كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samira284

عضو جدید
salam nino jan , man ye darkhast barat ferestde boodam nemidoonam khoondi ya na , man har chi gashtam javabi peyda nakardam , man kare rustam mesle kare shomast ( rustaye ghamach abad) mikhastam bebinam mitooni ettelaatetoon o vase man send konin?mamnoonam

*ghazal*

عضو جدید
سلـــام

من پلان ، مقطع ، نما و عكسايي از اين دو تا ترمينال رو مي خواستم اگه لطف كنيد:

Eglinton bus terminal

Authority Bus Terminal

خودم نتونستم چيز خاصي پيدا كنم ، پيشاپيش ممنون :gol:

scarlett

عضو جدید
اطلاعات در مورد فرودگاه های کشور

اطلاعات در مورد فرودگاه های کشور

از دوستان عزیز کسی میدونه برای بررسی چند تا از فرودگاههای مهم داخلی از کجا میتونم اطلاعات ، پلان ،عکس و این جور چیزا پیدا کنم؟

mozhdeh

عضو جدید
باد در معماری

باد در معماری

کسی راجع به نقش باد در معماری مطلبی داره؟

electrik

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
بچه ها پلان معماری ساختمان 4طبقه را برام بفرستید.

سال نو مبارک:gol:

binahayat_m

عضو جدید
سلـــام

من پلان ، مقطع ، نما و عكسايي از اين دو تا ترمينال رو مي خواستم اگه لطف كنيد:

Eglinton bus terminal

Authority Bus Terminal

خودم نتونستم چيز خاصي پيدا كنم ، پيشاپيش ممنون :gol:

براي پيدا كردن عكس ها اگه به سايت corbis.com مراجع كني و سرچ بكني ميتوني عكساش پيدا كني

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خیلی هم به دردم میخوره.لطف میکنی بذاری...:)

در ضمن من دنبال نقشه های خارجی هم میگشتم بالاخره تونستم یه عضو تقلبی تو سایت architectureweek.com و greatbuilding.com بشم...
بازم ممنون;)

سامان جان چه جوری این کارو کردی؟ من یه پلان از کتابخونه اسکندریه می خواستم گفت که باید عضو بشی تا نقشه ها رو بزرگ ببینی .پدرم در اومد تا تونستم دو تا پلان گیر بیارم . (حیف که شکلک هام غیر فعاله). می شه بگی چی کار کردی؟

mozhdeh

عضو جدید
بیمارستان

بیمارستان

می تونید در جمع آوری اطلاعات برای کنفرانسم راجع به ( اقلیم و معماری . یا تاثیر عواملی مثل باد در طراحی معماری) به من کمک کنید.:redface:

mozhdeh

عضو جدید
اقلیم و معماری

اقلیم و معماری

می تونید در جمع آوری اطلاعات برای کنفرانسم راجع به (اقلیم و معماری . خصوصا تاثیر باد در طراحی معماری) کمکم کنید؟:redface:

kooroshebozorg

عضو جدید
بچه ها کسی پلان هایی از دانشکده های معماریه تو ایران داره....................بد جوری نیاز دارم در عوض منم خارجیشو مذارم تو این تاپیک ........... please.......................:cry:
پروژه من م طراحی دانشکده ی معماریه اگه پلانایی که داری رو بذاری تو سایت ممنون میشم.
هم گروهیم قرار بود پلان دانشکده های معماری ایرانیو پیدا کنه اگه گیر اورد واست میذارم تو تاپیک!

nimamaterkj

عضو جدید
salam doost aziz che komaki ehtiaj dari .age yekam zabaaned khoob bashe mitooni az tooye file pdf ke toye help barnameyey archicad hast be matalebe jaalebi dastpeyda koni .albatte mitooni az toye hamoon menu be karhaye digeye graphisoft dast peyda koni.age donbaale ide migardi tooye kaarhaye daneshjooyi iraniha begard.amma age mikhay bedoon khat keshidan rooye kaghaz beshini va ba computer tarrahi koni ya behtar begam computer barad tarrahi kone azad mikhaam ke ta ghatee shodane tarhed va zadan etodhaye avvalyee dige ba computer kaari nadashte baashi .movaffagh bashi.nimamasterkj

nimamaterkj

عضو جدید
salm mitooni az toye sitehaye :irancivil civilica afshinsalari ,... planhaye ziadi bedast biari amma behtar bood yekam bishtar tozih midadi .movaffagh bashi.nimamsterkj

gol2khtar

عضو جدید
سلام بچه ها من این ترم برای اولین بار باید سایت طراحیمو تحلیل کنم درباره تحلیل بادهای غالب و نور چه جوری باید از کتاب اقلیم کسمایی کمک بگیرم :redface:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروژه من م طراحی دانشکده ی معماریه اگه پلانایی که داری رو بذاری تو سایت ممنون میشم.
هم گروهیم قرار بود پلان دانشکده های معماری ایرانیو پیدا کنه اگه گیر اورد واست میذارم تو تاپیک!
کدوم دانشگاهی؟؟؟؟؟؟؟؟

nino

مدیر بازنشسته

سها20

عضو جدید
[/quote]
سلام من برای طراحی نمایشگاه احتیاج به ایده دارم. کمکم کنید:cry:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
نینو جان
نقشه های دانشکده ی معماریه تبریزو پیدا کردی؟؟؟؟؟؟؟

smk

عضو جدید
کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک. دوستان سلام من پلان وعکس از یه بنای قدیمی در تهران لازم دارم .کممممممممممممکم کنید . باتشکر

sadeg

عضو جدید
سلام یه پروژه در مورد سالن همایش دارم. اگه میشه لطف کنید پلان نما و برش یه سالن همایش رو واسم بفرستید.
اگه دارین دریغ نکنین که بد جور بهش احتیاج دارم

smk

عضو جدید
سلام .کممممممممممممممک. من پلان وعکس از یه بنای قدیمی در تهران لازم دارم.ممنون میشم اگه در اختیارم بزارید

nino

مدیر بازنشسته
سلام .کممممممممممممممک. من پلان وعکس از یه بنای قدیمی در تهران لازم دارم.ممنون میشم اگه در اختیارم بزارید
کتاب گنجنامه بناهای تهران دارای همه نقشه های بناها هست

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها عید همگیتون مبارک. امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشید.
من همونی هستم که درمورد بین النهرین مطلب میخواستما....
کتابای تاریخ هنرو خوندم. استاد مطالب بیشتر میخواد. سایت یا کتاب دیکه ای سراغ ندارید؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بنای قدیمی منظورت خونه ی قدیمیه یا کاروانسرا و اینا هم میتونه باشه؟؟؟
توی آرشیوم میگردم باید داشته باشم.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستی کی درباره ی کندوان مطلب میخواست و دفیقا چی میخواست؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.