مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

arc_neda

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من یه سوال دارم اینکه نظام تو اسلامشهر با شهر تهران فرق داره؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کسی نمیتونه به من کمک کنه وجواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت قطعی نداره...اتوکد از یک نقشه ساده هست تا طرح تفضیلی و فاز دو...از 100-200 هست تا 1 تومن....بستگی به نیاز شرکت و مهارت خودت داره

Ar Mina

عضو جدید
من میخوام یه شرکت ثبت کنم به نام خودم از کی وکجا میتونم اطلاعات بگیرم که چطور شرکتی میتونم ثبت کنم وروند کاری چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟چندم شهریوره؟؟؟؟ میشه بیشتر راعنمایی کنید عایاااااا[؟؟/QUOTE=farnaz*;498517]

همینطور که از عنوان تاپیک معلومه خواستم که هر چی اطلاعات از امتحان نظام مهندسی معماری دارید اینجا قرار بدید.
مثل اینکه امتحانش شهریور ماست.
منابع به غیر از کتاب های مقررات ملی مثل اینکه نشریه55 و آیین نامه ی بتن ایران و ایین نامه 2800
زمان امتحان گویا دو روز 8 ساعته ست.اگر شما اطلاعات دقیق تر دارید بگید.

همینطور راجع به سرفصل هایی که باید بخونیم.
اگر نمونه سوال هم دارید اینجا قرار بدید.:w16:
مثل اینکه امتحان ترسیمی هم داره.اگر اطلاع دارید ممنون می شم که توضیح بدید.[/QUOTE]

arefeh

کاربر ممتاز
؟؟چندم شهریوره؟؟؟؟ میشه بیشتر راعنمایی کنید عایاااااا[؟؟/QUOTE=farnaz*;498517]

همینطور که از عنوان تاپیک معلومه خواستم که هر چی اطلاعات از امتحان نظام مهندسی معماری دارید اینجا قرار بدید.
مثل اینکه امتحانش شهریور ماست.
منابع به غیر از کتاب های مقررات ملی مثل اینکه نشریه55 و آیین نامه ی بتن ایران و ایین نامه 2800
زمان امتحان گویا دو روز 8 ساعته ست.اگر شما اطلاعات دقیق تر دارید بگید.

همینطور راجع به سرفصل هایی که باید بخونیم.
اگر نمونه سوال هم دارید اینجا قرار بدید.:w16:
مثل اینکه امتحان ترسیمی هم داره.اگر اطلاع دارید ممنون می شم که توضیح بدید.
[/QUOTE]

نه جانم امتجان دوم مرداد ماه هست

makhtoum

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید و خدا قوت به همگی

من خیلی وقته نبودمو تازه میخام واسه آزمونا شرو کنم ک واسه هر سه تاش ثبت نام کردم.دوبار شرکت کردم ولی هروشم بدون آمادگی رفتمو 43-47..مردود....:(اینبار یکم تلاش کنم شاید...

از بحثا بیخبرم پیشنهاد میکنم چند نفری جمع شیم کلید واژه جدیدو بخریم دانگی...

هم کلید واژه هم جزوه های طراحی..اینجوری ارزون در میاد.فقط خواهشا هرکی میخاد زودتر...من کلید واژهای قبلیو دارم اما حتما لغات جدیدم بهش اضافه شده خودمونم باید بهش اضافه کنیم تا امتحان...
منتظرم

ایمیل منم:memar90@gmail.com

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان.خسته نباشید و خدا قوت به همگی

من خیلی وقته نبودمو تازه میخام واسه آزمونا شرو کنم ک واسه هر سه تاش ثبت نام کردم.دوبار شرکت کردم ولی هروشم بدون آمادگی رفتمو 43-47..مردود....:(اینبار یکم تلاش کنم شاید...

از بحثا بیخبرم پیشنهاد میکنم چند نفری جمع شیم کلید واژه جدیدو بخریم دانگی...

