مشورت برای گرفتن معافیت کفالت سربازی

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
.................................................................................................................................................................
.....
سلام

من پدرم 59 سال تمام است و خودم دانشجو و تک پسر هستم، میخواستم از بچه هایی که در این زمینه تجربه دارند بپرسم الان برای گرفتن معافیت کفالت باید چه اقدامی بکنم؟ کجا برم؟
بعد اینکه میانگین چقدر طول میکشه کارت پایان خدمت (معافیت) بگیرم؟

losi

عضو جدید
.................................................................................................................................................................
.....
سلام

من پدرم 59 سال تمام است و خودم دانشجو و تک پسر هستم، میخواستم از بچه هایی که در این زمینه تجربه دارند بپرسم الان برای گرفتن معافیت کفالت باید چه اقدامی بکنم؟ کجا برم؟
بعد اینکه میانگین چقدر طول میکشه کارت پایان خدمت (معافیت) بگیرم؟

إن شاا... که بتونی بگیری...
از حضور من اینجا تعجب نکنید، من یکی از بستگانم یه مدت پیش برا کفالت باباش معاف شد
فکر کنم 4 کاه طول کشید تا کارتش رو گرفت ولی مطمئن نیستم ... اینو می پرسم.
اگه پدرتون زیر 60 سال باشه که اینطوری نمی تونید، باید دقیقاً 60 سال داشته باشه، باید حواستون هم باشه که وقتی دفترچه می گیرید یه مهلتی بهتون می دن که برا معافیت اقدام کنید اگه از اون مهلت بگذره حتی اگه شرایتش رو داشته باشید کاراتون کمی سخت میشه.
شما اون قسمت مربوط به کفالت رو پر می کنید با مدارکی که می خوان براشون می فرستید و خودشون جوابتون رو میدن.
اگه پدرتون خدای نکرده ناراحتی یا بیماری خاصی دارن حتماً پرونده پزشکی ایشون رو هم ضمیمه مدارکتون کنید.
موفق باشید :gol:
اطلاعاتم چطور بود :D

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون :gol: اطلاعاتتم خوب بود به غیر از یک گزینش که گفتی 60 سال باید باشه، چون توی سایت نظام وطیفه نوشته 59 سال تمام ;)

losi

عضو جدید
59 سال؟!!! یادمه قدیما 60 سال بود :D
البته اینی که گفتم نیمه دوم 86 اقدام کرد...آذر یا دی بود

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت سرخنگ های گرامی...
ببخشید برای عزق کف دست یا صاف بودن کف پا هنوز معافیت وجود داره

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل نداره.....2 سال عمره آدم بره برای اینا؟؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سایت رو هم چک کن شاید یه چیزایی دستت اومد زودتر تونستی کارتتو بگیری،آخه منم مثل این دوستمون فکر میکردم پدرم باید 60 سالش تموم بشه، برای همین برای سال دیگه برنامه ریخته بودم دیروز پریروز اتفاقی فهمیدن که 59 سال تمام میتونه اقدام کنه;)
http://nezamvazifeh.com/index.php