همین اولش یه اسم پردیس گذاشتن.فعلا بهترین پردیس علوم تحقیقات،پردیس علوم تحقیقات قزوینه.چون اساتیدش همون اساتید واحد اصلی هستن. تو شهریه هم هیچ فرقی با دانشگاه آزاد نداره.

arezooo82

عضو جدید
دوستان من انتخاب شهرام رو زیاد نزدم،واولویت رو به شیراز دادم الان ناراحتم چرا تهران مرکز وتهران جنوب و......نزدم
به نظرتون میتونم بازم شهر هامو عوض کنم یا توی تکمیل ظرفیتام تهران رو بیارم؟

دانشگاه آزاد دو بار تکمیل ظرفیت داره! میتونید اونجا عوض کنید.

mahyar21

عضو جدید
با کیفیت بهتر گرفتو و pdf کردم اما نمیدونم چطوری همش رو یک فایل کنم !

پس نصف راهو رفتی ،دمت گرم!;)
تو سایتای دانلود کلی نرم افزار کم حجم هست واسه اینکار خواهشا یکاریش بکن مهندس!
یا هرکی راه بهتری بلده لطفا بیاد بگه ،4روز موندا خداییش یه همکاری بکنین.
اون فایل PDF کنکور 90 رو که گذاشتم برنامه اسکنرم خودش اتوماتیک تبدیل به یه فایل PDF کرد!

mokhzani

عضو جدید
آزاد پردیس مدرکش با خود آزاد فرق میکنه ؟
:cry:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.