هم کلید واژه هم جزوه های طراحی..اینجوری ارزون در میاد.فقط خواهشا هرکی میخاد زودتر...من کلید واژهای قبلیو دارم اما حتما لغات جدیدم بهش اضافه شده خودمونم باید بهش اضافه کنیم تا امتحان...
منتظرم

ایمیل منم:memar90@gmail.com

من که متوجه منظور شما نشدم
منظورتون چیه؟

holooooooo

کاربر ممتاز
ینی چطوری؟ چند نفر با هم تو باشگاه بخریم؟ بعد کلا ینی چطوری؟

شما ندیدین؟ ما اینجا همش خرید گروهی انجام میدادیم :)))) سردسته من بودم عارفه ام بود یهبار، مثلا جزوه سی تومنه تا یه روزی مهلت میذاشتیم هرکی پیام میداد رو میشمردیم هزینه تقسیم بر تعداد میشد میگفتیم سهمشونو بریزن ب کارت شماره پیگیری بدن بعد خرید میکردیم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
شما ندیدین؟ ما اینجا همش خرید گروهی انجام میدادیم :)))) سردسته من بودم عارفه ام بود یهبار، مثلا جزوه سی تومنه تا یه روزی مهلت میذاشتیم هرکی پیام میداد رو میشمردیم هزینه تقسیم بر تعداد میشد میگفتیم سهمشونو بریزن ب کارت شماره پیگیری بدن بعد خرید میکردیم
بعدش چی میشد؟ جزوه به دست کی میرسید؟

Ar Mina

عضو جدید
سلام میشه بگین به جز مباحث از اون کتابای دیکه مثل قانون کار و... هم سوال زیاد میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EHSAN.1984

عضو جدید
من اجرا قبول شدم و همه این کتابا مثل قانون کار و ... رو با نشر پارسیا خریدم ولی نخودم وبا هکوم چیزایی که واسه نظارت خونده یودم و کلید واژه نظارت اجرا رو 59 شدم !!! به نظرم نخون وقت گیره وقتتو بذار رو میاحث و راهنما ها!;)
سلام میشه بگین به جز مباحث از اون کتابای دیکه مثل قانون کار و... هم سوال زیاد میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ar Mina

عضو جدید
به جز مباحث فایل این کتابا رو تو اینجا کسی داره که بذاره تا دانلود کنیم؟؟؟؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
این کسایی که میگن ما نخونده قبول شدیم راست میگن؟

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
خانم مهندس خونده هاش پشت آزمون گیر می افتن دیگه وای به حال نخونده هاش
آزمون اینقدر مفهومی شده که داره به لحاظ سختی می رسه به طراحی

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
خانم مهندس خونده هاش پشت آزمون گیر می افتن دیگه وای به حال نخونده هاش
آزمون اینقدر مفهومی شده که داره به لحاظ سختی می رسه به طراحی

بله بدیهی است
رفتیم تو کفِ اونایی که با اعتماد به سقفه کاذب همچین یچزی میگن
البته میگن بعضیا واقعا خوش شانس هستن.
بنده که ترجیح میدم چندین سال پشت ازمون بمونم، تنها فیلترینگ نسبتا استاندارد برای سوا کردنه با سواد و بی سوادای ترسیم همینه. البته عرض کردم، نسبتا
وگرنه اگر نظام آموزش به سوادِ فارغ التحصیلانش اعتماد داشت اینقد سختگیری نمیکرد. به دوستان جسارت نشه، خودمو عرض می کنم.

sallarmelli

عضو جدید
شما که بنده رو می شناسین می گم اجرا رو قبول شدم کتاب مبحث 10 هم دستم بود دقیقا 30 سوال نظارت رو زده بودم و دست به جرکت انتحاری نمی زدم که سوالام برسه به 30 تا
البته این طوری هم نیست که درجا قبول شده باشیم من هر بار که امتحان می دم یه سه چهار مبحث رو می خونم ان شالله این دفعه همه مباحث کامل بشه

EHSAN.1984

عضو جدید
یه نظر من این امتحان چه طراحی و چه نظارت هیچ ربطی به معماری نداره ! امتحان طراحی به جورچین بیشتر شبیه هست. امتحان نظارتم به دو ماراتن و ارگونومی خوب بدن برای رسیدن سریعتر به کتابها و ورق زدن مریوطه ما مجبوریمممممم متاسفانه که ار این امتحان آشغال عبور کنیم!!:razz:
بله بدیهی است
رفتیم تو کفِ اونایی که با اعتماد به سقفه کاذب همچین یچزی میگن
البته میگن بعضیا واقعا خوش شانس هستن.
بنده که ترجیح میدم چندین سال پشت ازمون بمونم، تنها فیلترینگ نسبتا استاندارد برای سوا کردنه با سواد و بی سوادای ترسیم همینه. البته عرض کردم، نسبتا
وگرنه اگر نظام آموزش به سوادِ فارغ التحصیلانش اعتماد داشت اینقد سختگیری نمیکرد. به دوستان جسارت نشه، خودمو عرض می کنم.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
شما که بنده رو می شناسین می گم اجرا رو قبول شدم کتاب مبحث 10 هم دستم بود دقیقا 30 سوال نظارت رو زده بودم و دست به جرکت انتحاری نمی زدم که سوالام برسه به 30 تا
البته این طوری هم نیست که درجا قبول شده باشیم من هر بار که امتحان می دم یه سه چهار مبحث رو می خونم ان شالله این دفعه همه مباحث کامل بشه

یه نظر من این امتحان چه طراحی و چه نظارت هیچ ربطی به معماری نداره ! امتحان طراحی به جورچین بیشتر شبیه هست. امتحان نظارتم به دو ماراتن و ارگونومی خوب بدن برای رسیدن سریعتر به کتابها و ورق زدن مریوطه ما مجبوریمممممم متاسفانه که ار این امتحان آشغال عبور کنیم!!:razz:

از قوله جناب مهندس:
"هر چیز که در جستن آنی، آنی"

Ar Mina

عضو جدید
من اجرا قبول شدم و همه این کتابا مثل قانون کار و ... رو با نشر پارسیا خریدم ولی نخودم وبا هکوم چیزایی که واسه نظارت خونده یودم و کلید واژه نظارت اجرا رو 59 شدم !!! به نظرم نخون وقت گیره وقتتو بذار رو میاحث و راهنما ها!;)
کلید واژه رو از کجا بگیرم؟؟؟؟؟
راستی از مبحث 9 و10 چند تا سوال میاد.؟؟؟؟

neda...

عضو جدید
دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید...من سال آینده میتونم آزمون نظام شرکت کنم..از الان دارم یواش یواش شروع میکنم به خوندن...تو شهر ما مرتضی صدیق 3 جلسه کلاس طراحی نظام گذاشته به نظرتون ارزش داره برم؟؟؟جلسه توجیهیشو رفتم گفتن فقط از روی کتاب خودشون کار میکنن...من هیچ پیش زمینه ای ندارم...این کلاس میتونه کمک کنه؟

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید...من سال آینده میتونم آزمون نظام شرکت کنم..از الان دارم یواش یواش شروع میکنم به خوندن...تو شهر ما مرتضی صدیق 3 جلسه کلاس طراحی نظام گذاشته به نظرتون ارزش داره برم؟؟؟جلسه توجیهیشو رفتم گفتن فقط از روی کتاب خودشون کار میکنن...من هیچ پیش زمینه ای ندارم...این کلاس میتونه کمک کنه؟
سلام هزینش چقدره؟

masoud-89

عضو جدید
آخه از الان واسه امتحان نظام؟؟؟؟؟؟؟مگه وقت اضافی داری؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
شما کار درستی می کنی که از الان شروع کنی
منم به شدت پشیمونم چرا همون روزای اول شروع به کارم شروع به خوندن کتابا نکردم
اگرچه مواردی هست تو مقررات که تو کار اجرای متفاوت هست ، اما مطمئن باش اگر در محیط کاری باشی ، هر روز زودتر شروع کردن خوندن مقرارت و کتابهای دیگر آزمون، باعث اضافه شدن معلوماتت خواهد شد
به نظرم از الان شروع کن به خوندن کتابهای مقررات برای آزمون نظارت در هین خوندن نکات طراحی رو هم می بینی ، وقتی وقت داری می تونید خودت هم کتاب بخری و خود خوان پیش بری .
من تا حالا ازمون طراحی ندادم ، اما تصور نمی کنم این حرف آقای صدیق که من از روی کتاب خودم تدریس می کنم به این معنا باشه که فقط در صورت حضور در کلاس این آقا هست که می تونید نتیجه قبولی بگیرید .
به نظرم امتحان طرح و نظارت و اجرا چیزی فراتر از همین منابع نیست .

بالا