مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

A Engineer

عضو جدید
سلام
خواهشا یکی بیادو جواب سوالای منو بده
توی گرایشای صنعتی : مدیریت صنتی بدون گرایش و تولید صنعتی چه فرقی دارن؟
برای رشت های فنی کدوم گرایش مدیریت بهتره؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان در کنکور مدیریت
درس تحقیق در عملیات
از مباحث برنامه ریزی غیر خطی و برنامه ریزی پویا هم سوال میاد ؟

ممنونم

سلام
فکر نمی کنم سوال زیادی ازش بیاد، تا جایی که می دونم حداقل تو دو سه سال اخیر ازشون سوالی نیومده
من خودم اینا رو اصن نمی خونم، به نظرم بهتره وقتمونو رو قسمتایی که بیشتر ازش سوال میاد بذاریم
یعنی روش سیمپلکس، ثانویه، ماتریس، ترسیمی، تحلیل حساسیت و حمل و نقل

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز
میخوام کنکور ارشد آزاد ثبت نام کنم و برای ارشد تغییر رشته بدم و رشته ای برم که بازار کار بهتری داشته باشه اونم توی این اوضاع وانفسا
بین مهندسی صنایع و مدیریت موندم
ازتون خواهش میکنم هر اطلاع و کمکی که ازتون برمیاد ازم دریغ نکنید
واقعا کدومشون بهتره
مخصوصا برای منی که رشتم فنیه
آخه خیلیها مدیریت صنعتی رو انتخاب میکنن و مهندسی صنایع عم به ذهن خودم اومد
مدیریت اجرایی همون ام بی ای هستش؟
ممنون میشم راهنماییم کنید که کدوم رشته اوضاع بهتری برای من داره که کارشناسیم فنیه
و اگه مدیریت بهتره بهترین گرایشش برای رشته های فنی چیه؟صنعتی یا اجرایی؟

سلام دوست عزیز
از مهندسی صنایع اطلاعات زیادی ندارم ولی مدیریت که خیلی عالیه
منم رشته ی لیسانسم مدیریت نبوده و برای ارشد مدیریت شرکت کردم و مثل شما کلی از اینور اونور تحقیق کردم
اول اینو بگم که ام بی ای یکی از گرایشهای رشته مدیریت اجرایی هست
گرایش های مدیریت بازرگانی، مخصوصا بازاریابیش بازار کار خوبی دارن و انتخاب خودمم همین بود
در مورد mba هم فکر می کنم تو شرکت های خصوصی هستش بیشتر
مدیریت اجرایی هم به نظرم برای کسایی خوبه که تجربه کاری مدیریتی دارند و الان جایی مشغول هستن
مدیریت مالی هم یکی از گرایشای خوب مدیریته و البته سخت!
مدیریت صنعتی هم از جمله رشته‌هایی هست که متأسفانه جایگاه مشخصی تو بازار کار کشور ما نداره ، معمولاً تو شرایط برابر، شرکت‌های صنعتی به جای استخدام فارغ‌التحصیلای رشته مدیریت صنعتی، ترجیح میدن فارغ‌التحصیلای رشته مهندسی صنایع رو استخدام کنن ، سازمان‌های دولتی و سازمان‌هایی مثل بانک‌ها و شرکت‌های بیمه هم ترجیح میدن فارغ‌التحصیلای رشته‌های مدیریت دولتی و بازرگانی رو استخدام کنن
در کل باید بگم از نظر من بازرگانی و مالی از بقیه بهترن
شما هم که رشتتون فنی بوده و فکر می کنم بتونین از پسش بر بیاین و اگه آمار و ریاضی رو هم درصد بالایی بزنین می تونین یه رتبه ی خوب بیارین و یه جای خوب قبول شید
تو آزمون دانشگاه آزاد هم قبول شدن زیاد سخت نیست، سوالای تکراری و ساده زیاد داره معمولا و یه مقدار همت کنید قبولید:gol:

آخرین ویرایش:

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان در کنکور مدیریت
درس تحقیق در عملیات
از مباحث برنامه ریزی غیر خطی و برنامه ریزی پویا هم سوال میاد ؟

