كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خنده بر هر درد ِ بی درمان دواست !!!
کسی که پست رو گزارش میده نباید خجالت بکشه کسی که توهین کرده باید خجالت بکشه که گویا ... !!!
پست این خانوم رو من گزارش کردم عادت به گزارش پست نداشتم هیچ موقع چون بحث پیش میاد عین همین بحثی که بین من و دوست ِ پرسپولیسیمون راجع به غلط املایی و ... پیش اومد لحن صحبتامون هم خیلی دوستانه نبود
ولی این یه پست رو گزارش دادم چون: یک.توش توهین مستقیم وجود داشت و من با نوع بحث کردنی که در تاپیک های مختلف از ایشون دیده بودم دوست نداشتم خودم با ایشون دهن به دهن بشم!!! دو.ایشون مدعی هستن با من با ادبیات خودم برخورد می کنن!!! اما مسئله اینجاست؛کدوم ادبیات؟!؟ کدوم صحبت؟!! من که از اون روزی که بحث عوام و نوع صحبت این خانوم در مورد حرف مردم پیش اومد دیگه تقریبا جواب هیچ کدوم از پستای ایشون رو ندادم حتی اونایی که مستقیما خطاب به من یا پست های من بود!!! این آخری رو هم چون توهین کرده بود خواستم جواب بدم که به توصیه یه دوست که گفت بهتره با این خانوم و این طرز صحبت،هم صحبت نشم ... ترجیح دادم گزارش کنم که اگه واقعا از نظر مدیران هم تو صحبت های این خانم توهین هست رسیدگی بشه که خوشبختانه این توهین فقط از نظر من نبود.

من چند سالی اینجا عضوم واسه همین مدیر بخش ورزش (که خیلی وقته نمیاد اینجا) و مدیر خیلی بخشای دیگه و کلا قدیمیای این سایت از دوستای نزدیکم هستن ... ولی خودم دو بار سابقه اخراج شدن و کلی اخطار گرفتن دارم سابقه درگیری لفظی با مدیر کل سایتم دارم بخاطر همین تاپیکم چند بار اخطار گرفتم.مدیرای این سایت هم واسه این درگیری ها و هم واسه یه نقل مکان کاربرای قدیمی این سایت به یه سایت دیگه خیلی دل خوشی از من و دوستان قدیمی ندارن ... اگه این خانوم اخطاری گرفته بخاطر توهینشون بوده نه چیز دیگه ای ... این هم از معدود پستایی که تو این 4 ساله گزارش دادم و اون اخطار هایی که ازش صحبت میشه فک می کنم مربوط به زمانی میشه که من مدتها بود به سایت سر نمیزدم و گزارشگر و دنبال کنندش اشخاص دیگه ای بودن ...

آخرین ویرایش:

pantaha

اخراجی موقت
الان جای خاصی نیستیم دوست عزیز ، یکی 10 یکی 16 و این خودش خیلی بده حتی برای ما پرسپولیسیا ، اما بعد از فروش اونهمه بازیکن درست و حسابی چیزی از تیم نمیمونه ، این فصل خوب بازیکن جذب کردیم و توقع داریم که بهتر بازیکنه اما تیمی که تازه بسته شده زیاد قابل پیش بینی نیست. دقیقا مثل 3 فصل قبل رئال مادرید که بازیکنهای خوب زیادی تو این تیم اومدن و مربیش هم ژزه شد که بهترین مربی جهان بود اما فقط تونست قهرمان جام حذفی بشه ولی دیدیم که سال بعد قهرمان لیگ شد با اون رکورد شکست ناپذیری و تونست نتایج ضعیفی رو که جلوی بارسا میگرفتو جبران کنه ، امسالم که از همین اول شروع کرد به جام گرفتن.
حالا پرسپولیس مثل رئال شده با این تفاوت که 13 تا بازیکن خریده و بیشترشونم جزو خواسته های مربی قبلی بوده. توقع طرفدار قهرمانیه اما میگم تیم قابل پیش بینی نیست.
اما وقتی استقلالیا از قهرمانیشون با شاه تو آسیا حرف میزنن باید به یاد دسته سوم رفتنشونم بی افتیم
age daste 3 raftanesho didi hatamn chmat be on 2 ta setareh ham khord dg

chizi ke esteghlal mard bood gerft ama pirozi

shayad hala halaha ya shayadam ta abad khabesho bebineh

are raftim daste 3 ama mesl mardam ta oj asia raftim shoma chi faghat mardomo maskhare mikonin

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
منم کاملا موافقم که کسی که اول توهین می کنه باید خجالت بکشه ... اما ظاهرا اصلا حرفای خودشو توهین حساب نمی کنه!! ..
کدوم ادبیات؟!؟ کدوم صحبت؟!!
دقیقا چیزی که من گفتم ادبیات ایشون بود و قبلا هم ازش بارها استفاده کرده :
اینم پستش دو خط آخر دقیقا همون ادبیات :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-%D

خوب ایشون که در کار خیر و پاک کردن هرگونه توهین یدی دارن و پستهای توهین رو گزارش تخلف میدن و مدیر رو میارن اینجا چطوره این پستهای غیراخلاقی که اصلا درست نیست و جاش اینجا نیست رو هم گزارش کنن ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-%

یا مثلا برخورد کنن با کسی که از الفاظ و جملاتی مثل "چرت و پرت میگین" "اراجیف میگین" و "حرفاتون احمقانه س" و..............
البته ایشون میگه به بی عفتی کلام خودم علاقه مندم و استفاده از الفاظ چرت و پرت و اراجیف و .... رو جز توهین نمیدونه !!...
خدارو شکر پستها کاملا موجوده و هر کی ببینه خودش میتونه قضاوت کنه ...

