مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s-a-d

عضو جدید
سه تا سوال داشتم
بهترین مجموعه سوالات کنکور آزاد چی است . ( از لحاظ پاسخ تشریحی کامل باشد مثل سه جلد کتاب دانشگاه تهران که برای سراسری داده ) ؟؟
سوال دیگر من این است که به غیر از جزوات پارسه و سوالات سال های قبل آزاد چه کتابهایی برای رشته برق آزاد خوب است ؟؟
منابع کنکوری ریاضی ارشد آزاد چی است و چه درسهایی در ارشد ریاضی آزاد می آید ؟ (آیا صحت دارد که در آزاد برق آمار نمیاد و بجاش باید ریاضی 1 و 2 بخونیم ؟ )

dars

عضو جدید
من سوالم رو درست نپرسیده بودم برای همین یه بار دیگه میپرسم.با توجه به اینکه خیلی از بچه ها گفتن در کنکور امسال از چیزایی سوال اومد که نمیدونستن و فکرش رو نمیکردن که ازشون سوال بیاد میخوام بدونم این سوال های غافلگیر کننده از همون سرفصل هایی بود که همه میخونن یا خارج از سرفصل های کتاب ها بود؟ بفرض مثال یکی از دوستام سال قبل گفته بود که از فصل های 6 و 7 و 8 اپنهایم تو کنکور سوال نمیاد حالا میخوام بدونم که مثلا سوال غافلگیرکننده امسال از فصل هایی بود که جز امتحان نبود یا مثلا از همین فصل 6 یا 7 یا 8 واسه سیگنال از اپنهایم سوال اومده بوده(مثلا) که نخونده بودید و نتونستید جواب بدید یا از همون فصل های 3 و 4 و ... که همه میخونن بوده اما نکته هایی از اون فصل ها بود که فکر نمیکردید بیاد و مهم به نظر نمیومد؟ این خیلی برام مهمه که بدونم.چون همین یه موضوع میتونه باعث بشه که منابع مطالعه روکلا تغییر بدیم.لطفا کسایی که در جریانن راهنمایی کنن

daneshpajooh

عضو جدید
سلام
یه سوال!
بعد از دانشگاه های تهران، کدوم دانشگاه های شهرستان ها اول پر میشه؟
مثلا دانشگاه صنعتی شیراز و صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد و.. به ترتیب چطوری پر میشن؟
ممنون

ENGBARGH

عضو جدید
من سوالم رو درست نپرسیده بودم برای همین یه بار دیگه میپرسم.با توجه به اینکه خیلی از بچه ها گفتن در کنکور امسال از چیزایی سوال اومد که نمیدونستن و فکرش رو نمیکردن که ازشون سوال بیاد میخوام بدونم این سوال های غافلگیر کننده از همون سرفصل هایی بود که همه میخونن یا خارج از سرفصل های کتاب ها بود؟ بفرض مثال یکی از دوستام سال قبل گفته بود که از فصل های 6 و 7 و 8 اپنهایم تو کنکور سوال نمیاد حالا میخوام بدونم که مثلا سوال غافلگیرکننده امسال از فصل هایی بود که جز امتحان نبود یا مثلا از همین فصل 6 یا 7 یا 8 واسه سیگنال از اپنهایم سوال اومده بوده(مثلا) که نخونده بودید و نتونستید جواب بدید یا از همون فصل های 3 و 4 و ... که همه میخونن بوده اما نکته هایی از اون فصل ها بود که فکر نمیکردید بیاد و مهم به نظر نمیومد؟ این خیلی برام مهمه که بدونم.چون همین یه موضوع میتونه باعث بشه که منابع مطالعه روکلا تغییر بدیم.لطفا کسایی که در جریانن راهنمایی کنن
سلامبه نظرم بیشتر شرایط آزمون بچه ها رو غافل گیر کرد . هم یک مرحله ای بودن که سا عت امتحان طولانی میشه . هم ساعت برگزاری که خیلی بد بود . ساعت 2 و نیم بعد از ظهر خیلی بده . در مورد درس ها تغییرات خیلی عجیبی به نظرم ندیدیممدار که امسال میشه گفت اسون اومده بود . تست های زیادی رو میشد زد .ریاضیات طبق نظر استاد کریمی نسبت به سال قبل اسون تر بوده . خداییش معادلات دیفرانسیل آب بود اگه کسی خوب میخوند .ماشین هم متوسط بود و حتی تست های اسون هم زیاد داشت .تا اینجا این سه تا درس خیلی خوب طرح شدن . یعنی میشد این سه درس مهم رو ترکوند .به نظرم سخت بودن بررسی خیلی تعجب اور نباید باشه . با اون سوال های آبکی که پارسال دادن که همگی پارسال بررسی و ماشینرو پارسال میتونستن بالای 60 یا 70 بزنن . که درصد 70 واسه کنکور دولتی بی معنیه . امسال یه جورایی جبران کردن .فقط کنترل میمونه که کلا کنترل توی این چند سال اخیر خیلی هم اسون نیومده .البته از وضعیت الکترونیک و سیگنال بی اطلاع ام . همچنین مغناطیس .

