مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatemeh2010

عضو جدید
من شخصا از اقای مهندس صائم بسیار ممنونم....اگه پستهای ایشون رو دقیق بخونید مطلب تکراری ای نمی بینید... در ضمن بی احترامی هم دیده نمی شه.... بالاخره کسی که دانشگاه امیر کبیر قبول میشه باید عملکرد شاخص تری نسبت به دیگران داشته باشه ...... بهتره از هم دلخور نشیم و بذاریم فضای اینجا دوستانه باقی بمونه:gol::gol::gol:...

fereshteye_d

عضو جدید
من شدیدا به جزوه یا تستهای ارشد برق نیاز دارم
میتونین کمکم کنید؟:(
اخه جزوه هاش 60هزار تومانه!!!!!!!!!!!!!!!!!:o

fereshteye_d

عضو جدید
سلام دوستان،میشه یکی بگه برای معادلات چه جزوه و کتاب تستی خوبه؟

سلام
به نظر من تستهای پارسه بخون
شنیدم خیلی مفیده و برای کتاب هم کتاب دکتر احمد عرفانیان-حسین اورعی خیلی خوبه;)
فقط لطفا اگه تست پارسه گیر اوردی به من هم بده:redface:

• Like
واکنش ها: p_sh

fereshteye_d

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هاتون.من ریاضی و معادلاتم خوبه و چون احساس کردم پیش نیازی برای درس ها هستن از روی کتاب مهندس معتقدی این یک هفته خوندمشون و تمام کردم .البته تست نزدم و فقط جهت یاد آوری یک دور خوندم.
در مورد مغناطیس به نظر من بهترین گزینه کتاب عبدالعالی و نوشین واثقی انتشارات پارسه است که از صفر توضیح داده و خیلی روان.:w10:[/QUOTE
سلام
شما تست پارسه یا تست دیگه ای واسه ارشد برق دارید که در اختیار من هم بذارید؟:(
ممنون

fereshteye_d

عضو جدید
سلام
اين ضرايب ميتونه خيلي بهتون كمك كنه

دروس:1-زبان تخصصي 2-معادلات ديفرانسيل-رياضيات مهندسي-آماراحتمال مهندسي 3-مدار هاي الكتريكي 1و2 4-الكترونيك 5-ماشين هاي الكتريكي 6-كنترل خطي 7-الكترو مغناطيس 8-تجزيه و تحليل سيستم ها
9-بررسي سيستم هاي قدرت​

ضرايب به ترتيب عبارتند از:​

گرايش الكترونيك(3-4-4-5-0-3-3-3-0)​

گرايش قدرت(3-4-4-0-4-3-3-0-4)​

گرايش كنترل(3-4-4-3-3-4-0-4-0)​

گرايش مخابرات(3-4-4-3-0-3-4-4-0)​

گرايش راه آهن برقي(3-4-4-0-4-3-3-0-4)​

گرايش مهندسي پزشكي(3-4-4-3-0-4-1-4-0)​

;)اميدوارم همتون موفق باشين;)
مرسی
عالی بود;)

سپیده ابطحی

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هاتون.من ریاضی و معادلاتم خوبه و چون احساس کردم پیش نیازی برای درس ها هستن از روی کتاب مهندس معتقدی این یک هفته خوندمشون و تمام کردم .البته تست نزدم و فقط جهت یاد آوری یک دور خوندم.
در مورد مغناطیس به نظر من بهترین گزینه کتاب عبدالعالی و نوشین واثقی انتشارات پارسه است که از صفر توضیح داده و خیلی روان.:w10:[/QUOTE
سلام
شما تست پارسه یا تست دیگه ای واسه ارشد برق دارید که در اختیار من هم بذارید؟:(
ممنون

منظورتون جزوه های پارسه هست یا آزمون های آزمایشی.اگه منظورتون جزوه هاست بله دارم و اگر هم منظورتون آزمون های آزمایشی باشه این هفته یه آزمون اینترنتی 25 % اول میگیرن.حتما اینجا میزارمش .

