كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يكي از كاراي رايت رو پيشنهاد ميكنم:Willits House

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم يه سري اطلاعات در موردش:

The Willits House is the first house in true Prairie style and marks the full development of Wright's wood frame and stucco system of construction. Wright used a cruciform plan with the interior space flowing around a central chimney core and extending outward onto covered verandas and open terraces

ashuoin

عضو جدید
پروژه ی موزه

پروژه ی موزه

سلام...
من پروژه ی موزه ای که حجم داشته باشه می خوام...یک کار دانشجویی باشه...ممنون میشم کمکم کنید...

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام...
من پروژه ی موزه ای که حجم داشته باشه می خوام...یک کار دانشجویی باشه...ممنون میشم کمکم کنید...
پروژه طراحی 3 خودم هست...ولی متاسفانه نمیتونم در حال حاضر بهتون بدم چون اینجا ندارم...تا کی لازم دارین؟

memarekochak

عضو جدید
از تمامی دوستان عزیز میخوام که هرگونه سئوال و درخواست مطالب در زمینه درس و پروژه های خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند . هرگونه تاپیک مشابه ای به این تاپیک منتقل خواهد شد .
سلام........................
من فونت فارسی اتوکد 2008 رو میخوام. اگه واسه دانلود بزارین ممنون میشم.......

دنیا را بد ساخته اند،كسی را كه دوست داری تو را دوست نمی دارد،كسی كه تو را دوست دارد تو دوستش نمی داری،اما كسی كه دوستش داری و او هم دوست دارد،

به رسم و
آیین هرگز به هم نمی رسید و این رنج است!

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام........................
من فونت فارسی اتوکد 2008 رو میخوام. اگه واسه دانلود بزارین ممنون میشم.......

دنیا را بد ساخته اند،كسی را كه دوست داری تو را دوست نمی دارد،كسی كه تو را دوست دارد تو دوستش نمی داری،اما كسی كه دوستش داری و او هم دوست دارد،

به رسم و
آیین هرگز به هم نمی رسید و این رنج است!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=41391&#post266112
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=41391&#post266118

sorur

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم فونت کامپیوتری خط معمارانه هم هست؟

niusha*

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم فونت کامپیوتری خط معمارانه هم هست؟
؟!
منظورت کاش واضح تری میگفتی عزیزم
فونت توی شیت ها یه چیز کاملا سلیقهای هست که می تونه منحصر به فرد باشه.
البته تو شیتای دستی خیلی جای بازی داری.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماران مخصوصامعماران مشهدي

معماران مخصوصامعماران مشهدي

سلام دوستان معمار و مخصوصا مشهدي من 1 سري اطلاعات راجع به اقليم گياهي . فضاي سبز مشهد و وضعيت ميادين مشهد بخصوص ميدان راه آهن لازم دارم.اگه اطلاعاتي دارين لطفا كمكم كنين ممنون

sorur

عضو جدید
ما معمارا با خط خاصی می نویسیم دیگه که تو دانشگاه ما بهش می گن خط معمارانه:)

حالا من می خواستم بدونم از این نوع نوشتار فونت کامپیوتری هم هست یا نه؟؟;)مرسی

سـعید

مدیر بازنشسته
به به الناز خانم......
میبینم که شرکت همچنان پا برجاست ...پروژه های جدید مبارک...:biggrin:
بالاخره میادین شهر ما افتاد تو دست شما......:D

zhsaffar

عضو جدید

عزیزم اگه یک نمونه ای ،عکسی، چیزی از این خط بذاری شاید بتونم کمکت کنم.:smile:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز

فکر کنم خط ارشیا(arshia) تو word شبیهش باشه...........درسته؟؟؟

تبسم

عضو جدید
سلام.بچه ها من همیشه مقطع پله ی گرد مشکل دارم با کتاب هم حل نشد کتاب خاصی هست کمکم کنه یا کسی می تونه کمکم کنه؟؟

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم خط ارشیا(arshia) تو word شبیهش باشه...........درسته؟؟؟
آره عزیزم .......
سرور جان عرشیا و کوکب هر دو تا مناسبه....... البته فونت فارسی هستند این دو تا ;)

قابل توجه saeedgoodboy:
سعید جان ...........این نقطه ها مسری اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی دونم.........چرا .......منم .......همه اش............ از اینها:.................. می ذارم..........البته انگار از وقتی امتیازهات بهم منتقل شده این نقطه ها هم باهاشون..........اومدند:biggrin::biggrin::biggrin:...........
تو پست ها........من چند وقته .........می بینم همه ..........کم ...کم ..............دارند نقطه .........میذارن..........و این ..........زیاد خوب نیست........
حشوه خب!!!!!!!!!!!!!!!!!!(پرت اطلاعاتی داره):mad:............:biggrin::gol:و خوبه چون جمله یواش تموم می شه:biggrin: ................و آدم ها رو .........دعوت .........به فکر .....کردن می کنه:D
امیدوارم اخطار نگیرم...........:cry:............:biggrin::biggrin::biggrin:اگه بگیرم تقصیر توئه:razz::razz:

reza556182

عضو جدید
سلام.بچه ها من همیشه مقطع پله ی گرد مشکل دارم با کتاب هم حل نشد کتاب خاصی هست کمکم کنه یا کسی می تونه کمکم کنه؟؟
با سلام
راهی که به نظرم می رسه اینه که واسه یه بار یک پله گرد رو تو کد مدل کن (3بعدی) و مقطع بزن. سعی کن مدل سه بعدی دقیق باشه از نظر ابعاد. اگه یه بار این کارو بکنی موفق می شی.

سـعید

مدیر بازنشسته
آره عزیزم .......
سرور جان عرشیا و کوکب هر دو تا مناسبه....... البته فونت فارسی هستند این دو تا ;)

قابل توجه saeedgoodboy:
سعید جان ...........این نقطه ها مسری اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی دونم.........چرا .......منم .......همه اش............ از اینها:.................. می ذارم..........البته انگار از وقتی امتیازهات بهم منتقل شده این نقطه ها هم باهاشون..........اومدند:biggrin::biggrin::biggrin:...........
تو پست ها........من چند وقته .........می بینم همه ..........کم ...کم ..............دارند نقطه .........میذارن..........و این ..........زیاد خوب نیست........
حشوه خب!!!!!!!!!!!!!!!!!!(پرت اطلاعاتی داره):mad:............:biggrin::gol:و خوبه چون جمله یواش تموم می شه:biggrin: ................و آدم ها رو .........دعوت .........به فکر .....کردن می کنه:D
امیدوارم اخطار نگیرم...........:cry:............:biggrin::biggrin::biggrin:اگه بگیرم تقصیر توئه:razz::razz:
سلام سیمین جان....
راستش نمیدونم چی بگم.گذاشتن این نقطه ها دست خودم نیست.یک جور عادته.(الان باز داشتم نقطه میزاشتم).این کارو واسه این میکنم که جملاتم از هم جدا بشه
خودتم می دونی که ترک عادت منجر به مرض میشه....:biggrin:

kooroshebozorg

عضو جدید
معماری اسلامی نداریم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!پس این واحد معماری اسلامی که 9 تا اصول اصلی معماری اسلامی :1.قوام یافتگی2.استفاده از ترجیح و مرجحات3. ارتباط با طبیعت4. استفاده از تناسبات 5. فضا محور بودن.6. داستان زندگی 7. سادگی و........................رو از اصوال اساسی معماری اسلامی و بناهای اسلامی می دونه چیه؟؟؟؟

سلام دوستان عزیز توجه داشته باشن که معماری اسلامی دنباله ی معماری ساسانیه با تفاوتهای خیلی کم نسبت به اون .بعد از حمله ی اعراب به ایران و مسلمان شدن مردم به دلیل نیاز به وجود مساجد در شهرها بعضی از اتشکده ها تبدیل به مسجد شد(مثل مسجد یزدخواست و تاریخانه) و شیوه ی کار به این ترتیب بود که از چهار ورودی اتشکده ان ورودی که رو به قبله بود بسته میشد!و بعدها در مساجدی که ساخته شد از تزیینات ساسانی استفاده کردن با این تفاوت که در گچ بری ها و کاشی کاری های مساجد از نقوش انسانی و حیوانی استفاده نمیشد(نقوش اسلیمی همون نقوش گچبری های ساسانیه که تصاویر انسان از اون حذف شده)و همچنین ایات و عبارات مقدس در تزیینات مساجد اضافه شد.ولی چون در ان دوران خلفای عرب بر ایران حکومت میکردن این شیوه به معماری اسلامی و بعد عربی معروف شد و بعضی از تاریخ نگارهی ناآگاه غربی هم از این عنوان استفاده کردن واین قضیه تا الان هم ادامه داره!(مثلا کشور امارات از سازمان یونسکو تقاضای ثبت بادگیر های سبک یزد رو به عنوان میراث معنوی این کشور کرده!!!!!!)پس اساتید وطندوست ایرانی باید نسبت به این دروغا واکنش نشون بدن و جامعه ی جهانی رو آگاه کنن.مثل دکتر فلامکی!

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیمین جان....
راستش نمیدونم چی بگم.گذاشتن این نقطه ها دست خودم نیست.یک جور عادته.(الان باز داشتم نقطه میزاشتم).این کارو واسه این میکنم که جملاتم از هم جدا بشه
خودتم می دونی که ترک عادت منجر به مرض میشه....:biggrin:
بچه ها شما كه احيانا منظورتون با من نيست؟!!........من احساس مي كنم با اين كار متني كه مي نويسيم يه جور تنوع توش به وجود مياد و شخصي كه مي خونه زياد اذيت نمي شه..........البته قبول دارم چيزه پرتيه ( درست بخونيد pert )...........
راستي تبسم جان راهي كه دوستمون پيشنهاد كرد خوبه......(اينو گفتم كه اخطار نگيرم)

سـعید

مدیر بازنشسته
بچه ها شما كه احيانا منظورتون با من نيست؟!!........من احساس مي كنم با اين كار متني كه مي نويسيم يه جور تنوع توش به وجود مياد و شخصي كه مي خونه زياد اذيت نمي شه..........البته قبول دارم چيزه پرتيه ( درست بخونيد pert )...........
راستي تبسم جان راهي كه دوستمون پيشنهاد كرد خوبه......(اينو گفتم كه اخطار نگيرم)
نه عزیز...کسی با تو نبود....سیمین کلی گفت...:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.