دوستان سختی گیرالکترونیکی جواب میده یانه

hfarzizadeh

عضو جدید
:razz:برای منبع دوجداره وکوئلی ودیگ فولادی استفاده از سختیگیر الکترونیکی را چگونه ارزیابی میکنید. دوستان سختی گیرالکترونیکی خوب جواب میده یانه:que::confused:

hfarzizadeh

عضو جدید
[برای منبع دوجداره وکوئلی ودیگ فولادی استفاده از سختیگیر الکترونیکی را چگونه ارزیابی میکنید. دوستان سختی گیرالکترونیکی خوب جواب میده یانه:que::confused:[

asaloye

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من به شما سختئ گیر مغناطیسی رو پیشنهاد میکنم که دایمی هست و بسیار دقیق عمل میکنه در ضمن مثل مدل الکترونیکی نیاز به منبع تغذیه هم نداره.

paint

کاربر فعال
سلام
سختیگیرهای مغناطیسی و الکترومغناطیسی بیشتر به درد برجهای خنک کننده می خورند زیرا افزایش دمای اب بالاتر از 60 درجه سانتیگراد باعث از بین رفتن تاثیر جریان الکترومغناطیسی روی بلورهای سولفات و کربنات کلسیم محلول در اب می شود

golabi2007

عضو جدید
با سلام

سختیگیر های مغناطیسی و الکتریکی هردو برای سیستم های باز مناسب هستند به این دلیل که به صورت موقت و حداکثر به مدت 72 ساعت آب را یونیزه می کنند .برای سیستم های شوفاژ خانه سیستم های سختیگیر یونی بهتر می باشد.

managerishrae

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من از سختی گیر مغناطیسی در کارهام استفاده می کنم وسیله بسیار خوبیست فقط به چند نکته توجه کن
1-اولا بر خلاف صحبتی که یکی از دوستان داشتند ،عمر سختی گیر مغنلطیسی مادام العمر نیست بلکه در بهترین شرایط 10 سال است
2-واحد اندازه گیری برای این سختی گیر ها گوس است(واحد جریان مغناطیسی) برای سختی گیر الکترونیک 1-10 و برای مغناطیسی بر اساس مدل 9000تا16000 است حتما در موقع خرید از فروشنده بخواه سختی گیر برات با goas meter تست کنه اگر بتونی هزینه کنی و از انواع کلمپی استفاده کنی بهتر است اگه اطلاعات بیشتری می خواستی بگو خوشحال می شم بتونم کمک کنم