سپیده ابطحی

عضو جدید
سلام
به نظر شما واسه الکترونیک3 وکنترل خطی چه کتابی بخونم؟
ممنون:gol:
بر عکس همه کتاب های مدرسان شریف که برای ارشد اصلا خوب نبودن اما کتاب کنترلش خیلی خیلی خوب و روان توضیح داده واسه تست هم کتاب آریاز برادرانی .البته چون از سال 83 طراح سوالات کنترل دکتر جبه دار هستن بد نیست یه نگاهی به لینک زیر بیندازید (دانلود نمونه سوالات امتحانی دکتر جبه دار در دانشگاه تهران )

http://ece.ut.ac.ir/Classpages/S89/ECE224/index_files/homework.htm

seyhoon

عضو جدید
من شخصا از اقای مهندس صائم بسیار ممنونم....اگه پستهای ایشون رو دقیق بخونید مطلب تکراری ای نمی بینید... در ضمن بی احترامی هم دیده نمی شه.... بالاخره کسی که دانشگاه امیر کبیر قبول میشه باید عملکرد شاخص تری نسبت به دیگران داشته باشه ...... بهتره از هم دلخور نشیم و بذاریم فضای اینجا دوستانه باقی بمونه:gol::gol::gol:...
كسي نگفت پستهاي ايشون تكراريه پستهاي ايشون با بقيه پستهايي كه توسط ديگران تو يكي دو سال اخير فرستاده شده رو گفتم.

• Like

MILAD AHWAZI

عضو جدید

سلام . جزوه معتقدي خوبه . كتاب درس و كتاب تست هم معتقدي داره . اگه بتوني از اينها بخوني

( هر 3 تا ) عاليه . كتاب معادلات مسعود آقاسي هم خوبه بد نيست .

من كه نظرم معتقدي هست .

سلام

سلام . براي درس كنترل خطي سعي كنيد حتما از يك منبع استفاده كنيد .

يا كتاب خاكي صديق يا اگاتا . براي تست هم جزوه پارسه جاهد مطلق و كتاب پردازش خوبه .

• Like

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
[FONT=&quot]***سلام ......امیدوارم که مطلب پایین تکراری نباشد.....در غیر اینصورت کاری جز عذرخواهی ندارم....!! ومی توانید بفرمایید تا حذفش کنم.....!!!!.:gol::)
[/FONT]

