مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
****ضرایب امتحانی در گرایش های اصلی مهندسی برق (*سراسری ارشد)

*گرایش - زبان ریاضی مدار الکترونیک ماشین کنترل مغناطیس سیگنال بررسی1

*الکترونیک 3 4 4 4 0 3 3 4 0

*قدرت 3 4 4 0 4 4 3 0 3

*مخابرات 3 4 4 3 0 3 4 4 0

*کنترل 3 4 4 3 3 4 0 4 0

*** تعداد تست های طرح شده *** درس زبان 30 تست و *** سایر درس ها 15 تست خواهد بود.

jujushow

عضو جدید
سلام دوستان . راستش قراره فردا تمام کتابهای مورد نیازم خریداری بشه ... منم از بعضی از دوستان مشورت گرفتم و با توجه به پستهای این بخش یه لیستی در اوردم ، خواستم نظرتون رو بدونم و اینکه اگر کتاب بهتری به نظرتون هست راهنمایی کنید .
ضمن اینکه بنده سطح درسیم زیر متوسط هست اما خوب دوستانی دارم که کمکم کنند ...
و اینکه فعلا میخوام درسها رو کامل یاد بگیرم و کتابهای تست رو فعلا نمیخوام بخرم ( فقط درس و نکته ) .

ریاضی مهندسی : پارسه ( دکتر معتقدی ) ، کتاب درس و نکته

مدار 1 و 2 : پوران ( دکتر زرگر )

ماشین : پردازش

کنترل : پردازش

بررسی : پردازش

مغناطیس : پارسه ( دکتر عبد العالی )

:gol:

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزیز
کتاب های مداری را که میخوای بخری خیلی خوبه
ریاضی مهندسی هم خوبه
واسه مغناطیس هم من جزوه ی پارسه نوشته ی دکر اشرفیان را دارم اونم خوبه

r.m.d

عضو جدید
سایر دوستان نظری ندارند ؟
سلام عزیزم.
جسارته ریاضی خوبه اما اگر مثل من یادت رفته درسا رو ریاضیات کریمی انتشاران نصیر هم بد نیست یکم کامل تره نکات همونه. مغناطیس هم خوبه اما یکم پیش رفتی پردازش زیرو روت میکنه اما اول همینو خوب بخون. ماشین و کنترل خوبه همینا اما کمه تو پاییز سعی کن کتابا دیگه هم یه نگاه بندازی. بررسی اطلاعاتی ندارم. یه سوالم من دارم دوستان من هر کاری میکنم حال خوندن ندارم و هر روز امروز فردا میکنم اگه شوک و محرک خوب دارین بگین که واقعا نیاز دارم. انگیزه دارم اما بد عادت شدم. واقعا ممنون میشم :(

fatemeh2010

عضو جدید
سلام دوستان . راستش قراره فردا تمام کتابهای مورد نیازم خریداری بشه ... منم از بعضی از دوستان مشورت گرفتم و با توجه به پستهای این بخش یه لیستی در اوردم ، خواستم نظرتون رو بدونم و اینکه اگر کتاب بهتری به نظرتون هست راهنمایی کنید .
و اینکه فعلا میخوام درسها رو کامل یاد بگیرم و کتابهای تست رو فعلا نمیخوام بخرم ( فقط درس و نکته ) .

سلام
واسه کنترل من کتاب راهیان ارشد نوشته وعید میگلی و خاکی صدیق انتشارات پیام نور رو هم پیشنهاد میدم اگه بتونی رهیافت رو هم حل کنی که خیلی خوبه. واسه مغناطیس منم همین رو میخونم.

fatemeh2010

عضو جدید
سلام عزیزم.
جسارته ریاضی خوبه اما اگر مثل من یادت رفته درسا رو ریاضیات کریمی انتشاران نصیر هم بد نیست یکم کامل تره نکات همونه. مغناطیس هم خوبه اما یکم پیش رفتی پردازش زیرو روت میکنه اما اول همینو خوب بخون. ماشین و کنترل خوبه همینا اما کمه تو پاییز سعی کن کتابا دیگه هم یه نگاه بندازی. بررسی اطلاعاتی ندارم. یه سوالم من دارم دوستان من هر کاری میکنم حال خوندن ندارم و هر روز امروز فردا میکنم اگه شوک و محرک خوب دارین بگین که واقعا نیاز دارم. انگیزه دارم اما بد عادت شدم. واقعا ممنون میشم :(

بهترین محرک به نظر من اینه که به سال دیگه و 2و3 روز بعد فکر کنی که نتایج میاد:cry:;):biggrin::gol:

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
***دوستان ما رو روزه گرفته یعنی...؟؟؟!!!

