محبوبيت به سن و سال و جنسيت مربوط ميشه؟

محبوبيت به سن و سال و جنسيت مربوط ميشه؟

• مجموع رای دهندگان
    47

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظره من ارتباطي به سن و سال آدما نداره... بلكه شخصيته اوناست كه باعثه محبوبيتشون ميشه... و اينم بايد در نظر داشته باشيم كه محبوبيت نزد چه افرادي برامون مهمه... يه عده با چاپلوسي و صد تا ترفنده ديگه خودشونو برا بقيه لوس مي كنن كه چون اون فرد ممكنه يه سودي بهشو برسونه... مهم اينه كه پيش همه محبوب باشيم... نه يه گروهه خاص... و اينم بگم كه معمولا آدم وقتي خودشه خواهانه بيشتري داره... سعي كنيد راحت باشيد با همه... و به جاي اينكه حرفاي خوشگل خوشگل تحويله طرف بديم همون نظره خودمونو بيان كنيم... مطمئنن هر شخصي يه سري جذابيت هاي مخصوصه خودشو داره كه به زودي كشف ميشه...

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه عزیزا.من باز اومدم;)

به نظر من اونیکه شخصیت داره و به دیگرون احترام میزاره و ادبشو تو هر شرایطی که میخواد باشه رعایت کنه خودش خود به خود باعث محبوبیت میشه:w36:

black Ros

عضو جدید
محبوبيت هر فردي به رفتارش و شخصيت اون فرد بستگي داره.نه به سن و جنسيت و...

milkariz

عضو جدید
هميشه برام سوال بوده كه محبوبيت به سن و سال و جنسيت آدمها ربطي داره ؟

از نظر شما محبوبيت به چي ربط داره و چرا ؟ :w26:
ببين به خاطر نبود خانومها تو اجتماع غالب افراد محبوب اقايون هستند...ولي شايد بعد ها عوض شه:gol:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- مردم دار بودن
2- به طرف مقابل بها دادن
3-بیش از حد جدی نبودن
4-موقعیت شناس بودن
5-درک طرف مقابل
6-انعطاف پذیر بودن
7-خونسرد بودن
8-تا حدودی باهوش بودن
9-تیپ و قیافه و لباس و اینا....
10-صمیمی بودن
11-سبز بودن:surprised:
12-بازم هست!

البته اینا را زیپ کنی کمتر میشن:smile:
همه اینا که خود خودتی!:lol:

Roya.r

عضو جدید
همه چی به اون یه تیکه گوشت نیم مثقالی تو دهن بستگی داره...اگه بدونی چه جوری بچرخونیش همه چی حله...باید زبون داشته باشی داداش...گرفتی مطلبو...
واقعا تو سرت بجای مغز نیم مثقال گوشت داری!!!!!!!!!!!!!!:cry:

آخرین ویرایش:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببين به خاطر نبود خانومها تو اجتماع غالب افراد محبوب اقايون هستند...ولي شايد بعد ها عوض شه:gol:

ببین ممکنه نر طوری اتفاق بیفته.

اما گه زن و مرد باهم باشه محبوبیت بیشتر نمیشه؟
:que:

Agha Nima

عضو جدید
تا بخوای پیش کی محبوب باشی.البته این یه جور 2 رویی هم به حساب میاد ولی خوب باید سعی کنی یه رویه خاص رو پیش بگیری.محبوبیت به جنسیت ربط داره چون ممکنه یه کار باعث محبوبیت یه پسر باشه ولی اگه همون کارو یه دختر بکنه منفور بشه یا بر عکس

آخرین ویرایش:

Agha Nima

عضو جدید
همه چی به اون یه تیکه گوشت نیم مثقالی تو دهن بستگی داره...اگه بدونی چه جوری بچرخونیش همه چی حله...باید زبون داشته باشی داداش...گرفتی مطلبو...

یه تیکه اولشو خیلی بد اومدی یهو فکر کردم اون یه تیکه گوشته . . . بی خیال:D

manelee

عضو جدید
به نظره من ارتباطي به سن و سال آدما نداره... بلكه شخصيته اوناست كه باعثه محبوبيتشون ميشه... و اينم بايد در نظر داشته باشيم كه محبوبيت نزد چه افرادي برامون مهمه... يه عده با چاپلوسي و صد تا ترفنده ديگه خودشونو برا بقيه لوس مي كنن كه چون اون فرد ممكنه يه سودي بهشو برسونه... مهم اينه كه پيش همه محبوب باشيم... نه يه گروهه خاص... و اينم بگم كه معمولا آدم وقتي خودشه خواهانه بيشتري داره... سعي كنيد راحت باشيد با همه... و به جاي اينكه حرفاي خوشگل خوشگل تحويله طرف بديم همون نظره خودمونو بيان كنيم... مطمئنن هر شخصي يه سري جذابيت هاي مخصوصه خودشو داره كه به زودي كشف ميشه...
:w27:

amene5539

عضو جدید
اگه یه کم فکر کنی خودت یه چیزایی دستگیرت میشه،شخصیت داشتن وقار و متانت به سن وسال و جنسیت نیست که به عقل و فهم و درک آدما بستگی داره دوست من;)

manelee

عضو جدید
اگه یه کم فکر کنی خودت یه چیزایی دستگیرت میشه،شخصیت داشتن وقار و متانت به سن وسال و جنسیت نیست که به عقل و فهم و درک آدما بستگی داره دوست من;)

دست ما كوتاهو خرما بر نخيل
دوست ارزنده اگر فكر من به نتيجه رسيده بود استمداد نمي طلبيدم:D

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هیچ ربطی به سن و سال و جنسیت نداره.

یکی مثل جمشید مشایخی بعد این همه عمر وقتی میره دست به سینه رو به مردم سر تعظیم فرود میاره و میگه من خاک پای ملت ایران هستم.
اینجور ادمی همیشه محبوب خواهد موند.ولی خیلی دیگه از هنرمندان عزیزمون که چنین شخصیتهایی دارن.

یا یکی مثل تختی که همه به نیکی ازش یاد میکنن و تو قلب مردمه و جهان پهلوان واقعا لایقشه.

اما خیلیها هم هستن یه دوره با تبلیغهای فراوان میان اما خیلی زود از خاطره مردم پاک میشن.

پس مهم اینه در مقابل ملتت غرور نداشته باشی،اینجوری همیشه تو قلبشونی :heart::gol:

aniiina

عضو جدید
به نظر من بیشتر از همه به رفتار و شخصیت فرد برمیگردد نه سن و جنسیت!

mo.re.sb

عضو جدید
به نظر من حب و محبوبیت یه احساس درونیه و خیلی به ظاهر ربط نداره.

manelee

عضو جدید
به نظر من هیچ ربطی به سن و سال و جنسیت نداره.

یکی مثل جمشید مشایخی بعد این همه عمر وقتی میره دست به سینه رو به مردم سر تعظیم فرود میاره و میگه من خاک پای ملت ایران هستم.
اینجور ادمی همیشه محبوب خواهد موند.ولی خیلی دیگه از هنرمندان عزیزمون که چنین شخصیتهایی دارن.

یا یکی مثل تختی که همه به نیکی ازش یاد میکنن و تو قلب مردمه و جهان پهلوان واقعا لایقشه.

اما خیلیها هم هستن یه دوره با تبلیغهای فراوان میان اما خیلی زود از خاطره مردم پاک میشن.

پس مهم اینه در مقابل ملتت غرور نداشته باشی،اینجوری همیشه تو قلبشونی :heart::gol:

:w27:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا ربطي به اين چيزا نذاره....اين چه حرفيه....اما
بستگي داره محبوبيت را چي بدونين.....اگه منظورتون محبوبيته اجتماعيه....يعني همه قبولتون داشته باشن....تكليفش معلومه:پول-ريختو قيافه-زبون
اما اگه اين نيست بالاخره هر بدبختي تو اين دنيا يه خاطر خواهي داره....ربطي به سنو سالو جنسيت نداره....عزيز اينو ما ديديم