ممنونم

بهتره نمونه سوالات کنکور سالهای قبل رو یه نگاه بندازی

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی کتابای مدیریت اسلامی رو نحونده؟ نظرتون چیه؟
این نقی پور که خیلی رو مخمه :confused: سخته :razz:
کتاب افجه و نبوی مدیریتی تره، شبیه تئوری هستن اما کتاب نقی پور و دهکردی قرآنی تره و بیشتر مطالبش بر اساس قرآن و پیامبرانه و اسلامی تره
ایشالله از دو تای اول سوال بدن :w10:
.
.
.
ضمنا دوستان جزوه کاملی که سایت مدیر واسه مدیریت اسلامی گذاشته رو دارم، کسی خواست پیام بده
پول دانلودشون هیچی، کلی باید پول پرینتشونو بدی
من اگه با این پولا که واسه پرینتشون دادم الان رنگ واسه پرینترمون خریده بودم سنگین تر بودم !

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته:
جزوه های سایت dlm برای مدیریت اسلامی خیلی از جزوه سایت مدیر بهتره
مطالبشون زیاد فرق نداره ها اما خوندن جزوه ی سایت دی ال ام راحت تره، الان یه نمونه رایگان جزوه ی نقی پور رو تو سایتش دیدم خیلی خوب بود، افجه هم همینجوری بود تمیز و مرتب...حیف که با احتساب پول پرینتش خرجم می زنه بالا و هم اینکه دی ال ام دیر به دیر میذاره جزوه ها رو ، وگرنه جای جزوه کامل اینارو می گرفتم
اگه کسی جزوشو دانلود کرده به ما هم بده لطفا:(

PARNIC

عضو جدید
سوال

سوال

با سلام

از دوستان متخصص راهنمایی میخوام ،برای ادامه تحصیل ارشد در یکی از گرایش های مدیریت دانشگاه آزاد بهتره یا فراگیر پیام نور؟؟ممنون

احسان آراس

عضو جدید
با سلام

از دوستان متخصص راهنمایی میخوام ،برای ادامه تحصیل ارشد در یکی از گرایش های مدیریت دانشگاه آزاد بهتره یا فراگیر پیام نور؟؟ممنون
به نظر من اگه میخوای وقت بذاری آزاد بهتره ولی اگه دوست داری تمرکزت بیشتر به کارای دیگه باشه پیام نور

احسان آراس

عضو جدید
سلام...میخواستم سوالی بپرسم خواهشا جواب بهم بدید لطفا...
من بهمن ماه کنکور دارم و ابتدای کار قصد داشتم مدیریت بازرگانی کنکور بدم و مالی هم یکی از درس های قوی من بود که بعدا از دروس بازرگانی حذف شد.تو این چند وقت که از رشته بازخور داشتم متوجه شدم که گرایش مدیریت بازرگانی مورد علاقه ی خیلی ها هست نسبت به گرایش های دیگه و برام سوال پیش اومد که شاید بازار کارش اشباع شده باشه.حالا سوال برام پیش اومده با توجه به اینکه درس های گرایش مالی هم بلد هستم اگه شانس انتخاب یکی از دو گرایش مالی و بازرگانی رو داشتم به نظر شما با توجه به نیاز بازار کار و میزان فارغ التحصیلان و همچنین شانس قبولی کدومش بهتر هست؟؟؟اینم بگم که واقعا هر دو رو دوست دارم و کارشناسی هم مهندسی بودم.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...میخواستم سوالی بپرسم خواهشا جواب بهم بدید لطفا...
من بهمن ماه کنکور دارم و ابتدای کار قصد داشتم مدیریت بازرگانی کنکور بدم و مالی هم یکی از درس های قوی من بود که بعدا از دروس بازرگانی حذف شد.تو این چند وقت که از رشته بازخور داشتم متوجه شدم که گرایش مدیریت بازرگانی مورد علاقه ی خیلی ها هست نسبت به گرایش های دیگه و برام سوال پیش اومد که شاید بازار کارش اشباع شده باشه.حالا سوال برام پیش اومده با توجه به اینکه درس های گرایش مالی هم بلد هستم اگه شانس انتخاب یکی از دو گرایش مالی و بازرگانی رو داشتم به نظر شما با توجه به نیاز بازار کار و میزان فارغ التحصیلان و همچنین شانس قبولی کدومش بهتر هست؟؟؟اینم بگم که واقعا هر دو رو دوست دارم و کارشناسی هم مهندسی بودم.

فکر می کنم قبولی تو بازرگانی راحت تره اما به نظرم گرایش مالی برای بازار کار نسبت به بازرگانی بهتره

جزوه یا پی دی اف کتابهایی که برای ارشد مدیریت بازرگانی میاد کسی داره؟

جزوه یا پی دی اف کتابهایی که برای ارشد مدیریت بازرگانی میاد کسی داره؟

با سلام
من رشته کارشناسیم مدیریت بازرگانی نبوده الان میخوام واسه آزاد ارشد شرکت کنم نمیخوام هزینه کنم میتونین کمکم کنین ؟ممنونم:gol:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با سلام

سلام. هیچ کدوم بر هم برتری مطلق ندارند. کاملا بستگی به شرایط داره...
دوری و نزدیکی .. هزینه...اساتید...و .....

سلام غزل جون ممنون عزیزم لطف کردی ،ببخشید کتاب رفتارسازمانی و مدیریت منابع انسانی همون رفتارسازمانی که شما خلاصشو نوشتین یا کتابش فرق میکنه؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام غزل جون ممنون عزیزم لطف کردی ،ببخشید کتاب رفتارسازمانی و مدیریت منابع انسانی همون رفتارسازمانی که شما خلاصشو نوشتین یا کتابش فرق میکنه؟

سلام. منابع درس تئوری های مدیریت زیاده، این یکی از منابع هستش.:gol:

armanwood

عضو جدید
در خواست کتاب های ارشد به صورت پی دی اف یا مقالات مربوط به ام بی ای

در خواست کتاب های ارشد به صورت پی دی اف یا مقالات مربوط به ام بی ای

سلام خدمت دوستان

دوستانی که کتاب یا مقاله ای در مورد رشته ام بی ای داند به اشتراک بگذارند تا دیگران هم استفاده کنند.
بنده خودم هم خیلی علاقمند به مطالعه این کتاب ها هستم.

ممنون

khunkhah

عضو
ارشد

ارشد

سلام دوستان
من کارشناسیم معماریه و می خوام ارشد رو دانشگاه آزاد مدیریت بازرگانی،گرایش بازاریابی بخونم،ممنون می شم بهم کمک کنید.
چه کتابایی بخونم یا کدوم بسته های آموزشی رو بگیرم؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این سایت می تونی اطلاعاتی رو که میخوای بگیری

http://www.modir.ir/Arshad/info1.aspx

ضمن اینکه باید بگم تو ارشد آزاد سوال تکراری زیاد میاد پس سوالای سال قبل رو هم خیلی خوب و چندین بار بخون

راهنماییم میخوام خواهش میکنم کمکم کنین؟

راهنماییم میخوام خواهش میکنم کمکم کنین؟

سلام
وقتتون بخیر ،ببخشید من رشته کارشناسیم کامپیوتره،ارشد مدیریت آزاد 94 شرکت میخوام بکنم هیچی هم نخوندم کتابای ماهان گرفتم با چه ضریبایی قبول میشم برای آزاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطوری با این وقت کم میتونم برنامه ریزی کنم فقط شبا از ساعت 10به بعد میتونم درس بخونم

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من رشتم کشاورزی هس ولی برا ارشد میخوام مدیریت مالی بخونم کسی هست تو این زمینه بهم کمک کنه....
چن تا سوال داشتم ............

farzaneh ba

عضو جدید
سلام دوستان
من لیسانس صنایع دارم،ایشاالله میخوام ارشد مدیریت شرکت کنم
ممنون میشم منابع خوب در زمینه مدیریت برای ارشد به من معرفی کنید
من هیچ اطلاعاتی راجب مدیریت ندارم،اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چه درسایی بخونم

MixxiM

اخراجی موقت
سلام دوستان
من کارشناسیم معماریه و می خوام ارشد رو دانشگاه آزاد مدیریت بازرگانی،گرایش بازاریابی بخونم،ممنون می شم بهم کمک کنید.
چه کتابایی بخونم یا کدوم بسته های آموزشی رو بگیرم؟

:D من شنیدم کتابای ماهان در زمینه مدیریت قوی هستن
بازاریابیشو می تونم 90 درصد بگم خوب بوده

MixxiM

اخراجی موقت
سلام دوستان
من لیسانس صنایع دارم،ایشاالله میخوام ارشد مدیریت شرکت کنم
ممنون میشم منابع خوب در زمینه مدیریت برای ارشد به من معرفی کنید
من هیچ اطلاعاتی راجب مدیریت ندارم،اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چه درسایی بخونم

چه گرایشی قصد داری ادامه بدی فرزندم؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من رشتم کشاورزی هس ولی برا ارشد میخوام مدیریت مالی بخونم کسی هست تو این زمینه بهم کمک کنه....
چن تا سوال داشتم ............

