گفتگو، مشاوره و پرسش و پاسخ درباره کنکور کارشناسی ارشد

gomashin

عضو جدید
سلام
لسیت دروسی را که در مقطع ارشد ارائه میشه خواستم ! راستش اگه کسی چند تا کتاب تستی محشرهم برای ازمون ارشد معرفی کنه سپاسگزارم .
:cry:

= nAviD =

عضو جدید
مقاومت مصالح
ریاضیات(معادلات و ریاضی 1و2)
زبان تخصصی
ماشین آلات (کاشت و داشت و برداشت)
مکانیک موتور و تراک

shadab81

عضو جدید
سلام. شما ليست دروسي رو كه در مقطع ارشد ، دانشجو ها ميخونن رو ميخواين؟ يا دروسي كه بايد براي امتحان ارشد مكانيك ماشين ها خونده بشن؟
دروس ارشد 32 واحد هست كه 9تا اجباري و بقيه انتخابي و همراه با پايان نامه است. مقاومت مصالح و رياضي تكميلي و... دروي انتخابي هم زيادن. اگه خواستيد بگين ليست دقيقشون رو بگم. از سايت دانشگاه ها هم ميشه كمك گرفت.
براي كنكور هم سي دي يازمان سنجش و كتاب تست هاي گذشته چاپ دانشگاه همدان مرجع تست ها هستن. تمام منابع ككور رو ميخواين؟

= nAviD =

عضو جدید
همه چیز درباره ارشد

همه چیز درباره ارشد

سلام
چندتا تاپیک مختلف دیدم در مورد ارشد که امیدوارم این فایل به کارتون بیاد
;)

پیوست ها

• arshad87_no1.pdf
    657.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

asgar_moosavi

عضو جدید
سلام
لسیت دروسی را که در مقطع ارشد ارائه میشه خواستم ! راستش اگه کسی چند تا کتاب تستی محشرهم برای ازمون ارشد معرفی کنه سپاسگزارم .
:cry:
سلام
برا ماشین های کشاورزی مال سیامک غریبی اصل بد نیست(تست)متن برذاشت منصوریراد برا ماشیناهی خاک ورزی اصول و ماشین های شفیعی
ریاضی مسعود اقاسی
دیفرانسیل بوران بزوهش
موتور ذکتر عجب شیر چی
مکانیک تراکتور مک میلان

ali moradi agahi

عضو جدید
سلام لطفا مطالب علمی در همه موارد را بیشتر کنید خصوصا برداشت محصولات بومی مثل آفتابگردان کدو تنبل و...
ممنون

ارشد2

عضو جدید
سلام
;)
سلام من مهندسی مکانیک در حرارت پو سیالات دارم خیلی دوست دارم تو این رشته شرکت کنم به نظرتون میتونم کتاب های ماشین های کشاورزی و موتور و تراکتور رو بخونم لطفا راهنمایی کنید در ضمن منابع رو هم معرفی نمایید با تشکر

iman_golpur1365

عضو جدید
jozve

jozve

سلام
;)
salam merci az lotfeton ye khahesh mishe jozovate daneshgahaye jahaye mokhtalef ke bara konkor mian tarahe soal on daneshgah ke dar reshteye mechanic mashinhaye keshavarzi miad baram befrestin mesle soale emsal ke kheili sakht bod

arash-gh

عضو جدید
گفتگو، مشاوره و پرسش و پاسخ درباره کنکور کارشناسی ارشد

سلام.

عید همگی مبارک:gol:

کسی که مهندسی ماشین های کشاورزی رو تموم کرده میتونه کارشناسی ارشدو از گرایشهای مکانیک ادامه بده.اگه میتونه کودوم گرایشهارو؟

amin karmania

عضو جدید
جواب

جواب

سلام !
آره چرا که نه!
فکر کنم اینجوریه که وقتی مدرک کارشناسی بگیری برا ارشد هر رشته که دوست داشته باشی میتونی امتحان بدی همونجوری که دیدی به دلیل نزدیکی زیاد درسهای رشته مکانیک و مکانیک ماشین آلات قبول شدن ارشد هر کدوم به جای یکی دیگه امکان داره!

Golden Boy

عضو جدید
سلام.

عید همگی مبارک:gol:

کسی که مهندسی ماشین های کشاورزی رو تموم کرده میتونه کارشناسی ارشدو از گرایشهای مکانیک ادامه بده.اگه میتونه کودوم گرایشهارو؟

سلام عزیز
آره چراکه نه خیلی از بچه های خودمون کنکور مکانیک دادن و حتی موفق هم شدن.ولی برخلاف گفته این دوستمون نه مکانیک نه ماشنیت آلات جز رشته های ستاره دار نیستن پس همزمان نمیتونی هردوتاشو شرکت کنی.

pouya69

عضو جدید
کنکور ارشد

کنکور ارشد

خواستم بپرسم میشه بعد از گرفتن لیسانس مکانیک ماشین الات
برای ارشد گرایش ساخت و تولید بخونم.بعد اینکه اون واحدهایی که نداریم چیا هستند

javido

عضو جدید
دانشگاهای پذیرنده کارشناسی ناپیوسته مکانیک ماشین الات دولتی ومنابع ازمون؟؟

دانشگاهای پذیرنده کارشناسی ناپیوسته مکانیک ماشین الات دولتی ومنابع ازمون؟؟

با سلام
من دانشجوی کاردانی ماشینهای کشاورزی می باشم. منابع ازمون کارشناسی ناپیوسته ماشین الات کشاورزی ودانشگاههای دولتی پذیرش کننده کارشناسی ناپیوسته این گرایش

انجمن سامک

عضو جدید
با سلام
من دانشجوی کاردانی ماشینهای کشاورزی می باشم. منابع ازمون کارشناسی ناپیوسته ماشین الات کشاورزی ودانشگاههای دولتی پذیرش کننده کارشناسی ناپیوسته این گرایش

سلام دوست عزیز
دقیقا منظور شما را درک نکردم .آیا مقصود شما معرفی کتاب های کمک آموزشی می باشد .

amin karmania

عضو جدید
دروس كنكور كارشناسي ارشد

دروس كنكور كارشناسي ارشد

سلام
بچه ها كسي ميتونه از دروس منبع براي امتحان ارشد يه ليست كامل به من بده؟؟؟؟

shs1366

عضو جدید
درخواست جزوات دانشگاه اصفهان

درخواست جزوات دانشگاه اصفهان

سلام من جزوات دانشگاه اصفحان رو می خواشتم برای درس ماشیه های کشاورزی که میگن منبع برای ارشده هر کی داشت لطفا بگه چون خیلی ضروریه
با تشکر
اگه می شه کپیشو می خواستم

hamvatan

عضو جدید
سوالاات كنكور

سوالاات كنكور

درود
نياز شديدي به سوالاات كنكور سال هاي گذشته كارشناسي ارشد مكانييك ماشين هاي كشاورزي دارم واقعا ممنون ميشم اگه لينكي در اين رابطه در اختيار بزارين

fateme10

عضو جدید
پرسش و پاسخ درباره کنکور ارشد

پرسش و پاسخ درباره کنکور ارشد

کسی لیست کتابهای معتبر برای کنکور ارشد مکانیک ماشین های کشاورزی رو داره؟ یا اسم استادهای طراح سوال
:):que::que::que::que::)

Arsalan1905

عضو جدید
سلام دوست گرامی امید وارم کمکتون کنه.

سلام دوست گرامی امید وارم کمکتون کنه.

1-موتور:توان موتور تراکتور رنجبر- تراکتور و مکانیسم های آن محمود ثقفی- موتورهای درون سوز عجب شیری- تراکتور و مکانیسم آن بهروزی لار

2-کاشت و داشت:تراکتور و ماشین های کشاورزی منصوری راد جلد اول مبحث کاشت- اصول ماشین های کشاورزی شفیعی جلد 1 و2

3-برداشت:کتاب منصوری راد جلد 2-کمباین غلات بهروزی لار انتشارات بانک کشاورزی
4-خاک ورزی :جزوه همت دانشگاه صنعتی اصفهان-کتاب منصوری راد جلد 1-ماشین های کشاورزی شفیعی
5-مکانیک تراکتور:جزوه دکتر همت دانشگاه صنعتی اصفهان-قسمتی از کتاب رنجبر- مکانیک تراکتور و عملکرد آن کیهانی و طباطبایی

6-هیدرولیک :قسمتی از کتابتوان موتور وتراکتور رنجبر- قسمت اولیه و مقدماتی جزوه دکتر همت دانشگاه صنعتی اصفهان
7-مقاومت مصالح:کتاب بیرجانتسون-کتاب تست پوران پژوهش دکتر نایی- مجموعه تست های مدرسان شریف

8-ریاضی:ریاضی 1 کتاب حساب دیفرانسیل و انتنگرال زنگنه-ریاضی2 -تست کتاب نیکوکار انتشارات دانشگاه صنعتی امیر کبیر- مجموعه تست های کارشناسی ارشد مدرسان شریف حسین نامی و علیرضا عشقی

hamvatan

عضو جدید
راهنمايي براي كنكور كارشناسي ارشد

راهنمايي براي كنكور كارشناسي ارشد

تاپيكي در اين رابطه پيدا نكردم و فكر ميكنم براي خيلي ها مثل خودم سوالاتي پيش بياد كه دوستاني كه تجريشون بيشتره پاسخگو باشند.سوالات خودم : دارم زبان ميخونم و هيچ درسي رو نميخام كنار بزارم بنظرتون وقت براي تكست هاي زبان كم نميارم؟ واين كه الان دادم 1100 و لغات تخصصي رو از آخر كتاب ها با كمك لايتنر ياد ميگيرم . اين منابع براي زبان خوبه؟ اگه قرار باشه وقت كم بيارم رو كدوم درس در آزمون وقت كمتري بزارم؟؟با تشكر

amin karmania

عضو جدید
1-موتور:توان موتور تراکتور رنجبر- تراکتور و مکانیسم های آن محمود ثقفی- موتورهای درون سوز عجب شیری- تراکتور و مکانیسم آن بهروزی لار

2-کاشت و داشت:تراکتور و ماشین های کشاورزی منصوری راد جلد اول مبحث کاشت- اصول ماشین های کشاورزی شفیعی جلد 1 و2

3-برداشت:کتاب منصوری راد جلد 2-کمباین غلات بهروزی لار انتشارات بانک کشاورزی
4-خاک ورزی :جزوه همت دانشگاه صنعتی اصفهان-کتاب منصوری راد جلد 1-ماشین های کشاورزی شفیعی
5-مکانیک تراکتور:جزوه دکتر همت دانشگاه صنعتی اصفهان-قسمتی از کتاب رنجبر- مکانیک تراکتور و عملکرد آن کیهانی و طباطبایی

6-هیدرولیک :قسمتی از کتابتوان موتور وتراکتور رنجبر- قسمت اولیه و مقدماتی جزوه دکتر همت دانشگاه صنعتی اصفهان
7-مقاومت مصالح:کتاب بیرجانتسون-کتاب تست پوران پژوهش دکتر نایی- مجموعه تست های مدرسان شریف

8-ریاضی:ریاضی 1 کتاب حساب دیفرانسیل و انتنگرال زنگنه-ریاضی2 -تست کتاب نیکوکار انتشارات دانشگاه صنعتی امیر کبیر- مجموعه تست های کارشناسی ارشد مدرسان شریف حسین نامی و علیرضا عشقی
ممنون عالی بود!!
فقط میخواستم ببینم استاتیک رو هم باید همراه مقاومت مصالح خوند؟

hamvatan

عضو جدید
تاپيكي در اين رابطه پيدا نكردم و فكر ميكنم براي خيلي ها مثل خودم سوالاتي پيش بياد كه دوستاني كه تجريشون بيشتره پاسخگو باشند.سوالات خودم : دارم زبان ميخونم و هيچ درسي رو نميخام كنار بزارم بنظرتون وقت براي تكست هاي زبان كم نميارم؟ واين كه الان دادم 1100 و لغات تخصصي رو از آخر كتاب ها با كمك لايتنر ياد ميگيرم . اين منابع براي زبان خوبه؟ اگه قرار باشه وقت كم بيارم رو كدوم درس در آزمون وقت كمتري بزارم؟؟با تشكر
؟؟؟؟؟

ermi.k

عضو جدید
می خواستم بپرسم اگر بخوایم از طریق شرط معدل بریم ارشد باید تو کنکور مجاز بشیم یا اصلا لازم نیست شرکت کنیم؟؟؟
لطفا سریع تر جوابمو بدید...
با تشکر

amin karmania

عضو جدید
دقیق نمیدونم ولی فک نکنم دیگه نیازی باشه!!!
ولی فک نکنم دیگه نیازی باشه
فک میکنم فقط یه نفر رو با معدلم میگیرن اونم بالاترین معدل- فقط بالا 17 باشی کافی نیست

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواستم بپرسم اگر بخوایم از طریق شرط معدل بریم ارشد باید تو کنکور مجاز بشیم یا اصلا لازم نیست شرکت کنیم؟؟؟
لطفا سریع تر جوابمو بدید...
با تشکر
سلام دوست عزيز//نه مجاز نميخواد باشي//با شرط معدل كافيه//معدل 17 به بالا وارد ارشد ميشي//