مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

maryam.skr

عضو جدید
سلام.شما میری میدون انقلاب.کتابخونه فرهنگ.خیابان انقلاب ، بین فروردین و اردیبهشت ، ساختمان ۱۳۴۸ ، طبقه اول.70-60 درصد سوالات دانشگاه آزاد معمولا حداقل یکبار تکرار شده.شما مراجعه کن اونجا .یه سری کتاب هست سوالات سالهای گذشته رو حل کرده.یه سری کتاب جدا هم هست تکدرسه.مثل اقتصاد خرد و کلان .مثلا مال راهیان ارشد.شما برو اونجا خیلی خوب راهنماییت میکنن. اگه دفترچه رو البته نگاه کنین ضرائب دستتون میاد.زبان وتئوریهای مدیریت وروش تحقیق خیلی مهمه.بعدش هم خرد وکلان.برای شما که مهندسین امار راحته.تئوریهای مدیریت هم حفظیه.بستگی به اینکه چه گرایشی میخواین برین .مدیریت بازاریابی برای 3 گرایش آخر و مدیریت مالی برای 3 گرایش اول مهمه.هیچ نگرانی نداشته باشین.برین کتابخونه فرهنگ منابع رو بگیرین .با 1 ماه درس خوندن قول میدم قبول میشین
گنام درسمدیریت بازرگانیمدیریت بازرگانی - مدیریت مالیمدیریت بازرگانی - مدیریت بیمهمدیریت بازرگانی - مدیریت تحولمدیریت بازرگانی - بازاریابیمدیریت بازرگانی - بازرگانی بین المللیمدیریت بازرگانی - بازرگانی داخلی
زبان تخصصی انگلیسی3333333
آمار2222222
تئوریهای مدیریت3333333
روش تحقیق3333333
اقتصاد خرد و کلان2222222
مدیریت بازاریابی2---444
مدیریت مالی244----
رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی---4-

خیلییییی ممنون دوست خوبم از راهنمایی کاملتون. لطف کردین.... هدفم قبولی بازرگانی بین المللی دانشگاه تهران مرکزه. به امید خدا همه قبول شن منم بعد از سراسری رشته خودم ، بتونم اینم توی آزاد بخونم...
راستی برا زبان چیکار کنم؟؟ چی بخونم؟ 504؟

m.mansourpour

عضو جدید
خیلییییی ممنون دوست خوبم از راهنمایی کاملتون. لطف کردین.... هدفم قبولی بازرگانی بین المللی دانشگاه تهران مرکزه. به امید خدا همه قبول شن منم بعد از سراسری رشته خودم ، بتونم اینم توی آزاد بخونم...
راستی برا زبان چیکار کنم؟؟ چی بخونم؟ 504؟

خواهش میکنم.فکر نمیکنم نیازی به 504 و...اینا باشه.البته تقویت زبان برای همه در هر شرایطی و هر زمانی باید از اولویت ها باشه و همینطور به طور ویژه برای شما که میخوای بازرگانی بین المللی بخونی که 504 هم تا حدودی کمک میکنه.ولی مشخصا برای ارشد آزاد همونطور که اگه سوالات سالهای گذشته رو (البته تا 2 سال گذشته چون 91 و 92 مثل اینکه هنوز نیومده بیرون) رو بگیرین زبان تخصصی مدیریته.البته دانش عمومی زبان مثلا تا حدودی تسلط به گرامر و ...حتما کمک میکنه.شما سوالات رو اگه بگیرین بودجه بندی سوالات رو متوجه میشین.با توجه به این مسئله زمان بندی میکنین که نه تنها در زبان بلکه در سایر درسها رو هر قسمت چقدر وقت بذارین.البته دانشگاه آزاده دیگه همیشه یه درصدی احتمال بدبن که شما رو غافلگیر کنه.ولی در کل روندش معمولا در 5 سال گذشته با نوسان کمتری روبرو بوده.ضمن اینکه حتما دلیل داره که شما میخواین تهران مرکز رو قبل از علوم تحقیقات بزنین.اونم در موردش خوب فکر کنین.

maryam.skr

عضو جدید
خواهش میکنم.فکر نمیکنم نیازی به 504 و...اینا باشه.البته تقویت زبان برای همه در هر شرایطی و هر زمانی باید از اولویت ها باشه و همینطور به طور ویژه برای شما که میخوای بازرگانی بین المللی بخونی که 504 هم تا حدودی کمک میکنه.ولی مشخصا برای ارشد آزاد همونطور که اگه سوالات سالهای گذشته رو (البته تا 2 سال گذشته چون 91 و 92 مثل اینکه هنوز نیومده بیرون) رو بگیرین زبان تخصصی مدیریته.البته دانش عمومی زبان مثلا تا حدودی تسلط به گرامر و ...حتما کمک میکنه.شما سوالات رو اگه بگیرین بودجه بندی سوالات رو متوجه میشین.با توجه به این مسئله زمان بندی میکنین که نه تنها در زبان بلکه در سایر درسها رو هر قسمت چقدر وقت بذارین.البته دانشگاه آزاده دیگه همیشه یه درصدی احتمال بدبن که شما رو غافلگیر کنه.ولی در کل روندش معمولا در 5 سال گذشته با نوسان کمتری روبرو بوده.ضمن اینکه حتما دلیل داره که شما میخواین تهران مرکز رو قبل از علوم تحقیقات بزنین.اونم در موردش خوب فکر کنین.

باز هم سپاس از صحبتای جامعو کاملتون.بله حتما پیگیر سوالای قبل و توضیحاتشون خواهم بود بعد از عید! ای وااااااااااااااای... من اولین انتخابو تهران مرکز زدم بعد علوم تحقیقات! بهم گفتن اول مرکز مهمتره برا مدیریتا... :cry:

m.mansourpour

عضو جدید
باز هم سپاس از صحبتای جامعو کاملتون.بله حتما پیگیر سوالای قبل و توضیحاتشون خواهم بود بعد از عید! ای وااااااااااااااای... من اولین انتخابو تهران مرکز زدم بعد علوم تحقیقات! بهم گفتن اول مرکز مهمتره برا مدیریتا... :cry:

دیگه حالا استرس نگیرین..ولی از نظر اعتبار مدرک علوم تحقیقات اختلاف زیادی با سایر واحدها داره.دقت کنین فقط وفقط گفتم اعتبار مدرک .البته از نظر اساتید هم معمولا در اغلب موارد نه در همه موارد اساتید خوبی هستن (در MBA شنیدم همینطوره)و.به خاطر این سوال رو پرسیدم که عموما در اکثر رشته ها بچه ها اول علوم تحقیقات رو میزنن بعد سایر واحدها رو.مخصوصا رشته های علوم انسانی.قطعا دوستانی که به شما تهران مرکز رو توصیه کردن مطلع تر از من بودن وبا اشراف کامل این رو گفتن.پس نگرانی نداره.

maryam.skr

عضو جدید
دیگه حالا استرس نگیرین..ولی از نظر اعتبار مدرک علوم تحقیقات اختلاف زیادی با سایر واحدها داره.دقت کنین فقط وفقط گفتم اعتبار مدرک .البته از نظر اساتید هم معمولا در اغلب موارد نه در همه موارد اساتید خوبی هستن (در MBA شنیدم همینطوره)و.به خاطر این سوال رو پرسیدم که عموما در اکثر رشته ها بچه ها اول علوم تحقیقات رو میزنن بعد سایر واحدها رو.مخصوصا رشته های علوم انسانی.قطعا دوستانی که به شما تهران مرکز رو توصیه کردن مطلع تر از من بودن وبا اشراف کامل این رو گفتن.پس نگرانی نداره.

بله حق با شماست. بسیار ممنونو سپاسگذارم ... :gol::heart:

setayesh noori

عضو جدید
هنري مينتزبرگ در سال 1939 در كانادا متولد شد.
مدرك كارشناسي مهندسي مكانيك را از دانشگاه مك گيل و كارشناسي ارشد و دكتراي مديريت را از دانشگاهMIT اخذ كرد و اكنون بيش از سه دهه است كه در دانشكده مديريت دانشگاه مك گيل كانادا مشغول به كار است.
مينتزبرگ بيش از 14 كتاب و 140 مقاله منتشر كرده است.
- متولد 2 سپتامبر 1939 در «تورنتو».
- فارغ التحصيل مهندسي مكانيك از دانشگاه «مكگيل» در سال 1961.
- كارشناس ارشد از كالج«جورج ويليامز» در سال 1962 .
- دكترا از مدرسه مديريت «سلوان» در سال 1968.
- دريافت پست تدريس در دانشگاه «مك كينزي» در سال 1972.
- برنده جايزه «مكگيل» براي بهترين مقاله در «هاروارد بيزينس ريويو» در سالهاي 1975 و 1987.
- برگزيده شده بعنوان «استاد برانفمن» در رشته مديريت در دانشگاه «مك گيل» در سال 1978.- رئيس انجمن مديريت استراتژيك در سالهاي 9 ـ 1988.

البته ما هم از دانشگاه mit فارغ التحصیل داریم و سعی میکنم راجع به دست اوردهای انان کوتاه باز هم گویا مطالبی رو عنوان کنم در صورت صلاحدید!

setayesh noori

عضو جدید
دوستان کجایین چقد اینجا خلوته ؟؟؟؟ رفتین نمایشگاه ؟؟؟ من دیروز نمایشگاه بودم واقعا فوق العاده بود پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزنید خیلی کمکتون میکنه تو خرید کتاب مورد نظرتون مخصوصا وقتی با چشم خودتون از نزدیک ببنید که کدوم غرفه داوطلبای بیشتری داره و شلوغتره با اطمینان بیشتری میتونید خرید کنید منکه خیلی راضی بودم :)

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
دوستان کجایین چقد اینجا خلوته ؟؟؟؟ رفتین نمایشگاه ؟؟؟ من دیروز نمایشگاه بودم واقعا فوق العاده بود پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزنید خیلی کمکتون میکنه تو خرید کتاب مورد نظرتون مخصوصا وقتی با چشم خودتون از نزدیک ببنید که کدوم غرفه داوطلبای بیشتری داره و شلوغتره با اطمینان بیشتری میتونید خرید کنید منکه خیلی راضی بودم :)
خب بیایید گفتگوی مدیران!

ilia.azimi

کاربر فعال
سلام دوستان وقت همگی بخیر
چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
من لیسانس مهندسی شیمی هستم ولی علاقه چندانی به این رشته ندارم از طرفی خانواده من کلا بانکی هستن تصمیم گرفتم برای ارشد مدیریت بخونم اما بازرگانی یا مالی یا دولتی نمیدونم کدوم بهتره ضمن اینکه ریاضیاتم عالیه (ریاضی مهندسی رو با 19 پاس کردم)و قصد دارم منم بانکی شم که با مدرک مهندسی نمیشه حالا کدوم گرایش برای بانک یا نهادهای مالی مثل گمرک بهتره؟خودم بیشتر نظرم با مدیریت مالیه حالا دیگه منتظر محبت شما دوستان مدیریتی هستم و اینکه چه منابعی رو پیشنهاد میدین برای ارشد

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاوره درباره ارشد mba

مشاوره درباره ارشد mba

سلام دوستاي گلم
خسته نباشيد
من ميخوام برا ارشد mba بخونم اما الان دچار دوگانگي ارزشي شدم:( !!!
منظورم اينه كه الان گيج شدم...
منابع كنكورو در آوردم و تا حدودي تحقيقم كردم و فهميدم ادامه دادن در اين رشته برام مفيده (با توجه به مدرك كارشناسيم و ظرفيت دانشگاهها تو اين رشته.)
اما الان برخي دوستان ميگن قبولي در اين رشته خيليييييي سخته و نميتوني بدون كلاس كنكور قبول شي.
آخه بنده شاغل هستم و وقت كلاس كنكور ندارم بايد خودم بخونم...از طرفي زبانشم ميگن خيلييييي سخته ...
اگه كسي اين رشته رو خونده يا داره ميخونه يا اطلاعاتي درباره كنكورش و ظرفيتاي دانشگاههاش داره حتمااااا منو در جيان بذاره..
ممنون ميشم راهنماييم كنين :)

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان وقت همگی بخیر
چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
من لیسانس مهندسی شیمی هستم ولی علاقه چندانی به این رشته ندارم از طرفی خانواده من کلا بانکی هستن تصمیم گرفتم برای ارشد مدیریت بخونم اما بازرگانی یا مالی یا دولتی نمیدونم کدوم بهتره ضمن اینکه ریاضیاتم عالیه (ریاضی مهندسی رو با 19 پاس کردم)و قصد دارم منم بانکی شم که با مدرک مهندسی نمیشه حالا کدوم گرایش برای بانک یا نهادهای مالی مثل گمرک بهتره؟خودم بیشتر نظرم با مدیریت مالیه حالا دیگه منتظر محبت شما دوستان مدیریتی هستم و اینکه چه منابعی رو پیشنهاد میدین برای ارشد

سلام. معمولا بانک ها اکثر گرایش های مدیریت رو برمیدارن.
ارشد مدیریت مالی یکمی قبول شدنش سخت تره به نظر من،چون ظرفیت کمتری داره. مهم ترین چیز هم برای انتخاب رشته علاقه ست. شما ببین به کدوم بیشتر علاقه داری:gol:

http://www.modir.ir/Arshad/Arshad.aspx

.aida.

عضو جدید
سلام بچه ها
در مورد رشته مدیریت اجرایی سوال داشتم برای کنکور آزاد
کسی هست کمک کنه؟
من کلید سوالات ارشد آزاد 90 گروه ب و ج رو میخواستم.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستاي گلم
خسته نباشيد
من ميخوام برا ارشد mba بخونم اما الان دچار دوگانگي ارزشي شدم:( !!!
منظورم اينه كه الان گيج شدم...
منابع كنكورو در آوردم و تا حدودي تحقيقم كردم و فهميدم ادامه دادن در اين رشته برام مفيده (با توجه به مدرك كارشناسيم و ظرفيت دانشگاهها تو اين رشته.)
اما الان برخي دوستان ميگن قبولي در اين رشته خيليييييي سخته و نميتوني بدون كلاس كنكور قبول شي.
آخه بنده شاغل هستم و وقت كلاس كنكور ندارم بايد خودم بخونم...از طرفي زبانشم ميگن خيلييييي سخته ...
اگه كسي اين رشته رو خونده يا داره ميخونه يا اطلاعاتي درباره كنكورش و ظرفيتاي دانشگاههاش داره حتمااااا منو در جيان بذاره..
ممنون ميشم راهنماييم كنين :)

سلام.
اولین چیز در مورد ام بی ای تغییر منابع از پارسال و اضافه شدن تئوری سازمان و شرط سابقه کار هست. اینو حتما در نظر بگیرید
در مورد قبولی هم باید بگم در حالت کلی ظرفیتش زیاده ولی ظرفیت دانشگاه خوبش پایینه. یعنی مثلا ممکنه شما ببینید میکن 2000 نفر ظرفیت داره. خب؟ ولی باید بدونید از این 2000 نفر مثلا 1500 نفر مجازیه! 100 نفر پیام نوره. 150 تا غیرانتفاعیه و ظرفیت روزانه و شبانه دانشگاه دولتی ها خیلی کمه.
چون درسها تعدادش کمه رقابت زیاده و تقریبا باید همه درسهارو خوب بزنید...
اگه براتون صرفا قبولی مهمه میشه رو رتبه های پایینش حساب کرد. اگه دانشگاه مهمه باید بگم کنکوررررررر بسیار رقابتی و سختی خواهد بووووووووود:gol:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اولین چیز در مورد ام بی ای تغییر منابع از پارسال و اضافه شدن تئوری سازمان و شرط سابقه کار هست. اینو حتما در نظر بگیرید
در مورد قبولی هم باید بگم در حالت کلی ظرفیتش زیاده ولی ظرفیت دانشگاه خوبش پایینه. یعنی مثلا ممکنه شما ببینید میکن 2000 نفر ظرفیت داره. خب؟ ولی باید بدونید از این 2000 نفر مثلا 1500 نفر مجازیه! 100 نفر پیام نوره. 150 تا غیرانتفاعیه و ظرفیت روزانه و شبانه دانشگاه دولتی ها خیلی کمه.
چون درسها تعدادش کمه رقابت زیاده و تقریبا باید همه درسهارو خوب بزنید...
اگه براتون صرفا قبولی مهمه میشه رو رتبه های پایینش حساب کرد. اگه دانشگاه مهمه باید بگم کنکوررررررر بسیار رقابتی و سختی خواهد بووووووووود:gol:

ااااا...شرطاي جديدو نميدونستم :((((
چ بد....
آخه ميخواستم تغيير رشته بدم و بنظرم اومد مديريت رشته ايه كه وقتي جايي كار كردم ميتونم هم از رشته كارشناسيم استفاده كنم هم ام بي اي
مديريتاي ديگه چي؟ مالي بازرگاني و... بنظرتون كدوم بهتره برا كسي كه ميخواد تغيير رشته بده؟

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستييييييي
اين دوره هاي ام بي اي دانشگاه تهران جريانش چيه؟

mozhganam

عضو جدید
کنکور ارشد

کنکور ارشد

سلام کسی اطلاع داره از اخرین رتبه ای که تو روزانه ی بازرگانی سال92 قبول داشته یا شبانه؟؟؟؟ممنون می شن جواب بدین!

قیاسی

عضو جدید
نه تقریبا هیچکی خبر از اخرین رتبه قبولی نداره ولی میتونید به سایت مدیر مراجعه کنید اونجا یه فایلی گذاشتن که هست میتونه کمکتون کنه

Fardin63

عضو جدید
ارشد مدیریت آموزشی

ارشد مدیریت آموزشی

با سلام و احترام
کسی از منابع جدید ارشد مدیریت آموزشی خبر داره لطف کنه منابع رو بهم معرفی کنه
پیشاپیش سپاس

ensrn

عضو جدید
یه سوال؟لطفا راهنمایی کنید.

یه سوال؟لطفا راهنمایی کنید.

[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]سلام به همه مدیران ودوستان عزیزم.

[/FONT][FONT=&quot]من قصد دارم تا مدیریت رو در مقطع ارشد بخونم ولی هیچ گونه اطلاعاتی کلاسیک وتئوری از این رشته ندارم.دوستان لطفا کتاب پایه مدیریت رو به من معرفی کنید تا اطلاعات اولیه وپایه این رشته رو یاد بگیرم.قصد دارم با اطلاعات ومثل بچه های مدیریت که پیش زمینه ایی از مدیریت دارند وارد مقطع ارشد بشم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]رشته من متالورژی است مدرک کارشناسی دارم و علاقه ایی به رشتم ندارم.چون بازارش در یک دایره مونده واصلا ترقی نکرده[/FONT][FONT=&quot].
[FONT=&quot]با تشکر[/FONT]:gol:[/FONT]:gol::gol:

ensrn

عضو جدید
سلام به همه مدیران ودوستان عزیزم.

من قصد دارم تا مدیریت رو در مقطع ارشد بخونم ولی هیچ گونه اطلاعاتی کلاسیک وتئوری از این رشته ندارم.دوستان لطفا کتاب پایه مدیریت رو به من معرفی کنید تا اطلاعات اولیه وپایه این رشته رو یاد بگیرم.قصد دارم با اطلاعات ومثل بچه های مدیریت که پیش زمینه ایی از مدیریت دارند وارد مقطع ارشد بشم.
رشته من متالورژی است مدرک کارشناسی دارم و علاقه ایی به رشتم ندارم.چون بازارش در یک دایره مونده واصلا ترقی نکرده.
با تشکر:gol:
:gol::gol:

ظاهرا تالار فعال نیست.کاش میدونستم بچه ها بیشتر کدوم تالار فعالن

احسان آراس

عضو جدید
سلام.
بچه ها من مهندسی معدن گرایش استخراج صنعتی اصفهان خوندم.
میخوام کنکور 94 رو بازرگانی بدم اول به خاطر علاقه و دوم اینکه بازارکار وسیع تری بخصوص توی شهر داره نسبت به رشته کارشناسی.
میخواستم ازتون بپرسم کلا کار درستی هست که از مهندسی به مدیریت شیفت کنی؟خیلی ها اینو یه مزیت میدونن و بعضی ها هم از این شاخه به اون شاخه پریدن.نظر شما چیه؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام.
بچه ها من مهندسی معدن گرایش استخراج صنعتی اصفهان خوندم.
میخوام کنکور 94 رو بازرگانی بدم اول به خاطر علاقه و دوم اینکه بازارکار وسیع تری بخصوص توی شهر داره نسبت به رشته کارشناسی.
میخواستم ازتون بپرسم کلا کار درستی هست که از مهندسی به مدیریت شیفت کنی؟خیلی ها اینو یه مزیت میدونن و بعضی ها هم از این شاخه به اون شاخه پریدن.نظر شما چیه؟

سلام.
به نظر من خودتون، مهم ترین دلایل رو گفتین. اولیش هم علاقه. خیلی از افرادی که مهندسی خوندن، ارشد مدیریت میخونن و به نظر من اصلا این شاخه به اون شاخه پریدن نیست.اگر علاقه دارید مدیریت بخونید. :gol:

احسان آراس

عضو جدید
#کنکور 94 هدفتون از انتخاب مدریت برنامه ریزی مشاوره#

#کنکور 94 هدفتون از انتخاب مدریت برنامه ریزی مشاوره#

سلام.من احسان هستم و قصد دارم کنکور بازرگانی 94 شرکت کنم.راستش رو بخواین هنوز هم شک دارم.من رشته کارشناسیم مهندسی معدن استخراج صنعتی اصفهان هست که تو ترم نه حدود 15 واحد دارم که تموم کنم.
اولش میخواستم کنکور فراوری مواد معدنی از گرایش های رشته کارشناسیم کنکور بدم ولی بعد کمی تحقیق به خاطر 1-علاقه بیشتر 2-بازار کار متنوع تر و داخل شهری تصمیم رو تقریبا گرفتم.هنوزم شک دارم که این تغییر رشته واسه من یا بطورکلی چیز خوبی هست یا نه! اگه شما میدونید کمکم کنید:)
با اینکه چیز زیادی از مدیریت نمیدونم ولی اعتماد به نفس خوبی دارم و با کلی امید میخوام شروع کنم.
هرکسی تمایل داره بیاد تا از هم کمک بگیریم.
خلاصه اینکه امید چیز خوبی هست :)

shima gh

عضو جدید
شهریه ارشد مدیریت دانشگاه آزاد

شهریه ارشد مدیریت دانشگاه آزاد

سلام دوستان
می خواستم بدونم کسی اطلاع داره که شهریه ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد برای سال 93-94 هر ترم حدوداچقدر میشه؟
هر ترم چقدر وام میده دانشگاه؟
ممنون از لطفتون

feryseman

عضو جدید
ادامه تحصيل در رشته MBA

ادامه تحصيل در رشته MBA

با سلام خدمت دوستان گرامي
من فارق التحصيل رشته متالورژي در سال 1382 هستم و ميخواهم در رشته MBA ادامه تحصيل بدهم . فارغ التحصيلان اين رشته لطفا به من كمك كنيد . چه كتابهائي بخوانم تا در كنكور سراسري قبول شوم.

shima gh

عضو جدید
دوستان کسی نمی دونه شهریه اش در سال 92-93 چقدر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahshid.sh

عضو جدید
فقط مدیریت اجرایی(EMBA)

فقط مدیریت اجرایی(EMBA)

باسلام
دوستان من ترم 5 مهندسی کشاورزی گرایش اب هستم اما علاقه زیادی به مباحث مدیریتی دارم
فعلا برای ارشد زود هست که شروع کنم. اما میخواستم راهنمایی کنید چه کتاب هایی برای مطالعه و افزایش اطلاعات و سطح علمی در شاخه میریت نیازه
با توجه به اینکه هیچ مطالعه ای در زمینه مدیریت نداشتم از چه کتابایی شروع کنم بهتره؟؟:)

reza119

عضو جدید
باسلام
دوستان من ترم 5 مهندسی کشاورزی گرایش اب هستم اما علاقه زیادی به مباحث مدیریتی دارم
فعلا برای ارشد زود هست که شروع کنم. اما میخواستم راهنمایی کنید چه کتاب هایی برای مطالعه و افزایش اطلاعات و سطح علمی در شاخه میریت نیازه
با توجه به اینکه هیچ مطالعه ای در زمینه مدیریت نداشتم از چه کتابایی شروع کنم بهتره؟؟:)

سلام
دوست عزیز من هم emba
هستم
کتاب های مدریتی گسترده است شما در شروع کتاب هایی که با آن بهتر ارتباط پیدا می کنی را مطالعه کن
از سایت های زیر استفاده کن

http://www.parsmodir.com/db/book.php

http://www.modiryar.com/books-management.html

my2253776

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من یک کتاب ریاضی از سری کتابهای کمک آموزشی کارشناسی ارشد ماهان دارم که مخصوص داوطلبان رشته ی مدیریت، اقتصاد و حسابداری هست.
هرکس خواست پیام بده تا به دستش برسونم.

بالا