كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من باید برا پرسپکتیو یه پروژه از یه معمار رو کار کنم
میشه کمکم کنین؟ چنتا پیشنهاد بدین ممنون میشم:heart:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در مرود نقش درخت به صورت مستقیم چیزی نشنیدم. اما فکر میکنم کلا کتاب استاد زمرشیدی به دردت بخوره. کتاب مساجد ایران
امروز معماری اسلامی داشتیم. نمیدونم تا چه حد درست متوجه شدم یا تا چه حد درست بود.. اینکه استادمون میگفت معمولا تو هیچ حیاطی یا صحنی از مساجد ایرانی درخت نبوده. البته به جز یکی دوتا. و خیلی هم روی این مساله تاکید داشت. که داخل صحن مساجد به هیچ عنوان موجود زنده ی دیگه ای نبوده. نمیدونم تا چه حد میشه بهش استناد کرد. اما خب اینم به عنوان یه سرنخ یادت باشه

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:
بچه ها من راجب هنر گوتيك توي باشگاه مطلب پيدا كرده بودم ولي الان هر چي ميگردم پيداش نميكنم كسي ميدونه دقيقن كدوم قسمت هستش
سرچ کن تو باشگاه. کنار ارسالهای جدید جستجو داریم.:):gol:
بلاخره منم وارد رشته ی معماری شدم:)
خیلی تبریک میگم. مطمئنا ادما تو کاری موفق ترن که بهش علاقه دارن. خوشحالم.:redface::gol:

با سلام به همه دوستای گلم
برای درس کارگاه مصالح و ساخت استاد از ما خواسته که با استفاده از ترکیب 1 مربع و 1 دایره و 1 مثلث متساوی الاضلاع . 1 معنی رو القا کنیم و بعد با فوم بهش ارتفاع بدیم .
راستش من واقعا خیلی روش فکر کردم و 1 طرح هم ارائه کردم .
استاد گفت خوبه ولی من خودم اصلا ازش راضی نیستم.
می خوام ازتون کمک بگیرم.اگر ممکنه 1 طرح با استفاده از این 3 شکل هندسی که به نظر شما می تونه 1 مفهوم را القا کنه رو بذارین توی سایت تا من بتونم ازش الهام بگیرم.

خیلی ممنون:w27:

ببین به عنوان یه ترم اولی هیچوقت دنبال این کار نباش. چون به فکرت سمت و سو میده. فکر تو الان هر چی باشه حتی اگه خودتو راضی نکنه اما انقدر خوبه که نابه. کاری که با ما ترم اول کردن تو با خودت نکن. :gol::gol::gol:
اینم چند تا گل دیگه برا اینکه ترم یکی هستی.:gol: :gol: :gol:

سلام
لطفا اگه اطلاعات و همچنین پلان مسجد جامع اصفهان رو دارید بذارید؟؟؟؟
ممنون
عزیزم من تو کتاب مسجد در معماری ایرانی استاد زمرشیدی نگاه کردم. نبود. اما میدونم تو کتاب استاد پینیا هست. اگه پیدا نکردی یا نداشتی بگو برات یا اسکن میکنم یا از کتابخونه عکس میگیرم.:gol:

ladan shahzamani

عضو جدید
:gol:
سلام به همه معمارای عزیز.من در درس :confused:طرح 2 خوابگاه دانشجویی موضوع کارمون هست.کسی از دوستان کاری داره ارائه کنه.ممنون میشم
سلام من هم مشگل شما را دارم لطفا اگر پیدا کردید واسه من هم بفرستید من هم هرچه پیدا کردم به شما میدهم

Arch-man

عضو جدید
خوبه ولی اول اهدافتون منابع درامدی تبلیغاتی هزینه های جاری و...معلوم کنید خیلیها بی گدار به زمین خوردن:gol:

سلام.دقيقا همينطوره.ما با اينكه خودمون شركت داريم باز هم با احتياط داريم اينكارو شروع ميكنيم.ولي كار خوب هميشه مشتري داره.من به اين اعتقاد دارم و جلو ميرم.;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کسی مدارک فنی از یه خونه ی قدیمی شهرهای اطراف مشهد داره؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
لطفا اگه اطلاعات و همچنین پلان مسجد جامع اصفهان رو دارید بذارید؟؟؟؟
ممنون

این رو از میراث فرهنگی گرفتم کلی نقشه ی دیگه هم هست (نما و ...) که باید خودت چک کنی من لینک سرچی که خودم کردم رو برات میذارم ببین کدومش به دردت میخوره دوستم!

http://www.ichodoc.ir/scripts/wxis.exe

اینم مطلب:
http://www.isfahanportal.ir/framework.jsp?SID=1656
http://www.myisfahan.com/articles/isfahan_articles113.html

ariyan822003

عضو جدید
سلام اقاي مدير من نحوه شركتتو ازمونو متوجه نشدمثبت نام ...جوريهادرس شخصي شما ؟ مشخصاتمونو كجا بفرستيم

تبسم

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستانی که روشهای طراحی و تولید صنعتی را پاس کردن لطفا کمک کنین
من باید یک پایگاه امداد و نجات بین جاده ای در غرب کشور طراحی کنم می خواستم بدونم باید چه فضاهایی را براش بزارم و اینکه در مورد سازمان دهی های خطی.شعاعی.مرکزی.عامل مفروض.ترکیبی و مجموعه ای باید برای هر کدام سه تا مثال بزنم و باید تعیین کنم بر حسب اولویت کدامیک از این سازماندهی ها برای این پایگاه امداد و نجات مناسب است.
ترو خدا زودتر کمک کنین من برای دوشنبه لازم دارم .ضمنا در مورد مدولاسیون در معماری لطفا برم مطلب زارین.
این سازماندهی ها را باید به صورت ترسیمی و با مربع هایی که با هاشورهایی برای فضاها تعریف شدند نشان دهیم لطفا اگر میشه با مثال ترسیمی از سازماندهی ها بگزارین ممنون

sare_r

عضو جدید
سلام

کسی پلان مسکونی 200 یا 250 متری اسکلت بنایی ترجیحا یک طبقه واسه درس متره مبحث تخریب داره. ممنون میشم کمکم کنید..

پروانه اریا

عضو جدید
سلام به همگی.

موضوع پایان نامه من طراحی فرودگاه هستش.متاسفانه تو دانشکده ما 2 نفر بودند که پایان نامه با این موضوع داشتند که اونها هم زیاد نتونست کمکم کنه.ممنون میشم اگه کتابی.مقاله ای .سایتی بهم معرفی کنید برای مطالب رسالم.
موفق باشییییییییییییییییییید

N.H

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام دوستان عزیزمن ترم 1 کارشناسی هستم.در کلاس درک و بیان بهمون گفتند از روی اسکیس هایی که دیگران کشیدن بکشیم و تا حالا اسکیس کار نکردیم به جز یه سری تمرین مقدماتی که البته تکمیل شده ی اونا رو در تاپیک دومان عزیز دیدم و دارم تمرین می کنم.به نظر شما چطور هم تمرین مقدماتی بکنم وهم یه دفعه اسکیس بکشم؟من در واقع فقط طراحی کردم واصول خاصی نمی دونم.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی.

موضوع پایان نامه من طراحی فرودگاه هستش.متاسفانه تو دانشکده ما 2 نفر بودند که پایان نامه با این موضوع داشتند که اونها هم زیاد نتونست کمکم کنه.ممنون میشم اگه کتابی.مقاله ای .سایتی بهم معرفی کنید برای مطالب رسالم.

بیا دوستم::w34:
http://idochp2.irandoc.ac.ir/scripts/wxis.cgi?a=1111

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز معماری اسلامی داشتیم. نمیدونم تا چه حد درست متوجه شدم یا تا چه حد درست بود.. اینکه استادمون میگفت معمولا تو هیچ حیاطی یا صحنی از مساجد ایرانی درخت نبوده. البته به جز یکی دوتا. و خیلی هم روی این مساله تاکید داشت. که داخل صحن مساجد به هیچ عنوان موجود زنده ی دیگه ای نبوده. نمیدونم تا چه حد میشه بهش استناد کرد. اما خب اینم به عنوان یه سرنخ یادت باشه
ترسیم فنی نه
واسه درس پرسپکتیو می خوام آبرنگ کار کنم
یه چی مثل خانه آبشاررایت باشه مثلا

joje mohandes

عضو جدید
سلام خدمت همه ي دوستا ن و مهندسين گرامي
من يكم بيشتر از يكم تازه واردم
از دوستان عزيزم مي خوام كه اگه كسي در مورد مبلمان منزل و يا فضاي داخلي و دكوراسيونش نقد و تحليلي داره يا مرجعي رو ميشناسه من را راهنمايي كنه ممنون

تبسم

عضو جدید
کمک

کمک

یک مکعب به ابعاد 12 در 12 در 18 داریم میخوام پلانهای متقارن و مقاطع غیر متقارن براش بکشم و پلانش رو درست کنم.مدولی که میتونم درش کار کنم به اندازه مکعبهای 3در3در3 یا 1در 1 در1 هست یعنی واحد نیم مثل 5/1 نداریم.میتونیم این مکعبها را در 6 لول و یا برای مثال میتوان دو لول را یکی کرد ولی باید در آخر حتما حجم بیرونی یکی باشد یعنی تکه تکه نباشد و پلانهای همه لولها متقارن ولی مقاطع نامتقارن باشد.
کسی میتونه یک مقطع مناسب برای این بگه؟

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سری اینجا بزن ببین چیزی هست به دردت بخوره (با کلمات خانه و مشهد سرچ کردم):

http://www.ichodoc.ir/scripts/wxis.exe
سلام پریسا جون
مرسی از لطفت و پیامت,
روی این لینک که کلیک کردم گزینه سیو اورد وقتی می خواستم بازش کنم گفت که فرمت exeداره و ممکنه ویروس باشه
کامپوترم اصلا فرمتشو نمی شناخت
باید چی کارش کنم؟؟
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

sahar_2481

عضو جدید
سلام دنبال یه پروژه انسان،طبیعت،معماری میگردم کسی میتونه کمک کنه
البته بیشتر به عکساش نیاز دارم

joje mohandes

عضو جدید
موضوع پروژه چي هست؟ بچه ها يه سري شيت درباره ي انسان طبيعت گداشته بودن جالب بود من ذخيره كردمش اما نميدونم دقيقا كجا بود

negar777

عضو جدید
کمک لطفا

کمک لطفا

سلام دوستان.اسم چند تا معمارو می خواستم که از سال 2007 به اینور پروژه ساخته شده داشته باشن.ممنون می شم راهنماییم کنید;)

Arch-man

عضو جدید
سلام.اگر كسي پروژه اي خواست برام پيام بزاره.اگر در آرشيوم داشته باشم در اختيار ميگذارم.من پروژه زياد دارم;)

Arch-man

عضو جدید
سلام به همگی.

سلام.من يك پروژه دارم.البته مطالعات نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.