• Like
واکنش ها: dars

ENGBARGH

عضو جدید
به نظر من اگر داوطلبی بعد از ازمون مطمئن بشه مثلا فقط به خاطر انتخاب نا مناسب منبع درس ماشین این درس رو سر جلسه خراب کرده به نظر بنده ریسک کرده وناشی بوده .یعنی شرایطش همه خوب بوده مثلا زمان مناسبی داشته و بچه ای بوده که درس رو خیلی خوب میفهمیده و یاد میگرفته و مسلط میشده اما بعد میفهمه که کتاب خوبی انتخاب نکرده واسه فلان درس به نظر من خیلی ناشی گری کردهدر کل انتخاب یک کتاب نباید تفاوت خیلی فاحشی رو نشون بده .

appelton

عضو جدید
سلامبه نظرم بیشتر شرایط آزمون بچه ها رو غافل گیر کرد . هم یک مرحله ای بودن که سا عت امتحان طولانی میشه . هم ساعت برگزاری که خیلی بد بود . ساعت 2 و نیم بعد از ظهر خیلی بده . در مورد درس ها تغییرات خیلی عجیبی به نظرم ندیدیممدار که امسال میشه گفت اسون اومده بود . تست های زیادی رو میشد زد .ریاضیات طبق نظر استاد کریمی نسبت به سال قبل اسون تر بوده . خداییش معادلات دیفرانسیل آب بود اگه کسی خوب میخوند .ماشین هم متوسط بود و حتی تست های اسون هم زیاد داشت .تا اینجا این سه تا درس خیلی خوب طرح شدن . یعنی میشد این سه درس مهم رو ترکوند .به نظرم سخت بودن بررسی خیلی تعجب اور نباید باشه . با اون سوال های آبکی که پارسال دادن که همگی پارسال بررسی و ماشینرو پارسال میتونستن بالای 60 یا 70 بزنن . که درصد 70 واسه کنکور دولتی بی معنیه . امسال یه جورایی جبران کردن .فقط کنترل میمونه که کلا کنترل توی این چند سال اخیر خیلی هم اسون نیومده .البته از وضعیت الکترونیک و سیگنال بی اطلاع ام . همچنین مغناطیس .

عزیز من شما بیرون گود نشستی همینجوری داری واسه خودت نظر میدی که فلان درس میشد راحت ترکوند! فلان درس آسون بود! باید تو شرایط 6،5 ماه یک سال درس خودن بکوب قرار میگرفتی بعد یه ماه مونده به کنکور که هرکی یه حرفی میزد که یه نوبتی میشه نمیشه سوال های کم میشه نمیشه تایم به هم میخوره نمیخوره! اونوخ میفهمیدی یعنی چی! بعدشم میرفتی 4ساعت میشستی سر جلسه بعد یک ساعت که هنگ میکردی میفهمیدی یعنی چی؟! مغز اینقدر خسته میشه که 99% اشتباه محاسباتی داری و به جواب نمیرسی اخرش اعصابت خرد میشه! پس خواهشاً کسایی که امسال کنکور ندادن و یا آزمایشی شرکت کردن نگن فلان درس راحت بود ... و نظر غیر کارشناسی ندن!

nima1111

عضو جدید
سلام...اولا بابت درصدهای خوبتون توی این کنکور سخت تبریک میگم.
من هم رشته کنترل میخونم اصلا ماشینهای الکتریکی هیچ چی بلد نیستم!!!میشه بگید چه کتابهایی واسه این درس خوبه بخونم؟؟؟کتاب مرجع نمیخوام لطفا کنکوری باشه.ممنون
دوستان کسی هست راهنمایی کنه....

ehsaning

عضو جدید
سلام
پایه ماشینتون خیلی خرابه یا نه؟
سلام علی جان،
واقعیت اینه که پایه ماشین خیلی ها خرابه...من هم فقط 3 واحد ازش رو پاس کردم.
شما پیشنهادی دارین؟
نمی دونم کسی از دوستان اینجا کتاب مدرسان رو مطالعه کردن؟

sanjesh123

عضو جدید
من هر دوتاشو دارم
اگه فقط کتاب مدرسان بخونی بهتره, هر جاش گیر کردی چند بار بخونش یا به کتاب مرجع مراجعه کن
کتاب گاج هم بد نیست ولی مثل مدرسان روش های تستی (فرمول های آماده واسه سوالات خاص) نداره.
در کل مدرسان بهترینه

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علی جان،
واقعیت اینه که پایه ماشین خیلی ها خرابه...من هم فقط 3 واحد ازش رو پاس کردم.
شما پیشنهادی دارین؟
نمی دونم کسی از دوستان اینجا کتاب مدرسان رو مطالعه کردن؟
سلام
شما کتاب ماشین کاردانی به کارشناسی مدرسان رو داری؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز برای الکترومغناطیس چه پیشنهادی میکنید؟
من امسال نخوندم ولی برای سال بعد حتما میخوام بخونمش.پایم توی این درس ضعیفه.چه کتاب و کتابهایی خوبه واسم؟

الميرا

عضو جدید
در همین تاپیک میخوام تشکر خودم رو از سازمان سنجش بخاطر سوالات جامع!!!بدون اشتباه!!!!و واضح !!!!اعلام کنم!

ENGBARGH

عضو جدید
دوستان میگن کتاب مدرسان شریف واسه ماشین خوبه و جوابگو هست.یک کتاب جدید انتشارات گاج هم امده که ازش اطلاعی ندارم
کتاب انتشارات گاج تالیف دکتر حمید لسانی هست که فکر کنم همه قدرتی دیگه میشناسن اونوکلا کتاب گاج جزو جدیدترین تالیف های درس ماشین هست .کتاب مدرسان کتاب خوبی هست اما مطالب درسی اون چند ساله که همینه تست های درون فصل مدرسان هم سوالات سراسری قبل از 75 هست . به نظرم کتاب مدرسان کتاب نسبتا خوبی هستو در بین منابع کنکوری موجود ماشین نسبت به بقیه بهتر هست

ENGBARGH

عضو جدید
عزیز من شما بیرون گود نشستی همینجوری داری واسه خودت نظر میدی که فلان درس میشد راحت ترکوند! فلان درس آسون بود! باید تو شرایط 6،5 ماه یک سال درس خودن بکوب قرار میگرفتی بعد یه ماه مونده به کنکور که هرکی یه حرفی میزد که یه نوبتی میشه نمیشه سوال های کم میشه نمیشه تایم به هم میخوره نمیخوره! اونوخ میفهمیدی یعنی چی! بعدشم میرفتی 4ساعت میشستی سر جلسه بعد یک ساعت که هنگ میکردی میفهمیدی یعنی چی؟! مغز اینقدر خسته میشه که 99% اشتباه محاسباتی داری و به جواب نمیرسی اخرش اعصابت خرد میشه! پس خواهشاً کسایی که امسال کنکور ندادن و یا آزمایشی شرکت کردن نگن فلان درس راحت بود ... و نظر غیر کارشناسی ندن!
چرا اینقدر عصبانی ! از من ناراحتی یا سیاست های سازمان سنجش ؟من خودم هم سر جلسه بودم و واسه امسال خوندم اما ماه های اخر مشکلی پیش اومد و شل کردم . با اطلاعات قدیمی همکه سر جلسه رفتم برای نمونه 7 تا تست درست مدار زدم . قربونت برم اصل حرف من این بود که میشه به شرایط و نحوه برگزاری ازموناعتراض کرد چون اعتراض به حقی هست . اما اینکه بگیم فلان درس خیلی سخت بود فلان درس به امان این دیگه بچه بازیه .

