مرگ زودرس مردانی که همسران بسیار زیبا دارند

الهه_م

عضو جدید
یک بررسی علمی نشان می‌‌دهد، مردانی که همسران زیبا دارند. عمرشان کوتاه‌تر است.
براساس این بررسی که بر روی سه‌هزار و 509 مرد که همسران‌شان زیبا هستد، انجام شده، هر چه زیبایی زنان بیشتر باشد، مرد آنها در سن پایین‌تری از دنیا رخت بربسته است.

این بررسی نشان می‌دهد حتی زنانی که فقط 20درصد از زیبایی بهره داشته‌اند، در ابتدای زندگی یا اواسط آن بیوه شده‌اند.

برخلاف آن، زنانی که از زیبایی ، بهره کمتری برده‌اند، شوهران آنها عمر بیشتری نسبت به شوهران زنان زیبا داشته‌اند.

این بررسی نشان می‌‌دهد، 80 درصد مردانی که از همسران زیبایی برخوردار هستند در قبال آنها مسئولیت سنگینی را در خانه و محل کار و خیابان بر دوش دارند.

در این رابطه نیز روانشناسان معتقدند، به گمان برخی افراد، خوشبختی و آسایش درونی ، بستگی خاصی به زیبایی دارد. اما برعکس این قضیه مردان زیادی هستند که نسبت به واکنش دیگران به همسران زیبارویشان حسادت نشان می‌دهند و در واقع با دو مسئله در آن واحد مواجه هستند و نمی‌توانند آن دو را (زیبایی و خوشبختی) را از هم جدا کنند. اما این کافی نیست، بلکه باید زنان به ویژگی‌های دیگری نیز مزین باشند که به شخصیت آنها وابسته است.

زیبایی ممکن است باعث خوشبختی در زندگی یک زن باشد ، ولی آیا مردان به آن توجه می‌کنند؟!؟!

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
براساس این بررسی که بر روی سه‌هزار و 509 مرد که همسران‌شان زیبا هستد، انجام شده، هر چه زیبایی زنان بیشتر باشد، مرد آنها در سن پایین‌تری از دنیا رخت بربسته است.

این بررسی نشان می‌دهد حتی زنانی که فقط 20درصد از زیبایی بهره داشته‌اند، در ابتدای زندگی یا اواسط آن بیوه شده‌اند.

برخلاف آن، زنانی که از زیبایی ، بهره کمتری برده‌اند، شوهران آنها عمر بیشتری نسبت به شوهران زنان زیبا داشته‌اند.

این بررسی نشان می‌‌دهد، 80 درصد مردانی که از همسران زیبایی برخوردار هستند در قبال آنها مسئولیت سنگینی را در خانه و محل کار و خیابان بر دوش دارند.

در این رابطه نیز روانشناسان معتقدند، به گمان برخی افراد، خوشبختی و آسایش درونی ، بستگی خاصی به زیبایی دارد. اما برعکس این قضیه مردان زیادی هستند که نسبت به واکنش دیگران به همسران زیبارویشان حسادت نشان می‌دهند و در واقع با دو مسئله در آن واحد مواجه هستند و نمی‌توانند آن دو را (زیبایی و خوشبختی) را از هم جدا کنند. اما این کافی نیست، بلکه باید زنان به ویژگی‌های دیگری نیز مزین باشند که به شخصیت آنها وابسته است.

زیبایی ممکن است باعث خوشبختی در زندگی یک زن باشد ، ولی آیا مردان به آن توجه می‌کنند؟!؟!
خدائیش این بررسی علمی رو از کجا گیر آوردین چون مجلات معتبر دنیا نتیجه هاشون چیز دیگریه.

Maya_Alias

عضو جدید
سلام دوست عزیز
جالب بود ولی یه سوال بر عکس این مورد هم میشه یعنی اگه مرد زیبا باشه
نه شوخی کردم اطلاعات باحالی بود ;)

mmg11

عضو جدید
کسای که زن خوشگل دارند فکر می کنند زنشون از همه زنها خوشگل تره وهمه به اون نظر دارند

ولی به نظر من زن باید با فهم و شعور باشه . در مورد زیبای نباید وسواس نشون داد. البته
تاببینیم چی پسش میاد:D

masuud

عضو جدید
ااااااااااا...این که خیلی بد شد! یعنی عمرم خیلی کوتاهه؟!!:(
تازه داشت خوش میگذشتا!:cry:

paras2

عضو جدید
يعني پس من بعد از عروسيم زودتر خودمو واسه ارثيه شوهرم آماده کنم ؟ :biggrin:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته احتمالا به خاطر بیشتر حسادتی که نسبت همسرش می کنه باعث مرگ زود رس برایشان می شود
:biggrin::biggrin::biggrin:

rezaete

عضو جدید
ولی من و زنم 100 سالگیمونو میبینیم

tavan

عضو جدید
من حاضرم این مورد آزمایش این نظریه قرار بگیرم;) ، آزمایشگاهشون کجاست:confused: ؟ کسی نمی خواد منو بکشه:D ؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ماشاالله چقد جلو خودتون بلن می شین

البته فکر کنم در مورد مردای ایرانی هستا نه؟

چون ایرانی ها بیشتر تعصب باید داشته باشن

اکثر کشورای دیگه چیز عجیب غریبی نیست

rezam

عضو جدید
البته این یه بحث کاملا علمیه ، دلیلشم فکر کنم این باشه که اونایی که خانوم خوشگل دارن بیشتر استفاده اونجوری میکنن و خودشونو زودتر داغون میکنن;)

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینم یه جور خبر جعلی برای پیدا کردن شوهر برای دختر خانومهای زشت (چشمک )

seeemesooo

عضو جدید
قذيما ميگفتن هركي يارش خوشگله جاش تو بهشته
خوب معلومه زودتر ميره بهشت

سلام
هدف شما این باشد که آگاهانه شرایطی را فراهم آورید که کمتر احساس رنج و بیشتر احساس لذت نمایید.
«آنتونی رابینز»

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم این موضوع رو شنیده بودم اما حالا صداشو در نیارین واسه ما خوشگلا دیگه شوهر گیر نمیادا.خوب یه خورده هم به فکره ما باشین.:w16:

:crying2: عزیزم گرچه همدردیم ولی زیاد غصه نخور . همه چی رو که نمی شه با هم داشت:smile:

سلام شما دوخترا وقت كرديد خودتونو تعريف كنيد:biggrin:

هميشه پرندگاني هم هستند كه بالاتر از شما ميپرند;)

اميد وارم خوشبخت بشيد.مارو هم به عروسي دعوت كنيد

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حاضرم این مورد آزمایش این نظریه قرار بگیرم;) ، آزمایشگاهشون کجاست:confused: ؟ کسی نمی خواد منو بکشه:D ؟

برای اینجور ازمایشها دو گروه تعریف میشه

از کجا مطمئنی تو کدوم گروه میوفتی؟
:D:D

:biggrin: