مضرات زنان زیبا برای سلامت مردان

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
مضرات زنان زیبا برای سلامت مردان

کورتیزول در دزهای پایین می‌تواند تاثیرات مثبتی در بدن داشته باشد و میزان هوشیاری و سلامت کلی بدن را افزایش دهد. اما در صورتی که این هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های پزشکی مانند بیماری‌های قلبی، دیابت و فشار خون بالا شود.
دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.

تلگراف نوشت: نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود.

این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شود که می تواند در نهایت منجر به بیماری‌های قلبی شود.

برای بررسی این موضوع ، محققان از 84 دانش‌آموز مذکر خواستند که هر کدام در یک اتاق نشسته و مشغول حل یک پازل شوند. در این اتاق دو غریبه که یک مرد و یک زن هم نشسته بودند.

دانشمندان متوجه شدند زمانی که فرد غریبه مؤنث اتاق را ترک می‌کند و دو مرد در کنار یکدیگر باقی می‌مانند میزان هورمون استرس آ‌نها تغییری نمی کند، اما زمانی که فرد مذکر اتاق را ترک می‌کند، میزان هورمون استرس در شخص افزایش پیدا می‌کند.

کورتیزول در دزهای پایین می‌تواند تاثیرات مثبتی در بدن داشته باشد و میزان هوشیاری و سلامت کلی بدن را افزایش دهد. اما در صورتی که این هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های پزشکی مانند بیماری‌های قلبی، دیابت و فشار خون بالا شود.

MaFia

عضو جدید
الهيييييي

*Essi*

اخراجی موقت
یعنی من که نه بیماری قلبی و نه دیابت دارم.
با خانم های بیریخت روبه رو هستم.
نا امیدم کردید.:cry::cry::cry::cry:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز

pasargadparisa

عضو جدید
salimipour;[SIZE=4 گفت:
1976947[/SIZE]]اصلا هم جای تعجب نیست نمونه بارزش خودت ;);););)[/QUOTE] آآره به لطافت و زيبايي خودم شك ندارم ولي به.... بگذريم .آخه بي ذوق من چه هيزم تري به تو فروخته ام.آره هذا سر غامص

ر.میرعماد

عضو جدید
اصلا" یکی از دلایلی که من تو این باشگاه عضو شدم این بود که سالم بمونم.
چون تو این باشگاه خدا رو شکر از این دخترها که مردا رو مریض می کنن نیست.:w15::w15::w16::w16::w15::w15:

ر.میرعماد

عضو جدید
:eek: جاي بسي تعجب است كه موجوداتي با اين زيبايي و لطافت موجبات آزار باشند

شما موجودات زیبا و لطیف خیلی خودتون رو دست کم گرفتید.:huh:

در آخرین تحقیقات به عمل آمد دانشمندان مشخص شده که:
هیچ موجود زنده و غیر زنده ای در کهکشان راه شیری وجود خارجی نداره که بتونه مثل شما پدر پسرا رو در بیاره, آزار که مال یک دقیقتونه.:cry:

اگه تو هیچ زمینه ای موفق نباشید تواین زمینه پی اچ تی دارید.اون هم بصورت فطری از بدو تولد. :w15::w15:

EterNaL_BoY

عضو جدید
:cool::cool::cool:

من تجربه رو دارم همش عرق میکردم و سرم رو پایین انداخته بودم چون خجالت میکشیدم.

pasargadparisa

عضو جدید
شما موجودات زیبا و لطیف خیلی خودتون رو دست کم گرفتید.:huh:

در آخرین تحقیقات به عمل آمد دانشمندان مشخص شده که:
هیچ موجود زنده و غیر زنده ای در کهکشان راه شیری وجود خارجی نداره که بتونه مثل شما پدر پسرا رو در بیاره, آزار که مال یک دقیقتونه.:cry:

اگه تو هیچ زمینه ای موفق نباشید تواین زمینه پی اچ تی دارید.اون هم بصورت فطری از بدو تولد. :w15::w15:
:king: اشتباه به عر ضتون رسوندن مهندس. عمرا ما خودمون رو دست کم بگیریم.:w32: البته بین خودمون باشه ها. مردا حقشونه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب آدمهایی هستین
خوب به ماچه مردا جنبه دیدن خوشگل ندارن!!!!!!!!!!

white snow

عضو جدید
پس بیچاره کسی که شوهر زئوس بشه چون جونش در خطره.
به قول استادمون خدا هم چند سال طول کشیده تا اینو افریده.
زنها که می بیننش چشم ازش بر نمیدارن وای به شوهرش سکته رو زده