[FONT=&quot]*** مباحث فوق العاده مهم [/FONT][FONT=&quot]و** مورد توجه[/FONT][FONT=&quot] طراحان سوال کنکور ارشد مهندسی برق [/FONT][FONT=&quot]در درس:[/FONT]
[FONT=&quot]***** ماشین های الکترکی 1و2[/FONT][FONT=&quot] در طی سال های اخیر ::)[/FONT]
[FONT=&quot]***1-[/FONT][FONT=&quot] ماشین [/FONT]DC
[FONT=&quot]***2-[/FONT][FONT=&quot]موتور های القایی چند فاز[/FONT]
[FONT=&quot]***3-[/FONT][FONT=&quot]ترانزیستور مانوری[/FONT]
[FONT=&quot]***4-[/FONT][FONT=&quot]تبدیل انرژی الکترومکانیکی[/FONT]
[FONT=&quot]****[/FONT][FONT=&quot] مباحث ذکر شده در بالا فوق العاده با اهمیت هستند...............!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]**5-[/FONT][FONT=&quot]کلیات ماشین [/FONT]DCI
[FONT=&quot]**6-[/FONT][FONT=&quot]ماشین الکتریکی گردان[/FONT]
[FONT=&quot]***توجه :[/FONT][FONT=&quot] البته پیشنهاد می کنم سوالات ماشین آخرین کنکور ارشد را* [/FONT][FONT=&quot]ملاک قرار ندهید[/FONT][FONT=&quot] چون واقعا نمی دانم کدام شخص سوالات را طرح کرده بود که در نهایت 5 تا از 15 تا تستش حذف شد....!!!![/FONT]
[FONT=&quot]*** دوستان عزیز بدلیل شرایط سنی [/FONT][FONT=&quot]دکتر لسانی[/FONT][FONT=&quot] شاید ایشون در کلاس های حضوری خیلی حال وحوصله نداشته باشند ......ولی پیشنهاد می کنم که* کتاب ماشین سنجش تکمیلی که تالیف ایشون هست را مطالعه کنید .......!!!! [/FONT]
[FONT=&quot]*** بی تردید :[/FONT]
[FONT=&quot]*** تجربیات اساتید بزرگ حتی با تغییر شرایط سنی این عزیزان هم ارزشمند وگرانقدر است.....!:):gol:[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]**** مباحث فوق العاده مهم [/FONT][FONT=&quot]و** مورد توجه[/FONT][FONT=&quot] طراحان سوال کنکور ارشد مهندسی برق [/FONT][FONT=&quot]در درس:[/FONT]
[FONT=&quot]****سیستم های [/FONT][FONT=&quot]کنترل خطی[/FONT][FONT=&quot] در طی سال های اخیر ::)[/FONT]
[FONT=&quot](**با این درس به هیچ وجه شوخی نکنید برای همه گرایش ها مهمه ...***بخصوص برای* کنترل و* قدرت و*مهندسی پزشکی).[/FONT]
[FONT=&quot]***1-تحلیل در حوزه فرکانس (***فوق العاده مهم )[/FONT]
[FONT=&quot]***2-تحلیل در حوزه زمان (**فوق العاده مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***3-مقدمات (**فوق العاده مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***4-پایداری سیستم های کنترل خطی (*مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***5-مکان ریشه ها (*مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***6-فضای حالت (*مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***بنده برای همه دوستان احترام و حرمت قائلم و اگر مطلب بنده موجب ناراحتی دوستان شده عذر خواهی می کنم........:gol::gol::gol: وامیدوارم همه ما دلمون برای هم بتپد و بسوزد و از در اختیار قراردادن اطلاعات و سایر چیزهای خوب برای همه جوانان و مردممون قدم برداریم و ......:gol:[/FONT]
[FONT=&quot]***با پنهان کاری و قایم کردن همه چیز صرفا برای خود....[/FONT][FONT=&quot]**و اینکه دیگران ندانند و نداشته باشند....[/FONT][FONT=&quot]چون من نوعی توان زحمت کشیدن را ندارم *قطعا به جایی نخواهیم رسید و از من نوعی مهمتر این آب وخاک وکشورمون نمی تونه رو به جلو حرکت کنه.............!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]***بنده پذیرای انتقاد از هر شخصی و حتی بسیار از نظر سنی از بنده کوچکتر هستم ........بنده 24 سال وخوردی سن دارم -(متولد تیرماه 65)وقبل از شما آزمون دادم و برای کار پژوهشی سن وسال اهمیتی ندارد.... !!!دوستانی هم هستند که با سن کمتر از بنده در این محیط فعالیت دارند و چه بسا خدمتی ارزنده تر از بنده ارائه کرده باشند.....هم بسیارند اشخاصی که از بنده بزرگتر و چه بسا از نظر سنی از بنده کوچکترولی به واسطه کارهایی که انجام دادند بنده کسی در مقابلشان نیستم ...... ****واگر دیدید شخصی از دیگران تعریف کرد پس انصاف نیست که به خودخواهی و غرور متهم شود..... *از خانم seyhoon هم عذر خواهی میکنم شتابزده سخن گفتم ......و بنده به یاد ندارم که ازعبارت گروه آموزشی استفاده کرده باشم این عبارتی است که شما به کار بردید و مناسب اساتید موسسات کنکورو دانشگاه است بلکه به** گروه علمی و مهندسی اشاره داشتم که معتقدم همه چیز را بنده نمی دانم وبنده تنها نیستم ....لطفا تحریف نکنیم.....**همه چیز را خدا می داند......
[/FONT]

***میدانم چیزی که عرض میکنم شخصی است ....باز هم ببخشید.....فقط جهت پاسخ بوده....

[FONT=&quot] بنده[/FONT][FONT=&quot] *به واسطه ارائه و مورد توجه واقع شدن پروژه و کارتحقیقاتی [/FONT][FONT=&quot]در مقطع کارشناسی در دانشگاه صنعتی اصفهان [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot]*معاف شدن از خدمت نظام وظیفه به همین دلیل [/FONT][FONT=&quot]و در حال حاضر هم[/FONT][FONT=&quot] انجام کار تحقیقاتی [/FONT][FONT=&quot]در این[/FONT][FONT=&quot]وزارت خانه [/FONT][FONT=&quot](*وزارت دفاع )[/FONT][FONT=&quot] و** ارائه پایان نامه ارشد همکاری دارم....
****دوستان عزیز شما هم میتوانید در صورت تمایل از این امکانات بهره ببرید.... در صورت ارائه کارتحقیقاتی که مورد توجه ارگانهای نظامی قرار گیرد.....
****بنده مهم نیستم اگر حضور بنده موجب ناراحتی همه دوستان شده می تونم مطلبی قرار ندهم.....:gol:برای همه شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم....:gol:
***و از انتقاد شما آقای مهندس ساکت هم ممنونم ....هر چند که در رابطه با بیشترش موافق نیستم ولی یک مورد را در نظر خواهم گرفت و ممنون از شما ....با اینکه از نظر سنی کمی از بنده کوچکتر هستید .............باز هم ممنون بابت هم انتقاد و هم حمایت دوستان....:gol:

*** آقای [/FONT]
میلاد اهوازی: [FONT=&quot] سلام دوست عزیز بنده شاید بتونم برای شما کاری کنم البته اگر سال جزوه برای شما خیلی مهم نباشه چون بنده چند سال پیش کنترل خطی را گذراندم ..واگر سالش مهمه چیزی جز عذرخواهی ندارم برای بیان..... !!!!! ***شاید آقای دکتر شیرین آبادی دانشجوی دکتری دانشگاهمون بتونه برای شما کاری در این مورد انجام دهد ......آقای مهندس کهن هم این جزوه را دارند مایل بودید با ایشون تماس بگیرید......:gol:
*** دوستان اون قسمت پایین امضا است اگر اذیت میکنه بفرمائئد تا بردارم و دیگه نباشه.....:gol:

[/FONT]

MILAD AHWAZI

عضو جدید
آقای میلاد اهوازی: سلام دوست عزیز بنده شاید بتونم برای شما کاری کنم البته اگر سال جزوه برای شما خیلی مهم نباشه چون بنده چند سال پیش کنترل خطی را گذراندم ..واگر سالش مهمه چیزی جز عذرخواهی ندارم برای بیان..... !!!!! شاید آقای دکتر شیرین آبادی دانشجوی دکتری دانشگاهمون بتونه برای شما کاری در این مورد انجام دهد ......آقای مهندس کهن هم این جزوه را دارند مایل بودید با ایشون تماس بگیرید......

سلام مرسي . لطف داريد . فقط توجه كنيد من جزوه كنترل خطي دكتر جبه دار رو نياز دارم

نه استاد ديگه ( مثل طالبي خاكي صديق و.... ) . سالش خيلي مهم نيست البته هر چه جديدتر

بهتر . من به مهندس كهن ميل زدم جواب نميدن به كسايي هم كه درباره جزوه جبه دار

جواب دادن گفتن بايد از بچه هاي دانشگاه تهران تهيه كنيد....

خب من اگه از دانشجويان دانشگاه تهران كسي رو ميشناختم كه ......... ديگه مشكلي نبود .

من اين جزوه رو حاضرم بخرم . اما كسي رو نمي شناسم كه اين جزوه رو داشته باشه .

به هر حال منتظر پاسختون هستم ( چه بصورت خصوصي چه اينجا فرقي نداره .)

mani6606

عضو
دوستان من برای مغناطیس هنوز یک منبع خوب پیدا نکردم رفتم کتاب پارسه رو بگیرم که طرف گفت هنوز زیر چاپه و احتمالا تا اواخر مرداد بیاد که چشم من آب نمیخوره از طرفی کتاب مغناطیس پردازش هم که فعلا زیر چاپه موندم به خدا برای این درس چکار کنم ؟ من مغناطیس صفرم برای همین دنبال یک کتاب یا جزوه ای میگردم که از اول روان توضیح داده باشه . یکی یک راهنمایی بکنه صواب داره.

hosseinassar

مدیر ارشد
دوستان من برای مغناطیس هنوز یک منبع خوب پیدا نکردم رفتم کتاب پارسه رو بگیرم که طرف گفت هنوز زیر چاپه و احتمالا تا اواخر مرداد بیاد که چشم من آب نمیخوره از طرفی کتاب مغناطیس پردازش هم که فعلا زیر چاپه موندم به خدا برای این درس چکار کنم ؟ من مغناطیس صفرم برای همین دنبال یک کتاب یا جزوه ای میگردم که از اول روان توضیح داده باشه . یکی یک راهنمایی بکنه صواب داره.

برای کتاب مغناطیس پارسه به لینک زیر یه سر بزنید
البته کامل نیست ولی شاید فعلا مشکل تون حل بشه
لینک

seyhoon

عضو جدید
دوست عزیز برا مغناطیس همون پردازش بهترین منبع هست ولی باید پایتون ضعیف نباشه تا اول پردازشو بخونین بعد چون بعضی جاها پردازش خلاصه گفته بهتره چنگ هم کنارتون داشته باشید تا هرجا متوجه نشدین به چنگ مراجعه کنین.اگه پایتون ضعیفه بهتره اول چنگ رو بخونین بعد برین سراغ پردازش.اگه کتاب پردازش پیدا نمی کنین شاید تو کتابفروشیهای دست دوم داشته باشن.به خود انتشارات پردازش خیابون شهدای ژاندارمری پلاک 250هم سر بزنین احتمالا داشته باشن.

• Like

p_sh

عضو جدید
دوست خوب همه ميگن امار احتماله كه خيلي سخته نخونين:eek:شما چرا برعكس ميگين؟
نه اتفاقا
چون کسی امارو نمی خونه تستاش راحت میشه،برعکس معادلات و ریاضی مهندسی که همه می خونن و نمی زنن
4 الی 5 سوال از امار میدن،سوالایی که میشه اونارو زد،میدونین 4 تا سوال یعنی چی؟
خیلی تو رتبه تاپیر میذاره
اگه روزی 10 صفحه جزوه پارسه رو بخونین کافیه...یه سوالم یه سواله
از دستش ندین
سلام.یه سوال دیگه این جزوات موسسات آموزشی مثل پارسه را چه جوری میشه تهیه کرد؟باید از نمایندگی هاش تهیه کرد؟راستیتش من ساکن اهوازم.اینجا کلاسای پارسه برگزار نمیشه تا اونجایی که میدونم.ممکنه راهنماییم بکنید؟بدون کلاس میشه قبول شد ؟
نمی دونم گفتنش درسته یا نه
ولی کپی جزوه های پارسه تو اکثر چاپ و تکثیرا پیدا میشه،درسته چاپ قدیمن ولی میتونین مال چندتا درس مهمو که الان تو تابستون میخونین و از اونا بگیرین تا جزوه های جدید دستتون برسه،وقتتونم هدر نره
همونجوریم که دوستان گفتن جزوه های جدید و باید حتما ازمون و جزوه با هم ثبت نام کنید تا بهتون بدن

p_sh

عضو جدید
قبل من دوستان جواب دادن
منم تجربمو در اختیارتون میذارم
من واسه درس جزوه چاپ قدیم پارسه رو میخوندم،جزوه ای که بلند بود و شامل درس و مثال بود و نوشته اقای معتقدی بود،تو ضیح خوبی داشت و فهم راحتی
ولی پارسال جزوه های پارسه عوض شدن و واسه ریاضیا کتابای کوچیکی دادن که شامل نکات مهم و تست بود کتاب گنگی بود و لی نکاتش مهم بود ومنم نکاتشو در می اوردم و تو خلاصه هام می نوشتم تا حفظشون کنم،نکته های که تو حل کردن تستا خیلی کمک میکردن
واسه تستم کتاب تست اقای معتقدی رو حل میکردم البته نه همه تستارو فقط تستای رشته برق و ریاضی چون مال این دو رشته سخت تر از بقیه بود...
سلام
منظورتون از الکترونیک 3 چیه؟ واسه کنکور؟
واسه کنترل خطی اریاز برادرانی هم درس خوبی داره هم تستای خوبی ولی تستاش کمه
برای تست بیشتر پردازش کتاب خوبیه
راهیان ارشد حجم زیادی داره و وحشتناک وقت گیر
اریاز برادرانی و پردازش جواب میده

الميرا

عضو جدید
:gol:كتاب آزمون ارشد مال كدوم انتشاراته؟من واسه درس معادلات ازش تعريف شنيدم.از دوستان كسي چيزي ميدونه بگه:gol:

سپیده ابطحی

عضو جدید
ای بابا اینجا انگار قراره تا آخر تابستون همه دنبال کتاب هاب مختلف باشن.به نظر من همون کتاب هایی که در اختیار دارین فعلا شروع به خوندن بکنین حالا تا بعد..............دیگه راجع به اینکه هر کی چقدر خونده و چند ساعت در روز مطالعه میکنه و .......... صحبت کنید بهتره.وگرنه اگر تا خود کنکور هم دنبال کتاب و جزوه باشین باز یکی پیدا میشه میگه نه فلان کتاب بهتره

سپیده ابطحی

عضو جدید
من از خودم شروع میکنم .
5 ساعت در روز میخونم.
اگه بتونم تا آخر این هفته 25 % اول همه درس ها را تموم میکنم.
قبلا ریاضی و معادلات را خوندم .

• Like
واکنش ها: henn

maede akbari

عضو جدید
من از خودم شروع میکنم .
5 ساعت در روز میخونم.
اگه بتونم تا آخر این هفته 25 % اول همه درس ها را تموم میکنم.
قبلا ریاضی و معادلات را خوندم .

سلام منم با نظرت موافقم سال قبل من هی این کتابو اون کتاب کردم نتیجشم خوب نشد! ولی خیلی سریع میخونیا:smile:

سپیده ابطحی

عضو جدید
سلام منم با نظرت موافقم سال قبل من هی این کتابو اون کتاب کردم نتیجشم خوب نشد! ولی خیلی سریع میخونیا:smile:
سلام .نه زیاد هم تند نمیخونم این ریاضی و معادلات را از اول تیر هی باهاش کلنجار رفتم و یه روز خوندم و یه روز نخوندم تا تموم شد.این 25 % هم مشاوره پارسه گفته (واسه خودش گفته خوب ) تا آخر این هفته باید نموم کنیم اما فکر نکنم بتونم تموم کنم.ولی خوب فعلا دارم میخونم.شما روزی چند ساعت میخونی ؟ :w10:

fereshteye_d

عضو جدید
منظورتون جزوه های پارسه هست یا آزمون های آزمایشی.اگه منظورتون جزوه هاست بله دارم و اگر هم منظورتون آزمون های آزمایشی باشه این هفته یه آزمون اینترنتی 25 % اول میگیرن.حتما اینجا میزارمش .

هم جزوه هاش رو میخوام و هم ازمون هاش.
واقعا ممنونم ازتون:gol:
امکانش هست جزوه هاش رو واسم زودتر بذارید؟
خیلی لطف بزرگی کردید:gol:

maede akbari

عضو جدید
سلام .نه زیاد هم تند نمیخونم این ریاضی و معادلات را از اول تیر هی باهاش کلنجار رفتم و یه روز خوندم و یه روز نخوندم تا تموم شد.این 25 % هم مشاوره پارسه گفته (واسه خودش گفته خوب ) تا آخر این هفته باید نموم کنیم اما فکر نکنم بتونم تموم کنم.ولی خوب فعلا دارم میخونم.شما روزی چند ساعت میخونی ؟ :w10:

من خوندم یه سال تقریبآ یه چیزایی یاد گرفتم فعلا شروع نکردم از شنبه اشالله با ریاضی و مدار شروع میکنم ولی جزوه پارسه به تنهایی جواب نمیده ها !!تمریناش کمن

الميرا

عضو جدید
ای بابا اینجا انگار قراره تا آخر تابستون همه دنبال کتاب هاب مختلف باشن.به نظر من همون کتاب هایی که در اختیار دارین فعلا شروع به خوندن بکنین حالا تا بعد..............دیگه راجع به اینکه هر کی چقدر خونده و چند ساعت در روز مطالعه میکنه و .......... صحبت کنید بهتره.وگرنه اگر تا خود کنکور هم دنبال کتاب و جزوه باشین باز یکی پیدا میشه میگه نه فلان کتاب بهتره

من فعلا جزوه هايي رو كه به دستم رسيده دارم ميخ.نم تا به يك ديد كلي برسم. اين كتابارو واسه تست وتسلط ميخوام دوست خوبم
در پناه خدا

سپیده ابطحی

عضو جدید
هم جزوه هاش رو میخوام و هم ازمون هاش.
واقعا ممنونم ازتون:gol:
امکانش هست جزوه هاش رو واسم زودتر بذارید؟
خیلی لطف بزرگی کردید:gol:
آخه من که نمیتونم تمام جزوات را اسکن کنم اینجا بزارم عزیزم.آخه به صورت کتاب هستن اما میتونی 25 درصد اول جزوه های مدار و مغناطیس و ریاضی پارسه را از لینک زیر دانلود کنی.اما آزمون ها رو به محض دریافت میزارم که شما هم استفاده کنید
http://www.parsehportal.com/index.p...-09-50-33&Itemid=63&tstyle=style00&mtype=none

سپیده ابطحی

عضو جدید
من خوندم یه سال تقریبآ یه چیزایی یاد گرفتم فعلا شروع نکردم از شنبه اشالله با ریاضی و مدار شروع میکنم ولی جزوه پارسه به تنهایی جواب نمیده ها !!تمریناش کمن
بله درست میگین تمرینات جزوه های پارسه واقعا کمه .از کتاب های دیگه در کنار جزوات استفاده میکنم.ممنون از راهنماییتون:w16:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا