كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soodabeh_1466

عضو جدید
سلام . من طرح 4 معماری هستم.و موضوع اون دانشکده معماریه . ممنون می شم اگر چیز های خوبی مثل اسکیس و پلان و مبله داری برام ایمیل کنی . مرسییییییییی ادرس ایمیل من :
soodabeh_esmaeelzadeh@yahoo.com
منتظرم...

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمکککککککککک

کمکککککککککک

سلام به همگی من تازه عضو شدم خوشحالم دوستای خوبی پیدا می کنم
یکی یچیز بگه:(من تکمیل ظرفیت رشته مرمت قبول شدم کمال الملک نوشهر اما رشته ام معماری بود بعد یه آلمه فکر کردن و نظر پرسیدن ثبت نام کردم اما دوستام میگن هیفته برو همون معماری خودمون :confused:من خیلی خیلی به رشتم علاقه دارم.........می خواستم بدونم کسی نیست بخواد رشتشو عوض کنه؟یا من می تونم بخونم دوباره سراسری امتحان بدم درسهای ترم اول مرمت سخته؟//؟؟؟:cry::confused:

يلدا

عضو جدید
سلام عزيزم.
مرمت كه رشته خوبيه من خيلي دوست دارم ولي خونوادم يعني در واقع بابام دوست نداره من برم مرمت بخونم.

mahla_sh

عضو جدید
مراحل اجراي ساختمان

مراحل اجراي ساختمان

اگه از هر كدوم از مراحل اجراي ساختمون عكس دارين واسم بفرستين لطفا ;)

mehrdaaaad

عضو جدید

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزيزم.
مرمت كه رشته خوبيه من خيلي دوست دارم ولي خونوادم يعني در واقع بابام دوست نداره من برم مرمت بخونم.

ممنون که لااقل یکی یچی گفت می دونم خوبه اما اگه بدونی من عشقم طرح و ایده جدیده .....ماکت ساختن و حال می کنم راندو و هرچی تو این مایه ها باشه و درسته عاشقه گذشته بنا هم هستم اما:(؟؟

کسی و نمی شناسین که بخواد جابجا شه:redface::crying:

راستی اگه فوضولی نباشه چرا باباتون دوست نداره:w05:

sidarta

عضو جدید
سلام
خواهشا یکی به من مشاوره بده من چه کار کنم.:من ترم 3 کارشناسی هستم و تا یه ماهه دیگه ترم چهاری میشم ولی نه راندوی درستو حسابی بلدم و نه اتوکدو 3دی مکسو این چیزا...؟اما حالا دیگه به رگ غیرتم برخورده من که پروزه ی به اوون خوبی دارم چرا نباید بلد باشم خوب پرزانته کنم؟واقعا از خودم خجالت می کشم.حالا خواهشا شما به من بگین از کجا شروع کنم؟لطفا بگین به ترتیب از کدوم شروع کنم؟ تصمیم گرفتم برا ترم بعد کولاک کنم!

niusha*

عضو جدید
اگه بخوام پله هام رو با پلکسی تو مقیاس 1 به 200 درست کنم میشه برش میدن؟ چسبوندنش سخته؟
ببین عزیزم چسبوندنش که نه خیلی هم سخت نیست ولی من بهت پیشنهاد میکنم پله رو خودت با پلکسی های 1 میل درست کنی اونارو خودت راحت با کاتر میتونی برش بدی
امیدوارم کارت خوب از آب در بیاد.کار با پلکسی یه کوچولو سخته ولی خیلی قشنگه.;)

niusha*

عضو جدید
سلام
من به یک مشکل بزرگ بر خوردم استاد ما حالا که پایان ترم گفته شیت بندی کامپیوتری می خواد:eek:
چیکار کنم؟من 3d max بلد نیستم :cry:به من بگید چی کار کنم
الان دارم کارم را 3 بعدی میکنم با کد ولی نمی دونم شیتم را چیکار کنم!!:(:cry::cry:
عزیزم اصلا نگران نباش!!
با فتو شاپ خیلی راحت می تونی شیتت و جمع کنی!
اگه حرفه ای بلدی که چه بهتر اگه هم بلد نیستی که بازم مشکلی نیست می تونی خودت یه کم باهاش ور بری و مشکلاتتو از یکی از دوستات که بلده بپرسی تو همین سایتم فکر کنم اموزشش باشه
ولی اگه استادتون زیاد سخت نمیگیره میتونی خیلی ساده با چند تا خطوط ساده شیتتو ببندی.
راستی در مورد او 3d هم که داری تو کد رسم میکنی میتونی از طریق corelببریش تو فتو شاپ.
ان شا.. موفق شی و یه شیت خوشگل تحویل بدی;)

niusha*

عضو جدید
سلام
خواهشا یکی به من مشاوره بده من چه کار کنم.:من ترم 3 کارشناسی هستم و تا یه ماهه دیگه ترم چهاری میشم ولی نه راندوی درستو حسابی بلدم و نه اتوکدو 3دی مکسو این چیزا...؟اما حالا دیگه به رگ غیرتم برخورده من که پروزه ی به اوون خوبی دارم چرا نباید بلد باشم خوب پرزانته کنم؟واقعا از خودم خجالت می کشم.حالا خواهشا شما به من بگین از کجا شروع کنم؟لطفا بگین به ترتیب از کدوم شروع کنم؟ تصمیم گرفتم برا ترم بعد کولاک کنم!
خب عزیزم برای کدو تردی مکس که باید بری کلاس.
برای راندو و اسکیس هم کلاس رفتن بی تاثیر نیست ما مهمتر از همه تمرینه!
به خصوص تو اسکیس!کلاس های خیلی زیاد و خوبی تو آموزشگاه های مختلف هست که میتونی ازشون استفاده کنی اتفاقا الآن وقت مناسبی و انتخاب کردی از ترم بعد طرح داری و بهتره به بهترین شکل طرح هات و تحویل بدی.
برای راندو پیشنهاد میکنم کتابای زیادی و ببینی که این کار خیلی تاثیر داره.توی راندو هیچ وقت خودت و محدود به یه سبک نکن،همیشه از متریال های مختلف(مداد رنگی،پاستل،آبرنگ،مارکر و..)استفاده کن و کار با همشون و یاد بگیر
برای راندو به نظر من قدم اول شناخت رنگ هاست!بعد شناخت بافت ها..
امیدوارم به زودی پرزانته هات به بهترین شکل ممکن بشه;)

درخواست پلان مسکونی

درخواست پلان مسکونی

سلام به همه برو بچ با حال معماري . 1دونه پلان كوچولو ميخوام با نما برشش واسه انسان طبيعت.فوريه:cry:. هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم:(. us_aids@yahoo.com:gol:

shaghayegh.gh

عضو جدید
کمک ....برای عناصر جزییات کمک میخوام

کمک ....برای عناصر جزییات کمک میخوام

سلام دوستان عزیز
کمک ....من برای پرژه عناصرم کمک میخوام , راستش استاد گفته که بریم از 3 موضوع که مایلیم, تو ساختمون عکس بگیریم بعد عکس و تبدیل به دیتیل کنیم ... موضوع هایی که من انتخاب کردم , 1. پله اسکلت فلزی 2 سقف کاذب اکوستیک 3 . اتصالات ستونهای فلزی , اگه تو فایلهاتون عکس دارین خواهش میکنم برام بفرستین , اگه فایل کد رو هم دارین برام بفرستین , خواهش میکنم اخه به تحویل پروژه چیزی نمونده ...:cry:
راستی اگه تو تهران آشنا دارین که بتونم برم سر ساختمون عکس بگیرم برام آدرس رو mailکنید... ( ادرس mail و خصوصی میفرستم)

سپاس

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست دارم صادقانه حرفامو بزنم ولی ازطرفی ام انتظاردارم که خیلی زود جوابمو بگیرم لطفاً اگه می شه کمکم کنید.
دوست ندارم اول کاری بخوره تو حالتونو بگین این که نشدنیه و جوابمو ندین:warn:آخه من تمام فکرامو کردم و می خوام همه تلاشمو بکنم.و ازشما که صاحب نظرو عقیده هستید و البته با تجربه ;)کمک بگیرم.
من دانشجوی ترم 5 مدیریت صنعتی ام، ولی ازاونجایی که شانس تو کنکورریاضی باهام نبود نشد که رشته مورد علاقم معماری قبول شم ولی الان می خوام هرجوری شده بعد ازتموم شدن لیسانسم این رشته رو بخونم.به نظرتون وقت جبرانش هست؟حالا این برام مهمه که من دوباره کنکورریاضی بدم(که نشدنی مغزم دیگه نمی کشه) یا بیام و ارشد معماری شرکت کنم:eek:؟حاضرم تمام کلاسای مربوط به این رشته رو برم و همه زحمتاشو بکشم فقط می خوام بدونم میشه یا نمیشه؟اگه کمکم کنین و راهنماییم کنین ممنون میشم.ضمناً این بگم که آدم بی ذوقی نیستم و خیلی ام با استعدادم و زود همه چیزو یاد می گیرم بلدم خط راست بکشم:redface: حلا چه طور؟ منتظرماااااا

سلام به شما دوست گرامی
قبل از هر چیز باید بگم برای فعالیت در هر مکانی می بایست در درجه اول قوانین رو رعایت کنید . در حال حاضر شما بدون توجه به اینکه به محل درخواست و زدن تاپیکتون کنید ،‌ درخواستی رو مطرح کردید و این باعث بی نظمی و نقض قوانین تالار معماری شده . بنابر این از شما خواسته می شه برای حفظ نظم تالار ،‌ درخواست خودتون رو در محل مناسبی که برای این کار اختصاص داده شده بگذارید .
ضمنا پاسخ شما در تاپیکهای کارشناسی ارشد ،‌ تاپیک درخواستها و راهنمایی و پروِژه های درسی موجوده و در صورت نرسیدن به جواب بهتر سوالتون رو در تاپیک راهنمایی و مشاوره معماران مطرح کنید تا جوابتون رو دریافت کنید .
موفق باشید

kapi

عضو جدید
سلام دوستان،
من پلان دفاتر اداری و پنت هاوس میخواستم.در متراژ بالا
کسی داره؟یا می تونه من و تواین زمینه راهنمایی کنه؟
ممنون میشم.

هنرتجسم

عضو جدید
پروژه معماری

پروژه معماری

سلام من باید ماکت ویترین مغازه درست کنم لطفاکمکم کنید اگه طرحی دارید برام بفرستید

آخرین ویرایش:

silverlips88

عضو جدید
طراحی هتل

طراحی هتل

سلام...
من هطلاعاتی راجع به هتل می خوام.قبلا رو سایت دیده بودم واما الان نمی تونم پیداش کنم
لطفا اگه مطلبی راجع به طراحی مشخصات هتل 4 ستاره یا ریزورت هتل دارین واسم بذارن و کمکم کنید.ممنونم:cry::(;)

farzane_f

عضو جدید
کممممممممممممک

کممممممممممممک

سلام به همه دوستان گل خودم...
من یه پلان از یه معمار معروف میخوام میشه کسی کمکم کنه:redface:
مرسی:gol:

zimens

عضو جدید
کمککککککککککککککک

کمککککککککککککککک

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم :smile:می خواستم بدونم برای درس هندسه کاربردی که ما گره کار کردیم و مقطع و پلان ونما چه طوری باید البوم بدم به استاد باید یه البوم بخرم وکارامو بذارم توش یا نه باید یه البوم درست کنم من همه جوره حاظرم فقط منمی خوام اگه کاری کردم بعدا استاد بگه اصلا لازم نبود اخه خود استد هم جواب درست نمیده که بخوام ازش بپرم وبعد برای درس کارگاه و مصالحم سوال داشتم استاد ما روی پرزانته کار خیلی حساس هست منم که مبتدی هستم اصلا نمیدونم چی کار باید بکنم برای مثال یه سلول چوبی دارم و اصلا خیلی گیجم نمیدونم از کجا باید شروع بکنم از یه طرف نگران تکمیل کارهام هستم از طرف دیگه پرزانته کارهام :cry:میگید چی کار کنم 5 بهمن باید تحویل بدم امتحان های در سهای دیگه هم هست لطفا کمکم کنید:gol:فکر کنم اگه یه مقدار خود کارهامو پیش ببرم و بعد عکس کارهامو بذارم تا شما عزیزان کمکم کنید خوب باشه :redface:میدونم الن خودتونم سرتون شلوغه ولی اگه تونستید جوابمو بدین لطفا:gol: ممنونمخیلی حرف زدم

niusha*

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل خودم...
من یه پلان از یه معمار معروف میخوام میشه کسی کمکم کنه:redface:
مرسی:gol:
عزیزم می تونی از کتابای زیادی استفاده کنی!
کتاب فرم فضا نظم،کتابای نقد و بررسی کار معمارا مثل کتاب نقد کارای لوکوربوزیه که کاملا پلان هاش و تحلیل هم کرده.بهت پیشنهاد میکنم از اینا استفاده کنی.

music

عضو جدید
مقاله در مورد - احترام به کاربر - در معماری سبز يا غير سبز

مقاله در مورد - احترام به کاربر - در معماری سبز يا غير سبز

سبز بودنش مهم نيست معماری باشه فقط
:-ss
سلام
من يه غلط اي کردم يه پروژه گرفتم در مورده احترام به کاربر :(
کسی اينجا جست که بتونه کمک کنه - خودم خيلی گشتم ولی هنوز چيزی پيدا نکردم
تو اين لينک

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=61668

اصل 4 اطلاعاته جالبی بود ولی کم بود - کسی ميتونه کمک کنه ؟ انگليسی هم باشه خوبه
يا اگه بشه يکی بگه احترام به کاربر به انگليسی چی ميشه
يعنی دنباله چی بايد بگردم

-
اضافه کنم که من کامپيوتر ميخونم - يه بنده خدايه ديگی همچنين غلط اي کرده

مرسی

خسته

عضو جدید
مدیر تالار گرامی
از راهنمایی شما در تمام مواردی که فرمودید بسیار متشکرم.ازطرفی باید بگویم که من قصد بی نظمی را نداشتم من تاپیک های دیگر دوستان را خواندم و فکرکردم که می توانم جواب سؤالاتم را ازآنها بگیرم و دراین تالار پرسیدم ضمناً تالار ها و تاپیک های راهنمایی و معرفی کتاب را هم دیده ام ، مطالب درون آنها بسیار پراکنده است و پاسخگوی تمام سؤالات من نیست به همین علت این مطلب را دراینجا ارسال کردم.درپایان از راهنماییتان متشکرم.
ای کاش این نظمی که برای شما در تالار ها و تاپیک ها مهم است، در دنیا هم مهم بود...
به امیدظهورش و برقراری نظم دائمی دردنیا...

Saeed Esmaili

عضو جدید
پروژه روستا.................................

پروژه روستا.................................

با سلام.

دانشجوی معماری هستم. احتياج به يك پروژه روستا دارم. ممنون می شم اگر كسی كمك و راهنمایی كند.

با تشكر..........................:):)

a.sh.b

عضو جدید
درخواست پروژه مقرنس

درخواست پروژه مقرنس

سلام:
می خواستم ببینم کسی هست که بتونه برام ماکت مقرنس بسازه؟ فوری و فوتیه:D
در ضمن اگه کسی هست لطفا" دانشجویی حساب کنه ;)
:biggrin:

neda joon

عضو جدید
در خواست کمک!

در خواست کمک!

باید یه لوگو واسه سر در باغ تکنولوزی درست کنم ولی نمیدونم از چه مصالحی میتونم استفاده کنم؟!باید حجمی درستش کنم.لطفا اگر میتونید راهنماییم کنید

a.sh.b

عضو جدید
o.k.b

o.k.b

سلام:
کسی می دونه o.k.b در نقشه کشی مخفف چه کلماتیه؟ فقط می دونم مخفف 3 تا کلمه آلمانیه همین:smile:
اگه می دونید لطفا"سریعا"برام پاسخشو ارسال کنید . ممنون
:gol:

a.sh.b

عضو جدید
درخواست پروژه مقرنس

درخواست پروژه مقرنس

می خواستم بدونم کسی هست برام ماکت مقرنس بسازه؟ اگه می شناسین لطفا" سریعا" معرفی کنید :confused:

mahroo

عضو جدید
ما هم خودمون تحويل روستامون شنبه است.داريم كار مي كنيم

وضعیت
موضوع بسته شده است.