مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jujushow

عضو جدید
یکی از دوستان ممکنه ضرایب درسها رو برای تمام گرایشها در دانشگاه ازاد و سراسری بگه ؟
من ضریبهای متفاوتی دیدم ، یه جا زده زبان 3 یه جا زده 1 یا جای دیگه برای الکترونیک ضریب درس الکترونیک رو 5 زده که اینم تعجب داره ! اگر دوستان لطف کنند امارشو بدند ممنون میشم .

در مورد محل برگزاری ازمونها هم اگر میشه بگید . ایا برای سراسری مرکز استان و برای ازاد محلی که انتخاب اول هست محل ازمون هستند ؟

سوال بعد هم اینکه هنوز در دانشگاه ازاد انتخاب های دوم و سوم فاقد ارزش هستند یا مثل سراسری هست ؟

و اینکه من در سایتی دیدم که مثلا تعداد شرکت کننده های گرایش قدرت بیشتر از 2 برابره گرایشی مثل کنترل هست اما پذیرش اون 2 برابر نیست ( در ازاد ) . میشه بر این مبنا گفت قبولی در قدرت از قبولی در سایر گرایشها سختره ؟ اگر اینطوریه کدوم گرایشها قبولیش راحتتره ؟

در مورد اینکه کنکور ها چند نوبته هست هم ممنون میشم توضیح بدید . جایی خوندم که مثلا یکسری از دروس رو امروز امتحان میدیم و یک سری دیگه رو روز بعد ... ایا واقعا همچین چیزی هست ؟ اگر هست فقط برای ازاد هست ؟

آخرین ویرایش:

سپیده ابطحی

عضو جدید
یکی از دوستان ممکنه ضرایب درسها رو برای تمام گرایشها در دانشگاه ازاد و سراسری بگه ؟
من شریبهای متفاوتی دیدم ، یه زده زبان 3 یه جا زده 1 یا جای دیگه برای الکترونیک ضریب درس الکترونیک رو 5 زده که اینم تعجب داره ! اگر دوستان لطف کنند امارشو بدند ممنون میشم .

در مورد محل برگزاری ازمونها هم اگر میشه بگید . ایا برای سراسری مرکز استان و برای ازاد محلی که انتخاب اول هست محل ازمون هستند ؟

سوال بعد هم اینکه هنوز در دانشگاه ازاد انتخاب های دوم و سوم فاقد ارزش هستند یا مثل سراسری هست ؟

و اینکه من در سایتی دیدم که مثلا تعداد شرکت کننده های گرایش قدرت بیشتر از 2 برابره گرایشی مثل کنترل هست اما پذیرش اون 2 برابر نیست ( در ازاد ) . میشه بر این مبنا گفت قبولی در قدرت از قبولی در سایر گرایشها سختره ؟ اگر اینطوریه کدوم گرایشها قبولیش راحتتره ؟

در مورد اینکه کنکور ها چند نوبته هست هم ممنون میشم توضیح بدید . جایی خوندم که مثلا یکسری از دروس رو امروز امتحان میدیم و یک سری دیگه رو روز بعد ... ایا واقعا همچین چیزی هست ؟ اگر هست فقط برای ازاد هست ؟
در کنکور سراسری برای بعضی رشته ها از جمله برق کنکور در 2 روز برگزار میشود روز اول دروس عمومی ریاضی زبان مدار و روز دوم بقیه دروس

nima1111

عضو جدید
سلام توي كنكور ارشد مهندسي برق دروس فيزيك1و2 هم مياد؟؟؟

SHR776

عضو جدید
سلام.جزوات یا کتاب های پارسه را حتما باید ثبت نام در آزمون هاش تهیه کرد؟راه دیگه ای نداره که در آزمون ها ثبت نام نکرد؟

mani6606

عضو
سلام.جزوات یا کتاب های پارسه را حتما باید ثبت نام در آزمون هاش تهیه کرد؟راه دیگه ای نداره که در آزمون ها ثبت نام نکرد؟

