ما هم داريم ازدواج ميكنيم

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش چند وقت بود ميخواستيم منو tanhatarin-asb_3 اين تاپيك رو بزنيم اما ........

حالا كه جاويد جون و مهسا تاپيك زدند ما هم از خجالت بيرون اومديم

خلاصه منو tanhatarin-asb_3 جونم داريم ازدواج ميكنيم.

راستي اسم خودم پوريا ست ............ بهم ميگه پوري

اينم تقديم به تموم زندگيم ................ يك جون دارم اونم فداي تو :heart::heart::heart:

خواهش ميكنم.....
من اين كار رو كردم
ولي متاسفانه خيلي ها جنبش رو نداشتن...
به هر حال از صميمه قلب بهتون تبريك ميگم......
اميدوارم سالهاي سال در كنار هم باشيد:gol::gol::gol:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش ميكنم.....
من اين كار رو كردم
ولي متاسفانه خيلي ها جنبش رو نداشتن...
به هر حال از صميمه قلب بهتون تبريك ميگم......
اميدوارم سالهاي سال در كنار هم باشيد:gol::gol::gol:
ممنونم دوست عزيز

من هم از طرف خودم و همسرم به شما تبريك ميگم انشالله خوشبخت بشيد

ولي واقعا بچه ها بي جنبه هستن

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست عزيز

مرسي پوريا جون
نه اشتباه نكن همه بچه ها ايجوري كه تو فكر ميكني نيستن...
اوناي كه به قول ما تسبيح آب ميكشن جنبه ندارن.....;)
به هر حال واسه ما جديه.......خوشحال ميشم واسه شما هم جدي باشه.....به پاي هم پيرشين....:gol:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست عزيز

السلام وعلیکم..
در اینکه براداران و خواهران ایران دارایه ظرفیت پایینی هستن شکی نیست (که البت مقتضیاته زمانستو حاصل این رژیم پر از افتخارات طلایی) ولی...
میخوام بدونم زدن همچین تاپیکایی اونم اینجا چه معنی داره؟ نه خداییش منطق اینکار چیه؟
سر کار گذاشتن ملت... حالا ما که باور کردیم شما و همسرتون و چه میدونم جاویدو اون یکی با هم ازدواج میکنن... ولی زدن همچین تاپیکایی اونم تو دنیایه مجازی معنیش چیه؟ شما که میگین رسمیش نکردیم اون اقام میگه از خونوادش رسما خواستگاری نکردیم، خوب مشخصه اخرو عاقبت همچین تاپیکایی به لودگی و مسخره بازی کشیده میشه (شما تاپیک قبلی رو بخونین وقتی استارتر تاپیک همه چی رو به مسخره میگیری از بقیه چه انتظاری دارین) حرمت عشق اونقدی هست که جار نزنیمو ارزششو پایین نیاریم.. اونم اینجا
شب خوش. طاعاتو عبادت مقبول

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي پوريا جون
نه اشتباه نكن همه بچه ها ايجوري كه تو فكر ميكني نيستن...
اوناي كه به قول ما تسبيح آب ميكشن جنبه ندارن.....;)
به هر حال واسه ما جديه.......خوشحال ميشم واسه شما هم جدي باشه.....به پاي هم پيرشين....:gol:
ممنونم دوست عزيز

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
السلام وعلیکم..
در اینکه براداران و خواهران ایران دارایه ظرفیت پایینی هستن شکی نیست (که البت مقتضیاته زمانستو حاصل این رژیم پر از افتخارات طلایی) ولی...
میخوام بدونم زدن همچین تاپیکایی اونم اینجا چه معنی داره؟ نه خداییش منطق اینکار چیه؟
سر کار گذاشتن ملت... حالا ما که باور کردیم شما و همسرتون و چه میدونم جاویدو اون یکی با هم ازدواج میکنن... ولی زدن همچین تاپیکایی اونم تو دنیایه مجازی معنیش چیه؟ شما که میگین رسمیش نکردیم اون اقام میگه از خونوادش رسما خواستگاری نکردیم، خوب مشخصه اخرو عاقبت همچین تاپیکایی به لودگی و مسخره بازی کشیده میشه (شما تاپیک قبلی رو بخونین وقتی استارتر تاپیک همه چی رو به مسخره میگیری از بقیه چه انتظاری دارین) حرمت عشق اونقدی هست که جار نزنیمو ارزششو پایین نیاریم.. اونم اینجا
شب خوش. طاعاتو عبادت مقبول