***دوستان ما رو روزه گرفته یعنی...؟؟؟!!!

سلام به همه دوستان عزیز......:gol::) ***سلامتید.....:gol:

*** ببخشید دوستان یعنی واقعا از بچه های **گرایش کنترل و**گرایش قدرت..... هیچ کس سوالی و مشکلی و ایرادی و نیاز به مشاوره در ***درس ماشین های الکتریکی نداره....!!!!؟؟؟
:surprised::eek::gol::warn:

*** به خدا اگر من در موقعیت شما بودم و عزیزی از ***مقطع دکتری شریف این فرصت را بی منت به بنده میداد که سوالاتی که در این درس در ذهنم است را بپرسم .....باور کنید به راحتی این فرصت را مطمعنا از دست نمی دادم......!!!!
:warn::):que::gol::heart:

*** یعنی شما هیچ سوال و مشکلی و ایرادی در ***درس ماشین های الکتریکی1و2 برای کنکور کارشناسی ارشد ندارید واقعا....!!!! که بخواید بپرسید و دنبال جوابش باشید...؟؟؟!!!:warn::)

***آدرس لینک برای مشاوره و پرسیدن سوالات و ایرادات دوستان::gol::)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2337741#post2337741

daneshpajooh

عضو جدید
اگه شوک و محرک خوب دارین بگین که واقعا نیاز دارم. انگیزه دارم اما بد عادت شدم. واقعا ممنون میشم :(

:w29:

به خودتون يكي دو روز مرخصي بديد ( مثل من كه الان تو دوران مرخصي به سر مي برم ! ) و توي اين يكي دو روز يه برنامه ي قوي واسه خودتون بنويسيد
به نظر من لدري نبايد درس خوند !

MILAD AHWAZI

عضو جدید

سلام .

منابع خيلي خوبي انتخاب كردي . مغناطيس و بررسي و ماشين كه عالي ان .

براي مدار پوران درس كاملي داره و خيلي كامله . اما اگه بتوني راهيان ارشد هم بخوني

كار خوبي كردي چون راهيان توضيحات حل تست هاش واقعا عاليه .

براي كنترل هم پردازش عاليه اما سعي كن خاكي صديق هم بخوني يا اگاتا .

چون مدار و كنترل سال هاي اخير به طرز عجيبي داره سخت طرح ميشه . كه فكر كنم اين هم

به خاطر طراح محترم دكتر جبه داره .

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
**مشاور ارشد مهندسی برق*

**مشاور ارشد مهندسی برق*

***سلام دوست عزیز... سلامتید...:gol:***صرفا عرض پیشنهاده گل پسر وتصمیم گیری نهایتا حق شماست یقینا....
ریاضی مهندسی : پارسه ( دکتر معتقدی ) ، کتاب درس و نکته (***کتاب دکتر حاجی جمشیدی (پوران) ویا کتاب مهندس کریمی را گل پسر اضافه کنید لطفا...کتاب درس دکتر معتقدی برای مرور مطالب خوبه ولی به تنهایی کافی نیست...!!!):gol::)

مدار 1 و 2 : پوران ( دکتر زرگر ) (**موافقم خوبه برای شروع البته و بعد در پاییز نکات طلایی و تست پردازش و راهیان ارشد فراموش نشه لطفا....**یک جزوه هم بخونی تا راه بیفتی برای شروع بد نیست اگر مال پارسه را داری همون برای شروع خوبه(دکترعبدالعالی)(**با توجه به پایتون گل پسر اینو عرض کردم!).:gol:

ماشین : پردازش (**برای کتاب مکمل و تستی واقعا خوبه....ولی برای شروع از جزوه دکتر براتی (استاد قبلی پارسه) و *** یا متن کتاب مدرسان مدرسان شریف استفاده کنید تا اذیت نشید با توجه به پایه و معدلی که قبلا اشاره داشتید دوست عزیز....).:gol:

کنترل : پردازش (خوبه و**کتاب دکتر سجادیان (مدرسان) را هم اظافه کنید.(**رهیافت برای دوستانی که برای رتبه زیر 50 تلاش میکنند و سه دانشگاه اول کشور(***شریف- امیرکبیر(پلی تکنیک)-تهران) مناسب است ......)و حتی در پاییز کتاب دکتر آریاز...:gol:
***کنترل وماشین و ریاضی و مدار ضریب چهاره برای گرایش قدرت ...اصلا با اینا شوخی نکن تا میتونی براشون وقت بذار و چند منبعی باش و تنها به یک منبع بستده نکن...!!!)
:warn::)

بررسی : پردازش (**موافقم و به اظافه *جزوه استاد براتی (استاد قبلی پارسه) و کتاب دکتر صدیقی (جهش) را هم در پاییز اظافه کنید..):)

مغناطیس : پارسه ( دکتر عبد العالی ) (**برای شروع واقعا خوبه ولی کتاب پردازش (دکتر طاهری) را حتما استفاده کنید بطور موازی و شباهت تست ها را در جلسه امتحان بعدا به امید خدا مشاهده خواهید کرد.....و برای پایه مباحث مغناطیس یعنی آنالیز برداری که بطور مستقیم سوال طرح نمیشود ولی پایه برای مباحث بعدی است و اهمیت زیادی دارد **فهمیدن و درک درست از آن ...کتاب چنگ برای این مبحث استفاده کنید....).:):gol:

***موفق و سلامت باشید...

*** موفقیت های افتخار آفرین **مهندسان جوان و پژوهشگران صنایع هواپیمایی وزارت دفاع( در شاهین شهر استان اصفهان) را به تمام مهندسان جوان و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض میکنم....:):gol::heart:

***و همینطور آغاز سوخت گیری نیروگاه اتمی بوشهر مبارک باشد....
:gol:.

***ایرانی سربلند و پرافتخار آرزوی بنده کمترین است...

***وطنم....پاره تنم....ایران زمینم.....:gol:***استقلال و آبادی و پیشرفت در جای جای این خاک پرگوهر آرزوی بنده و حق ملت عزیز و شریف ایران است....:heart::gol:

آخرین ویرایش:

n a v

عضو جدید
سلام
در مورد كتابا فقط خواستم بگم برا قبولي حتي با رتبه تك رقمي هيچ كتابي وجود نداره كه خوندنش اجباري باشه،مطالب اكثر كتابا بالاي 80درصدش مشتركه.
نفر اول كنكور 89 به شخصه ازش پرسيدم،نصف اين كتابايي كه ميگن حتما بايد بخونين و نخونده بود و كتاباي ديگه اي و جاش خونده بود!توصيه م كرده بود كه كتاب زياد مهم نيست!

jujushow

عضو جدید
سلام
در مورد كتابا فقط خواستم بگم برا قبولي حتي با رتبه تك رقمي هيچ كتابي وجود نداره كه خوندنش اجباري باشه،مطالب اكثر كتابا بالاي 80درصدش مشتركه.
نفر اول كنكور 89 به شخصه ازش پرسيدم،نصف اين كتابايي كه ميگن حتما بايد بخونين و نخونده بود و كتاباي ديگه اي و جاش خونده بود!توصيه م كرده بود كه كتاب زياد مهم نيست!

سلام
اول از مهندس عزیز تشکر میکنم . بسیار عالی راهنمایی میکنند .

در مورد این مطلبی هم که گفتید ، این نسخه میشه گفت فقط مال من پیچیده شده . چون من چند جا ذکر کردم که پایه درسیم ضعیفه و دوستان هم سعی کردند کتابهایی که بهتر مطلب رو فهمونده به من معرفی کنند .
همه هم این حرف رو قبول دارند که حتی بیشتر از 80 درصد مطالب هیچ فرقی نداره چون به هر حال همشون سر فصلهاشون مثله همه ... اون چیزی که این وسط مهمه اینه که کتاب برای چه سطح درسی تالیف شده . مطمئنا اون کسی که رتبه اول کنکور هست اونقدر پایه ی درسی قویی داره که نیازی به فهم دوباره مطالب نداره ، رتبه اول کنکور دیگه فقط روی نکات ریز و حل تست تاکید داره که مطمئنا منابعشون فرق داره .

ممنون از تذکرتون . موفق باشید

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
*** همراهی و مشاوره....

*** همراهی و مشاوره....

یه سوالم من دارم دوستان من هر کاری میکنم حال خوندن ندارم و هر روز امروز فردا میکنم اگه شوک و محرک خوب دارین بگین که واقعا نیاز دارم. انگیزه دارم اما بد عادت شدم. واقعا ممنون میشم :(

***سلام دوست عزیز.... سلامتید....
:gol::)

***بنده کمترین : **معتقدم که زمانی شخص (*یک جوان )** شروع به حرکت برای رسیدن به هدفی را آغاز میکند که: در خود نیاز هایی را احساس کند......!!!