یک راهش همینه که خودتون گفتید یا اینکه در کتاب فروشی های دست دوم بگردید . البته اگر در آزمون ها ثبت نام کنید باید پک رو هم خریداری کنید.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
* مشاوره ارشد مهندسی برق*

* مشاوره ارشد مهندسی برق*

**سلام برهمه گل پسر ها و گل دخمرهای (همون گل دخترهای) ایران زمین.....:gol:

**بعضی دوستان در رابطه با *موسسه ماهان (کتابا و آزمون ها و کلاسهاش سوال کردند) که توضیح می دهم.......:)

** ببخشید ...ناراحت نشید خانم ولی به خدا من نه خودم و نه هیچ یک از دوستانم که از رتبه های برتر ارشد هستند هیچکدام نظر مثبتی روی جزوات چاپی ماهان که شکل کتابند نداریم و استفاده نکردیم ...جالب نیستند......وقتتون را با اینا تلف نکنید خانم .....
*چون این ها را بر خلاف جزوات چاپی پارسه که خود اساتید کلاس های حضوری آن تالیف کردند ....این ها را در ماهان افراد کم تجربه تالیف کردند و نه اساتیدی که در کلاس های حضوری آن در تهران تدریس میکنند...
(**در کلاس های حضوری تهران ماهان اساتید معروفی مثل دکتر ملک محمد(*قدیمیترین وبهترین استادمدارکنکور ارشد ) و در *کنترل دکتر سجادیان و در *مغناطیس دکتر اشرفیان و در* معادلات استاد آقاسی تدریس می کنند ولی کتابا را اینا در ماهان ننوشتند برخلاف پارسه ...

*البته باز هم میگم شاید تعداد شرکت کننده های کنکورهای آزمایشی ماهان کمتر از پارسه باشه وبرای تخمین رتبه جالب نیست ....ولی کیفیت و استاندارد سوالت آزمون ها بهتر از پارسه است ...
*ماهان برای متالوژی و مدیریت ام بی ای واقعا از پارسه هم قویتره ولی در مهنسی برق نه .....باز هم صلاح کار خویش خسروان دانند........در رابطه با جزوات چاپی ماهان پیشنهاد میکنم که بیشتر تحقیق کنید .....*
* و امیدوارم که آن روز نرسه هیچوقت که توی دلتون بگید که خدا چرا کسی نبود که بهم بگه اینو ...وقتم رفت و نتیجه ای که باید و می خواستم نشده.....انشالله که هیچ وقت اینگونه نشه بازهم میگم که بیشتر راجبشون تحقیق کنید....

* حیف است عزیزانی مثل شما با این معدل به دلیل** انتخاب نادرست کتابها نتیجه دلخواهشون را خدای نکرده بدست نیارند.......

****ماهان انگار کتابی به نام *** کتاب آزمون ماهان برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق داره) که از این کتاب تعریف میکنند و میگن که کتاب خوبیه و ازش حتما استفاده کنید....)(*ولی راجع به بقیه کتاباش که جالب نیستند و وقت تلف کردنه!!!.......)

*موفق و سلامت باشید خانم ....
***موفقیت شما آرزو و آبروی ایران زمین است......

*باز هم اگر سوالی بود در حد توان و زمان در خدمتیم و بیش از این هم ادعایی نداریم............

