مخاطرات زمین شناسی

mohammadtaks

کاربر فعال
با سلام به همه دوستان خوب زمین شناس امروز یک تاپیک جدید زدم. در واقع خیلی وقت بود که می خواستم دانسته هامو در زمینه مخاطرات زمین شناسی جایی منتشر کنم برای همین این تاپیک رو زدم تا با مخاطرات و به اصطلاح مخاطره شناسی بیشتر آشنا بشیم

REYMOND00

کاربر بیش فعال
یکی از خطرات به نظر من رفتن به معادن متروک هست!!!ما یه بار با 4 تا از دوستان این کارو کردیم و از اونور اومدیم بیرون!!...(اولش 20 تایی بودیم!!)و الان می بینم چه کار خطرناکی بوده...حیوانات وحشی....نورضعیف...ممکنه زمین جایی سست باشه و زیر پا خالی بشه...ممکنه چاله ای باشه...ممکنه گاز خطرناکی وجودداشته باشه!!!و همه اینا ممکنه خیلی خیلی خطرناک باشن!!
یه مورد دیگه بالاخره مکانهایی هستن که می ریم!!!کوه و صخره ها خیلی می تونن خطرناک باشن...غیر از حیوانات خالی شدن زیر پا...یا نداشتن کفش مناسب ممکنه به قیمت جونمون تموم بشه!!!

آخرین ویرایش:

mohammadtaks

کاربر فعال
یکی از خطرات به نظر من رفتن به معادن متروک هست!!!ما یه بار با 4 تا از دوستان این کارو کردیم و از اونور اومدیم بیرون!!...(اولش 20 تایی بودیم!!)و الان می بینم چه کار خطرناکی بوده...حیوانات وحشی....نورضعیف...ممکنه زمین جایی سست باشه و زیر پا خالی بشه...ممکنه چاله ای باشه...ممکنه گاز خطرناکی وجودداشته باشه!!!و همه اینا ممکنه خیلی خیلی خطرناک باشن!!
یه مورد دیگه بالاخره مکانهایی هستن که می ریم!!!کوه و صخره ها خیلی می تونن خطرناک باشن...غیر از حیوانات خالی شدن زیر پا...یا نداشتن کفش مناسب ممکنه به قیمت جونمون تموم بشه!!!

منظور من از مخاطرات این مسئل نبود در واقع مخاطرات زمین شناسی که امروزه به صورت شاخه ای از علوم زمین در سراسر جهان شده این است که به بررسی پدیده هایی مثل رانش زمین - خزش - رمبندگی در مناطق مستعد و تاثیر آنها بر روی زندگی انسان می پردازد /// :smile:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
آهااااااااااان:Dاز اون جهت;)کار خیلی خوبی هم هست...فک کردم منظورتون مخاطراتیه که خودمونو تهدبد می کنه:biggrin:اکی...منتظر اطلاعات مفیدتون هستیم;)منم یکم سرم خلوت شه هستم...