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز برای الکترومغناطیس چه پیشنهادی میکنید؟
من امسال نخوندم ولی برای سال بعد حتما میخوام بخونمش.پایم توی این درس ضعیفه.چه کتاب و کتابهایی خوبه واسم؟
بنظر من جزوه مهندس باغستانی و پارسه در یک سطح هستند ( جزوه مهندس باغستانی کمی بهتر هست) + سوالات اخر فصل که شامل تست های کنکور برق هست==> درصد حدود 35 الی 40
تست های بخش مقدماتی و تکمیلی پردازش یا تست های اخر فصل و متن جهش+ رهیافت===> درصد حدود 40 الی55
برای درصد تضمیمی بالای 50 الی 60 سوالات مغناطیس رشته فیزیکم حل کنید . همین سال چندین سوال را از فیزیک سال های گذشته داده بودند( من بعد کنکور فهمیدم و می خوام برای کنکور سال بعد بخونم)

reza-ariyana

عضو جدید
کتاب پارسه دو جلد مغناطیسی و الکتریکی زیاده ولی کامله من خودم اول پارسه رو خوندم بعد پوران پژوهش رو واسه تکمیل کردن تست خوب بود فقط زود شروع کن وقت کم نیاری

• Like
واکنش ها: Ehi

appelton

عضو جدید
چرا اینقدر عصبانی ! از من ناراحتی یا سیاست های سازمان سنجش ؟من خودم هم سر جلسه بودم و واسه امسال خوندم اما ماه های اخر مشکلی پیش اومد و شل کردم . با اطلاعات قدیمی همکه سر جلسه رفتم برای نمونه 7 تا تست درست مدار زدم . قربونت برم اصل حرف من این بود که میشه به شرایط و نحوه برگزاری ازموناعتراض کرد چون اعتراض به حقی هست . اما اینکه بگیم فلان درس خیلی سخت بود فلان درس به امان این دیگه بچه بازیه .

تو این مملکت هر چی سطح سواد بره بالا همون قدرم بی ارزش میشه! یعنی طرف دیپلم داره به خدا شرف داره به کسی که دکتری میگیره! شما دقت کنین حالا باز کنکور سراسری ( منظورم کارشناسی ) خیلی دقیقتر و منظم تر و بهتر از کنکور ارشد برگزار میشه(البته نمیگم ایراد نداره چون نظام آموزشی ما سرتاپا ایراده) ولی یه پله که میایی بالاتر وضعیت ارشد میبینی اینجوره شده! یه پله دیگه میری بالاتر میشه مثل امسال ( 6،5 ماه پیش) کنکور تخصص پزشکی که سوال ها لو رفت و زحمت خیلی ها بیخود و بی جهت هدر رفت! کلاً هر بلایی سر ما بیاد حقمونه! چون جهان سومیم! چون که ایرانی جماعت دوست داره تقلب کنه! به خدا این مسولان سازمان سنجش هم خیلی سرشون اومده که این بلاها رو سرمون میارن! خیلی اتفاق هایی افتاده که تجربه شده براشون! کم شده سوال ها لو بره! یه ماه قبل سوال ها رو آماده کردن ولی یک هفته مونده سوال ها لو رفته!
مهندس کیه! ماشین حساب چیه؟! ماشین حساب عصای دست مهندسه. چرا از سال 84 به بعد ماشین حساب ممنوع شد!؟ واسه اینکه ایرانی جماعت به جای استفاده درست ازش کلی فرمول میریختن توش که چی بشه! سر جلسه استفاده کنن ازش!
همین شده که یه شب قبل آزمون میان شکل های مدار رو دستی میکشن که سوال ها لو نره! همین میشه که تو هردرس معمولاً یکی دوتا غلط پیدا میشه. فقط متاسفـــــــــــم. ولی امیدوارم همه اندازه که زحمت کشیدن قبول شن ( کاری ندارم ظلم شده و اینا...)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من جزوه مهندس باغستانی و پارسه در یک سطح هستند ( جزوه مهندس باغستانی کمی بهتر هست) + سوالات اخر فصل که شامل تست های کنکور برق هست==> درصد حدود 35 الی 40
تست های بخش مقدماتی و تکمیلی پردازش یا تست های اخر فصل و متن جهش+ رهیافت===> درصد حدود 40 الی55
برای درصد تضمیمی بالای 50 الی 60 سوالات مغناطیس رشته فیزیکم حل کنید . همین سال چندین سوال را از فیزیک سال های گذشته داده بودند( من بعد کنکور فهمیدم و می خوام برای کنکور سال بعد بخونم)

ممنون از پاسخ گوییتون مهندس.من کلاس دکتر عبدالعالی رو میرفتم اما ایشون یک آدم بینهایت از زیر کار در رو و تنبل هستن.اما میگن کتابشون خوب هستش.من این درس و 25 هم بزنم از همین الان میگم که راضیم! چون به شدت تو این درس ضعیفم بر عکس سایر دروس و البته به گرایش میدان و موج علاقه ای ندارم و علاقم سیستمه.امیدوارم این کتاب جواب بده

appelton

عضو جدید
دوستان میگن کتاب مدرسان شریف واسه ماشین خوبه و جوابگو هست.
یک کتاب جدید انتشارات گاج هم امده که ازش اطلاعی ندارم

ببین دوست من اگه وقتشو داری از الان شروع کن به ماشین خوندن چوون واقعاً بعد عید دیگه دیر میشه. از الان اگه توانشو داری بشین ماشین مفهومی یاد بگیر. 6،5 ماه کتابایی مثل بیم بهارا کامل بخون یاد بگیر. البته سلمون هم فصل های اول دوم ( هسته و کو انرژی ) رو خوب گفته، میتونی استفاده کنی ازش. ماشین درسی نیست که 4 ماه مونده به کنکور بخوایی با کتاب مدرسان مثلاً درصد معمولیه 40،30 % بگیری ازش! ماشین باید مفهومی خونده بشه. کسی که مفهومی نخونه جدن به مشکل میخوره. درسته، منم کتاب مدرسان خوندم. گاج رو هم دیدم. فقط گاج یه تعداد سوال های قبل سال 70 رو داره که طراح اون سوال ها هم دکتر لسانی بوده ( مولف ماشین گاج هم دکتر لسانی ) و تو هیچ کتاب دیگه پیدا نمیشه. حالا اون سوال ها زیاد مهم نیستن برای اینکه مدرسان هم از سال 75 اکثرا سوال ها رو گذاشته. در ضمن گاج متن درسیش مثل مدرسان نیست که به درد کنکور بخوره. مدرسان که خالی از اشکال نیست. بین بد و بدتر به نظر من مدرسان خوبه. فرمول هاش به درد میخوره ولی به شرطی که تا مرداد شهریور ماشین رو تشریحی کامل از بیم بهارا بخونی بعد از مهر بری سراغ تست ها و نکته کنکوری که مدرسان گفته. اونوخ میتونی یه نیتجه خوب از ماشین بگیری.
از الان شروع کن به خوندن درس هایی مثل ماشین مغناطیس و مدار. ولی کنترل بررسی و ریاضی رو میتونی سه ماه تابستون کامل بخونی. از مهر هم میتونی اشکالات جرئی رفع کنی. از آخر آذر ماه هم باید دیگه جمع بندی کنی. موفق باشی.

آخرین ویرایش:

ehsaning

عضو جدید
من هر دوتاشو دارم
اگه فقط کتاب مدرسان بخونی بهتره, هر جاش گیر کردی چند بار بخونش یا به کتاب مرجع مراجعه کن
کتاب گاج هم بد نیست ولی مثل مدرسان روش های تستی (فرمول های آماده واسه سوالات خاص) نداره.
در کل مدرسان بهترینه
ممنونم،
این کتاب گاج مثل کتاب های دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی کاملا تشریحی گفته؟

سلام
شما کتاب ماشین کاردانی به کارشناسی مدرسان رو داری؟

نه دوست عزیز، کتاب ارشد و کاردانی به کارشناسی ماشین مدرسان با متفاوت ان؟ از لحاظ تشریحی و توصیحات دادن؟

------
از دوست عزیز appleton هم بابت توضیحات شون متشکرم.

آخرین ویرایش:

ehsaning

عضو جدید
دوستان عزیز، من انگیزه خیلی از بچه هارو دیدم که بعد مثلا 6، 9، 12 ماه درس خوندن، واسه موفقیت در کنکور ارشد یک ساله دیگه قصد دارن وقت بگذارن. سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که:

یا دوستان درس میخونن که یک دانشگاه تراز اول دولتی قبول شن و کارشناسی ارشد رو اونجا بخونن و واسه دکترا به خارج برن >>> که از نظر من این موضوع منطقی به نظر میرسه.

یا واسه بازار کار - که در شرایط فعلی من خیلی جاها دیدم که اختلاف بین لیسانس و فوق لیسانس در میزان حقوق، بین 50 تا 100 هزار تومان هست.

یا اینکه استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی بشن.

شاید اگه بچه ها نظرات شون رو اینجا بگن، خیلی از بچه های دیگه انگیزه لازم واسه درس خوندن رو بدست بیارن و از دوگانگی بین کار و تحصیل خلاص بشن.

بعد از اتمام کارشناسی من، بچه ها سه دسته شدن:
اونایی که رفتن سرکار
اونایی که واسه کنکور ارشد خوندن
اونایی که رفتن سربازی.

آخرین ویرایش:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز، کتاب ارشد و کاردانی به کارشناسی ماشین مدرسان با متفاوت ان؟ از لحاظ تشریحی و توصیحات دادن؟
سلام.بله متفاوتن از نظر سطح.
کتاب کنکور کارشناسی کل مطالب رو کامل گفته اما سطح پایین تر نسبت به ارشد.
اگه وقت دارین و میخواین روی ماشین سرمایه گذاری کنید اول اونو بخونید و مثال های متفاوت و زیادشو حل کنید.بعد که خیالت از پایه راحت شد کتاب متین مشکین و ارشد مدرسان رو بخون.
البته درمورد کتاب گاج نمیتونم نظر بدم چون ندیدمش.اما چیزی که میدونم فک کنم دکتر لسانی طراح ماشین باشن

hossein N

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی وقته که نیومدم آخه تا حالا به اینترنت دسترسی نداشتم منم امسال سال اولم بود کنترل امتحان دادم درصدامو نوشتم به نظرتون رتبم چند میشه سال قبل با همین میانگین یکی109 آورده بودزبان 22.22مدار75ریاضی 30.55کنترل 36.11سیگنال 58.53ماشین 22.22میانگین 37.43دوستان اگه میتونید بهم کمک کنید به نظر شما شبانه شریفو میارم؟

appelton

عضو جدید
طراح سوال های ماشین قبل سال 75 دکتر لسانی بودن که من به اشتباه دکتر جبه دار گفتم. حواسم نبود:D

s-a-d

عضو جدید
کسی نیست به این سوالات من جواب بده
بهترین مجموعه سوالات کنکور آزاد چی است . ( از لحاظ پاسخ تشریحی کامل باشد مثل سه جلد کتاب دانشگاه تهران که برای سراسری داده ) ؟؟
سوال دیگر من این است که به غیر از جزوات پارسه و سوالات سال های قبل آزاد چه کتابهایی برای رشته برق آزاد خوب است ؟؟
سوال دیگر من این است که منابع کنکوری درس ریاضی ارشد برق آزاد چی است و چه درسهایی در ارشد برق آزاد در درس ریاضی می آید ؟ (آیا صحت دارد که در آزاد برق آمار نمیاد و بجاش باید ریاضی 1 و 2 بخونیم ؟ یا نه فقط معادلات دبفرانسیل و ریاضی مهندسی باید خوند)

آخرین ویرایش:

الميرا

عضو جدید
دوست عزیز یعنی شما قبول نداری که سوالات غیر جامع بودند و از تمام مباحث سوال نیامده بود؟؟مثلا سیگنال2 تا سوال از توان متوسط!!!!اونم وقتی سوالات 12 تاست!تقریبا تمام سوالات سیگنال از فصلای اول بود!کنترل رو دیدی؟یک سوال 2 تا گزینه ی یکسان داشت!!!!یک سوال ماشین حساب لازم داشت!!!معادلات نکرده بودن یک معادله درجه یک یا برنولی یا یک سوالی بدن که من که اینهمه معادلات خوندم احساس پوچی نکنم!!!سوالای معادلات بدون خوندن این درس هم قابل حل بود!!!پس اونایی که این درسو خوندن خیلی بهشون ظلم شده!!!
حرفامو قبول نداری؟؟؟
تازه کلی چیزای دیگه هم هست!!!

