مضرات زنان زيبا براي سلامت مردان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبرگزاري فارس: دانشمندان اعلام كردند ملاقات با يك زن زيبا مي‌تواند براي سلامت شما مضر باشد

به گزارش "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس و به نقل از منابع اينترنتي، تلگراف نوشت؛ نتايج يك تحقيق در دانشگاه والنسيا نشان مي‌دهد كه ملاقات با يك زن زيبا باعث افزايش هورمون استرس موسوم به كورتيزول در بدن انسان مي‌شود.
اين هورمون تحت تاثير استرس‌هاي فيزيكي و رواني در بدن انسان توليد مي‌شود كه مي تواند در نهايت منجر به بيماري‌هاي قلبي شود.
براي بررسي اين موضوع ، محققان از 84 دانش‌آموز مذكر خواستند كه هر كدام در يك اتاق نشسته و مشغول حل يك پازل شوند.در اين اتاق دو غريبه كه يك مرد و يك زن هم بودند نشسته بودند.
دانشمندان متوجه شدند زماني كه فرد غريبه مذكر اتاق را ترك مي‌كند و دو مرد در كنار يكديگر باقي مي‌مانند ميزان هورمون استرس آ‌ن‌ها تغييري نمي كند ، اما زماني كه فرد مذكر اتاق را ترك مي‌كند ، ميزان هورمون استرس در شخص افزايش پيدا مي‌كند.
كورتيزول در دوزهاي كوچك مي‌تواند تاثيرات مثبتي در بدن داشته باشد و ميزان هوشياري و سلامت كلي بدن را افزايش دهد .اما در صورتي كه اين هورمون به طور مداوم در بدن انسان باشد مي‌تواند منجر به بروز بيماري‌هاي پزشكي مانند بيماري‌هاي قلبي ، ديابت و فشار خون بالا شود
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8902140863

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس دیگه هیشکی ملاقات من نیاد

malihe68

عضو جدید
باشه........
واسه این که برادرای محترم استرس نداشته باشن و سکته نکنند از خونه بیرون نمیام.........
ولی این آخر خودخواهیه من که خوشگلم تو خونه بمونم:redface:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه........
واسه این که برادرای محترم استرس نداشته باشن و سکته نکنند از خونه بیرون نمیام.........
ولی این آخر خودخواهیه من که خوشگلم تو خونه بمونم:redface:
پیشنهاد میدم موقع خروج از منزل با اورژانس هماهنگ کنید تا نسبت به جمع آوری کشته مرده ها اقدام مقتضی رو مبذول نمایند...(شوخی)

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خوب.........
من دیگه راحت میتونم از خونه بیرون بیام.........هیچ استرسی برای هیچ کس نیست........

moein_rnd

عضو جدید
اینا تازه اینو فهمیدن؟؟؟؟
ویگن چن سال پیش به این موضوع پی برده بود....
زن زیبا بود در این زمونه بلا....

وضعیت
موضوع بسته شده است.