ما ایرانی ها از همه چیز اطلاع داریم می گی نه ؟!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا شهرام من هیچ احساس حقارتی نسبت به خودم ندارم .

در ضمن سعی کنید به اصل موضوع دقت کنیید .

تعصبات بی خودی خوب نیست .

به نظر شما من بگم ایرانی ها بهترین مردم دنیا هستن بهتره نه ؟

ولی عزیز بهتر اونه که دیگران بگن کی خوبه کی بد.

نه دوست عزیز مگه من گفتم ایرانی ها بهترین هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین دوست من نقد باید سازنده باشه نه کوبنده.

مشکل اکثر ماها اینهما فرق بین نقد سازنده و کوبنده رو تشخیص نمی دیم.

به نظر من نباید در مورد مسایلی که به اصالتمون و هویت ایرانیمون ربط پیدا می کنه اینجور راحت نظر بدیم و اونم با تیکه انداختن و تمسخر
بهتره مشکلاتو موشکافی کنیم و راه حل واسه اونا پیدا کنیم. همین

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما واقعا مشکل داریاااااااااا!
توهین کردن هم حدی داره دوست عزیز!
گفتم شما فکر کن من نمیدونم. پس باید معنیش رو برام توضیح بدی نه اینکه هر چی از دهان مبارک بیرون میاد نثار من و خانواده و اهل قبور کنی!
وقتی بقول شما من فک کنم شما معنی نقد رو نمیدونی خوب جواب هم همون میشه. شما مثه اینکه سوزن گرامافونتون روی کلمه توهین گیر کرده که انسان سلامم بده میگه توهین نکن. وسواس پیدا کردی شما , خودتم خبر نداری.

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی بقول شما من فک کنم شما معنی نقد رو نمیدونی خوب جواب هم همون میشه. شما مثه اینکه سوزن گرامافونتون روی کلمه توهین گیر کرده که انسان سلامم بده میگه توهین نکن. وسواس پیدا کردی شما , خودتم خبر نداری.
توهین .... توهین..... توهین

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ جووووووووووووووووووون دعوا:D

نه دوست من اشتباه نکن اتفاقا من از بحثای اینجوری خیلی خوشم میاد چون ادمو به چالش وادار می کنه

لااقل ادم یه چیزی یاد می گیره و شایدم دل یکی مثه شما رو شاد کنه که یکم لذت ببرید

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز مگه من گفتم ایرانی ها بهترین هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین دوست من نقد باید سازنده باشه نه کوبنده.

مشکل اکثر ماها اینهما فرق بین نقد سازنده و کوبنده رو تشخیص نمی دیم.

به نظر من نباید در مورد مسایلی که به اصالتمون و هویت ایرانیمون ربط پیدا می کنه اینجور راحت نظر بدیم و اونم با تیکه انداختن و تمسخر
بهتره مشکلاتو موشکافی کنیم و راه حل واسه اونا پیدا کنیم. همین
وقتی نقد سازنده تو کت کسی نره باید کوبنده ترش کرد.
کدوم اصالت و هویت ملی رو میگی شما؟ اینکه ایرانی ها برترین دروغگویان دنیا هستند رو میگی یا اون که همش تعارف میکنن و راستشو نمیگن رو میگی. شایدم دو رو بودنشونو میخوای بگی؟ کدومشو میگی بگو مام تاییدش میکنیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوست من اشتباه نکن اتفاقا من از بحثای اینجوری خیلی خوشم میاد چون ادمو به چالش وادار می کنه

لااقل ادم یه چیزی یاد می گیره و شایدم دل یکی مثه شما رو شاد کنه که یکم لذت ببرید
فدات بشم شهرام جان. واقعا شما انسان منطقی و خوبی هستی. من از آشنایی با شما خیلی لذت بردم. امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی داداش.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی نقد سازنده تو کت کسی نره باید کوبنده ترش کرد.
کدوم اصالت و هویت ملی رو میگی شما؟ اینکه ایرانی ها برترین دروغگویان دنیا هستند رو میگی یا اون که همش تعارف میکنن و راستشو نمیگن رو میگی. شایدم دو رو بودنشونو میخوای بگی؟ کدومشو میگی بگو مام تاییدش میکنیم.

خوب ایرونی هام انسانن من که نگفتم بی عیبن یا اخلاقشون کلا بدون اشکاله .اره مشکلات زیادی داریم ما ولی به این حادی هم که شما می گی نیست.

یه دونه حس هم نوع دوستی و انسان دوستی.کجای دنیا دیدی؟؟

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ایرانی ها تا حالا نشده یکی در مورد چیزی حرف بزنه و ما بگیم من اطلاعی در این مورد ندارم ویا در تخصص بنده نیست.اگه از سیاست بگن ........ همه سیاست مدار میشیم . در حد بعضی ها ............. اگه از دین بگن ............... همه عالم دینی میشیم. وخیلی های دیگه اگه شک دارین وقتی تو تاکسی میرین فقط کافی سر صحبت رو باز کنید.
در مورد همه اين موضوع صحت نداره.. خب حالا هدف استاتر محترم چيه؟؟؟

گیلاس خانومی

عضو جدید
در مورد همه اين موضوع صحت نداره.. خب حالا هدف استاتر محترم چيه؟؟؟

در مورد همه صحت نداره
ولی ایرانیا چون آدمای خون گرمی هستن سعی میکنن جواب طرف مقابل رو هرجور هست بدن و این 2 دیقه که تو تاکسی هستن از نظرات هم فیض ببرن...
البته قبول دارم که نباید راجب چیزی که نمیدونیم نظر بدیم

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد همه صحت نداره
ولی ایرانیا چون آدمای خون گرمی هستن سعی میکنن جواب طرف مقابل رو هرجور هست بدن و این 2 دیقه که تو تاکسی هستن از نظرات هم فیض ببرن...
اینو موافقم دوست عزیز!
چون فکر میکنن طرف بدش میاد اگه بگن نمیدونم!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد همه صحت نداره

اها حالا این شد یه حرف حساب

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد همه صحت نداره ولی ایرانیا چون آدمای خون گرمی هستن سعی میکنن جواب طرف مقابل رو هرجور هست بدن و این 2 دیقه که تو تاکسی هستن از نظرات هم فیض ببرن... البته قبول دارم که نباید راجب چیزی که نمیدونیم نظر بدیم
بازم به شما دوست عزيز اينجا مثله اينكه بازار دعوا بيشتر داغه اينم حرفيه...

parissan

عضو جدید
به نظر من ما ایرانیا اگه اطلاعاتی داشته باشیم که به درد طرف مقابل میخوره در اختیارش قرار میدیم همین ولی نه به این شدت

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته نه همه.ولی درصد زیادی این عادتو دارند.البته صرفا بی اطلاع نیستند بلکه اطلاعات کمی دارند وبا این کمبود اطلاعات اقدام به نظردهی می کنند.

بالا