خدا رو شکر من سابقه درگیری با مدیرا و اخراج شدن رو ندارم ... بارها با استقلالیا بحث کردم با همین کاربر gharybeh تو همین تاپیک، تو تاپیک سپاهان و تو تاپیک پرسپولیس بحث کردم هیچ جاش به بی احترامی نکشیده و خیلی هم دوستانه بوده و اگر اینجا با کسی حرفی زدم که درست نبوده فقط بخاطر این بوده که خودش ادبیات درستی نداشته و منم با همون ادبیات باهاش حرف زدم ....
تو بحثایی که مربوط به رنگ سرویس بهداشتی که حدود 6 7 صفحه از این تاپیک بود یا بحث غلط املایی و لفظی و این بحثای بیهوده وارد نشدم یا اینکه برم سرچ کنم عکسای مسخره رو کپی کنم اینجا ..بحث من فقط فوتبالی بوده دلیلی نداشت که ایشون به من توهین کنه میتونست همونطوری که من حرف میزنم حرف بزنه اگه هم نمیتونه میتونه اصلا بحث نکنه.بحث نکردن بهتر از اینکه با عصبانیت هر چی دلمون میخواد بگیم بعدشم بگیم الان خیلی دارم به حرفات میخندم و خیلی شادابم و ... این حرفا معنی دیگه ایی داره ...پستاش موجوده کاملا مشخصه که کی اول شروع کرد به توهین کردن ..

هیچوقت عادت کلیک کردن رو گزارش تخلف رو نداشتم یا اینکه برم پیام بدم به مدیرا و مدیرا رو بیارم اینجا چون فکر میکنم ............
بهرحال فکر کنم اگه منم از روش ایشون استفاده میکردم همون 2 پست بالایی که آوردم برای اخراج کافی باشه ... بهتره کسی که اینقد به رعایت قوانین پایبنده اول از خودش شروع کنه و کاری نکنه که دیگران مجبور بشن با ادبیات خودش حرفی بزنن ...فکر کنم این کاربرا توقع دارن خودشون هر چی دلشون خواست بگن اما تا جوابی شنیدن زود رو گزارش تخلف کلیک میکنن غافل از اینکه اصل تخلف، خودشه و اول باید خودش رو اصلاح کنه ..

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کاملا موافقم که کسی که اول توهین می کنه باید خجالت بکشه ... اما ظاهرا اصلا حرفای خودشو توهین حساب نمی کنه!! ..
کدوم ادبیات؟!؟ کدوم صحبت؟!!
دقیقا چیزی که من گفتم ادبیات ایشون بود و قبلا هم ازش بارها استفاده کرده :
اینم پستش دو خط آخر دقیقا همون ادبیات :

خوب ایشون که در کار خیر و پاک کردن هرگونه توهین یدی دارن و پستهای توهین رو گزارش تخلف میدن و مدیر رو میارن اینجا چطوره این پستهای غیراخلاقی که اصلا درست نیست و جاش اینجا نیست رو هم گزارش کنن ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-%

یا مثلا برخورد کنن با کسی که از الفاظ و جملاتی مثل "چرت و پرت میگین" "اراجیف میگین" و "حرفاتون احمقانه س" و..............
البته ایشون میگه به بی عفتی کلام خودم علاقه مندم و استفاده از الفاظ چرت و پرت و اراجیف و .... رو جز توهین نمیدونه !!...
خدارو شکر پستها کاملا موجوده و هر کی ببینه خودش میتونه قضاوت کنه ...

خدا رو شکر من سابقه درگیری با مدیرا و اخراج شدن رو ندارم ... بارها با استقلالیا بحث کردم با همین کاربر gharybeh تو همین تاپیک، تو تاپیک سپاهان و تو تاپیک پرسپولیس بحث کردم هیچ جاش به بی احترامی نکشیده و خیلی هم دوستانه بوده و اگر اینجا با کسی حرفی زدم که درست نبوده فقط بخاطر این بوده که خودش ادبیات درستی نداشته و منم با همون ادبیات باهاش حرف زدم ....
تو بحثایی که مربوط به رنگ سرویس بهداشتی که حدود 6 7 صفحه از این تاپیک بود یا بحث غلط املایی و لفظی و این بحثای بیهوده وارد نشدم یا اینکه برم سرچ کنم عکسای مسخره رو کپی کنم اینجا ..بحث من فقط فوتبالی بوده دلیلی نداشت که ایشون به من توهین کنه میتونست همونطوری که من حرف میزنم حرف بزنه اگه هم نمیتونه میتونه اصلا بحث نکنه.بحث نکردن بهتر از اینکه با عصبانیت هر چی دلمون میخواد بگیم بعدشم بگیم الان خیلی دارم به حرفات میخندم و خیلی شادابم و ... این حرفا معنی دیگه ایی داره ...پستاش موجوده کاملا مشخصه که کی اول شروع کرد به توهین کردن ..

هیچوقت عادت کلیک کردن رو گزارش تخلف رو نداشتم یا اینکه برم پیام بدم به مدیرا و مدیرا رو بیارم اینجا چون فکر میکنم ............
بهرحال فکر کنم اگه منم از روش ایشون استفاده میکردم همون 2 پست بالایی که آوردم برای اخراج کافی باشه ... بهتره کسی که اینقد به رعایت قوانین پایبنده اول از خودش شروع کنه و کاری نکنه که دیگران مجبور بشن با ادبیات خودش حرفی بزنن ...فکر کنم این کاربرا توقع دارن خودشون هر چی دلشون خواست بگن اما تا جوابی شنیدن زود رو گزارش تخلف کلیک میکنن غافل از اینکه اصل تخلف، خودشه و اول باید خودش رو اصلاح کنه ..

سمیه خانم با اینکه خیلیا میگن با شما بخاطر نوع رفتارتون و حالت هجومی ای که در تمام بحث ها دارید بحث نکنم اما اینبار بعد از مدتها جوابتون رو میدم واسه آخرین بار ... ما با هم مدتی بحث کردیم بعدشم تموم شد رفت پی کارش ... جالبی ِ مسئله اینجاست که شما نصف توهین هایی که به بهانه ادبیات من به من کردی در زمانی بوده که من اصلا جواب پست های شما رو نمی دادم!!! فک می کنم عکس بی ادبانه تر از اون حرکت جواد کاظمیان وجود نداره ... شما لحن ادبیاتتون در همه تاپیک ها همین بوده و حالت هجومی رو همیشه داشتید ...
من نمی دونم اگه شما واقعا به نوع حرف زدنتون معتقد هستید و میگید که شایسته اخطار نبوده دیگه این همه بلوا و آشوب برای چیه؟؟؟ من به نوع حرف زدن خودم اعتقاد دارم و با هر کس همونطور که شایسته اس حرف میزنم و اون الفاظم که بکار می برم از نظرم توهین نیستن چون عین شما مستقیما از شعور و شخصیت نداشته صحبت نمی کنم میگم کسی که فلان عقیده رو داره عقیده اش احمقانس حالا اگه کسی خودش رو شامل اون عقیده و اون توهین می دونه به خودش مربوطه ... تازه به حرفی هم که میزنم واقعا ایمان دارم حالا اگه بخاطرش اخراج بشم یا اخطار بگیرم واسم اهمیتی نداره چون به نظرم کار اشتباهی نکردم ... اگه فک می کنی کار اشتباهی نکردی لزومی نداره از این اخطار اینقد ناراحت بشی...
مدیران خودشون می دونن تا بحال تو این چهار ساله چند بار دکمه ی گزارش رو زدم حالا شما فک می کنی روش من اینه یا هر چیز دیگه برام اهمیت نداره من دوستانی اینجا دارم که منو خوب میشناسن نظر اونا برام اهمیت داره و یه وقتی حس کنم ازم ناراحت یا رفتار نادرستی رو بهم گوشزد کنن حتما حرفشو رو گوش میدم اما نظر بقیه برام اهمیتی نداره ...
درگیری من با مدیران به یه سری مسائل شخصی و خارج از محیط باشگاه و خیلی قدیمی مربوطه ربطی به این بحثا نداشته ...
دوست ِ عزیز این اولین بار نیست که اینجا از این بحثا اتفاق میوفته ولی همیشه ته همشون دوستی و رفاقتمن سرجاش بوده ... من بخاطر توصیه یه سری دوستان و لحن حرف زدنتون تو این تاپیک و تاپیک های دیگه ترجیح دادم که پستاتون رو نادیده بگیرم و باهاتون بحث نکنم شما حتی تو تاپیک های هوادارای هم میری و کل کل می کنی(درحالیکه از خیلی وقت پیش تصمیم گرفته شده بود که به تاپیک های اختصاصی هم احترام بذاریم) اما شما میری و تو تاپیک های اختصاصی سایر تیم ها هم بحث پرسپولیس رو راه میندازی و با حالت هجومی با هر کس که صحبت کنه برخورد می کنی ... رو همین اصل من تصمیم گرفتم کلا با شما بحث نکنم اما شما بازم دست بردار نبودی و تو هر پستت یه کنایه ای به من میزدی و آخریشم که دیگه رسما با گفتن شخصیت نداشته و ... توهین مستقیم به خودم کردی و چون نمی خواستم جوابتو عین خودت بدم گزارشش کردم ... بازم میگم اگه معتقدی حرفت درست بوده نباید از اخطارت ناراحت بشی منم رو همه حرفایی که زدم هستم و اگه اخطار یا اخراجی در پی داشته باشم واسم مهم نیست چون این سایت و این روزا جز اوقات فراغت چیز ِ دیگه ای نیست که بخواد اونقد اهمیت داشته باشه برام که بخواد اعصابمو خراب کنه و منو ناراحت کنه ... وقتی میگم به حرفاتون می خندم واقعا می خندم درک این مسئله هم واسه کسایی که منو میشناسن و از نزدیک دیدن خیلی دشوار نیست ...
بهرحال این بحثا همیشه پیش اومده بازم پیش میاد همه پستهای منو هم بگیری بیاری اینجا بذاری برام اهمیتی نداره چون تو این چهار ساله به تعداد کافی دوستایی اینجا پیدا کردم که خارج از نت منو ببینن و بشناسن و نظرشون برام اهمیت داشته باشه مطمئنا عمر فعالیت من تو اینجا هم خیلی طول نخواهد کشید و بعد از تعطیلات فقط برای سر زدن به دوستان میام اینجا عین چند سال اخیر ... همه بچه های اینجا می دونن وقتی اینجارو درست کردم تاپیک محفل دوستی رو هم زدم که همزمان دو تا جا پست بدیم و بفهمیم که اگه اینجا حرفی میزنیم از سر مزه ی کل کل و شوخی هست و تو تاپیک محفل دوستای خوبی برای هم هستیم ... دیگه هم صحبتی راجع به این مسئله بی ربط به تاپیک ندارم ... گذاشتن هر کس به خودش مربوطه شما مسئول پاسخگویی به تمام کاربران این تاپیک و تاپیک های بقیه فوتبال نیستی ... حالا هم فک می کنم این بحث شخصی دو نفره که هیچ جذابیتی واسه بقیه کاربرای این تاپیک نداره و ربطی هم به تاپیک نداره پس دیگه ادامه نمیدم فقط عین همیشه وقتی کسی پاسخی به حرفاتون نمیده رو به حساب جواب نداشتن و بلد نبودن و شخصیت نداشته و ... نذارید ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی جالبه که برای جواب دادن و توجیه رفتارشون میگن شما میرید تاپیک های هواداری دیگه و اونجا کل کل میکنید ...!!! میشه یه نمونه از این تاپیک ها بیارید ؟؟ تنها تاپیکی که من توش پستی ارسال کردم تاپیک سپاهانیا بوده ... با این پست :
تبریک میگم سپاهانیا هم کلوپ هواداران دار شدند !!!:D......
اما تیترشو رویایی نوشتید بهترین تیم ایران ، تیم اول پایتخت هست ، پرسپولیس کبیر ..... سپاهان میتونه تیم دوم ایران باشه
فکر کنم هر کس اینو ببینه بتونه بفهمه که این پست کاملا شوخیه و حتی استارتر تاپیک که سپاهانیه زیر پست من تشکر زده چون خودشم میدونه که قصد من کل کل نبوده و به شوخی گفته شده ... بعد از من دوست استقلالی غریبه اومد و اونجا نظر گذاشت فکر نکنم این پستها معنی کل کل یا بی ادبی به هوادارای دیگه رو بده اینکه شما از این پست معنی کل کل رو برداشت کردید برمیگرده به نگاهتون که میخواستید یه آتو از من گیر بیارید..
یکی دیگه از اون تاپیکهایی که کلوپ هواداری دیگه س رو بیارید که من رفتم و کل کل کردم .....
خیلی جالبه ...تو همین تاپیک هم که دوست استقلالیمون غریبه اومده و با هم بحث کردیم و تاپیک پرسپولیس هم میاد پس ایشون وضعش خیلی از من بدتره ..نه؟
یا دوست استقلالی دیگه که تو تاپیک تراکتوریا بحث کرد باهاشون ..یا خیلیا که میان تاپیک پرسپولیس ...فکر نکنم این توجیهی برای رفتارتون باشه و خیلی بده که من برای توجیه بی احترامی های خودم برم سابقه طرف مقابل رو تو تاپیکهای دیگه دربیارم اینکه هر کس کجا پستی میذاره به خودش ربط داره ..درست نیست بخاطر توجیه خودمون بریم تو تاپیکهای دیگه بگردیم ردی از طرفمون پیدا کنیم و با چند پست تایپک هواداران سپاهان که مشخصه کاملا شوخی بوده بیایم بگیم تو تاپیک های دیگه کل کل می کنید ..رفتار هر کس کاملا مشخصه میکنه چجور آدمیه و نیاز به این توجیه های عجیب غریب نیست ..
درمورد نوع حرف زدنم ..بارها از کلمه "هجومی" استفاده کردن نمیدونم چرا فقط برای شما هجومیه شاید چون مثل خودتون حرف زدم و سعی کردم با ادبیات خودتون صحبت کنم .. بهرحال من با این لحن تا حالا به کسی بی احترامی نکردم که بخوام جواب پس بدم شما درمورد خودت حرف بزن... اون دوستانتون !! هم که این نظرو دارن میتونن با من بحث نکنن ..عکس جواد کاظمیان به من چه ربطی نداره شما بهتره برای توجیه خودت پای دیگران رو وسط نکشید ..این خیلی بده که آدم برای توجیه کاری که کرده دیگران رو همراه خودش کنه .. من عکسی ارسال نکردم که بخوام جوابی بهش بدم ولی اگه قرار بر گزارش تخلف بود همه رو گزارش تخلف میدادم نه فقط پستی که باهاش مخالفم ..
من اصلا اینجا حرفی از اخطار و ناراحتی از اخطار زدم ؟ من گفتم چرا از بین این همه پست که بسیار بی ادبی توش بوده پست من پاک شده ..من از پاک شدن پستم ناراحت شدم چون پستهای دیگه که خیلی هم بدتر بودن نادیده گرفته شدن و مشخصه که مدیرا فقط وقتی کسی رفت بهشون اطلاع داد اینجا پیداشون میشه...وگرنه اخطارو که همین چند وقت پیش یه استقلالی که خودش رفته بود به مدیرا پیغام خصوصی داده بود که بکشوندشون اینجا خودش اولین کسی بود که اخطار گرفت ...
اینم بدون که اهمیت نداشتن نظر دیگران دلیل نمیشه آدم به هر کی دلش خواست توهین کنه و بعد بگه نظرت برام اهمیت نداره ..در جواب همه بی احترامی هایی که کردین فقط یه جمله گفتین که نظر کسی بغیر از دوستام (که ماشالا زیاد هم هستن و خدا بیشترشون کنه لازم نیست اینقد پزشونو بدید) نظر کسی برام مهم نیست .. مهم نبودن نظر دلیل نمیشه که توهین کنید .. وگرنه من هم نظر بیستر آدمای اینجا برام مهم نیست ...
منم علاقه ای به بحث کردن با شما نداشتم هر حرفی هم زدم فوتبالی بوده بحث بی مورد با کسی نکردم ..هر کس معتقده اینجا جایی برای شوخیه بهتره اول از خودش شروع کنه و طوری رفتار کنه که دیگران مجبور نشن مثل خودش جواب بدن ..

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه که برای جواب دادن و توجیه رفتارشون میگن شما میرید تاپیک های هواداری دیگه و اونجا کل کل میکنید ...!!! میشه یه نمونه از این تاپیک ها بیارید ؟؟ تنها تاپیکی که من توش پستی ارسال کردم تاپیک سپاهانیا بوده ... با این پست :

فکر کنم هر کس اینو ببینه بتونه بفهمه که این پست کاملا شوخیه و حتی استارتر تاپیک که سپاهانیه زیر پست من تشکر زده چون خودشم میدونه که قصد من کل کل نبوده و به شوخی گفته شده ... بعد از من دوست استقلالی غریبه اومد و اونجا نظر گذاشت فکر نکنم این پستها معنی کل کل یا بی ادبی به هوادارای دیگه رو بده اینکه شما از این پست معنی کل کل رو برداشت کردید برمیگرده به نگاهتون که میخواستید یه آتو از من گیر بیارید..
یکی دیگه از اون تاپیکهایی که کلوپ هواداری دیگه س رو بیارید که من رفتم و کل کل کردم .....
خیلی جالبه ...تو همین تاپیک هم که دوست استقلالیمون غریبه اومده و با هم بحث کردیم و تاپیک پرسپولیس هم میاد پس ایشون وضعش خیلی از من بدتره ..نه؟
یا دوست استقلالی دیگه که تو تاپیک تراکتوریا بحث کرد باهاشون ..یا خیلیا که میان تاپیک پرسپولیس ...فکر نکنم این توجیهی برای رفتارتون باشه و خیلی بده که من برای توجیه بی احترامی های خودم برم سابقه طرف مقابل رو تو تاپیکهای دیگه دربیارم اینکه هر کس کجا پستی میذاره به خودش ربط داره ..درست نیست بخاطر توجیه خودمون بریم تو تاپیکهای دیگه بگردیم ردی از طرفمون پیدا کنیم و با چند پست تایپک هواداران سپاهان که مشخصه کاملا شوخی بوده بیایم بگیم تو تاپیک های دیگه کل کل می کنید ..رفتار هر کس کاملا مشخصه میکنه چجور آدمیه و نیاز به این توجیه های عجیب غریب نیست ..
درمورد نوع حرف زدنم ..بارها از کلمه "هجومی" استفاده کردن نمیدونم چرا فقط برای شما هجومیه شاید چون مثل خودتون حرف زدم و سعی کردم با ادبیات خودتون صحبت کنم .. بهرحال من با این لحن تا حالا به کسی بی احترامی نکردم که بخوام جواب پس بدم شما درمورد خودت حرف بزن... اون دوستانتون !! هم که این نظرو دارن میتونن با من بحث نکنن ..عکس جواد کاظمیان به من چه ربطی نداره شما بهتره برای توجیه خودت پای دیگران رو وسط نکشید ..این خیلی بده که آدم برای توجیه کاری که کرده دیگران رو همراه خودش کنه .. من عکسی ارسال نکردم که بخوام جوابی بهش بدم ولی اگه قرار بر گزارش تخلف بود همه رو گزارش تخلف میدادم نه فقط پستی که باهاش مخالفم ..
من اصلا اینجا حرفی از اخطار و ناراحتی از اخطار زدم ؟ من گفتم چرا از بین این همه پست که بسیار بی ادبی توش بوده پست من پاک شده ..من از پاک شدن پستم ناراحت شدم چون پستهای دیگه که خیلی هم بدتر بودن نادیده گرفته شدن و مشخصه که مدیرا فقط وقتی کسی رفت بهشون اطلاع داد اینجا پیداشون میشه...وگرنه اخطارو که همین چند وقت پیش یه استقلالی که خودش رفته بود به مدیرا پیغام خصوصی داده بود که بکشوندشون اینجا خودش اولین کسی بود که اخطار گرفت ...
اینم بدون که اهمیت نداشتن نظر دیگران دلیل نمیشه آدم به هر کی دلش خواست توهین کنه و بعد بگه نظرت برام اهمیت نداره ..در جواب همه بی احترامی هایی که کردین فقط یه جمله گفتین که نظر کسی بغیر از دوستام (که ماشالا زیاد هم هستن و خدا بیشترشون کنه لازم نیست اینقد پزشونو بدید) نظر کسی برام مهم نیست .. مهم نبودن نظر دلیل نمیشه که توهین کنید .. وگرنه من هم نظر بیستر آدمای اینجا برام مهم نیست ...
منم علاقه ای به بحث کردن با شما نداشتم هر حرفی هم زدم فوتبالی بوده بحث بی مورد با کسی نکردم ..هر کس معتقده اینجا جایی برای شوخیه بهتره اول از خودش شروع کنه و طوری رفتار کنه که دیگران مجبور نشن مثل خودش جواب بدن ..

خانم محترم فقط سه نکته: وقتی زیر عکس یا پستی تشکر میذاری یعنی باهاش هم عقیده و هم نظری و مطلب دیگه اینکه شما بخاطر توهین به من در پستی اخطار گرفتی که پاسخ به من نبوده ... یعنی من اصلا چند روزی بود با شما حرفی نمیزدم شما تو بحثتون با کس دیگه به من توهین کردید عجیبه وقتی من با شما چند روزی صحبت نمی کردم شما در بحث با یکی دیگه راجع به شخصیت نداشتن من صحبت می کنید!!! بعد اسمشو میذارین برخورد با ادبیات مشابه!!! واسه همین من می پرسم کدوم ادبیات وقتی من و شما با هم بحث می کردیم به حد کافی با ادبیات مشابه به قول خودتون جواب دادین لزومی نداره تا آخر عمرتون هر وقت با هر کسی بحث می کنید و از کوره در میرید یه تیکه و کنایه ای هم به من بندازید ... تو این چند روز هر چی سعی کردم بی خیال پست های شما باشم ولی تو تمام پستاتو راجع به عکس ها و ... من صحبت می کنید. و نکته پایانی من دنبال اتو گرفتن از شما نیستم این مسئله شما در تاپیک سپاهان و بحث طولانی شما درباره اسیا رو که کاملا بی ربط به تاپیک بود خودتون بهم لینک دادید موقع بحث و خواستید که برم بخونم که رفتم دیدم چه بحث طولانی و از خوندنش منصرف شدم بگذریم که این لحن هجومی شما در بحث آسیایی که با من و غریبه کردی تفاوت چندانی نداشت ...

اینهمه تو پستاتون به دیگران خوب و بد رو توصیه میکنید به رفتار خودتون توجهی ندارید بهتره شما به فکر رفتار خودتون و درست کردن رفتار خودتون باشید چون این رفتار از یه دختر خیلی دور از شانه واسم عجیب بوده تو این چند روزه هر چی نسبت به پستاتون بی تفاوت بودم شما باز نسبت به پستهای من حساس بودین و جوابشو می دادین ... انگار با یکی درگیر شدی بعد طرف بی خیال شده و شما دم به دقیقه می دوی دنبالشو یقه شو میگیری میگی بیا دعوا ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
منم پست آخرمو اینجا بدم چون بحث کردن با شما و امثال شما که از همون اول خودتونو نشون میدین کاملا اشباهه ...
اول اینکه نتونستید حرفایی که زدین رو ثابت کنید اینکه من تو تاپیکهای هواداری دیگه با بقیه کل کل میکنم ..پس باید قبول کنید که حرفی که درباره کل کل کردنم تو تاپیکای دیگه زدید رو از خودتون درآوردید...اینکه اونجا لحنم چجوری بوده رو اونی که باهاش بحث کردم باید نظر بده نه شما.. واقعا عجیبه که برای توجیه خودتون حاضرید هر حرفی رو بزنید ....
اگه شما جواب منو نمیدادین پس دو خط آخر این پست رو که منجر شد به جواب دادن من، با کی بودید ؟

حتما دو خط آخر این پست رو با خودتون بودید دیگه ..
واقعا مجبورید برای برای توجیه خودتون به هر چیزی چنگ بزنید حتی به تشکر زدن من پای پستها ..اگه منظور پست عکس کاظمیانه من اصلا معنی اون کار رو نمیدونم چیه.. هر چند فرقی هم نداره من پست غیراخلاقی ایی نداشتم که بخوام خودمو تبرئه کنم ..
اینکه ما تو تاپیک بی ربط به موضوع تاپیک بحث کردیم فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه ..
و در نهایت اینکه رفتار من و اینکه در شانم هست یا نه رو خودم تشخیص میدم نه شما ... من نمیتونم ببینم یه نفر از حد خودش خارج میشه و هر چی دلش میخواد میگه و باهاش برخورد میکنم و هیچ اهمیتی نداره که اون شخص فکر کنه این رفتار من در شان من هست یا نه .. شما هر چی دلت خواست گفتی از اراجیف میگی و چرت میگی و حرفات احمقانه س تا ذوق مرگ و ..... عکسی هم گذاشتی که خیلیها با دیدنش خجالت میکشن اما شما گذاشتی اونم اینجا که همه میبینن .... من رفتاری نکردم که در شانم نباشه فقط جواب دادم و نمیتونم قبول کنم یه نفر هر چی خواس بگه و جوابشو ندم ..فکر کنم کاملا مشخصه که کی رفتارش در شانش نبود
در نهایت همه پستها هست هر کی میخواست میتونه بخونه و قضاوت کنه ..