آخرین ویرایش:

appelton

عضو جدید
دوست عزیز یعنی شما قبول نداری که سوالات غیر جامع بودند و از تمام مباحث سوال نیامده بود؟؟مثلا سیگنال2 تا سوال از توان متوسط!!!!اونم وقتی سوالات 12 تاست!تقریبا تمام سوالات سیگنال از فصلای اول بود!کنترل رو دیدی؟یک سوال 2 تا گزینه ی یکسان داشت!!!!یک سوال ماشین حساب لازم داشت!!!معادلات نکرده بودن یک معادله درجه یک یا برنولی یا یک سوالی بدن که من که اینهمه معادلات خوندم احساس پوچی نکنم!!!سوالای معادلات بدون خوندن این درس هم قابل حل بود!!!پس اونایی که این درسو خوندن خیلی بهشون ظلم شده!!!
حرفامو قبول نداری؟؟؟

دوستمون راست میگه! من که اون همه زحمت کشیدم تمامی مباحث معادلات رو خوندم که حداقل روی 4تا سوال معادلات حساب باز کنم والله اونا سوال معادلات نبود! به یه بچه دبیرستانی هم میدادی حل میکرد! اصلاً سوال ریاضی عمومی بود!

ENGBARGH

عضو جدید
دوست عزیز یعنی شما قبول نداری که سوالات غیر جامع بودند و از تمام مباحث سوال نیامده بود؟؟مثلا سیگنال2 تا سوال از توان متوسط!!!!اونم وقتی سوالات 12 تاست!تقریبا تمام سوالات سیگنال از فصلای اول بود!کنترل رو دیدی؟یک سوال 2 تا گزینه ی یکسان داشت!!!!یک سوال ماشین حساب لازم داشت!!!معادلات نکرده بودن یک معادله درجه یک یا برنولی یا یک سوالی بدن که من که اینهمه معادلات خوندم احساس پوچی نکنم!!!سوالای معادلات بدون خوندن این درس هم قابل حل بود!!!پس اونایی که این درسو خوندن خیلی بهشون ظلم شده!!!<br>
حرفامو قبول نداری؟؟؟<br>
<br><br>

سلام . حرف شما کاملا درسته اما اصل حرف من چیزه دیگه است . من میگم همیشه اینجوری بوده . این که فقط

مختص بچه های امسال نبوده . مثلا کنکور 89 ( دو سال پیش ) درس ماشین 5 غلط 100% داشت و حذف هم شد

قبل از اعلام نتایج . یعنی تستی 10 درصد شد که وحشتناکه . همون سال دوست من واسه رتبه زیر 20 میخوند به

قیافه اش هم میخورد حرف گنده تر از دهنش نمیزد اما به خاطر گند زدن طراح سوال ماشین فقط 20 درصد این

درس رو زد و روزانه علم و صنعت با 240 قبول شد . من از اوضاع سیگنال و الکترونیک بی اطلاع ام. من فقط درباره

مدار ریاضی ماشین کنترل بررسی نظر دادم . من میگم یک مرحله کردن آزمون و کم کردن سوالات کار غلطی بوده .

من که خیلی استرس نداشتم دیگه اخرای امتحان نمی کشیدم .اینکه عصر برگزار کردن هم کار مسخره ای بوده .

خیلی از انرژی ادم تا ساعت 2 رفته و دیگه طرف نمی کشه ساعت 5 تست بزنه- یا اینکه کیفیت سوالات مدار واقعا

فتضاح بود و متاسفانه هر سال اینجوره ادم سر جلسه کور میشه تا منظور طراح سوال رو بفهمه

معادلات پارسال وحشتناک بود و معادلات امسال اسون . اما همیشه اینجور بوده و واسه همه اینجوره

بررسی پارسال اینقدر آبکی سوال داده بودن که همه بالای 70 80 میزدن . اما امسال بررسی فضایی بود .

کلا امسال به نظر من مدار و ریاضیات نسبتا راحت طرح شده بود . ماشین هم سخت نبود خیلی . این سه درس

خوب بود . بررسی هم خودم احتمالش رو میدادم که اینجوری بشه . و فقط کنترل میمونه که نسبت به سال های

پیش خداییش سخت تر بود

من اگه بخوام به چند تا چیز معترض باشم این هاست = یک مرحله شدن + عصر برگزار کردن + کیفیت افتضاح

سوالات مدار که هر ساله شده + و سوالای مسخره زبان که برقی ها رو با دیکشنری اشتباه گرفتن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا