كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجرای 6 تایی ها !!!
شهریور سال 1352 بود چیزیبه دربی معروف تاج و پرسپولیس نمونده بود اما زمزمه های تلخی از درون اردوی استقلال به گوش میرسید.
عده ای سعی کردند این مسائل رو برای رایکوف بازگو کنند اما رايکوف که بازیکنان خودش رو مثل پسرانش میدونست فقط خندیدو گفت : اینا همه ش شایعه است...
...
بازی آغاز شد هنوز دقایقی از بازی نگذشته بود که بازیکنان تاج متوجه شدند بازی طبیعی نیست...
همه توپها از نقطه ای خاص و البته حساس به راحتی عبور میکنه !!!
نگاهها به روی مدافع وسط استقلال جواد الله وردی معطوفشد ...
خیلی غیر طبیعی بازی میکرد. هر سه گل حریف در نیمه اول با اشتباه وحشتناک الله وردی به ثمر رسید. بچهها از هم پاشیدند...
بین دو نیمه همه خواستن رایکوف رو متوجه کنند اما اونخدابیامرز هنوز نمیدونست که تو ایران چقدر ممکنه ادم ها برای پول حقیر باشن. رایکوف میگفت اینا همه اتفاقیه ... حتی جابجایی رشیدی با حجازی هم فایده ای نداشتو نیمه دوم نتیجه ای عجیب رقم خورد ...
تاج 0 - پرسپولیس 6
بعد از بازی تیمسار خسروانیرئیس بی بدیل و بی همتای باشگاه تاج روبروی الله وردی ایستاد و با پوزخند اون روبرو شد ...
رایکوف فردای بازی با اتفاقی جالب روبرو شد ...
جواد الله وردی در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و عصر همون روز با قراردادی 4 ساله به پرسپولیس پیوست...
برای هواداران پرسپولیس خیلی سخت بود , شیرین ترن بردشون مقابل رقیب هفته بعد با بازی کردن متهم اول اون دیدار ( الله وردی ) با لباس تیمشون مقابل راه آهن تحت شعاع قرار بگیره ...
پرسپولیس تاج رو 6 تایی کرد ولی لکه ننگ اون روز تا ابد روی پیشونی این تیم باقی میمونه. نکته جالب اینجاست نتیجه اون روز الان برای هواداران جوون و نوجوون پرسپولیس جالبه ولی هواداران قدیمی پرسپولیس هیچوقت با افتخار از اون بازی یاد نمیکنن...
تو این مملکت هیچوقت نمیشه تبانی رو اثبات کرد ولی بازی کردن کسی که روی تمامی گلهای اون بازی تاثیر مستقیم داشت درست هفته بعد با لباس پرسپولیس خودش گویای همه چیزه ...با صاحب این عکس بیشتر آشنا بشید. کسی که توی برنامه زنده تلویزیونی چندی پیش گفت : بزرگترین حماقت زندگیم رو روزی کردمکه به پرسپولیس رفتم و هنوز خانواده من و زن و بچه م مورد بی احترامی قرار میگیرن.
(شاید هم مریضی لاعلاج دخترش هم بخاطر پول حروم همون روزها بوده . خدا عالمه...)

از این اتفاقات در پرسپولیس کم نیوفتاده فک میکنم دیگه تقریبا همگی جدید ترینش رو با خبر هستن انتقال میثاق معمارزاده به پرسپولیس بعد از تقدیم یه گل بخودی و قهرمانی به پرسپولیس ... اما خب همیشه گفتن چوب خدا صدا نداره تبانی اثبات نمیشه ولی حال روز این روزهای معمارزاده(که یکی از بهترین های ایران بود) و پرسپولیس می تونه نتیجه ی همون تبانی کثیف باشه ...

منم یه چیزایی در این مورد شنیده بودم ولی فکر میکردم اون بازیکن آخر فصل میره پرسپولیس ، همین که دقیقا فردای اون روز پا میشه میره باشگاه پرسپولیس خودش خیلی چیزا رو نشون میده

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم به همین دلیل در تاریخ 16 شهریور امسال پرسپولیس در رتبه ی 16 جدول بود:biggrin::biggrin::w15::w15:

منم یه چیزایی در این مورد شنیده بودم ولی فکر میکردم اون بازیکن آخر فصل میره پرسپولیس ، همین که دقیقا فردای اون روز پا میشه میره باشگاه پرسپولیس خودش خیلی چیزا رو نشون میده

بهرحال چوب خدا که صدا نداره نزدیک ترینشو دیگه فک کنم همه خاطرشون باشه گل به خودی معمارزاده و قهرمانی پرسپولیس و بعدش پیوستن معمار زاده به تیم پرسپولیس درست بعد از اون بازی آخر فصل و الان : پرسپولیس قهرمان رده شانزدهم جدول هست و معمارزاده ی ملی پوش در بهترین حالتش پیچ و مهره های نیمکت رو شل و سفت می کنه !!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهرحال چوب خدا که صدا نداره نزدیک ترینشو دیگه فک کنم همه خاطرشون باشه گل به خودی معمارزاده و قهرمانی پرسپولیس و بعدش پیوستن معمار زاده به تیم پرسپولیس درست بعد از اون بازی آخر فصل و الان : پرسپولیس قهرمان رده شانزدهم جدول هست و معمارزاده ی ملی پوش در بهترین حالتش پیچ و مهره های نیمکت رو شل و سفت می کنه !!!

خوب البته من سال 52 نبودم و نمیدونم واقعا چه اتفاقاتی افتاده ، اما اینکه فردای همون روز بازیکن بره تیم رقیب یه جورایی مشکوکه ، البته از طرفی هم شنیدم تو همون بازی دست جواد الله وردی تو نیمه دوم میشکنه ، یا چیزای دیگه ....
هر چند واقعیت اینه که بزرگترین افتخار تاریخ باشگاه پرسپولیس همین برد بوده که بعد از سالها از سر بی سوژگیه و قعر نشینی روزنامه های پرسپولیسم رو بیارن به اون بازی
و البته هنوزم بازی پرسپولیس و فتح تهران رو یادمه که 6-0 شد .... به نفع فتح تهران، فقط یادم نیست دوستانه بود یا جام جذفی
اینو یادمه اما فتح دسته اول تهران بود و معمولا تو بازیهای فوتسال جام رمضان(اون سالها تو ماه رمضان لیگ تعطیل میشد و تیمهای تهرانی تو فوتسال جام رمضان بازی میکردن که اتفاقا پر تماشاگر هم بود) خوب نتیجه میگرفت
اینم یه مصاحبه از منصور رشیدی:
منصور رشيدي دروازه‌بان اسبق تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه تاج سابق در واکنش به مصاحبه امروز جواد الله وردي، به برنا گفت: « مي خواستم از ايشان بپرسم اگر در بازي شش تايي من روي گل ها مقصر بودم پس چرا اين آقا(الله وردي) از تيم رفت؟» وي افزود:« ايشان به بازيکناني اشاره کرده که شب بازي در کلانتري بودند اما ايکاش مي گفت اشتباهات خودش در آن بازي بيشتر بود يا آن بازيکنان.» دروازه‌بان اسبق تيم ملي در انتها گفت:« اگر بنده در آن بازي روي گل ها مقصر بودم مطمئنا تقصيرات اين آقا کمتر از من نبود.»

اینم یه مصاحبه از الله وردی و دفاع از خودش
:در دیدار سال 52 استقلال و پرسپولیس،تمام11 نفر تیم ما خیلیبد بازی کردند و در یک بازی استثنایی بدترین گل ها را خوردیم و در آن زمانهشت نفر از نفرات ما ملی پوشبودند که نباید ما آن قدر گل می خوردیم.وی ادامه داد: پس از بازی مدیر عامل آن وقت که یکفرد طاغوتیبود به ما بازیکنانتوهین کرد من هم جواب وی را داده و در نهایت مرا مقصر اصلی باخت تیممعرفی کردندو شایعات با رفتن مناز استقلالبه پرسپولیسادامه پیدا کرد.وی ادامه داد: اگر من در آن بازی 17 شهریور سال 1352 بد بازی می کردم رایکوف سرمربی تیم فوتبال استقلال مرا بیرون می کشید ولی در آن بازی پرسپولیس خوب بازی کرد و ما آنها را دست کم گرفته بودیم.الله وردی اظهار داشت: پرسپولیس آن وقت با یک مدیریت قوی دوست داشت تا هر چه زودتر خود را به سطح بالای فوتبال برساند و با تیم های بزرگ اروپایی و برزیلی بازی می کرد و مربی آنها راجرز انگلیسی بود که بازیکنان پرسپولیس را جنگجو بار آورده بود و با شادابی خاصی در مقابل ما بازی می کردند.ویگفت: در زمانی که ماشش گل خوردیم از من هم بزرگ تر در تیم فوتبال استقلال وجود داشت ولی من جلو توهین های مدیر عامل ایستادم و با اخراجم تمام گل های خورده به اسم من نوشته شد

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی این صدا و سیمای ما تهشه
اخبار ورزشی اعلام میکنه تا دقیقه 35 لبنان 1-0 جلو هست و اینا بعدش از دقیقه 7 فوتبال رو پخش کردن
خیلی با حالان ، کامل 15 دقیقه بین دو نیمه هم برنامه و تبلیغ و بحث کارشناسی کردن و نیمه دوم رو شروع کردن با آرم زنده که بعد از چند دقیقه برش داشتن
رسانه مسخره....
الانم که خبرگزاری فارس زده تا دقیقه 75 هنوز 1-0 عقب هستیم و اینا تازه دقیقه 55 هستن

1992.sarina

عضو جدید
یعنی این صدا و سیمای ما تهشه
اخبار ورزشی اعلام میکنه تا دقیقه 35 لبنان 1-0 جلو هست و اینا بعدش از دقیقه 7 فوتبال رو پخش کردن
خیلی با حالان ، کامل 15 دقیقه بین دو نیمه هم برنامه و تبلیغ و بحث کارشناسی کردن و نیمه دوم رو شروع کردن با آرم زنده که بعد از چند دقیقه برش داشتن
رسانه مسخره....
الانم که خبرگزاری فارس زده تا دقیقه 75 هنوز 1-0 عقب هستیم و اینا تازه دقیقه 55 هستن
مادیگه به پخش زنده با نیم ساعت تاخیر عادت کردیم....
یه بار کشتی حمید سوریان رو زنده ولی با نیم ساعت تاخیر پخش کردن!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم پرسپولیس تو یه بازی دوستانه حریفشو ترکونده حالا اسم حریفش چی بوده رو نمی دونم ولی مثل اینکه بازم وهم برداشتن که لیگ رو هم می ترکونن!!!

m.a.r.y.jooon

عضو جدید
قرمزهای .......دیدید امشب سرورتون گل گاشت :D
طرفدارهای گل ابی 1بار امشب به خاطر برد با ارزش تیم جشن گرفتن
1بار هم فردا به خاطر باخت پرسپولیس ضایع جشن میگیرن،هههههههههه:biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

تیتر امروز گل رو ببینید واقعا دیگه همه دارن به این نتیجه میرسن که برای پرسپولیس باید این شعار رو بلند بلند بلند تکرار کرد ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصه همیشگی لنگ بعد از نگرفتن امتياز

پیج اصلی لنگی : هوادار صبر داشته باش ما میتوانیم

...

اون یکی پیج لنگی : حمایت حمایت حمایت

یکی دیگه پیج لنگی : به علت قطع بودن اینترنت از پست گذاشتن معذوریم

روزنامه پيروزی 04: دست های پشت پرده CIA ، موساد و MI6 در سازمان لیگ ، فدراسیون ، صدا و سیما ، کمیته داوران و کمیته انظباطی برای ضربه زدن به لنگ و بازوندن اون.

بيشتر لنگی های متمدن : علـــــــــــــ ـــــــــی دایــــــــــــ ــــــــی

مابقی لنگی ها : داور پاره پاره ..........

قسمت مشترک همه لنگیا هم در شرایطی که خبری از فوتبال نیست بینشون اینه:

ماجرای علی کریمی و دخترک گل فروش پشت چراغ قرمز

ماجرای علی کریمی و چاقترین پسر ایران

ماجرای علی کریمی و اهدای پیراهن به توپ جمع کن

ماجرای علی کریمی و پسرک معلول سوار بر ویلچر

ماجرای علی کریمی و سگ آقای پتی بل

ماجرای علی کریمی و کوزت

ماجرای علی کریمی و سفید برفی

ماجرای علی کریمی و كاراگاه گچت

ماجرای علی کریمی و .........

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میگن جایزه گذاشتن واسه کسی که آخرین برد پرسپولیس تو آزادی رو به یاد بیاره ... بیاین دور هم بشینیم یه فکری بکنیم ببینیم یادمون میاد آخرین باری که تو آزادی بردن کی بوده!؟! شاید تونستیم یه جایزه ی خوب ببریم سخته اما شدنیه ...

خوشم میاد تو این شرایط پرسپولیسیا ترجیح میدن راجع به فوتبال بحثی نکنن یه دوست پرسپولیسی دارم دیروز پیشش بودم داشت راجع به مدال برنز احسان حدادی تو دو میدانی صحبت میکرد:biggrin::biggrin:

همه سایتا نوشتن توقف نفت تهران مقابل پرسپولیس یعنی خیعلی باحاله که پرسپولیسیا تونستن به سختی تو آزادی نفت تهران رو متوقف کنن:biggrin::biggrin::biggrin:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم پرسپولیس تو یه بازی دوستانه حریفشو ترکونده حالا اسم حریفش چی بوده رو نمی دونم ولی مثل اینکه بازم وهم برداشتن که لیگ رو هم می ترکونن!!!

یه تیم هما اسمی بود...
البته به نفت تهران نمیرسه که...
خوزه زیاد وارد نیست..فکر کرده هما رو زده ...الانم نفتو میزنه:دی

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عادل فردوسی پور: آقای رویانیان این فصل پرسپولیس چندم میشه
سردار: این فصل رتبه پرسپولیس اول تا سومه!!!
عادل: منظورتون تو همین جدوله؟؟؟ از بالا به پایین دیگه
سردار: نه جدول درستش رو میگم اول تا سوم میشیم آره همون از بالا به پایین:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو زنجیر باف ... بعلههههه
زنجیر من رو بافتی ... بعلههههه
پشت کوه انداختی ... بعلههههههههههه
ژوزه اومده ... چیچی آورده ... لیگ دسته یک ... برو و بیا ... با صدای چیییییی ... علییییییییییه داییییییییییییی

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمو زنجیر باف ... بعلههههه
زنجیر من رو بافتی ... بعلههههه
پشت کوه انداختی ... بعلههههههههههه
ژوزه اومده ... چیچی آورده ... لیگ دسته یک ... برو و بیا ... با صدای چیییییی ... علییییییییییه داییییییییییییی

خیلیییییییییییییییییییییییییییی جالب بود. :w27:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاچشت دراد:biggrin:
شیش تایی
که امروز و دیروز نداره مهم اینه که استقلالی ها باشنیدن این ....میسوزه
:biggrin:

حالا غصه نخور پرسپولیس 6تا به هما زده برا شما استقلالی ها که خوبه حداقل احساس تنهایی نمیکنید:biggrin:
استقلال بعد الشباب و الآن هم هما سه تیم شیش تایی به افتخارشون بزن دست قشنگه رو:biggrin::biggrin:

پرسپولیسی جماعت تنها افتخارش همینه مجبوره همیشه همینو بگه قابل درکه خنده هات ...

کاش اپل ایفون 5 رو چند سال پیش معرفی می کرد موقعی که استقلال هفدهم بود اون موقع هوادارش میتونستن تیمشون رو ببینن:D
حالا یه چیز جالب جی ال ایکس یه گوشی جدید معرفی کرده شما میتونی تیمتو تو جدول دسته 3هم ببینی حالا هی بگید گوشی جی ال ایکس خوب نیست:biggrin:

شما یه مقداری دقت کنی قضیه دسته 3 رو توضیح دادم عین قضیه شش تایی ها ... خوشبختانه اون فصل استقلال در پایان قهرمان شد و نیازی به اپل 5 و 6 نبود در هر جدولی قابل رویت بود ...

ولی فک کنم احسان حدادی نقره گرفت نه برنز

عزیز ِ دلم یه کم جدید تر باش شش تایی و دسته سه و نقره المپیک خیلی قدیمیه بحث من احسان حدادی من مربوط به برنز احسان تو مسابقات استونی بود و خوشحالی دوستان شما از این مدال که با پیراهن پرسپولیس بدست اومد بود ...

روت نمیشه بگی 6تازده به جاش میگی ترکونده ؟

اینو نگی چی بگی
امیر قلعه نویی مربی امسالتون که سمبل تبانیه تو ایران

من به امیر قلعه نوعی کار ندارم من از چی میگم شما از چی میگی ... تبانی یعنی میثاق معمارزاده که به خودشون گل زد و شمارو قهرمان کرد و بعدشم شد دروازه بانتون ... تبانی یعنی فوتسال پرسپولیس ... تبانی یعنی ... بی خیال مهم نیست داداش ... هفتایی شدن پستات رو تبریک میگم به نشان هفت مقدس ...

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره آمدم .............. :D
میگم هفته قبل بازیها ، فجر 6 تا زد ، نکنه به استقلالم 6 تا بزنه و بازم ......
;)

آخرین ویرایش:

1992.sarina

عضو جدید
دوباره آمدم .............. :D
میگم هفته قبل بازیها ، فجر 6 تا زد ، نکنه به استقلالم 6 تا بزنه و بازم ......
;)
شما نگران تیم خودت باش که .......
شنیدم انصاری فرد عاشق پرسپولیس گفته کاش میومدم استقلال:surprised:

ببین چقد تیمتون داغونه که دیگه پولم نمی تونه بازیکنا رو جذب تیم کنه!!
یعنی پیروزی با این همه بمب ترکوندن از آلومینیوم که حتی ترقه هم نترکوند کمتره؟؟
خدایا هیچ تیمی رو اینقد بدبخت نکن:biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته یه چیزی خیلی برای من جای تاسف داره اونم اینه که چرا چرا چرا ... هر تیمی به پرسپولیس رسید زد و برد و رفت ... ما چرا نتونستیم بزنیم خیلی حیف شد پرسپولیس از دستمون رفت الان میگن تیمایی که به عمرشون سابقه گلزنی هم نداشتن از محلات بلند شدن پیشنهاد بازی دوستان به سرخ پوشان میدن ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز دیگه با توجه به مشکلاتی که بین انصاری فرد و رویانیان پیش اومده مثل اینکه انصاری فرد پشیمانه از اینکه واسه خاطر بی ام و رفت پرسپولیس پیش خودش فک می کنه کاش می رفتم استقلال حداقل الان تو تیمی بازی می کردم که سه امتیازی صدر با یه بازی کمتر باشه نه یک امتیازی قعر ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم این پرسپولیسیا کجا نوشته که بیشترین تماشاگر رو دارن!؟!

من موندم این پرسپولیسیا کجا نوشته که بیشترین تماشاگر رو دارن!؟!

كنفدراسیون فوتبال آسیا، آمار تماشاگران لیگ قهرمانان آسیا در سال 2011 را اعلام كرد كه بر این اساس تیم استقلال با مجموع 118 هزار و 76 تماشاگر برای دومین سال پیاپی به عنوان پرتماشاگرترین تیم این رقابت ها معرفی شد.در گزارش AFC آمده است: در حالی كه مجموع كل تماشاگران ایرانی در لیگ قهرمانان نسبت به سال گذشته افت داشته و برای نخستین بار ایران به لحاظ تعداد تماشاگرانش بعد از چین در رتبه دوم آسیا قرار گرفته است ‌اما باشگاه استقلال همچون فصل 2010 موفق ترین باشگاه آسیا در جلب حضور تماشاگران در ورزشگاه ها است.
ركورد تماشاگران استقلال در شرایطی به دست آمد كه این تیم در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا فقط 3 بازی خانگی داشت و با بدشانسی از صعود به دورهای بعد بازماند.
رده بندی پرتماشاگرترین باشگاه های آسیا به شرح زیر است:
1- استقلال ایران، 3 بازی خانگی، 118076 تماشاگر
2- جونبوك موتورز كره جنوبی، 7بازی، 98708 تماشاگر
3- تیان جان چین، 3 بازی، 79005 تماشاگر
4- الاتحاد عربستان، 6 بازی، 76097 تماشاگر
5- پرسپولیس ایران، 3 بازی، 72251 تماشاگر

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نگران تیم خودت باش که .......
شنیدم انصاری فرد عاشق پرسپولیس گفته کاش میومدم استقلال:surprised:

ببین چقد تیمتون داغونه که دیگه پولم نمی تونه بازیکنا رو جذب تیم کنه!!
یعنی پیروزی با این همه بمب ترکوندن از آلومینیوم که حتی ترقه هم نترکوند کمتره؟؟
خدایا هیچ تیمی رو اینقد بدبخت نکن:biggrin::biggrin:
اونقد که من میدونم بازیکن های پولکی همشون میرن استقلال ، کلا همه بازیکناتون پولکین حتی فرهاد مجیدی که اینقد سنگشو به سینه میزدین :biggrin: خیلی از استقلالیا میگفتن اگه میموند قهرمان میشدن
دیگه شما از پولکی بودن بازیکن واسه تیم ما حرفی نباید بزنید که کسانی مثل کریمی میان و قرارداد سفید امضا میکنن;)

1992.sarina

عضو جدید
اونقد که من میدونم بازیکن های پولکی همشون میرن استقلال ، کلا همه بازیکناتون پولکین حتی فرهاد مجیدی که اینقد سنگشو به سینه میزدین :biggrin: خیلی از استقلالیا میگفتن اگه میموند قهرمان میشدن
دیگه شما از پولکی بودن بازیکن واسه تیم ما حرفی نباید بزنید که کسانی مثل کریمی میان و قرارداد سفید امضا میکنن;)
سفید امضا میکنه که آخر فصل هرچی عشقش کشید بگیره.....
فعلا که بازیکنای ما هنوز پولی نگرفتن!!

1992.sarina

عضو جدید

به مصاحبه 9 هفته آینده (پایان نیم فصل) مانوئل ژوزه توجه فرمایید:
* آقای مانوئل سلام
سلام. من 22 تا جام دارم.
* چرا پرسپولیس بعد 17 هفته شانزدهم است؟
اولا که من 22تا جام دارم. در ثانی 8 تا جام بین قاره ای هم دارم.
* تعویض های ما هیچکدام جواب نداد
یعنی من احمق هست و با همین حماقت در مصر 22 جام آوردم؟
* در مصر هم بنزین سهمیه بندی است؟
نمی دانم؛ چون من در گیر تصاحب آن 22جام بودم و حواسم به بنزین نبود.
* حالا پرسپولیس به دسته اول سقوط نمی کند؟
یعنی شما می گویید تیم کسی که 22 جام دارد، سقوط می کند؟ واقعا برایتان متاسفم که مرا احمق فرض می کنید.
* چلو کباب ایرانی را بیشتر دوست دارید یا ...
من فقط همان 22 جامی که در مصر کسب کردم را دوست دارم

1992.sarina

عضو جدید
الحق که مربیتون برازنده تیمتونه
اونم مثل شما که هر چی میشه اون 6تا گل رو مثال میزنید هر حرفی میشه بحث 22 دوتا جامشو وسط میکشه!!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سفید امضا میکنه که آخر فصل هرچی عشقش کشید بگیره.....
فعلا که بازیکنای ما هنوز پولی نگرفتن!!
پول نگرفتن !!! محض رضای خدا و فی سبیل الله بازی میکنن :biggrin:
اولا که این خبرام نیست که آخر فصل بگیرن دوما هرچیم بگیرن فقط به 4 میلیارد و خوردی قرار داد نکونام نمیرسه....... ;)

بالا