****در این مورد در دادن پاسخ سروری و عزیزی بنده کمترین را همراهی کردند و از تجربشون استفاده کردم....
*گلی از گلهای صنعتی شریف: آقای دکتر هاشم نیا :gol:
دانشجوی دکتری مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف

*بنده کمترین: مهندس یوسف تبار

***زمینه تحصیلی و گرایش را پیشنهاد میکنم با توجه به علاقه شخصی و توانمندی ها انتخاب کنید لطفا.........*

**بنده به دلیل علاقه شخصی و همین طور علاقه و ارادت خاصی که به *جناب پروفسور جبه دار داشته و دارم مسیر تحصیلی ایشون را انتخاب کردم ......هرچند که در برابر این عزیز و بزرگوار کسی و عددی نیستم قطعا......
:heart::gol::)

آخرین ویرایش:

jujushow

عضو جدید
من ضریبهای متفاوتی دیدم ، یه جا زده زبان 3 یه جا زده 1 یا جای دیگه برای الکترونیک ضریب درس الکترونیک رو 5 زده که اینم تعجب داره ! یا مثلا بررسی برای رشته قدرت ضریب 3 داره یا 4 )اگر دوستان لطف کنند امارشو بدند ممنون میشم . ( هم ضرایب ازاد هم سراسری )

ممکنه دوستان در مورد سوالات بالا راهنمایی کنید
ممنون

آخرین ویرایش:

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
پاسخ شما دوست عزیز

پاسخ شما دوست عزیز

ممکنه دوستان در مورد سوالات بالا راهنمایی کنید
ممنون

دوست عزیز این همه سوال رو یکدفعه کجا داشتی آخه شما.....:biggrin::gol:
دوست عزیز شما لطفا اول گرایش خودتون را مشخص کنید تا بشه بهتر گفت ..اینطوری که آخه معلوم نیست که گلم ...یک جا نام بررسی را میاری ..و یک جا اسم الکترونیک ....گرایش مورد نظرتون را بفرمائید بعد انتظار پاسخ داشته باشید گل پسر....شما برای آزاد یک انتخاب بیشتر نمی تونی که داشته باشی و همونجا هم میرید امتحان میدید وانتخاب های دیگری نیست....برای سراسری هم سازمان سنجش حوزه امتحانی را مشخص می کند با توجه به محل سکونت شخص نگران نباشید....توی آزاد زیاد فرقی نمی کنه و ظرفیت برابره....و توی سراسری ظرفیت کنترل تقریبا نصف سه تا گرایش دیگه است ...پس اگر خیلی آماده نیستی احتیاط کن ..... در ارشد سراسری قبولی در قدرت و کنترل کمی و نه زیاد سختره ...تراز بالاتری دارند ...البته نه زمین تا آسمان پس دچار توهم نشو ....بچه های همه گرایش ها خوبند و خیلی زیاد تفاوتی نمی کنه ...باید آماده باشی ...اگر در یک گرایش ترازت نرسه ...توی بقیه هم نمی رسه ...پس مهم اینه که بخونی و تلاش داشته باشی و آماده باشی.....بفکر آسون بودن هم نباش که برای برق آسون نداریم ...و جای بهترین جوان های کشوره....!! آزمون در دو روز برگزار میشه ...سراسری و آزاد....درسته....***ضریب زبان 3 است.

آخرین ویرایش:

jujushow

عضو جدید
دوست عزیز این همه سوال رو یکدفعه کجا داشتی آخه شما.....:biggrin::gol:
دوست عزیز شما لطفا اول گرایش خودتون را مشخص کنید تا بشه بهتر گفت ..اینطوری که آخه معلوم نیست که گلم ...یک جا نام بررسی را میاری ..و یک جا اسم الکترونیک ....گرایش مورد نظرتون را بفرمائید بعد انتظار پاسخ داشته باشید گل پسر....شما برای آزاد یک انتخاب بیشتر نمی تونی که داشته باشی و همونجا هم میرید امتحان میدید وانتخاب های دیگری نیست....برای سراسری هم سازمان سنجش حوزه امتحانی را مشخص می کند با توجه به محل سکونت شخص نگران نباشید....توی آزاد زیاد فرقی نمی کنه و ظرفیت برابره....و توی سراسری ظرفیت کنترل تقریبا نصف سه تا گرایش دیگه است ...پس اگر خیلی آماده نیستی احتیاط کن ..... در ارشد سراسری قبولی در قدرت و کنترل کمی و نه زیاد سختره ...تراز بالاتری دارند ...البته نه زمین تا آسمان پس دچار توهم نشو ....بچه های همه گرایش ها خوبند و خیلی زیاد تفاوتی نمی کنه ...باید آماده باشی ...اگر در یک گرایش ترازت نرسه ...توی بقیه هم نمی رسه ...پس مهم اینه که بخونی و تلاش داشته باشی و آماده باشی.....بفکر آسون بودن هم نباش که برای برق آسون نداریم ...و جای بهترین جوان های کشوره....!! آزمون در دو روز برگزار میشه ...سراسری و آزاد....درسته....***ضریب زبان 3 است.

سلام دوست عزیز . ممنون از پاسختون .
این سوالا تازه واسم پیش اومد گفتم همشونو بپرسم که عقده نشه تو دلم :D
من رشتم برق قدرت هست ولی خوب ذکر کردم مثلا درس الکترونیک در رشته الکترونیک یا بررسی در قدرت ضرایبشون چنده . در مورد زبان که فرمودید 3 هست .

اتفاقا من استان اصفهان هستم و با مرکز استان 3 ساعت فاصله دارم اما کنکور ارشد همیشه مرکز استان برگزار شده . :confused:
فرض کنید 3 ساعت ادم توی ماشین بشینه بعد بخواد بره سره جلسه کنکور هم بده .. البته تهرانیها هم توی ترافیک 3 ساعت میموند ، زیاد فرق نداره :biggrin:

SHR776

عضو جدید
بسته آموزشی سنجش تکمیلی بدرد بخور هست؟اگر قرار باشه یه بسته آموزشی بگیرم ماله چه موسسه ای را بگیرم؟با تشکر

seyhoon

عضو جدید
کسی میدونه برا مدار یک مدرسان بهتره یا پوران پژوهش کارو زرگر؟اخه من مدار دو پوران رو گرفتم.فقط مدار یک مونده میخوام بدونم کدوم بهتره که هر دوشو نخوام بخرم.

EECi

مدیر بازنشسته
کسی میدونه برا مدار یک مدرسان بهتره یا پوران پژوهش کارو زرگر؟اخه من مدار دو پوران رو گرفتم.فقط مدار یک مونده میخوام بدونم کدوم بهتره که هر دوشو نخوام بخرم.
بنظر من هر دوشون رو بگیرید.
مدار پوران پژوهش ، دقیقا اومده جبه دار رو جمع و جور کرده. سوالهای تالیفی خوبی داره.
مدرسان شریف رو ندیدم ولی در به در دنبالشم!
برای مدار پردازش و جهش رو هم بخونید.

یا علی:gol:

EECi

مدیر بازنشسته
بسته آموزشی سنجش تکمیلی بدرد بخور هست؟اگر قرار باشه یه بسته آموزشی بگیرم ماله چه موسسه ای را بگیرم؟با تشکر
هیچ وقت یک پک کامل رو نگیرید و همیشه سعی کنید از تمام پک ها بهترین ها رو انتخاب کنید.
سنجش تکمیلی اونطور که من شنیدم ، کاملا کتاب های معمولی داره نه تاپ

موفق باشید:gol:

سپیده ابطحی

عضو جدید
سلام به نظر من پوران خیلی بهتره خیلی کامله و تست زیاد داره

falipour2000

عضو جدید
تقریبا نصف بیشتر تابستون تموم شد.نمیخواین بگین درس هارو تا کجا پیش بردین؟ من که هر روز 2 تا تو سر خودم میزنم 4 تا تو سر مغناطیس. :w10::w00:
سلام
خوبی؟
منم خیلی دلم می خواد با یکی برنامه ریزی کنم :)و همدیگرو در جریان کار ها قرار بدیم
قربون شما
فاطمه
my email:falipour2000@yahoo.com

efa_67

عضو جدید
سلام دوستان
میشه لطف کنید بگید که تابستون باید درس ها را تا کجا پیش ببریم؟
همه درس ها را باید مروری تموم کنیم؟

rezamoradi84

عضو جدید
تفاوت فرق دانشجوی آموزش محور و پژوهش محور چیست؟

دانشجوی پژوهش محور باید واحد پایان نامه رااخذ کند و پایان نامه خود را بصورت یک کار پژوهشی تحت راهنمایی یک استاد ارائه دهد، اما دانشجوی آموزش محور فقط ملزم به گذراندن دروس می باشد و نیاز به اخذ واحد پایان نامه ندارد و تنها با نظر گروه آموزشی درس سمینار را به جای پایان نامه اخذ می نماید.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
**مشاور ارشد مهندسی برق*

**مشاور ارشد مهندسی برق*

تفاوت و فرق دانشجوی آموزش محور و پژوهش محور چیست؟

دانشجوی پژوهش محور باید واحد پایان نامه رااخذ کند و پایان نامه خود را بصورت یک کار پژوهشی تحت راهنمایی یک استاد ارائه دهد، اما دانشجوی آموزش محور فقط ملزم به گذراندن دروس می باشد و نیاز به اخذ واحد پایان نامه ندارد و تنها با نظر گروه آموزشی درس سمینار را به جای پایان نامه اخذ می نماید.

****دقیقا گل پسر ..... ok :gol::)

****به ما سر بزنید خوشحال میشیم دوستان: :) ***آقای دکتر هاشم نیا : *دانشجوی ممتاز دکتری مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف * هم به جمع ما پیوستند......:gol:
آدرس لینک بازدید :
http://bitronic.ir/forum/index.php?topic=87.30

آخرین ویرایش:

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
**مشاور ارشد مهندسی برق*

**مشاور ارشد مهندسی برق*

***سلام دوستان عزیز.......:gol:.:)

*** اگر دوستانی هستند که نیاز به دفترچه های شماره 1 و2 کنکور کارشناسی ارشد سراسری دارند .......و همین طور دفترچه کنکور کارشناسی ارشد آزاد 89 می توانند که دانلود کنند و استفاده کنند.......:gol:

*** دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 89 شماره 1

http://www.kosarut.ir/attachment/123352.pdf

*** دانلود دفترچه شماره 2 كنكور كارشناسي ارشد * گروه فنی و مهندسی

http://www.kosarut.ir/attachment/497544.pdf

***دانلود دفترچه کارشناسی ارشد آزاد 89

http://www.kosarut.ir/attachment/363037.pdf

دوستانی که تمایل دارند ببینند که ظرفیت گرایش مورد علاقشون در دانشگاه مورد نظرشون چه تعدادی است .... * دفترچه شماره 2

***اگر دوستی مایل بود لطفا در این شبای عزیز حلول ماه مبارک رمضان برای شفای همه بیماران و جانبازان شیمیایی کشورمون دعا کنه ......ممنون.....
:gol:

***موفق و سلامت باشید...:gol: یا حق......

setare soheyl

عضو جدید
سلام;میشه تومقطع ارشد 2 یا چند رشته خوند یا چند تارشته جدا کنکور ارشد داد؟میشه pdf سوال و جواب ارشد 89 رو بزارین؟سهم زبان تو ارشد چه جوریه و تاثیر داره یا نه؟کدوم دانشگاهها شبانه میدن و هزینش چه جوریاست؟(رشتم برقه الکترونیک)ممنون.

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام;میشه تومقطع ارشد 2 یا چند رشته خوند یا چند تارشته جدا کنکور ارشد داد؟میشه pdf سوال و جواب ارشد 89 رو بزارین؟سهم زبان تو ارشد چه جوریه و تاثیر داره یا نه؟کدوم دانشگاهها شبانه میدن و هزینش چه جوریاست؟(رشتم برقه الکترونیک)ممنون.

برای دانلود سوالات 89 به همراه پاسخ نامه به لینک زیر مراجعه کنید

لینک

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا