لطفا جواب بدید

albert anishtain

عضو جدید
سلام بر و بچ.میخواستم بدونم میشه کار شناسی سیالات خوند ارشد رفت جامدات:wallbash::wallbash::exclaim:

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره چرا که نه درس های لیسانس بین مکانیک سیالات و جامدات تو لیسانس خیلی مشترکن شما اول باید ببینی به کدومش علاقه داری
از تنش و کرنش و مکانیک شکست خوشت میاد یا از درس سالات و انتقال حرارت من خودم یه دوستی دارم لیسانس با خودم سیالات خوند حالا ارشد رفته دانشگاه شیراز طراحی کاربردی می خونه اصلا مشکلی هم نداره باید ببینی تو فوق قراره چه درس هایی رو بخونی
من هم تو وضع خود شما گیر کردم رفتم درس های فوق رو دیدم و با توجه به علاقه ام تصمیم گرفتم
من درس های فوق تبدیل با طرحی رو می ذارم تصمیم با شما و علاقتون

گرایش های کارشناسی ارشدمهندسی مکانیک:کارشناسی ارشدمهندسی تبدیل انرژی

الف: دروس عمومی
انگلیسی پیشرفته
ب: دروس پایه
ج: دروس اصلی
ریاضیات پیشرفته 1
مکانیک محیط های پیوسته 1

د: دروس تخصصی اجباری
پایان نامهپایان نامه
هـ: دروس تخصصی انتخابی
سوخت و احتراق پیشرفتهترمودینامیک پیشرفتهترمودینامیک آماریانتقال حرارت - هدایتانتقال حرارت - جابجاییانتقال حرارت - تشعشعتبدیل مستقیم انرژیمکانیک سیالات پیشرفتهمکانیک گاز پیشرفتههیدروآیرودینامیکتوربولانسآیرودینامیک پیشرفتهانرژی خورشیدیتئوری جریان لزجدینامیک سیالات محاسباتی 1روش های اندازه گیری پیشرفتهتئوری لایه های مرزی 1آیرودینامیک مادون صوتدینامیک سیالات محاسباتی 2مباحث برگزیده در انرژیانتقال حرارت محاسباتی پیشرفتهتولید شبکه محاسباتی

و: دروس اختیاری
دینامیک سیالات پیشرفتهدینامیک سیالات مایکرونانوروش اجزاء محدودمباحث پیشرفته در ریاضیات کاربردیمکانیک سیالات ذرات معلقدینامیک پرواز و کنترل فضاپیماهاپایان نامه صفر واحدیطرح تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد

گرایش کارشناسی ارشدمهندسی مکانیک طراحی کاربردي

الف: دروس عمومی
انگلیسی پیشرفته
ب: دروس پایه
ج: دروس اصلی
ریاضیات پیشرفته 1
مکانیک محیط های پیوسته 1

د: دروس تخصصی اجباری
پایان نامهپایان نامه
هـ: دروس تخصصی انتخابی
مقاومت مصالحتئوری ورقه ها و پوسته هاروش اجزاء محدودالاستیسیتهطراحی اجزاء پیشرفتهدینامیک پیشرفتهسیستم های دینامیکیارتعاشات پیشرفتهکنترل خودکار پیشرفتهرباتیکایروالاستیسیتهمباحث منتخب - مواد مرکبمباحث منتخب در رباتیکمباحث منتخب - کنترل بهینه

و: دروس اختیاری
پایان نامه صفر واحدیخزش - خستگی - شکستطراحی بهینه قطعات مکانیکیمباحث منتخب در طراحی کاربردی (بهینه سازی سازه ها)پلاستیسیتهطرح تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشدمباحث پیشرفته در ریاضیات کاربردیروش های تغییراتی در مکانیک جامداتمباحث منتخب - روش المان های مرزیمکانیک شکستدینامیک پرواز و کنترل فضاپیماها

H_Mahmoudi

عضو جدید
سلام بر و بچ.میخواستم بدونم میشه کار شناسی سیالات خوند ارشد رفت جامدات:wallbash::wallbash::exclaim:

چییییییییی میگی؟؟

اصلا توو ارشد سیالات و جامدات نداریم!!!! میشن تبدیل انرژی و طراحی کاربردی

اصلا شما میتونی الاهیات بخونی ارشد بیای مکانیک....البته اگه بتونی قبول شی...هه هه!!!!!!!!

ظرفیت سراسریروزانه و شبانه 273 نفر در سال 90 برای تبدیل انرژی
آزاد421 نفر + تکیل ظرفیت N نفر