مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان .من اول بارمه كه ازمون ميخوام بدم.از ازمون طراحي ميترسم.ميترسم قبول نشم م م م م.چي كار كنم از كجا شرو كنم.كلاس خاصي هست.من ساكن قزوينم و كلاساي تهران معمولا تا 8 و 9 شب طول ميكشه .امكانشو ندارم.حالا چيكنم.بيكارمو وتنها اميدم براي يافتن يه كار همين قبوليه:cry:

اینجا جو خوبیه.. همه بچه ها باهم هر دوره برا هر سه آزمون تمرین میکنن و همدیگرو راهنمایی میکنن.. تایپیک تمرین گروهی آزمون مرداد برا طراحی ایجاد شده اما هنوز برا نظارتو اجرا تایپیک نزدن بچه ها..
میتونی تایپیک آبانو برا اجرا و نظارت یه نگاهی بندازی...
من نحوه ی درس خوندنو چند بار تکرار کردم حالا فردا بریم 13 به در :) بعدش بازم میگم چی کار کنید :D

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا جو خوبیه.. همه بچه ها باهم هر دوره برا هر سه آزمون تمرین میکنن و همدیگرو راهنمایی میکنن.. تایپیک تمرین گروهی آزمون مرداد برا طراحی ایجاد شده اما هنوز برا نظارتو اجرا تایپیک نزدن بچه ها..
من نحوه ی درس خوندنو چند بار تکرار کردم حالا فردا بریم 13 به در :) بعدش بازم میگم چی کار کنید :D

سلام
[h=1]مطالعه و رفع اِشکال گروهی آزمونهای " نظارت و اجرا" مرداد
[/h]

nassi

عضو جدید
سلام
1- ظاهرا تا اینجا اکثر مبحث ها را خوندی
2- میری و یک کتاب نمونه سوالهای سال قبل اجرا و نظارت معماری و نظارت عمران را با جواب بر اساس مبحث و بند و ....میخری
اسم انتشاراتشو بگید

24- کتاب مبحث 4 و مبحث 2 بود مقررات فک کنم.....حتما استیکر بزن
سرفصلهای جوش و بتن و ...بزن استیکر

برای مصالح هم استیکر کمکت میکنه...

25-در ضمن کلی از مقررات ها ته کتاب سازه نگهبانه.....کتاب سبکیه....سر فرصت بشین مطالعه کن

یک عکس از کتابت میگیری لطفا ؟ استیکر زدن برو ببینیم
بعضی قسمت ها در چند جای کتاب تکرار شده اند مثلا پارکینگ و اشپزخونه و غیره که هر جا یچیزیشو گفته کدوم رو باید استیکر زد

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها :
برا ثبت نام اجررا ...خب؟؟
چیکار باد بکنم؟؟هم کاردانیو پر کنم هم کارشناسی؟؟؟
یا فقط کارشناسی؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها نمیشه کارت بخرم!!!!
،دوستمم نتونست

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها :
برا ثبت نام اجررا ...خب؟؟
چیکار باد بکنم؟؟هم کاردانیو پر کنم هم کارشناسی؟؟؟
یا فقط کارشناسی؟
فقط برای آزمون طراحی هست که لازمه سه سال از مدرک کارشناسی شما گذشته باشه
اما اگر پنج سال از کاردانی شما گذشته باشه و دوسال از مدرک لیسانسون می تونی در ازمون اجرا و نظارت شرکت کنید
هر پنج سال از کاردانی بگذره ، یک سال به عنوان سنوات شما محاسبه می شه
بچه ها نمیشه کارت بخرم!!!!
،دوستمم نتونست
احتمالا تا صبح مشکل ثبت نام حل بشه ، چون زمان ثبت نام تا 20 فروردین تمدید شده
اگر نشد فردا صبح به آموزش نظام شهرتون مراجعه کنید
و همونجا پیگیر باشید که ثبت نامتون تائید هم بشه .

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

فقط برای آزمون طراحی هست که لازمه سه سال از مدرک کارشناسی شما گذشته باشه
اما اگر پنج سال از کاردانی شما گذشته باشه و دوسال از مدرک لیسانسون می تونی در ازمون اجرا و نظارت شرکت کنید
هر پنج سال از کاردانی بگذره ، یک سال به عنوان سنوات شما محاسبه می شه

احتمالا تا صبح مشکل ثبت نام حل بشه ، چون زمان ثبت نام تا 20 فروردین تمدید شده
اگر نشد فردا صبح به آموزش نظام شهرتون مراجعه کنید
و همونجا پیگیر باشید که ثبت نامتون تائید هم بشه .
من فقط میخاستم بدونم کدومو باید پر کنم...
همین
ممنون

araghon

عضو جدید
دوستان عزیز برای طراحی کلاس تضمینی یا کلاسی که شرکت کرده باشین و جواب گرفته باشین نمیشناسین؟(تهران)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان عزیز برای طراحی کلاس تضمینی یا کلاسی که شرکت کرده باشین و جواب گرفته باشین نمیشناسین؟(تهران)
ایوانخانه ک معمولا اساتید خوبی میاره
اما تحقیق کن ببین تو هر کلاس چند نفر هنرجو هست؟ تعداد زیاد باشه کیفیت میاد پایین

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
به هر حال یمدونیم که خیلیا استفاده می کنن و نتیجه هم میگیرن
این همه میلیون میلیون ریختیم تو گلوی دانشگاه هیچی یادمون ندادن، اگه کسی بتونه هزینه کنه و واقعا اموزش بدن که خیلی عالیه
و در هر صورت یه عده که تعدادشونم زیاد نیست میرن از این کلاسه

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هر حال یمدونیم که خیلیا استفاده می کنن و نتیجه هم میگیرن
این همه میلیون میلیون ریختیم تو گلوی دانشگاه هیچی یادمون ندادن، اگه کسی بتونه هزینه کنه و واقعا اموزش بدن که خیلی عالیه
و در هر صورت یه عده که تعدادشونم زیاد نیست میرن از این کلاسه
این قسمتش خیلی مهمه.باید دید اونایی که رفتن کلاس نتیجه گرفتن یا نه!؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها من جمعه ثبت نام كردم واسه طراحي ولي هنوز تأييد نشدم
واسه تأييد تا كي فرصت داريم.؟؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا اجرا باید کاردانی و کارشناسیتو پر کنی برا طراحی فقط کارشناسی
قربون تو دختر ...مرسی از جواب شفافت..

1 میلیون و 134!!!!! به نظر من ارزش هزینه کردنو نداره!!

بچه ها من جمعه ثبت نام كردم واسه طراحي ولي هنوز تأييد نشدم
واسه تأييد تا كي فرصت داريم.؟؟
27 ام فروردین

AZADEH255

عضو جدید
مرسي هلو جان.عزيزمي

وسعت

عضو جدید
یک عکس از کتابت میگیری لطفا ؟ استیکر زدن برو ببینیم
بعضی قسمت ها در چند جای کتاب تکرار شده اند مثلا پارکینگ و اشپزخونه و غیره که هر جا یچیزیشو گفته کدوم رو باید استیکر زد

همه را استیکربزن و شمکاره صحفه اش را بالای اون یکی صفحه که هم موضوعه بزن..
متاسفم..دوربین دم دست ندارم...بچه ها تو تاپیکا گذاشته بودن

AZADEH255

عضو جدید
اوه اوه 600 خيلي زياده.من نميتونم اين همه هزينه كنم تازه تايم شم براي ما شهرستاني ها مناسب نيست.چي كار كنيم قبول شيم دوستان بدون كلاسا؟

AZADEH255

عضو جدید
دوست عزیز
به نظرم اصلا منطقی نیست که با این اعتماد به نفس شروع کنی!
خوب آخه دختر خوب این چه معنی داره شما هنوز شروع نکرده به تمرین و مطالعه بگی می ترسی قبول نشی؟
این ازمون آزمون مشکلی هست به این دلیل که نیمی از بچه ها تو بازار کار معماری نیستند ، و خیلی ها هم که هستند،اگر بخوایم واقعیت رو قبول کنیم درصد بالای حتی یک دور هم مقررات رو نخوندن،اما به نظرم اصلا دلیلی نمی شه دوره به دوره پول بیشتری بریزید به حساب موسسات با این توهم که فقط حضور در کلاس فلانی هست که باعث قبولی می شه ، شخصا فکر می کنم اگر خودت با برنامه مطالعه و تمرین پیش بری خیلی بهتر از کلاسی هست که رفتنش برات مقدور نیست .
خصوصا برای طراحی ، کلاس هرچقدر هم غنی باشه ، این شما هستی که باید با یاد داشتن یک سری اصول سرعت عمل بالا داشته باشی که این مورد جز با تمرین حاصل نمی شه
در هر صورت چه شاغل چه غیر شاغل ، اسم شما مهندس هست ، پس حداقل باید مقرارت ملی رو بخونی ، به همین دلیل خیلی زود شروع به مطالعه مقررات ملی کن ، از مباحث مهم شروع کن و هر مبحثی رو تستش رو بزن.
همینجا ، با بچه ها مشکلاتت رو مطرح و رفع کن
من مطمئنم وقتی تلاشت رو بکنی ، و خودت از معلوماتِ 1 مرداد94 نسبت به امروز 13 فروردین94 راضی باشی نتیجه آزمونت قبولی هست .
ان شا الله
موفق باشی
:gol:
ممنونم از راهنماييتون دوست عزيز ولي خو ادم ميترشه ديجه

بالا