*** پس ببینید که آیا به مواردی که بنده اشاره میکنم احساس نیاز در شما گل پسر وجود داره یا نه.....؟؟؟!!! ***اگر بود پس حله ...شروع میکنی ***به داشتن تلاش جدی به امید پروردگار.....و میرسی به هدفت ......:gol::)

*** احساس نیاز روحی و حتی در بعضی موارد مادی.....هیچ اشکالی نداره....:gol:
1- احساس نیاز به موقعیت سیاسی و اجتماعی بهتر و بالاتر......:cool:
2- احساس نیاز به اینکه دیگران را مجاب کنیم که اونها در به در به دنبال مهارت و توانمندی ما باشند و نه ما برای پیدا کردن یک کار در به در دنبال دیگران......!!!:):eek::gol:
3- احساس نیاز به **عضو هیئت علمی دانشگاه شدن و مایه افتخار خانواده و کشور عزیز بودن.......:):gol:
4- احساس نیاز به کسب درآمدهای اقتصادی بیشتر .....;)
5- احساس نیاز به آشنایی با قشر موفق تر در جامعه و رفت و آمد با این افراد....:gol:
6- احساس نیاز به احترام و حرمت بیشتر از جانب دیگران.....:gol:
7- احساس نیاز به مفید بودن بیشتر برای خود و خانواده و کشور.....
:)
و الی آخر.....
***انشا الله که کافیه و سبب روشن شدن موتور و تلاش جدی گل پسر میشه......
:gol::biggrin:

mehdisepehri

عضو جدید

دوستان گفتني ها رو گفتن ، اما منم دوست دارم که چيزهايي رو که ميدونم بگم!
اما اول يه سوال!
شما که گفتي دنبال تست نيستي اما اينا که همش کتاب تستيه؟؟
ولي پيشنهاد هاي من:

ریاضی مهندسی : مهندس کريمي (عاليه و قرار چاپ جديدش 20 روز ديگه بياد!)

مدار 1 و 2 : پوران ( دکتر زرگر ) براي شروع خوبه اما اگه پايه ات ضعيفه مدار پارسه (عبدالعالي) رو اول بخون بعد اين ، ودر نهايت راهيان ارشد! (مولف راهيان ارشد ، مهندس تقوي ، استاد حل تمرين درس مدار موسسه پارسه است!)

ماشین : پردازش بد نيست اما نه براي شما ( و من!) که مشکلات پايه اي داريم!
خودم فعلن در تاپيک مشاوره براي ماشين سوال پرسيدم و منتظر جوابم ، مي توني از جواب اساتيد اونجا استفاده کني!

کنترل : پردازش باز هم مثل ماشين که توضيح دادم!
خوبه ، ولي نه براي ما!
من بهت پيشنهاد مي کنم اوگاتا يا دورف رو بخوني و يا راهيان ارشد!
چيزي که کامل و مرجع باشه!

خيلي کتاب خوبيه ، اما ممکنه اذيت بشي ، در کنارش من بهت بررسي هادي سعادت (جلد اول) و همچنين کتاب گلاور رو پيشنهاد مي کنم (مخصوصا گلاور که يه مرجع خوب و روون براي بررسيه!)

مغناطیس : پارسه ( دکتر عبد العالی ) ميدونيد کلمه فوق العاده يعني چي؟
يعني دکتر عبدالعالي....
بسيار کتاب عالي و خوبيه ، اما از تست هاي کنکور هم غافل نشو ، البته در اين کتاب تا حدود زيادي آورده شدن!
انشالله در پاييز پردازش و راهيان ارشد رو هم بخون!

توضيح:
اين منابعي رو که گفتم ميدونم زياده :cry:، اما من به شخصه فقط به رتبه زير 50 فکر مي کنم!:redface:
اميدوارم که به دستش بياريم ؛ هممون!
:gol::gol:

r.m.d

عضو جدید

***سلام دوست عزیز.... سلامتید....
:gol::)

***بنده کمترین : **معتقدم که زمانی شخص (*یک جوان )** شروع به حرکت برای رسیدن به هدفی را آغاز میکند که: در خود نیاز هایی را احساس کند......!!!

