مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی
سلام دوست عزیز
من چند وقت پیش تو کارخونه با چند تا مشکل مواجه شدم در مورد ماندگاری و بافت کیک و کلوچه البته بیشتر مشکل من به کیک مربوط میشه . حالا دنبال منابع معتبر میگردم تا بتونم اطلاعات جدید تری در مورد فرمولاسیون کیک بدست بیارم. ولی فعلا به نتیجه خاصی نرسیدم تو نت اکثر اطلاعات تکراریه فکر کنم باید دنبال مراجع معتبر تری باشم یا بتونم کسی رو پیدا کنم که تو این زمینه کار کرده و تجربه داشته باشه. شما پیشنهاد خاصی دارید؟ ممنون از لطفتون:gol:

آره برات چند تا فرمولاسیون میزارم از رفرنس معتبر و اینکه اگه تونستی برام مشکل و بنویس یا میل کن که من مشکل خاصشم برات دنبالش بگردم ... یا علی harad@ymail.com

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی
سلام دوست عزیز
من چند وقت پیش تو کارخونه با چند تا مشکل مواجه شدم در مورد ماندگاری و بافت کیک و کلوچه البته بیشتر مشکل من به کیک مربوط میشه . حالا دنبال منابع معتبر میگردم تا بتونم اطلاعات جدید تری در مورد فرمولاسیون کیک بدست بیارم. ولی فعلا به نتیجه خاصی نرسیدم تو نت اکثر اطلاعات تکراریه فکر کنم باید دنبال مراجع معتبر تری باشم یا بتونم کسی رو پیدا کنم که تو این زمینه کار کرده و تجربه داشته باشه. شما پیشنهاد خاصی دارید؟ ممنون از لطفتون:gol:

http://www.kanakh.com/upload/uploads/13144370031.pdf
این بخش کیک توو کتاب The science of bakery product هست و اینکه راجبه مشکل الان دقت کردم دیدم ماندگاری و بافت چک میکنم چیزایی برات میزارم که ببینی

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ببخشید میشه منابع ارشدو بهم بگید واسه دوستم میخوام. ممنون میشم.

اینجا رو ببین:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ناسی-ارشد-صنایع-غذایی-(پست-اول-را-حتما-ببینید)

اگه حوصله داشتی اینم یه نگاهی بنداز:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/247649-برنامه-ریزی،-بحث-و-گفتگو-در-مورد-ارشد

پروانه سفید

عضو جدید
کمک سریع

کمک سریع

سلام دوستان من به کتابی درباره خواص مواد غذایی و گیاهخواری و تغذیه گیاهی نیاز دارم.
لطفا هرکی داره بزاره تا دانلود کنم. خیلی لازم دارم . خواهش میکنم هرکی داره سریعتر بزاره.مممنون

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان
یک کتابی برای رشته صنایع غذایی هست که من اسم دقیقش رو نمی دونم و مولفش رو هم نمی دونم در این کتاب چیزهای مهم از تمام دروس ارشد صنایع غذایی هست من اسم دقیق کتاب رو نمی دونم اما چیزی که شنیدم می نویسم اگه کسی دقیق میدونه برام پیغام بزاره تا این کتاب رو بخرم.خیلی لازمش دارم.ممنون
کتاب جامع صنایع غذایی مرجع

Phyto

مدیر تالار
سلام دوستان من به کتابی درباره خواص مواد غذایی و گیاهخواری و تغذیه گیاهی نیاز دارم.
لطفا هرکی داره بزاره تا دانلود کنم. خیلی لازم دارم . خواهش میکنم هرکی داره سریعتر بزاره.مممنون

ببین این خوبه:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/303325-دانلود-کتاب-فواید-گیاه-خواری

farideh_313

عضو
سلام دوستان
یک کتابی برای رشته صنایع غذایی هست که من اسم دقیقش رو نمی دونم و مولفش رو هم نمی دونم در این کتاب چیزهای مهم از تمام دروس ارشد صنایع غذایی هست من اسم دقیق کتاب رو نمی دونم اما چیزی که شنیدم می نویسم اگه کسی دقیق میدونه برام پیغام بزاره تا این کتاب رو بخرم.خیلی لازمش دارم.ممنون
کتاب جامع صنایع غذایی مرجع

سلام دوست عزیز.
فکر کنم منظور شما کتاب صنایع غذایی نوشته ی دکتر دخانی و دکتر ملکی باشه که دو جلدیه و بعنوان یک کتاب مرجع هم هست.
یه درسنامه هم داریم که من خودمم خریدمش. کتاب خوبیه.
درسنامه ی جامع کارشناسی ارشد،تالیف احسان جناب، انتشارات میر.

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
فکر کنم منظور شما کتاب صنایع غذایی نوشته ی دکتر دخانی و دکتر ملکی باشه که دو جلدیه و بعنوان یک کتاب مرجع هم هست.
یه درسنامه هم داریم که من خودمم خریدمش. کتاب خوبیه.
درسنامه ی جامع کارشناسی ارشد،تالیف احسان جناب، انتشارات میر.

سلام دوست عزیز.
از کمکت ممنونم.
یه سوال:
فرق مطالب کتاب مرجع با کتاب درسنامه چیست؟
آیا در هر دو کتاب مختصری از تمام دروس شرح دادن یا تستی هست؟
بازم ممنونم

farideh_313

عضو
سلام دوست عزیز.
از کمکت ممنونم.
یه سوال:
فرق مطالب کتاب مرجع با کتاب درسنامه چیست؟
آیا در هر دو کتاب مختصری از تمام دروس شرح دادن یا تستی هست؟
بازم ممنونم
خواهش میکنم. کتاب صنایع غذایی دکتردخانی یه کتاب مرجع است، یعنی تمام مطالبی که توی یک کتاب مرجع باید باشه رو داره. من این کتاب رو ندارم اما فکر کنم بیشتر در مباحث روش های نگهداری مواد غذایی،خشک کردن و اینجور مباحثه.
اما درسنامه یه کتاب حدود 1000 صفحه ای هست که اول خلاصه ی هر درس رو گفته بصورت بخش بخشی. برای هر بخشم تست های طبقه بندی سالهای قبل رو آورده در آخر هم چند دوره تست های سالهای اخیر کنکود رو بصورت دوره ای آورده. پاسخهاشم معمولا تشریحیه.

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان
کسی خلاصه ای از خط تولید کیک و کلوچه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان کسی میدونه کدوم مجلات در رشته ما مجلات علمی و دارای اعتبار هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

tara7

عضو جدید
کمک!!! یه جزوه از درس غلات میخوام

کمک!!! یه جزوه از درس غلات میخوام

درود یه جزوه از غلات و ازمایشگاه میخوام تورو خدا اگه کسی داره کمکم کنه سپاس!!!!!!!

tara7

عضو جدید
کمک.غلات میخوام نه جزوه غلات

کمک.غلات میخوام نه جزوه غلات

کمک یه جزوه از غلات میخوام

takmemar

عضو جدید
بهترین لپتاپ برای مهندس صنایع غذایی

بهترین لپتاپ برای مهندس صنایع غذایی

سلام بچه ها...
خواهر من دانشجوی ارشد صنایع غذاییه! میخواد لپتاپ بخره!
این تایپیکو راه انداختم تا توش از شما مهندسین صنایع غذایی کمک بگیرم...
لطفا بگین که لپتاپ مناسب برای شما چه ویژگیهایی باید داشته باشه!!! اگه بیشتر راهنمایی کنین و مارک و مدل لپتاپم بگین که خیلی بهتره!!!
ممنون:)

Phyto

مدیر تالار
سوال جالبیه! خیلی گیر بهش نده، بگو هرچی عشقت کشید و پولت رسید همونو بخر ...!

پروانه سفید

عضو جدید
دوستان کسی کتابی درباره شیر و فراورده های شیر داره تا بزاره دانلود کنم
ممنون میشم کمکم کنید

haniasal

عضو جدید
سلام
من یه طرح جدید واسه یه محصول دارم اما نمیدونم چه جوری و کجا باید ارایه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوشحال میشم کمکم کنید

Phyto

مدیر تالار

Phyto

مدیر تالار
درود یه جزوه از غلات و ازمایشگاه میخوام تورو خدا اگه کسی داره کمکم کنه سپاس!!!!!!!

سلام .دوستان گلم منم به جزوه غلات بسیار نیاز دارم.... ممنون

کمک یه جزوه از غلات میخوام
فناوری غلات (کدیور)
http://www.4shared.com/document/DHUh0wTI/_-_.html
منبع: اندیشمندان

Phyto

مدیر تالار
سیپیو سلرون نباشه بقیش خوبه، البته پیشنهاد میدم برای شما که نیازی به حجم بالای کاری و گرافیکی ندارید هیچ وقت سراغ آخرین ورژنها نرید چون الکی پول یامفتتون حروم میشه! یه مدل پایینتر به جایی بر نمیخوره! از نظر کارایی هم تفاوت چندانی برای شما نداره (منظورم خواهر محترمتونه)

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه فرقی میکنه ؟ :huh:

باید ببینه چه استفاده ای میخواد از لپتاپ بکنه ، بعد با توجه به پولش یکی رو انتخاب کنه :gol:

بالا