عزيزم شما ميگي دنياي مجازي؟
بعدشم ما كه تو تالار تخصصي همچين تايپيكي نزديم
خب..
بس چه لزومي داره به قول خودت آدم تو دنياي مجازي ناراحت بشه يا الكي به چيزهاي پيش پا افتاده گير بده....
بس اين نشون دهنده اي اينه كه بعضي ها ظرفيت ندارن ظرفيت....
طاعات شما هم مقبول درگاه حق:gol:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم شما ميگي دنياي مجازي؟
بعدشم ما كه تو تالار تخصصي همچين تايپيكي نزديم
خب..
بس چه لزومي داره به قول خودت آدم تو دنياي مجازي ناراحت بشه يا الكي به چيزهاي پيش پا افتاده گير بده....
بس اين نشون دهنده اي اينه كه بعضي ها ظرفيت ندارن ظرفيت....
طاعات شما هم مقبول درگاه حق:gol:

عزیز جان این یه طرف قضیه ست.. ولی این شرایطو کی مهیا کرده؟ اونم چیزی که نه به داره نه به بار...من که اعتقاد دارم جایه این بحثا تو همچین جاهایی نیست حالا یا تو تالار تخصصی یا گفتگوی ازاد یا زنگ تفریح یا... زدن همچین تاپیکایی غیر از جلب توجه کردن و چن روز تلف کردنه وقتو خندوندن و خندیدن چه سودی داره؟.. یعنی به نظرتون شادیتون تقسیم کردین؟ (البته ماجراتونم که هنو قطعی نشده)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز جان این یه طرف قضیه ست.. ولی این شرایطو کی مهیا کرده؟ اونم چیزی که نه به داره نه به بار...من که اعتقاد دارم جایه این بحثا تو همچین جاهایی نیست حالا یا تو تالار تخصصی یا گفتگوی ازاد یا زنگ تفریح یا... زدن همچین تاپیکایی غیر از جلب توجه کردن و چن روز تلف کردنه وقتو خندوندن و خندیدن چه سودی داره؟.. یعنی به نظرتون شادیتون تقسیم کردین؟ (البته ماجراتونم که هنو قطعی نشده)
گيريم كه اين شرايط رو بنده محيا كردم...
شما اگه خوشت نمياد مثال ساير تايپيكهاي كه ميري ميبني ارزش خوندن نداره به راحتي بدون اينكه شلوغش كني بفرما بيرون...
البته ببخش دارم رك صحبت ميكنماااا
اگه شما اين اعتقاد رو داري....
ما يكسال پيش اين اعتقاد رو داشتيم كه باشگاه مهندسان كلاً ديگه ارزش كار كردن رو نداره...
ولي امروز نظرمون عوض شده وبه باشگاه برگشتيم....
ولي آدم با يه سري خيلي معذرت ميخوام بي فرهنگ مواجه ميشه كه همچين تايپيكهاي به قول شما فان رو ربطش ميده به مذهب!!!!!
آخه يكي نيست بگه هويج چه ربطي به آبگوش داره؟؟!!
يعني شماي كه مياي تو باشگاه وتالار گفتگوهاي آزاد فقط براي افزايش علم يا انتقال داشته هات مياي ؟؟؟؟!!
نه عزيز اينجا آزاده البته نه براي توهين و مسخره كردن و به هم ديگه ناسزا گفتن...
براي زدن تايپيك هاي كه به نظر زنده تايپيك مهمه....حالا شايد يه سري باهاش موافق باشن ويه سري هم نباشن.....
بعدشم اگه جاي اين حرفا اينجا نبود مديران مربوطه قبل از اينكه شما تذكر بدي تايپيك مذكور رو حذف ميكردن......
ولي ايجور نشد....
وفقط يه سري آدمهاي به ظاهر تحصيلكرده گيرهي الكي دادن
كه براشون از صميم قلب متاسفم...
:gol::gol:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا باشگاهه یا جیگرکی ؟؟؟ چه دل و قلوه ای به هم قرض می دن؟؟؟؟؟؟