*** پس ببینید که آیا به مواردی که بنده اشاره میکنم احساس نیاز در شما گل پسر وجود داره یا نه.....؟؟؟!!! ***اگر بود پس حله ...شروع میکنی ***به داشتن تلاش جدی به امید پروردگار.....و میرسی به هدفت ......:gol::)

*** احساس نیاز روحی و حتی در بعضی موارد مادی.....هیچ اشکالی نداره....:gol:
1- احساس نیاز به موقعیت سیاسی و اجتماعی بهتر و بالاتر......:cool:
2- احساس نیاز به اینکه دیگران را مجاب کنیم که اونها در به در به دنبال مهارت و توانمندی ما باشند و نه ما برای پیدا کردن یک کار در به در دنبال دیگران......!!!:):eek::gol:
3- احساس نیاز به **عضو هیئت علمی دانشگاه شدن و مایه افتخار خانواده و کشور عزیز بودن.......:):gol:
4- احساس نیاز به کسب درآمدهای اقتصادی بیشتر .....;)
5- احساس نیاز به آشنایی با قشر موفق تر در جامعه و رفت و آمد با این افراد....:gol:
6- احساس نیاز به احترام و حرمت بیشتر از جانب دیگران.....:gol:
7- احساس نیاز به مفید بودن بیشتر برای خود و خانواده و کشور.....
:)
و الی آخر.....
***انشا الله که کافیه و سبب روشن شدن موتور و تلاش جدی گل پسر میشه......
:gol::biggrin:
سلام. مهندس واقعا تو مهشری ممنونم ازتون زحمت زیادی میکشی برای ما بی اجرو پاداش. البته یادت باشه اجرتو از خدا میگیرین به واسطه دعا های ما در حق شما.;) مهندس ما 3 ترم هم دانشگاهی بودیم ولی افتخار اشنایی باهاتون رو نداشتم متاسفانه
موفق و پیروز باشی:)

jujushow

عضو جدید
دوستان گفتني ها رو گفتن ، اما منم دوست دارم که چيزهايي رو که ميدونم بگم!
اما اول يه سوال!
شما که گفتي دنبال تست نيستي اما اينا که همش کتاب تستيه؟؟
ولي پيشنهاد هاي من:

ریاضی مهندسی : مهندس کريمي (عاليه و قرار چاپ جديدش 20 روز ديگه بياد!)

مدار 1 و 2 : پوران ( دکتر زرگر ) براي شروع خوبه اما اگه پايه ات ضعيفه مدار پارسه (عبدالعالي) رو اول بخون بعد اين ، ودر نهايت راهيان ارشد! (مولف راهيان ارشد ، مهندس تقوي ، استاد حل تمرين درس مدار موسسه پارسه است!)

ماشین : پردازش بد نيست اما نه براي شما ( و من!) که مشکلات پايه اي داريم!
خودم فعلن در تاپيک مشاوره براي ماشين سوال پرسيدم و منتظر جوابم ، مي توني از جواب اساتيد اونجا استفاده کني!

کنترل : پردازش باز هم مثل ماشين که توضيح دادم!
خوبه ، ولي نه براي ما!
من بهت پيشنهاد مي کنم اوگاتا يا دورف رو بخوني و يا راهيان ارشد!
چيزي که کامل و مرجع باشه!

خيلي کتاب خوبيه ، اما ممکنه اذيت بشي ، در کنارش من بهت بررسي هادي سعادت (جلد اول) و همچنين کتاب گلاور رو پيشنهاد مي کنم (مخصوصا گلاور که يه مرجع خوب و روون براي بررسيه!)

مغناطیس : پارسه ( دکتر عبد العالی ) ميدونيد کلمه فوق العاده يعني چي؟
يعني دکتر عبدالعالي....
بسيار کتاب عالي و خوبيه ، اما از تست هاي کنکور هم غافل نشو ، البته در اين کتاب تا حدود زيادي آورده شدن!
انشالله در پاييز پردازش و راهيان ارشد رو هم بخون!

توضيح:
اين منابعي رو که گفتم ميدونم زياده :cry:، اما من به شخصه فقط به رتبه زير 50 فکر مي کنم!:redface:
اميدوارم که به دستش بياريم ؛ هممون!
:gol::gol:

سلام اقا مهدی گل .... ممنونم از راهنماییتون :heart:
والا منظورم از اینکه دنبال کتاب تست نیستم این بود که نمیخوام کتابی بگیرم که اول تا اخرش تست باشه . کتابی که اول درس و نکات رو گفته باشه و بعدا یه تعداد تست هم حل کرده باشه . من متن کتابها رو ندیدم امیدوارم همینطوری باشه که میخوام . :cry:

امروز هم برادرم رفته بود انقلاب به جز مدار 2 پوران و ماشین پردازش که تقریبا هیچ کدوم از مغازه ها نداشتند بقیشو تهیه کرده بود . گویا کتاب ماشین پردازش زیر چاپ هست و چاپ جدیدش حدود 30-40 روز دیگه میاد .

