كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تاپيك تجزيه تحليل سايتو پيدا نميكنم(پست هاي azade)لطف كنيد يه كمكم كنيد

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تاپيك تجزيه تحليل سايتو پيدا نميكنم(پست هاي azade)لطف كنيد يه كمكم كنيد

سلام سامان جان .
این تاپیک انالیز سایت هست . در مورد اون دانشکده معماری هم من کلی گشتم اما چیزی برات پیدا نکردم :(. فکر نکن اگه جواب پستت رو ندادن به فکرت نیستند بلکه پیدا نکردن;)

maral55

مدیر بازنشسته
salam be dostan.hamaton matalebe jaleby darin.vali chera kasi az chizaee ke khodesh
be ona reside harfi nemizane ye ebtekar,ye sabk,ye ide,ya .....:cool:.
سلام خوش امديد
اولا فارسي تايپ كنيد
دوما اين تاپيك جاش اينجا نيست
سوما عنوان تاپيك مناسب به محتواش نيست
لطفا قوانين سايت و تالار رو مطالعه كنيد

gol2khtar

عضو جدید
سلام به همگی!
میشه اگه مطلبی در مورد موزه هنر های معاصر ماریو بوتادر سئول دارین به من کمک کنین!:)

سلام دوست عزیز در چه حدی می عوای من پلانهاشو و یک متن انگلیسی از کتابی در باره خودش دارم اگه کمکت می کنه بگو برات بزارم

*arch*

عضو جدید
سلام بچه ها
من 5 اثر از آثار ماریو بوتا را باید تحلیل کنم و مبانی فکری آن را بیان کنم کسی می تونه بهم کمک کنه؟

t@her.cr@zy

عضو جدید
سلام خوش امديد
اولا فارسي تايپ كنيد
دوما اين تاپيك جاش اينجا نيست
سوما عنوان تاپيك مناسب به محتواش نيست
لطفا قوانين سايت و تالار رو مطالعه كنيد
متاسفانه اینجا کسی حرف واسه گفتن نداره
همه دنبال جبران کم کاریهای کلاسیشون هستن.
دوستان قوانینو رعایت بفرمایید.:redface:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر تمامی دوستان معمار:

در مورد بنای مجلس شورای ملی بهارستان از لحاظ نوع معماری خارجی، تاریخچه و ...، یک سری عکس و مطلب کامل می خواستم........با سپاس:)

t@her.cr@zy

عضو جدید
سلام.نبینم غصه بخوری
من دارم.یکی از روستاهای خوزستان یه طرح هادی توپ.;)

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من 5 اثر از آثار ماریو بوتا را باید تحلیل کنم و مبانی فکری آن را بیان کنم کسی می تونه بهم کمک کنه؟
سلام !
من بهت توصیه می کنم کتاب ماریو بوتا(پروژه ها وآثار)رو که از انتشارات دانش نما هست رو یه نگاهی کنید میشه گفت اطلا عات کاملی داره.....اگه پیدا نکردین بگید کدوم یکی از کاراشو می خواهید تا اگه داشتم براتون بذارم!

پروانه اریا

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی در مورد پیتر ایزنمن مطلبی ،کتابی،چیزی نداره منو راهنماییی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

baharlovers

عضو جدید
ارسال طرح

ارسال طرح

:gol:با سلام به شما.نیاز به یک ترکیب حجمی برای طراحی مهمانسرا دارم.تو رو خدا کمکم کنید:gol:

zhsaffar

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی در مورد پیتر ایزنمن مطلبی ،کتابی،چیزی نداره منو راهنماییی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

من چند تا لینک درباره خودش و چند تا از کار هاش دارم که برات می ذارم. ببین به دردت می خورن؟ البته متنشون انگلیسیه و باید ترجمشون کنی:
http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Eisenman

http://en.wikipedia.org/wiki/House_VI

http://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Columbus_Convention_Center

البته از کتاب: پیتر آیزنمن (اظهارات)
نوشته:سیلویو کاسارا، مترجم:سیامک پناهی _نشر گنج هنر

هم میتونی استفاده کنی. :smile:

scarlett

عضو جدید
درخواست نقشه ی فاز 2

درخواست نقشه ی فاز 2

بچه ها، برای درس طراحی فنی نقشه های کامل یه ساختمان می خوام شامل نقشه های فاز 1 و فاز 2، اگه سایت پلان و دیتیل هام باشه خیلی خوبه، می تونین کمک کنین؟:gol:

sara_r

کاربر بیش فعال
بچه ها، برای درس طراحی فنی نقشه های کامل یه ساختمان می خوام شامل نقشه های فاز 1 و فاز 2، اگه سایت پلان و دیتیل هام باشه خیلی خوبه، می تونین کمک کنین؟:gol:

عزيزم اينجا قراره از اطلاعات همديگه استفاده كنيم كه كاراي بهتري انجام بديم نه اينكه از رو اونا كپي برداري كنيم....پروژه آماده ميخوايين چيكار؟؟

pelang

عضو جدید
نیاز به کمک

نیاز به کمک

سلام من به یک پروژه ساختمان فلزی 2 طبقه با پارکینگ (m2( دارم اگه کسی داره به ایملم بفرسته ممنون میشم ;):redface:

pelang

عضو جدید
سلام من به یک پروژه ساختمان فلزی 2 طبقه با پارکینگ (m2( دارم اگه کسی داره به ایملم بفرسته ممنون میشم

negar777

عضو جدید
سلام بچه ها.کسی در مورد پیتر ایزنمن مطلبی چیزی نداره ،اگه کتاب هم معرفی کنید ممنون میشم.
موفق باشید.
يكي از استاداي ما يه كتاب ترجمه كرده
اسمش هست پيتر آيزنمن...........ترجمه سيامك پناهي

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ازت
خودم کارو انجام دادم و بد نشده اگه وقت کردم میذارم:w23:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

بچه ها کسی میذونه چرا تا زمان فاجار حوض ها به شکل بیضی ساخته نمیشده و از زمان قاجار این نوع حوض ها ساخته میشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سامان جان .
این تاپیک انالیز سایت هست . در مورد اون دانشکده معماری هم من کلی گشتم اما چیزی برات پیدا نکردم :(. فکر نکن اگه جواب پستت رو ندادن به فکرت نیستند بلکه پیدا نکردن;)
عزیزم وارد تاپیک نمیشه؟؟؟؟؟
بچه ها من تاپیک آنالیز سایت رو میخوام(پست های آزاده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.