-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Saretus

کاربر فعال
شماها ایستایی ایستایی می کنین منظورتون دقیقا چیه؟!؟
آخه مگه ایستایی فرمولاشو بدونیم کارمون راه نمی افته ؟ یا منظورتون از ایستایی بتنی و فولادیه؟

.آزاده

عضو جدید
سلام ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است .
الآنم شروع کنی می تونی فقط اراده می خواد

yashel

عضو جدید
ایستایی دو قسمت داره یکی همون که خودت می گی فرمول که ایستایی و بتن و فولاد هم شاملش می شه. یه قسمت هم سیستم های ساختمونیه. کابلو خرپا قوس مشبک هوای فشرده و پوسته و ورق تا شده و ....
شماها ایستایی ایستایی می کنین منظورتون دقیقا چیه؟!؟
آخه مگه ایستایی فرمولاشو بدونیم کارمون راه نمی افته ؟ یا منظورتون از ایستایی بتنی و فولادیه؟

white_chalk

عضو جدید
یعنی چی نمیشن؟!!ا:surprised:ینا عکسن باید اکستراکت کنی همشو ببینی برادر:D

:D....منظورم از jpg همین بود دوست عزیز.... یعنی چند تا عکسه در کل؟ تو عکسایی که دریافت کردم فقط فصل 1 و3 خونده میشه...خلاصه هارو دیدم،مفیدبودن..

بچه هااااااااااااااااااااااااااااا
من چمه؟هر روز صب پا میشم درس بخونما ولی به خودم میام میبینم شب شده منم کاری نکردم...:(((
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...:((
:(

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تازه مهر امسال میرم کارشناسی به امید خدا ولی از تم اول میخوام بخونم تا درجا قبول بشم به منم کمک میکنید و راهنمایی

samis48

عضو جدید
سلام دوستان من تازه مهر امسال میرم کارشناسی به امید خدا ولی از تم اول میخوام بخونم تا درجا قبول بشم به منم کمک میکنید و راهنمایی
اوهوم دقیقا مثل من! من اگه امسال کارشناسیمو شرو ع کنم ( البته ناپیوسته) واسه آزمون چه سالی میتونم شرکت کنم؟:redface:
این آزمون 91 تو چه ماهی برگزار میشه؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوباره سلام دوستان.من مشکل نت دارم کمی. با تاخیرمیام.
.!
اگه طبق نظر یکی از دوستان روزهای خاصی برای تبادل اطلاعات بیایم مفیدتره. .کسی اینجا هست که زبان تخصصی رو با نرم افزار G5 (که تو چند صفحه قبل لینکش بود) بخونه. برای نوشتن لغات تمایل به همکاری دارید؟ اینکه هرکس یه درس رو بنویسه این طوری سریع تر پیش میره. کسی موافق هست؟

آخرین ویرایش:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
دوباره سلام دوستان.من مشکل نت دارم کمی. اگه طبق نظر یکی از دوستان روزهای خاصی برای تبادل اطلاعات بیام هم مفیدتره. .کسی اینجا هست که زبان تخصصی رو با نرم افزار G5 (که تو چند صفحه قبل لینکش بود) بخونه. برای نوشتن لغات تمایل به همکاری دارید؟ اینکه هرکس یه درس رو بنویسه این طوری سریع تر پیش میره. کسی موافق هست؟

سلام...من با جی 5 میخونم...اما کاغذیش...نرم افزاریشو کار نکردم فعلا....چه جوری؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من کاغذیش رو هم دارم. و کار میکنم. اگه با کاغذیش خوب کار میکنی نرم افزارش هم جالبه . پیشنهاد میکنم دانلود کنید حجمش زیاد نیست. 504 و زبان دبیرستان و دانشگاه رو نوشته داره . می تونی امتجان کنی.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه دوستانی هستن که استفاده میکنن از این نرم افزار . شروع کنیم برای اشتراک لغلت. من درس اول رو نوشتم.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من فعلا کاغذی کار میکنم...شاید نرم افزاریش رو هم شروع کردم...فعلا که وقت یخ!شما با نارسیس کار میکنی؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه. همون هایی رو که گفتم فعلا می خونم.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . بچه ها شما که دارید واسه کنکور ارشد اماده میشد همتون کارشناسیتون تموم کردید ؟
اخه من هنوز 2 ترمم مونده . و کم کم دارم خودم اماده می کنم . ولی با درسای دانشگاه خیلی سخته درس خوندن .

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل عمده ی من با کنکور ارشد تو قسمت فن ساختمان است و بس! هم منابعش زیاده، هم وقتم کمه؛ هم من توش ضعیفم؛ و هم ضریب 3 داره! چه خاکی تو سرم بریزم؟!:cry:

afshin 1357

کاربر بیش فعال
مشکل عمده ی من با کنکور ارشد تو قسمت فن ساختمان است و بس! هم منابعش زیاده، هم وقتم کمه؛ هم من توش ضعیفم؛ و هم ضریب 3 داره! چه خاکی تو سرم بریزم؟!:cry:

با سلام
در پستهاي تاپيك زير مطالب مهمي گذاشتم ، اگر حوصله داشتيد جستجو كنيد، حتما به جواب خواهيد رسيد.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/276716-مشاوره-جهت-آزمون-كارشناسي-ارشد-91

yashel

عضو جدید
مطمئن باش تو این قسمت بیشترمون مشکل داریم. چون تو دانشگاه رو هیچ کدوم از درس ها خوب کار نکردیم. کلی بهش نگاه نکن. بشین هر درس رو تجزیه تحلیل کن ببین تو کدوم قسمتش مشکل داری. وقت هم کم نیست. نگران وقت نباش. اینقدر وقت هست که بشه تمام مطالب رو خوب خوند.

nima arc

عضو جدید

سلام ،ببین خیلی هم سخت نیس،فن ساختمان شامل چیه:1. مصالح ساختمان (3 تا سوال کنکور-بهترین منبع هنرستان - مبحث5 - دانشگاه شهید بهشتی) 2. عناصر جزئیات (4 تا 5 سوال -بهترین منبع فناوری نوین ساختمانی- ساختمان ها چگونه عمل می کند-هنرستان- بعضی از فصول نشریه 55 ) .3 عناصر تاسیسات مکانیکی و الکتریکی آکوستیک ( 8 سوال -بهترین منبع کتاب آکوستیک معماری قیابکلو -تاسیسات مکانیک سلطان دوست-جزوات نور قیابکلو -)4.تنظیم شزایط محیطی (3تا4 سوال -بهترین منبع ابنیه سنتی قبادیان- تنظیم شرایط قیابکلو-آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم-طراحی اقلیمی قبادیان-اقلیم و معماری کسمایی)5.ایستایی(8تا10 سوال-بهترین منبع جزوه سروش نیا +درک رفتار سازه-سازه در معماری-استاتیک کاربردی-مقاومت مصالح کاربردی-سازه ورق تاشو-سازه به مثابه معماری-سازه مشبک فضایی-مهندس معمار ساختار)
تعداد منابع زیاده ولی مطمئن باش 50 در صد مطالب منابع ذکر شده با هم مشترک هستن که نحوه برخورد شخص با این منابع مهمه نه تعداد منابع.
موفق و پیروز باشی.

nima arc

عضو جدید
سلام . بچه ها شما که دارید واسه کنکور ارشد اماده میشد همتون کارشناسیتون تموم کردید ؟
اخه من هنوز 2 ترمم مونده . و کم کم دارم خودم اماده می کنم . ولی با درسای دانشگاه خیلی سخته درس خوندن .

سلام -اشتباه فک نکن ،وقتی که الان داری رو کسایی خیلی ارزششو می دونن که فارغ تحصیل شدن(البته قصد جسارت ندارم) -بهترین زمان برای آمادگی کنکور شرایط و زمان توست-دروس روزای هفته رو از منابع کنکور ارشد مطالعه کن که هم در دانشگاه و هم در کنکور موفق تر باشی.

nima arc

عضو جدید
اوهوم دقیقا مثل من! من اگه امسال کارشناسیمو شرو ع کنم ( البته ناپیوسته) واسه آزمون چه سالی میتونم شرکت کنم؟:redface:
این آزمون 91 تو چه ماهی برگزار میشه؟

سلام ،اگر امسال کارشناسی ناپیوسته قبول شدی 91 تا شهریور سال 93 درگیر هستی -آزمون ارشد بهمن هر سال و ثبت نام آبان ماه.