کتابهای منبع هم برای مدار ( جبه دار ) ، کنترل ( اریاز و صدیق ) ، بررسی ( هادی سعادت ) و ماشین ( ال هاواری ) رو دارم ولی مرد میخواد وایسه بخونه . از خدا میخوام یه همتی بهمون بده بتونیم موفق شیم .

آخرین ویرایش:

bjt

عضو جدید
سلام. مهندس واقعا تو مهشری ممنونم ازتون زحمت زیادی میکشی برای ما بی اجرو پاداش. البته یادت باشه اجرتو از خدا میگیرین به واسطه دعا های ما در حق شما.;) مهندس ما 3 ترم هم دانشگاهی بودیم ولی افتخار اشنایی باهاتون رو نداشتم متاسفانه
موفق و پیروز باشی:)

سلام مهندس . من سیگنالم متوسطه . الان دارم جزوه ی دکترصائب برای پارسه رو می خونم ولی مثال هاش کمه . به نظر شما این و تا پایان تابستان بخونم بعد از مهر چه کتابیو شروع کنم؟؟؟ ممنون میشم ( به زیر 50 فکر می کنم ) ;)

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
***مشاور ارشد مهندسی برق...

***مشاور ارشد مهندسی برق...

سلام مهندس . من سیگنالم متوسطه . الان دارم جزوه ی دکترصائب برای پارسه رو می خونم ولی مثال هاش کمه . به نظر شما این و تا پایان تابستان بخونم بعد از مهر چه کتابیو شروع کنم؟؟؟ ممنون میشم ( به زیر 50 فکر می کنم ) ;)

سلام دوست عزیز...سلامتید...:gol::)

**گل پسر اگر گرایش مورد نظر شما عزیز برای ارشد مخابرات و یا مهندسی سیستمهای کنترل است ***سیگنال ضریب چهاره و اهمیت فوق العاده ای دارد و از چند منبعی بودن نترس و اگر واقعا به مطلبی که اشاره داشتی ایمان داری و سعی و تلاش برای رسیدن بهش.....!!

*** جزوه ای که نام بردید شما عزیز قطعا یکی از منابع ثابت مورداستفاده رتبه های برتر ارشد بوده و هست.....**به اظافه *جزوه مهندس کهن و *کتاب دکتر مریخ بیات (نص) +*رهیافت دکتر دیانی و یا بضعی دوستان از خود حل مسائل کتاب اپنهایم هم استفاده میکنند) +*کتاب تست تالیفی مهندس مومن زاده (پوران پژوهش) و کتاب کنکوری ایشون هم تا چند روز دیگه به امید خدا انتشارات راهیان ارشد به بازار عرضه خواهد کرد..
..:)

***این منابع را با توجه به اهمیت این درس برای دو گرایش اشاره شده و رتبه مورد نظر شما عزیز عرض کردم....وگرنه برای سایر دوستان همش میتونه که لازم نباشه......!!!

درصد های رتبه 15 ارشد * مهندسی برق -الکترونیک را هم برای دوستان قرار میدهم که در صورت تمایل مشاهده نمائید ....***جناب مهندس محمد خانی عزیز رتبه 15 ارشد الک....:gol:

*زبان: 33 (* کافیه...نورم )....
*ریاضی: 64 (**خوب و نرمال ) :gol::)
*مدار: 74 (** سوالات در فاز نرمال بعد از سال قبل که قابل توجه بوده سطح سوالات...! *تسلط :gol::);)
*کنترل خطی: 33 (**جناب پروفسور جبه دار عزیز سنگ تمام میذارند....!!:):eek::gol:
*سیگنال: 42 (**برای گرایش الک ضریب 3 خوبه نورم..);)
*الکترونیک: 81 (** سوالات زیاد مشکل نبوده :D.....البته مهندس عزیز هم توانمندی خاصی در الک دارند... :gol: ** قراره ایشاالله یک فکری برای تالیف کتاب الک هم داشته باشند....:)
*مغناطیس: 20 .....!! :cry::confused::gol:

آخرین ویرایش:

mehdisepehri

عضو جدید
مشورت براي کنکور ارشد!

