مشاوره، سوال و درخواست مطالب مکانیک ماشین های کشاورزی

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه دوستان عزیز.:gol:
از این به بعد هر گونه در خواست اعم از سوال های مختلف،کتاب،منبع،سایت و ... در مورد مسائل مربوط به مکانیک ماشین های کشاورزی را توی این تاپیک مطرح کنین و منتظر جواب توی همین تاپیک از طرف دوستان باشین.
دوستان عزیز لطف کنین جواب هاتونو را به صورت نقل قول بگین تا مشخص بشه مربوط به کدوم پست و چه شخصی هست.
لطفا تاپیک جدا برای هر گونه سوالی تشکیل ندین و همین طور توی تاپیک های مختلف یه سوال رو عنوان نکنین.

ممنون از همکاریتون:gol:

mehditurk

عضو جدید
فرآوري محصولات كشاورزي

فرآوري محصولات كشاورزي

سلام به همه دوستان عزیز.:gol:
از این به بعد هر گونه در خواست اعم از سوال های مختلف،کتاب،منبع،سایت و ... در مورد مسائل مربوط به مکانیک ماشین های کشاورزی را توی این تاپیک مطرح کنین و منتظر جواب توی همین تاپیک از طرف دوستان باشین.
دوستان عزیز لطف کنین جواب هاتونو را به صورت نقل قول بگین تا مشخص بشه مربوط به کدوم پست و چه شخصی هست.
لطفا تاپیک جدا برای هر گونه سوالی تشکیل ندین و همین طور توی تاپیک های مختلف یه سوال رو عنوان نکنین.
ممنون از همکاریتون:gol:
سلام به همه دوستان
مهدي هستم كارشناس ارشد ماشينهاي كشاورزي از دانشگاه صنعتي اصفهان. از آشنايي با اين سايت بسيار خوشحالم. زمينه فعاليت من در دوره كارشناسي ارشد و بعد از آن، فرآوري محصولات كشاورزي مخصوصاً خشك كردن (drying)‌ هست. در اين زمينه چند تا پروژه تحقيقاتي هم انجام داده ام. خوشحال ميشم به كساني كه به اين زمينه علاقه مند اند كمم كنم. در ضمن از نظرات و پيشنهادات شما هم استقبال مي كنم. به اميد شكوفايي صنعت كشاورزي در ايران.:gol:

soroushi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
مهدي هستم كارشناس ارشد ماشينهاي كشاورزي از دانشگاه صنعتي اصفهان. از آشنايي با اين سايت بسيار خوشحالم. زمينه فعاليت من در دوره كارشناسي ارشد و بعد از آن، فرآوري محصولات كشاورزي مخصوصاً خشك كردن (drying)‌ هست. در اين زمينه چند تا پروژه تحقيقاتي هم انجام داده ام. خوشحال ميشم به كساني كه به اين زمينه علاقه مند اند كمم كنم. در ضمن از نظرات و پيشنهادات شما هم استقبال مي كنم. به اميد شكوفايي صنعت كشاورزي در ايران

سلام من یک سری مطلب در مورد طراحی و مدلاسیون spray dryer می خواستم چند تا مقاله هم تو سایت فارسی civilica.com هست ولی پولیه ممنون میشم کمکم کنید

= nAviD =

عضو جدید
آخرین ویرایش:

soroushi

عضو جدید
با تشکر از شما ظاهرا در پنجمین همایش ماشینهای کشاورزی دانشگاه فردوسی 2 مقاله در مورد خشک کن پاششی ارائه شده که در ادرس فوق فقط یکی بود که اون هم قابل دسترس نیست

طراحی، ساخت و ارزیابی اتمایزر دوار سانتریفوژ خشک کن پاششی
http://confbank.um.ac.ir/modules/conf_display/5ncame/doc/453.doc
این لینک در دسترس نیست

hossein2462

عضو جدید
سلام حسین هستم از دانشگاه شیراز ارشدمکانیک ماشین آلات می خونم راجع به شبکه عصبی و همچنین در مورد خواص محصولات کشاورزی اگه مطلبی دارید لطف کنید بفرستید راجع به خشک کردن یا خواص مکانیکی هم همینطور ممنون

hossein2462

عضو جدید
سلام اگه لطف کنید که مقالات و کارهایی که اونجا انجام دادید رو برام بفرستید ممنون میشم راستی راجع به شبکه ی عصبی کار کردید؟ من دانشجوی ارشد شیرازم

sani*

عضو جدید
سلام.من دانشجوی کارشناسی مکانیک ماشینهای کشاورزی هستم.میخوام امسال ارشد امتحان بدم.میشه لطف کنین منابع مهم کنکور را بهم بدین؟یعنی کتابهای مهم با مولفهای معتبر.ممنون.

shadab81

عضو جدید
سلام من ارشد ماشین آلات شیراز میخونم. یه سری جزوه و کتاب هست که خیلی مهمه ولی تعدادشون زیاده!
مثلا کتاب های منبه اصلی رشته:
کتاب دو جلدی منصوری راد و توان موتور و تراکتور دکتر رنجبر و اصول ماشین های کشاورزی و خاکورزی شفیعی جزو منایع اصلی هستند. کتابهای بهروزی لار هم مدتیه چاپ نشده ولی اگه پیدا ردی خوبه.
ریاضی و مقاومت پوران پژوهش خیلی خوبه
زبان هم کتاب تخصصی رشته مون که اسمش رو یادم رفته حتما بعدا میگم.
مکانیک تراکتور کتاب کماری زاده و جزوه دانشگاه شیراز و اهواز رو میدونم خوب هستن و از بقیه بی اطلاعم!
جزوه های خوب دیگه ای هم از دانشگاه های مختلف هستن!!!

sani*

عضو جدید
سلام.خيلي ممنون از راهنماييتون.لطف كردين.شما كه ارشدين حتما تجربه هاي خوبي در مورد نحوه ي خواندن داريد. ممنون ميشم اگه در اين مورد هم راهنماييم كنيد.

aya

عضو جدید
سلام
لینک دانلو کتاب مجموعه سوالات مهندسی دکتر نیکوکارو میخوام دارید؟خیلی ضروریه:(

mahmood_eng63

عضو جدید
سلام
شاداب تقریبا منابع اصلی رو گفت،من فکر میکنم اگه بتونی جزوه موتور های احتراقی دکتر فرزاد از دانشگاه فردوسی رو گیر بیاری خیلی تو این درس بهت کمک میکنه.
به امیدقبولی شما در مقاطع بالاتر.

ashkan.s

عضو جدید
سلام. كسي ميدونه كلمه تراكتور به انگليسي چي ميشه؟ براي سرچ مي خوام.
اگه كسي اطلاعات خوبي راجع به تراكتور داره كه به درد تحقيق بخوره ممنون مي شم برام ميل كنه
;)
as_del21@yahoo.com

ashkan.s

عضو جدید
كسي مي دونه تراكتور به انگليسي چي ميشه؟:(
من مهندس شيمي هستم و همسرم دانشجوي مهندسي كشاورزي
يه تحقيقي راجع به تراكتور و انواع پركاربرد آن مي خوام
اگه كسي ميتونه كمكمون كنه ميشه برام ميل كنه. مرسي;)
as_del21@yahoo.com

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
كسي مي دونه تراكتور به انگليسي چي ميشه؟:(
من مهندس شيمي هستم و همسرم دانشجوي مهندسي كشاورزي
يه تحقيقي راجع به تراكتور و انواع پركاربرد آن مي خوام
اگه كسي ميتونه كمكمون كنه ميشه برام ميل كنه. مرسي;)
as_del21@yahoo.com
سلام دوست عزیز
تراکتور:tractor
ببینین اینا به دردتون میخوره؟
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=74685
http://www.govashir.com/agriculture/archives/002103.html
http://fa.wikipedia.org/wiki/تراکتور
http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/...سیر+تاریخی+تراکتور&SSOReturnPage=Check&Rand=0
http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-index.php?page=تراکتور&SSOReturnPage=Check&Rand=0

hadi8819

عضو جدید
گیربکس سیستم حفاری چاه عمیق آب(کمک!!!)

گیربکس سیستم حفاری چاه عمیق آب(کمک!!!)

من یک پروژه ی درسی در مورد طراحی گیربکس سیستم حفاری چاه عمیق آب دارم.
از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند خواهش می کنم راهنمایی ام کنند.
hh37ff@yahoo.com

سربداران

عضو جدید
با سلام من دنبال یک موضوع تاپ در خصوص خشک کنها برای تزم می گردم اگه کمکم کنی بسیار ممنونم و محبتتان را بی پاسخ نخواهم گذاشت.

ashkan.s

عضو جدید
كمك مي خوام

كمك مي خوام

سلام به همه;)
مرسي افسون.:gol: لينك هايي كه گذاشتي كمكم كرد.
ميشه بيشتر كمكم كنيد؟
تعجب نكنيد. آره من مهندس شيمي ام. ولي خانمم مهندسي كشاورزي مي خونه. احتياج به يه تحقيق داريم در مورد يكي از ماشين الات كشاورزي حتما هم بايد متن انگليسي باشه كه ترجمه بشه. چيز خوبي تا حالا پيدا نكرديم. كسي مي تونه كمكمون كنه.
مرسي

alireza01

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تازه عضو این فروم شدم
کسی میتونه درموردتراکتورهای فرگوسن وریپیرمنوال اونها مطلبی دراختیارمن بگذاره؟

سالک

عضو جدید
سلام به همه دوستان
مهدي هستم كارشناس ارشد ماشينهاي كشاورزي از دانشگاه صنعتي اصفهان. از آشنايي با اين سايت بسيار خوشحالم. زمينه فعاليت من در دوره كارشناسي ارشد و بعد از آن، فرآوري محصولات كشاورزي مخصوصاً خشك كردن (drying)‌ هست. در اين زمينه چند تا پروژه تحقيقاتي هم انجام داده ام. خوشحال ميشم به كساني كه به اين زمينه علاقه مند اند كمم كنم. در ضمن از نظرات و پيشنهادات شما هم استقبال مي كنم. به اميد شكوفايي صنعت كشاورزي در ايران.:gol:
من یک مقاله ی 20 صفحه ای راجب ماشین های کشاورزی می خواهم.

iman_golpur1365

عضو جدید
سلام مرسی از راهنماییتون فقط می خواستم اگه بشه جزوات اساتید دانشگاه هایی که طراح سئوال کنکور ارشد هستند برام بفرستید خواهشآ البته درس های تخصصی چون امسال خیلی سخت بود معلوم نیست از کجا سئوال در میارن

iman_golpur1365

عضو جدید
خشک کن

خشک کن

سلام آقا مهدیمن ایمانم دانشجوی کارشناسی این رشته در دانشگاه تهران پردیس ابوریحان امسال ارشد قبول نشدم آرزومه قبول شم امسال سئوالا خیلی سخت بود یه خواهش داشتم میشه جزوات تخصصی اساتید اصفهان رو برام میل کنید وبگید چه جزواتی و کتابایی بخونم مرسی

بالا