آخرین ویرایش:

yasna68

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من کاردانی می خوندم واز این ترم کارشناسیمو شروع میکنم میخوام از همین ترم کم کم شروع کنم امیدوارم هممون بهترین نتایج بگیریم راستی واسه اسکیس چیکار میکنید؟ ;)

roze+

عضو جدید
سلام بچه ها من این چند روز تو این سایت نیومدم تو آسمونا بودم تازه برگشتم شما خوبین ؟
من معماری منظر دانشگاه تهران روزانه (پردیس هنرهای زیبا )قبول شدم .نمیدونید وقتی فایلم باز شد چطور بهش نگاه میکردم چشمام چند بار بازو بسته کردم .از خونه داییم انقدر حول شدم یادم رفت ماشین آوردم پیاده 100 متر دویدم بعد برگشتم سوار ماشین شدم .تا شب 20 بار دیگه نگاش کردم :) . خلاصه این چند روز بهترین روز زندگیم بود .قربون خدا برم که اینقدر بزرگه نمیزاره زحمات بنده هاش هدر بره 2 روز بعد رتبه 1 دانشگاه آزاد هم شدم:) .خلاصه اینطوری بود که الان اومدم این خبرو دادم
من عاشق معماری منظرم .شاید اگه معماری قبول میشدم اینقدر خوشحال نمیشدم
منتظرم با تشکر

nima arc

عضو جدید
سلام بچه ها من کاردانی می خوندم واز این ترم کارشناسیمو شروع میکنم میخوام از همین ترم کم کم شروع کنم امیدوارم هممون بهترین نتایج بگیریم راستی واسه اسکیس چیکار میکنید؟ ;)

سلام ،سعی کن ترسیمات فنی تو از همین الان قوی کنی ،باید بتونی پلان- مقطع- نما-سایت پلان 1.100 یا1.50 رو با تمام جزئیات ترسیمی مثل خطوط ندید ،پنجره ، در ،دیوار ،کف سازی ،مبلمان ،خط هاشور ،درخت،جهت نور،دیاگرام ،و..... رو مسلط باشی.
موفق و پیروز باشی.

Saretus

کاربر فعال
سلام بچه ها اقا این رون راسته بالاخره شمال غربی به جنوب غربیه یا ... ؟؟ این کتاب پیرنیا هی جا به جا گفته اخر نفهمیدم...کمک...

آخ گفتی ... پیرنیا جونم یه وقتایی حرص در میاره !!!
من اینجوری برای خودم گفتم که راسته رو به قبله است .... ولی خداییش هر جای کتاب یه چی گفته!!!

sunshid

عضو جدید
سلام
مقصوره،مثل ایوان مقصوره مسجد گوهرشاد مشهد،یعنی همون فضای زیر گنبد
دوست عزیز مقصوره اتاقکی است که درمساجد در سمت راست محراب ساخته میشده و محل نمازگذاری حاکم بوده.میتوانید به کتاب هنر و معماری اسلامی 1 الگ گرابر مراجعه کنید

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ،سعی کن ترسیمات فنی تو از همین الان قوی کنی ،باید بتونی پلان- مقطع- نما-سایت پلان 1.100 یا1.50 رو با تمام جزئیات ترسیمی مثل خطوط ندید ،پنجره ، در ،دیوار ،کف سازی ،مبلمان ،خط هاشور ،درخت،جهت نور،دیاگرام ،و..... رو مسلط باشی.
موفق و پیروز باشی.
با سلام....
اسکیس یه ترفنده تا زمینه علمی......
هرچقدر بیشتر مسلط باشی بیشتر موفق تری.....
از درخت و ابر و گیاه شروع کن........
البته اولش زمینه طراحیتا قوی کن.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.