سلام
منم رشتم مثل شما کشاورزی بوده ولی کنکور بازرگانی شرکت کردم
در مورد مدیریت مالی اطلاعاتم کمتره اما شما سوالارو بفرمایید شاید بتونم کمکی کنم

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم رشتم مثل شما کشاورزی بوده ولی کنکور بازرگانی شرکت کردم
در مورد مدیریت مالی اطلاعاتم کمتره اما شما سوالارو بفرمایید شاید بتونم کمکی کنم

سلام ....
ممنون که جواب دادین به سوالم .....
من چون گرایشم مدیریت بوده حدودا با رشته مدیریت درسای عمومیشو اشنا هستم ..... میخواستم بدونم سخت نیس تغییر رشته ....
اینکه باید کلاس برم تا قبول شم چون بیشتر درساش مث ریاضیهس ...نمیدونم خونه میشه خوند یا نه؟
هزینه رشتش تو دانشگاه ازاد تقریبا چقدره ....
منابع رو از کجا باید پیدا کنم ....تو اینترنت زدم کلی منبع اوورد همشو باید بخونم؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....
ممنون که جواب دادین به سوالم .....
من چون گرایشم مدیریت بوده حدودا با رشته مدیریت درسای عمومیشو اشنا هستم ..... میخواستم بدونم سخت نیس تغییر رشته ....
اینکه باید کلاس برم تا قبول شم چون بیشتر درساش مث ریاضیهس ...نمیدونم خونه میشه خوند یا نه؟
هزینه رشتش تو دانشگاه ازاد تقریبا چقدره ....
منابع رو از کجا باید پیدا کنم ....تو اینترنت زدم کلی منبع اوورد همشو باید بخونم؟

خواهش می کنم...
تغییر رشته اونقدرا هم سخت نیس، می تونی درسارو یاد بگیری و تستاشم به راحتی بزنی اگه این ادا اصولای سازمان سنجش بذاره که هر چی بازیه داره سر رشته مدیریت میاره
ولی خب نگران نباش اگه خوب بخونی و درسارو بفهمی می تونی از پسش بر بیای
من خودم آزمونی شرکت نکردم، فقط هم برای یه درس 5 جلسه کلاس رفتم که اونم پژوهش بود که گرایش مالی این درس رو نداره، همه درسارو خودم یاد گرفتم واگه جایی هم مشکلی داشتم از دوستانم کمک گرفتم
به نظرم از تابستون یا حتی بعد عید شروع کن به درس خوندن و اول بشین درسارو یه دور بخون و ببین می تونی خودت تنهایی بخونیشون و یاد بگیری، بعد برای کلاس رفتن تصمیم بگیر، اینجوری اگه بخوای کلاس بری هم با یه آمادگی قبلی میری و مطالب برات جدید نیس و چیزی رو که استادت بهت درس میده رو بهتر می فهمی
ضمن این که باید بگم دور اول ممکنه خیلی چیزارو نفهمی و کلی این مسئله درگیرت کنه اما نگران نباش، هر دفعه که بخونیشون یادگیریت بهتر میشه و بیشتر می فهمی
مدیریت مالی یکی از گرایشای سخت رشته مدیریت هست و قبول شدن توش سخت تر از بازرگانیه و ظرفیتش هم کمتره برای دانشگاه، امسال هم که دو درس بهش اضافه شده و سخت ترش کرده، راستی ریاضیت چطوریه؟ خوبه؟

برای پیدا کردن منابع هم سایت مدیر (modir.ir) می تونه خیلی کمکت کنه، ضمن اینکه باید بگم بهترین راهنما برای منابع رتبه های برتر سال های قبل هستند پس مصاحبه هاشون تو سایت مدیر یا سایت های دیگر رو حتما بخون
لازم هم نیس همه منابع رو بخونی، خوندن یه منبع مفید و کامل بهتر از خوندن چند تا منبع هستش

بالا