مشورت براي کنکور ارشد!

سلام خدمت دوستاي خوبم!
بچه ها اميدوارم کمکم کنيد!
اول براتون شرايطم رو ميگم:
من در هفته ميتونم 5 روز در هفته درس بخونم (2 روز نيستم!)
و خب از اونجايي که هدفم آوردن رتبه زير 50 ولي در بعضي درسها خيلي ضعيفم سرعت خوندنم پايينه (دارم مفهومي ميخونم!)
و خب مغناطيس رو 2 روز در هقته ميخونم و بقيه اون روز ها رو مدار ، ماشين و بررسي ميخونم!
کنترل رو تقريبا هر روز حدود 1.5 -2 ساعت مي خونم و آمار رو هم اين لابه لا جا ميدم:cry:
اما الان مشکلم با معادلات و رياضي مهندسيه!
اولا کتاب خوبي براي معادلات ندارم!
و کتاب رياضي مهندسي مهندس کريمي هم که نيومده هنوز!
به نظرتون چه کار کنم؟
اون 2 روز در هفته که کار دارم ، از اواسط مهر آزاد ميشه ، بزارم از اون موقع شروع کنم اين دو درس رو دير نميشه؟
ممنون ميشم کمکم کنيد!

r.m.d

عضو جدید
سلام عزیزم.
مهندس صائم توضیحاتش عالی و کامل بود ولی من به شخصه معتقدم اگر کسی کتاب اپنهایم رو بخونه و بفهمه (خیلی روتین و خوبه درس و ترجمش) تمریناتشم حل کنه و از رهیافت دیانی هم کمک بگیره سیگنال بالای 60 خواهد زد و نیاز به این همه منبع نداره. اما این روشنه هر چی بیشتر منبع بخونی بهتره اما وقت کمه.......;):)

r.m.d

عضو جدید
سلام خدمت دوستاي خوبم!
بچه ها اميدوارم کمکم کنيد!
اول براتون شرايطم رو ميگم:
من در هفته ميتونم 5 روز در هفته درس بخونم (2 روز نيستم!)
و خب از اونجايي که هدفم آوردن رتبه زير 50 ولي در بعضي درسها خيلي ضعيفم سرعت خوندنم پايينه (دارم مفهومي ميخونم!)
و خب مغناطيس رو 2 روز در هقته ميخونم و بقيه اون روز ها رو مدار ، ماشين و بررسي ميخونم!
کنترل رو تقريبا هر روز حدود 1.5 -2 ساعت مي خونم و آمار رو هم اين لابه لا جا ميدم:cry:
اما الان مشکلم با معادلات و رياضي مهندسيه!
اولا کتاب خوبي براي معادلات ندارم!
و کتاب رياضي مهندسي مهندس کريمي هم که نيومده هنوز!
به نظرتون چه کار کنم؟
اون 2 روز در هفته که کار دارم ، از اواسط مهر آزاد ميشه ، بزارم از اون موقع شروع کنم اين دو درس رو دير نميشه؟
ممنون ميشم کمکم کنيد!
سلام دوست من
به نظرم خوب داری میخونی همین طور ادامه بدی عالیه. ریاضی کریمی به نظرم کفایت میکنه و راهت میندازه اما چون میگی نیست تو بازار با کتاب معتقدی یا فرزین حاجی جمشیدی شروع کن و مطمئن باش دیر نمیشه. معادلات من اعتقاد دارم فقط و فقط نیکوکار. که البته دوستان میگند معتقدی هم کتاب معادلاتش خوبه که البته من ندیدم. اما معادلات نیکوکار به نظرم عالیه
موفق باشی;):)

سپیده ابطحی

عضو جدید

**گل پسر اگر گرایش مورد نظر شما عزیز برای ارشد مخابرات و یا مهندسی سیستمهای کنترل است ***سیگنال ضریب چهاره و اهمیت فوق العاده ای دارد و از چند منبعی بودن نترس و اگر واقعا به مطلبی که اشاره داشتی ایمان داری و سعی و تلاش برای رسیدن بهش.....!!

*** جزوه ای که نام بردید شما عزیز قطعا یکی از منابع ثابت مورداستفاده رتبه های برتر ارشد بوده و هست.....**به اظافه *جزوه مهندس کهن و *کتاب دکتر مریخ بیات (نص) +*رهیافت دکتر دیانی و یا بضعی دوستان از خود حل مسائل کتاب اپنهایم هم استفاده میکنند) +*کتاب تست تالیفی مهندس مومن زاده (پوران پژوهش) و کتاب کنکوری ایشون هم تا چند روز دیگه به امید خدا انتشارات راهیان ارشد به بازار عرضه خواهد کرد....:)

***این منابع را با توجه به اهمیت این درس برای دو گرایش اشاره شده و رتبه مورد نظر شما عزیز عرض کردم....وگرنه برای سایر دوستان همش میتونه که لازم نباشه......!!!

***درصد های رتبه 15 ارشد * مهندسی برق -الکترونیک را هم برای دوستان قرار میدهم که در صورت تمایل مشاهده نمائید ....***جناب مهندس محمد خانی عزیز رتبه 15 ارشد الک....:gol:

*مدار: 74 (** سوالات در فاز نرمال بعد از سال قبل که قابل توجه بوده سطح سوالات...! *تسلط :gol::);)
*الکترونیک: 81 (** سوالات زیاد مشکل نبوده :D.....البته مهندس عزیز هم توانمندی خاصی در الک دارند... :gol: ** قراره ایشاالله یک فکری برای تالیف کتاب الک هم داشته باشند....:)
سلام چقدر خوبه که درصدهای رتبه های خوب را اینجا قرار میدین
باز هم از این کارها بکنید
ممنون

mehdisepehri

عضو جدید
بچه ها چی شد؟
کسی جواب ما رو نداد!
به نظرتون اگه معادلات و ریاضی مهندسی رو از 15 مهر شروع کنم ، کم نمیآرم و به آزمون های پارسه میرسم؟

bjt

عضو جدید
thanks a lot

thanks a lot

*** جزوه ای که نام بردید شما عزیز قطعا یکی از منابع ثابت مورداستفاده رتبه های برتر ارشد بوده و هست.....**به اظافه *جزوه مهندس کهن و *کتاب دکتر مریخ بیات (نص) +*رهیافت دکتر دیانی و یا بضعی دوستان از خود حل مسائل کتاب اپنهایم هم استفاده میکنند) +*کتاب تست تالیفی مهندس مومن زاده (پوران پژوهش) و کتاب کنکوری ایشون هم تا چند روز دیگه به امید خدا انتشارات راهیان ارشد به بازار عرضه خواهد کرد..
..:)

درصد های رتبه 15 ارشد * مهندسی برق -الکترونیک را هم برای دوستان قرار میدهم که در صورت تمایل مشاهده نمائید ....***جناب مهندس محمد خانی عزیز رتبه 15 ارشد الک....:gol:

سلام مهندس .از راهنماییت ممنونم . یادم رفت بگم من گرایش الکترونیک هستم . فکر کنم بعد از این برم کتاب مهندس مومن زاده رو بخونم کافی باشه !!! آره؟ راستی کتاب راهیان ارشد ماله خوده مهندس مومن زادست؟ چه فرقی با نسخه پوران دازه؟

duke_nukem

عضو جدید
بچه ها نتیجه ها اومده.کسی هست که قدرت علوم فنون قبول شده باشه؟می خوام ببینم چند می گیره

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام به همگي .

نتايج اعلام شده و اينجا هنوز سوت و كوره ؟!

محض اطلاع ميگم چون چند تا پيام خصوصي برام اومده بود بعضي از بچه ها ازم درخواست كرده بودن .

دوستم ( حميد خان گل ) كه درصد هاشو زمان اعلام نتايج اوليه توي سايت گذاشتم

با رتبه 246 قدرت === دانشگاه علم و صنعت - روزانه - رشته قدرت - گرايش ماشين الكتريكي قبول شد .

اين هم درصد هاش :

رياضيات ( ضريب 4 ) = 40 درصد

سيستم هاي كنترل خطي ( ضريب 4 ) = 33 درصد

مدار الكتريكي ( ضريب 4 ) = 22 درصد

ماشين الكتريكي ( ضريب 4 ) = 20 درصد

بررسي سيستم هاي قدرت الكتريكي ( ضريب 3 ) = 55 درصد

الكترومغناطيس ( ضريب 3 ) = 17 درصد

زبان انگليسي عمومي و تخصصي ( ضريب 3 ) = 15 درصد

رتبه در رشته قدرت = 246

ميانگين دروس = 28.8 درصد

.....................................................

بچه با لياقتي بود . ان شالله هر جا هست موفق باشه . با ارزوي موفقيت براي همگي .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا