چین کشوری که روزه گرفتن در آن جرم است

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دولت چین تجسس های وسیعی علیه مسلمانان ایگور در منطقه شین کیانگ آغاز کرده است.
به گزارش شفقنا‏، پایگاه اسلام الیوم، اعلام کرد که دولت تدابیر سختی علیه دانش آموزان و دانشجویان در طول روزهای ماه مبارک رمضان به کار گرفته است، و علیه آنان تجسس می کند تا روزه نگیرند. حدود ۹ میلیون مسلمان ایگور در منطقه شین کیانگ زندگی می کنند که از نظر دینی و فرهنگی دارای محدودیت های زیادی هستند ، با وجود آن که این منطقه نفت خیز است اما از نظر اقتصادی بسیار عقب مانده است. منطقه شین کیانگ در ماه رمضان شاهد محدودیت های زیادی است، در ماه گذشته حدود ۳۵ مسلمان در درگیری با پلیس جان خود را از دست دادند.

بر اساس اطلاعات موجود دانش آموزان مسلمان در طول دوره تابستان از شرکت در هر نوع فعالیت دینی منع شده اند، همچنین حق ندارند هیچ نوع برنامه دینی بر روی موبایل و یا لپ تاپ شخصی خود داشته باشند. سخنگوی مرکز آموزش یکی از مناطق مسلمان نشین شین کیانگ گفت: دانش آموزان مسلمان موظف هستند در طول ماه رمضان روزهای جمعه نیز در مدرسه حاضر شوند، همچنین تمام مدارس منطقه «تکسی» توافق نامه ای امضا کردند که در اثر آن حق روزه گرفتن از تمام کارمندان آن ها سلب شد.

مسوولین دولتی شین کیانگ به مسوولین فروشگاه ها و کارمندان ادارات دستور دادند که از روزه گرفتن در ماه رمضان خودداری کنند، همچنین هیچ کدام از سازمان های دینی حق ندارند در طول ماه رمضان هر نوع فعالیت آموزشی دینی داشته باشند. علاوه بر تمام این ها نیروهای امنیتی به درب خانه ها می روند و به بهانه حفظ امنیت به درون خانه های مسلمانان وارد می شوند، به آنان میوه و نوشیدنی می دهند و آنان را مجبور می کند که این مواد را در حضور مسوولین مصرف کنند و هر کس از چنین دستوری سرپیچی کند به جرم غیرقانونی روزه گرفتن متهم خواهد شد.

سازمان حقوقی آمریکایی خانه آزادی « فریدوم هاوس» در گزارش های اخیر خود تاکید کرد: در طول سال گذشته مسوولین دولتی به شدت با اسلام برخورد کردند و سیاست های تبعیض گرانه و نژادپرستانه سختی در پیش گرفتند که این مساله باعث تنش های زیادی در چین شده است.
منبع:http://www.alef.ir/vdcjytevhuqehyz.fsfu.html?193009

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
سازمان حقوقی آمریکایی خانه آزادی « فریدوم هاوس» در گزارش های اخیر خود تاکید کرد...

مرگ بر آمریکا و آزادی که آمریکا ازش دم میزنه و هر کسی که طرفدار آمریکاست.

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز

سازمان حقوقی آمریکایی خانه آزادی « فریدوم هاوس» در گزارش های اخیر خود تاکید کرد: در طول سال گذشته مسوولین دولتی به شدت با اسلام برخورد کردند و سیاست های تبعیض گرانه و نژادپرستانه سختی در پیش گرفتند که این مساله باعث تنش های زیادی در چین شده است.

این چه خانه آزادی که با اسلام مخالفت میکنه...؟؟؟
مگه آزادی این نیست که هر کس با هر بیان و دیدگاهی میتونه باشه و حرف بزنه...؟؟؟

متاسفم واسه آدم هایی که این رفتارو دارنو خودشونو روشن فکر میدونن...

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ بر آمریکا و آزادی که آمریکا ازش دم میزنه و هر کسی که طرفدار آمریکاست.

خسته نشدید از این حرفها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معنی این جمله را می فهمید"علاوه بر تمام این ها نیروهای امنیتی به درب خانه ها می روند و به بهانه حفظ امنیت به درون خانه های مسلمانان وارد می شوند، به آنان میوه و نوشیدنی می دهند و آنان را مجبور می کند که این مواد را در حضور مسوولین مصرف کنند و هر کس از چنین دستوری سرپیچی کند به جرم غیرقانونی روزه گرفتن متهم خواهد شد."
من این خبر ار نخواستم به نقل از رسانه های خارج از کشور بنویسم گفتم حرف در آن در می آید.
لطفاچشم هایتان را کمی فقط کمی باز کنید و اصل گزارشهایی که سازمانهای مختلف جهانی در رابطه با وضعیت اسفناک مسلمانان چین ارائه می دهند مطالعه فرمایید

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه خانه آزادی که با اسلام مخالفت میکنه...؟؟؟
مگه آزادی این نیست که هر کس با هر بیان و دیدگاهی میتونه باشه و حرف بزنه...؟؟؟

متاسفم واسه آدم هایی که این رفتارو دارنو خودشونو روشن فکر میدونن...
واقعا که
فقط حرفهایی که بعضی رسانه های معلوم الحال به خورتان داده اند را تکرار می کنید
کمی دنیا را با عینک واقعیت ببینید

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز

معنی این جمله را می فهمید"علاوه بر تمام این ها نیروهای امنیتی به درب خانه ها می روند و به بهانه حفظ امنیت به درون خانه های مسلمانان وارد می شوند، به آنان میوه و نوشیدنی می دهند و آنان را مجبور می کند که این مواد را در حضور مسوولین مصرف کنند و هر کس از چنین دستوری سرپیچی کند به جرم غیرقانونی روزه گرفتن متهم خواهد شد."
من این خبر ار نخواستم به نقل از رسانه های خارج از کشور بنویسم گفتم حرف در آن در می آید.
لطفاچشم هایتان را کمی فقط کمی باز کنید و اصل گزارشهایی که سازمانهای مختلف جهانی در رابطه با وضعیت اسفناک مسلمانان چین ارائه می دهند مطالعه فرمایید

خب الان شما موافق این کارید...؟؟؟

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که
فقط حرفهایی که بعضی رسانه های معلوم الحال به خورتان داده اند را تکرار می کنید
کمی دنیا را با عینک واقعیت ببینید

من کاری به رسانه های داخلی ندارم...
ماشالله الان ماهواره تو همه خونه ها هست اینترنتم هست...
هر خبری رو بخوای زودی سرچ میکنی اینقدرم منابع مختلف هست که بتونی دروغو از راست تشخیص بدی...

من با عینک خودم دنیارو میبینم...
نمیخوام جنگ باشه ، نمیخوام تبعیض باشه ، نمیخوام نژاد پرستی و آیین پرستی باشه...
اگر روشن فکریم ، اگر دم از حقوق بشر میزنیم ، اگر دم از آزادی بیان میزنیم باید اجازه صحبت به هر نظر و دیدگاهی رو بدیم...
حالا میخوایم هر کشوری باشیم حتی آمریکا ، چین ، ژاپن هرجایی با هر قدرتی...

آزادی از نظر من یعنی این...
یعنی احترام به عقاید همدیگه...

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان شما موافق این کارید...؟؟؟
نه واقعا به نظر من موافقم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چینی ها برای دین ما احترام قائل نیستن بعد ما با خرید جنسهای بنجل درجه سه آنها باعث شکوفایی اقتصاد آنها می شویم!!!!!!!!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به رسانه های داخلی ندارم...
ماشالله الان ماهواره تو همه خونه ها هست اینترنتم هست...
هر خبری رو بخوای زودی سرچ میکنی اینقدرم منابع مختلف هست که بتونی دروغو از راست تشخیص بدی...

من با عینک خودم دنیارو میبینم...
نمیخوام جنگ باشه ، نمیخوام تبعیض باشه ، نمیخوام نژاد پرستی و آیین پرستی باشه...
اگر روشن فکریم ، اگر دم از حقوق بشر میزنیم ، اگر دم از آزادی بیان میزنیم باید اجازه صحبت به هر نظر و دیدگاهی رو بدیم...
حالا میخوایم هر کشوری باشیم حتی آمریکا ، چین ، ژاپن هرجایی با هر قدرتی...

آزادی از نظر من یعنی این...
یعنی احترام به عقاید همدیگه...
این نوع نگرش درسته
نه امریکا بهشت محض آزادیه نه افغانستان اسارتگاه انسان
اما پاسخ قبلی شما نوع نگاه دیگر را به ذهن نزدیک می نمود.

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نوع نگرش درسته
نه امریکا بهشت محض آزادیه نه افغانستان اسارتگاه انسان
اما پاسخ قبلی شما نوع نگاه دیگر را به ذهن نزدیک می نمود.

شما اشتباه متوجه شدید...
یه بار دیگه پاسخ اول منو بخونید...

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
آخه چقدر شما ساده اید. این شایعات رو سازمانهای به اصطلاح حامی حقوق بشر ایجاد میکنند تا به کشورهای دلخواهشون فشار بیارن. الان امریکا از اقتصاد رو به پیشرفت چین وحشت زده شده.

مگه همین آقای احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل نبود که چه دروغها سر هم نکرده بود تا بگه در ایران آزادی بیان نیست و حقوق بشر پایمال میشه. نکنه شما با این آقای احمد شهید موافقید.

پس تا توان داریم فریاد میزنیم:
مرگ بر آمریکا و آزادی که آمریکا ازش دم میزنه و هر کسی که طرفدار آمریکاست. و هر کسی که جز این فکر کنه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه چقدر شما ساده اید. این شایعات رو سازمانهای به اصطلاح حامی حقوق بشر ایجاد میکنند تا به کشورهای دلخواهشون فشار بیارن. الان امریکا از اقتصاد رو به پیشرفت چین وحشت زده شده.

مگه همین آقای احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل نبود که چه دروغها سر هم نکرده بود تا بگه در ایران آزادی بیان نیست و حقوق بشر پایمال میشه. نکنه شما با این آقای احمد شهید موافقید.

پس تا توان داریم فریاد میزنیم:
مرگ بر آمریکا و آزادی که آمریکا ازش دم میزنه و هر کسی که طرفدار آمریکاست. و هر کسی که جز این فکر کنه
دوست عزیز تا حالا یک لحظه فکر کردی (فقط برای یک لحظه)با این طرز تفکر به کجا رسیدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما نه باید طرفدار طرفدار امریکا باشیم نه مستعمره روسیه و چین.
ما باید تنها طرفدار آزادی انسانها و حقوق اساسی آنها باشیم در هر کجای دنیا.
مهندس یعنی حسابگر.کسی که با عدد و ارقام سر و کار دارد و بر اساس واقعیت حرف می زند نه بر اساس توهم.
عزیزم فقط صرفا جهت اطلاع شما:
(رشد اقتصادی چین روند نگران‌کننده‌ای به خود گرفته است. این مسئله طی ماههای اخیر نگرانی‌های زیادی را در میان اقتصادهای جهان برانگیخته است و با گذشت زمان ظاهراً این وضعیت در حال بدتر شدن است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین پکن روز دوشنبه باز هم از کاهش رشد اقتصادی خبر داده و اعلام کرد که در سه ماهۀ دوم 2013 این رقم به 7.5% رسیده است.
این در حالیست که رشد تولید ناخالص داخلی چین در کل شش ماهۀ اول سال جاری به 7.6% رسیده بود. یکی از دلایل این کاهش، روند کند تولید عنوان شده است که نتوانسته به میزان گذشته سودآوری داشته باشد.
چین همچنین به تازگی شاهد کاهش غیرمنتظرۀ مازاد تجاری بوده است. بانک ملی چین روز دوشنبه اعلام کرد که افزایش تولیدات صنعتی چین در ماه ژوئن کاهش و به 8.9% در طول یکسال رسیده، در حالیکه این رقم در ماه می 9.2% بوده است. رن زیانفانگ در این باره می‌گوید: این پنجمین ماه متوالی است که رشد چین کمتر از 8% است و این علامت بدی برای یکی از موتورهای اقتصادی جهان است.)

[h=1][/h]

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
دوست عزیز تا حالا یک لحظه فکر کردی (فقط برای یک لحظه)با این طرز تفکر به کجا رسیدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما نه باید طرفدار طرفدار امریکا باشیم نه مستعمره روسیه و چین.
مهندس یعنی حسابگر.کسی که با عدد و ارقام سر و کار دارد و بر اساس واقعیت حرف می زند نه بر اساس توهم.
عزیزم فقط صرفا جهت اطلاع شما:
(رشد اقتصادی چین روند نگران‌کننده‌ای به خود گرفته است. این مسئله طی ماههای اخیر نگرانی‌های زیادی را در میان اقتصادهای جهان برانگیخته است و با گذشت زمان ظاهراً این وضعیت در حال بدتر شدن است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین پکن روز دوشنبه باز هم از کاهش رشد اقتصادی خبر داده و اعلام کرد که در سه ماهۀ دوم 2013 این رقم به 7.5% رسیده است.
این در حالیست که رشد تولید ناخالص داخلی چین در کل شش ماهۀ اول سال جاری به 7.6% رسیده بود. یکی از دلایل این کاهش، روند کند تولید عنوان شده است که نتوانسته به میزان گذشته سودآوری داشته باشد.
چین همچنین به تازگی شاهد کاهش غیرمنتظرۀ مازاد تجاری بوده است. بانک ملی چین روز دوشنبه اعلام کرد که افزایش تولیدات صنعتی چین در ماه ژوئن کاهش و به 8.9% در طول یکسال رسیده، در حالیکه این رقم در ماه می 9.2% بوده است. رن زیانفانگ در این باره می‌گوید: این پنجمین ماه متوالی است که رشد چین کمتر از 8% است و این علامت بدی برای یکی از موتورهای اقتصادی جهان است.)

سلام جناب مهندس

مهندس یعنی حسابگر.
اول اینکه مهندس یعنی کسی که هندسه میداند نه کسی که حساب میکند!:)

دوم اینکه:
بانک ملی چین روز دوشنبه اعلام کرد...

بانک ملی مال ایرانه. به چین چکار داره؟:D

------------------------------------

گذشته از شوخی:

سوم اینکه :

چطور ممکنه کسی به معنای واقعی مسلمون باشه و طرفدار آزادی انسانها باشه؟

اسلامی که برده داری رو ملغی نکرده چطور میتونه از آزادی انسان صحبت کنه. اسلامی که گوشت خوک و شراب رو برای اعراب حرام کرد و نخواست برده داری رو حرام کنه!

اسلامی که مرتد رو مجازات و اعدام میکنه چطور میتونه از حقوق اساسی انسانها؛مثل حق آزادی بیان و انتخاب دین دم بزنه.

نکنید این کارهارا ؛ نگوئید این حرفهارا ؛قباحت دارد.

==============

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوم اینکه : چطور ممکنه کسی به معنای واقعی مسلمون باشه و طرفدار آزادی انسانها باشه؟ اسلامی که برده داری رو ملغی نکرده چطور میتونه از آزادی انسان صحبت کنه. اسلامی که گوشت خوک و شراب رو برای اعراب حرام کرد و نخواست برده داری رو حرام کنه! اسلامی که مرتد رو مجازات و اعدام میکنه چطور میتونه از حقوق اساسی انسانها؛مثل حق آزادی بیان و انتخاب دین دم بزنه. نکنید این کارهارا ؛ نگوئید این حرفهارا ؛قباحت دارد. ==============
اسلام آزادترین دین دنیاست.

بالا