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پست آخرمو اینجا بدم چون بحث کردن با شما و امثال شما که از همون اول خودتونو نشون میدین کاملا اشباهه ...
اول اینکه نتونستید حرفایی که زدین رو ثابت کنید اینکه من تو تاپیکهای هواداری دیگه با بقیه کل کل میکنم ..پس باید قبول کنید که حرفی که درباره کل کل کردنم تو تاپیکای دیگه زدید رو از خودتون درآوردید...اینکه اونجا لحنم چجوری بوده رو اونی که باهاش بحث کردم باید نظر بده نه شما.. واقعا عجیبه که برای توجیه خودتون حاضرید هر حرفی رو بزنید ....
اگه شما جواب منو نمیدادین پس دو خط آخر این پست رو که منجر شد به جواب دادن من، با کی بودید ؟

حتما دو خط آخر این پست رو با خودتون بودید دیگه ..
واقعا مجبورید برای برای توجیه خودتون به هر چیزی چنگ بزنید حتی به تشکر زدن من پای پستها ..اگه منظور پست عکس کاظمیانه من اصلا معنی اون کار رو نمیدونم چیه.. هر چند فرقی هم نداره من پست غیراخلاقی ایی نداشتم که بخوام خودمو تبرئه کنم ..
اینکه ما تو تاپیک بی ربط به موضوع تاپیک بحث کردیم فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه ..
و در نهایت اینکه رفتار من و اینکه در شانم هست یا نه رو خودم تشخیص میدم نه شما ... من نمیتونم ببینم یه نفر از حد خودش خارج میشه و هر چی دلش میخواد میگه و باهاش برخورد میکنم و هیچ اهمیتی نداره که اون شخص فکر کنه این رفتار من در شان من هست یا نه .. شما هر چی دلت خواست گفتی از اراجیف میگی و چرت میگی و حرفات احمقانه س تا ذوق مرگ و ..... عکسی هم گذاشتی که خیلیها با دیدنش خجالت میکشن اما شما گذاشتی اونم اینجا که همه میبینن .... من رفتاری نکردم که در شانم نباشه فقط جواب دادم و نمیتونم قبول کنم یه نفر هر چی خواس بگه و جوابشو ندم ..فکر کنم کاملا مشخصه که کی رفتارش در شانش نبود
در نهایت همه پستها هست هر کی میخواست میتونه بخونه و قضاوت کنه ..

دوست ِ عزیز اون دو خط آخر خطاب به شما بود در جواب همه حرفهایی که بی ربط به من نثار می کردی ... شما پای عکسی تشکر کردی که فک نمی کنم فحش از اون بدتر داشته باشیم بعد به عکس من گیر میدی!؟! من میگم وقتی از اون تشکر می کنی دیگه حق نداری به عکس غیر اخلاقی من گیر بدی(نگید معنی حرکت کاظمیان رو نمیدونید که بدتر میشه چون وقتی چیزی رو نمی دونید و فقط چون یه پرسپولیسی گذاشته زیرش تشکر میزنید اصلا خوب نیست)
من فرصت اینکه بگردم پستای شما رو بیارم اینجا و بگم کدوم تاپیک رفتید بحث کردید رو ندارم اما خب همین که حاضر نشدید بخاطر احترام به هوداران سپاهانی از بحث کردن و ادامه بحث تو تاپیکشون خودداری کنید خودش نشاندهنده خیلی چیزاست مطمئنا اگه تو تاپیک داماش،استقلال،پرسپولیس و حتی مثلا تاپیک جشن تولد کسی بحثی راجع به استقلال و پرسپولیس پیش بیاد شما حاضر نیستید به خاطر جمع سکوت کنید و همینطور به بحث ادامه میدین از نظر من این رفتارا خیلی ناپسنده ... تا بحال موقعیتش پیش نیومده که تو تاپیک های دیگه کل کل استقلال پرسپولیس راه بندازید یه موردش پیش اومده که شما رفتار نادرستی از خودتون نشون دادید فک می کنم همین کافی باشه که آدم پیش بینی کنه اگه بازم پیش بیاد بازم انجام میدید. البته این مسئله به خودتون مربوط میشه و به من ربطی نداره و صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

سمیه خانم متاسفانه بازم دارین از ادب خارج میشین و مشکل بحث کردن با شما همینه وقتی یه کمی طول میکشه به اینجور صحبتا میرسه و حرفهایی میزنید که از نظر خودتون توهین بحساب نمیاد!!! واسه همینه که دوست ندارم با شما دهن به دهن بشم

درسته اینکه شان شما در چه حدی هست به خودتون مربوطه و من نباید دخالت می کردم اما اینکه شان من در چه حدی هست دیگه به خودم مربوط میشه و ترجیح میدم با شخصی با این خصوصیت اخلاقی که در شما می بینم بحث نداشته باشم که اخرش به توهین شنیدن ختم بشه ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته ی دیگه امروز اومدم پروفایل شما یه نکته ای دیدم که واسم کمی عجیب بود و جای تعجب داشت که چرا اینقد آدمای عجیب تو این ممکلت دور و بر مارو گرفتن ... من بخاطر اینکه وقتم بیشتر صرف صحبت کردن با جناب بوگاتی رنسانس نشه به حالت تمسخر تو بحث باهاشون حق رو به ایشون دادم و ایشون تو پروفایل شما از ذوق میگه افشین اشکش در اومده بود و الان کسی تحویلش نمیگیره ...
یعنی من واقعا موندم تو خلقت ِ خدا یعنی وقتی جواب کسیو نمیدی و واسه از سر وا کردنش و تموم کردن بحث حق رو بهش میدی و جوابشو نمیدی میذاره به حساب ِ کم آوردن و اشک در اومدن و ...
من اگه می دونستم با این جمله ی حق با شماست اینقد خوشحال میشن و بعد واسه دوستان و آشنایان تعریف می کنن حتما زودتر از اینا می گفتن که وقتم بیش از این تلف نمیشد ... حالا این مسئله در شرایطی بوده که بحث کردن با من و صحبت کردن با من و اینا واسشون بی اهمیت بوده و حد و حدودشون رو خیلی بالاتر می دونستن ... با تمام این تفاسیر بازم از شنیدن حق با شماست کلی شاد شدن و در تالار افتخاراتشون و چه بسا به زودی در تالار افتخارات پرسپولیس ثبتش می کنن!!! بوگاتی ِ عزیز همیشه حق با شماست دوست ِ من... خیلی دوست دارم که دیگران رو با گفتن چنین جمله هایی شاد کنم ...:biggrin:;):biggrin:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته ی دیگه امروز اومدم پروفایل شما یه نکته ای دیدم که واسم کمی عجیب بود و جای تعجب داشت که چرا اینقد آدمای عجیب تو این ممکلت دور و بر مارو گرفتن ... من بخاطر اینکه وقتم بیشتر صرف صحبت کردن با جناب بوگاتی رنسانس نشه به حالت تمسخر تو بحث باهاشون حق رو به ایشون دادم و ایشون تو پروفایل شما از ذوق میگه افشین اشکش در اومده بود و الان کسی تحویلش نمیگیره ...
یعنی من واقعا موندم تو خلقت ِ خدا یعنی وقتی جواب کسیو نمیدی و واسه از سر وا کردنش و تموم کردن بحث حق رو بهش میدی و جوابشو نمیدی میذاره به حساب ِ کم آوردن و اشک در اومدن و ...
من اگه می دونستم با این جمله ی حق با شماست اینقد خوشحال میشن و بعد واسه دوستان و آشنایان تعریف می کنن حتما زودتر از اینا می گفتن که وقتم بیش از این تلف نمیشد ... حالا این مسئله در شرایطی بوده که بحث کردن با من و صحبت کردن با من و اینا واسشون بی اهمیت بوده و حد و حدودشون رو خیلی بالاتر می دونستن ... با تمام این تفاسیر بازم از شنیدن حق با شماست کلی شاد شدن و در تالار افتخاراتشون و چه بسا به زودی در تالار افتخارات پرسپولیس ثبتش می کنن!!! بوگاتی ِ عزیز همیشه حق با شماست دوست ِ من... خیلی دوست دارم که دیگران رو با گفتن چنین جمله هایی شاد کنم ...:biggrin:;):biggrin:
الان حال یاسین بده و اصلا حال و حوصله ندارم بیام و پست بدم واگرنه دوباره میومدم و انقدر جوابتو میدادم تا هم یکم بخندم هم اون روی زیادتو کم کنم مثل قیل....
وقتی میگم کسی تحویلت نمیگیره واسه همینه !!! وقتی کسی تحویلت نمیگیره که جوابتو بده میری توی پروفایل game over که تا چند پست قبلی میگفتی اصلا برام ارزشی نداره و حرفاشو قبول ندارم ، حتی اگه فحش بده جوابشو نمیدم و...... اما حالا توی پروفایلشم میری که ببینی کی بهش پیام داده اونم پیامای 2 روز پیشش !!!!!
تو خودت واسه خودت و حرفت ارزش قائل نیستی که وقتی میگی توصیه کردن دوستان با game over کل کل نکن منم نمیکنم ( چه حرفا آدم شاخ درمیاره ) اما وقتی میبینی کسی تحویلت نمیگیره میری هی از رو پستهاش نقل قول میگیری.
شاید کل کسی رو خوابوندن واسه تو آرزو و افتخار باشه که اصلا بلدم نیستی اما واسه من فقط تفریح و خنده است .
تو همین باشگاه با اشخاص زیادی تو تاپیکهای مختلف کل کل کردم و آخرش به دوستی رسید یکیشم همین غریبه اما واقعا تو یه عجوبه ای چون وقتی کم میاری یا بحث و عوض میکنی یا میگی حق با شماست .
سمت شما رو نمیدونم اما تو تهران وقتی کسی کم میاره یا حرفی نمیزنه یا میگه بیخیال یا بحثو عوض میکنه یا میگه حق با شماست یا راستی میگی و ازاین حرفا ... یا میذاره میره یا سوت میزنه و خیلی کار دیگه
الانم چون پروف من قفله و نمیتونی پیامهامو بخونی نمیدونی که چی نوشته و من این پیامو بهش دادم .
میبینم الان چقدر وقتت داره به خوبی صرف میشه !!!
اگه وقتت با کل کل من تلف میشد واسه چی هی از پستام نقل قول میگرفتی ؟؟ واسه چی بعد کم آوردنت در حالیکه اصلا من واسه تو پستی ندادم اومدی از رو پست من غلط میگیری ((که اون امتیازشه پستاش نیست)) ؟؟ خودت که پستات منبع عیب و ایراده !!! اگه میخواستی منو از سرت باز کنی نمیومدی از رو پستی که اصلا به تو ربطی نداره نقل قول بگیری.
الانم میبینی کسی تحویلت نمیگیره دوباره گفتی یه پست بدم تا با بوگاتی کل کل کنم هرچند آخرش باز همون حرفو میزنی....
اول فکر میکردم بلدی کل کل کنی ولی از وسطای کل کلمون فهمیدم که نمیدونی کل کل چیه !!
خوبه اولین کسی که از حدش حرف زد تو بودی که گفتی در حدی نیستی که منو نصیحت کنی !
آخه تو کی هستی اصلا که واسه من حد و حدود تعیین میکنی
فعلا همینقدر برات باشه
تا وقتی از حال یاسین اینطوره فقط میام و سر میزنم که ببینم وضعش چجوریه ، تا دوست داری پست بذار و کیف کن چون کسی نیست که جوابتو بده برگشتم اگه پست داده باشی همه پستاتو جواب میدم.
خوبه آدما حداقل واسه خودشون و حرفشون ارزش قائل بشن .....

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان حال یاسین بده و اصلا حال و حوصله ندارم بیام و پست بدم واگرنه دوباره میومدم و انقدر جوابتو میدادم تا هم یکم بخندم هم اون روی زیادتو کم کنم مثل قیل....
وقتی میگم کسی تحویلت نمیگیره واسه همینه !!! وقتی کسی تحویلت نمیگیره که جوابتو بده میری توی پروفایل game over که تا چند پست قبلی میگفتی اصلا برام ارزشی نداره و حرفاشو قبول ندارم ، حتی اگه فحش بده جوابشو نمیدم و...... اما حالا توی پروفایلشم میری که ببینی کی بهش پیام داده اونم پیامای 2 روز پیشش !!!!!
تو خودت واسه خودت و حرفت ارزش قائل نیستی که وقتی میگی توصیه کردن دوستان با game over کل کل نکن منم نمیکنم ( چه حرفا آدم شاخ درمیاره ) اما وقتی میبینی کسی تحویلت نمیگیره میری هی از رو پستهاش نقل قول میگیری.
شاید کل کسی رو خوابوندن واسه تو آرزو و افتخار باشه که اصلا بلدم نیستی اما واسه من فقط تفریح و خنده است .
تو همین باشگاه با اشخاص زیادی تو تاپیکهای مختلف کل کل کردم و آخرش به دوستی رسید یکیشم همین غریبه اما واقعا تو یه عجوبه ای چون وقتی کم میاری یا بحث و عوض میکنی یا میگی حق با شماست .
سمت شما رو نمیدونم اما تو تهران وقتی کسی کم میاره یا حرفی نمیزنه یا میگه بیخیال یا بحثو عوض میکنه یا میگه حق با شماست یا راستی میگی و ازاین حرفا ... یا میذاره میره یا سوت میزنه و خیلی کار دیگه
الانم چون پروف من قفله و نمیتونی پیامهامو بخونی نمیدونی که چی نوشته و من این پیامو بهش دادم .
میبینم الان چقدر وقتت داره به خوبی صرف میشه !!!
اگه وقتت با کل کل من تلف میشد واسه چی هی از پستام نقل قول میگرفتی ؟؟ واسه چی بعد کم آوردنت در حالیکه اصلا من واسه تو پستی ندادم اومدی از رو پست من غلط میگیری ((که اون امتیازشه پستاش نیست)) ؟؟ خودت که پستات منبع عیب و ایراده !!! اگه میخواستی منو از سرت باز کنی نمیومدی از رو پستی که اصلا به تو ربطی نداره نقل قول بگیری.
الانم میبینی کسی تحویلت نمیگیره دوباره گفتی یه پست بدم تا با بوگاتی کل کل کنم هرچند آخرش باز همون حرفو میزنی....
اول فکر میکردم بلدی کل کل کنی ولی از وسطای کل کلمون فهمیدم که نمیدونی کل کل چیه !!
خوبه اولین کسی که از حدش حرف زد تو بودی که گفتی در حدی نیستی که منو نصیحت کنی !
آخه تو کی هستی اصلا که واسه من حد و حدود تعیین میکنی
فعلا همینقدر برات باشه
تا وقتی از حال یاسین اینطوره فقط میام و سر میزنم که ببینم وضعش چجوریه ، تا دوست داری پست بذار و کیف کن چون کسی نیست که جوابتو بده برگشتم اگه پست داده باشی همه پستاتو جواب میدم.
خوبه آدما حداقل واسه خودشون و حرفشون ارزش قائل بشن .....

اووووووووووف نمی دونستم اینقد جوش میاری !!! باشه عزیزم حق با شماست:biggrin::biggrin::biggrin:
شما تصور کن که من جلوی یکی در حدود ِ تو :D:D:D کم آوردم برو واسه همه دوستاتم تعریف کن که من بهت گفتم حق با شماست ... فقط خواهشا یه کم مودب تر ... چون واسه آدمی به موفقی شما اون جمله ی آخر تو پروفایل خیلی درست نیست;););)

فک می کنم کسی با این لحن بهت میگه حق با شماست واسه اینه که نمی خواد با یکی در اندازه های تو هم صحبت بشه نه اینکه جلوی تو کم آورده !!! البته شما راست میگی;):D:biggrin:

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید از اینکه دارم تو بحثتون وارد میشم :
ولی بنظرم خیلی بهتره که دو طرف دیگه ادامه ندید ...:w30:

شاید سوء تفاهم و گیر دادن به چیزایی که اصلا اهمیتی نداشت منجر به این بحث ها شد ..

بله به نظر منم بین افشین و سمیه و بوگاتی یکم سو تفاهم بجود اومده ، که ایشالله حل بشه و ادامه ندن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

شاید سوء تفاهم و گیر دادن به چیزایی که اصلا اهمیتی نداشت منجر به این بحث ها شد ..

بله به نظر منم بین افشین و سمیه و بوگاتی یکم سو تفاهم بجود اومده ، که ایشالله حل بشه و ادامه ندن

سوء تفاهم و این چیزا نیست اما به روی چشم ... شرمنده واسه اینکه بحثمون شخصی و غیر مرتبط به تاپیک بود ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن پرسپولیس پیراهن سبز پوشیده بود امروز؟!؟ واسه بازی تو زمین تمرینشون بلیط فروشی کرده بودن؟!! و میگن پرسپولیس خیلی تلاش کرد که بتونه از سد این تیم بگذره ولی خب دیگه نگذشت :biggrin::biggrin::biggrin:

1992.sarina

عضو جدید

1992.sarina

عضو جدید
این پرسپولیسیا هروقت کم میارن و میخوان ذهن هوادارانشون رو منحرف کنن از بازی 30 سال پیش و 6تا گلشون حرف میزنن!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش یه شایعه ای شنیدم درباره تعویض علی عسگر و ساموئل واقعا اگه این اتفاق بیوفته به نظرم یه شکست بزرگ برای استقلاله آخه علی عسگر رو می خوایم چیکار؟؟؟من موندم امیر قلعه نوعی از سامول با اون همه سابقه درخشان چرا استفاده نمی کنه تازه هر بازی هم که بازیش داده هر چند دقایقی کوتاه خوب بازی کرده امیدوارم قلعه نوعی بفهمه ساموئل و میثم حسینی و ... می تونن خیلی به درد استقلال بخورن ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یه عکسی دیدم خواستم بذارم اینجا منتهی تصویرش خیلی مفهوم نبود تو یه روزنامه تو بخش سوالات هواداران یه دوستی از طرفداران قرمزها سوال کرده بود که آیا به قهرمان جام ولایت هم سهمیه آسیا میدن ...!!!:biggrin::biggrin::biggrin: جای شما خالی بسی خندیدیم احتمالا از اقوام سردار بوده چون سردار هم اول فصل تیم رو برای قهرمانی آسیا بسته بود ...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یه عکسی دیدم خواستم بذارم اینجا منتهی تصویرش خیلی مفهوم نبود تو یه روزنامه تو بخش سوالات هواداران یه دوستی از طرفداران قرمزها سوال کرده بود که آیا به قهرمان جام ولایت هم سهمیه آسیا میدن ...!!!:biggrin::biggrin::biggrin: جای شما خالی بسی خندیدیم احتمالا از اقوام سردار بوده چون سردار هم اول فصل تیم رو برای قهرمانی آسیا بسته بود ...

خب آخه گونا دارن خو..
نه جام حذفی رو تونستن بگیرن ...نه جزو 2 تیم اول شدن:دی
نگا اگه یکمی تلاش میکردن شاید میتونستن دوم بشن فصل قبل...
آخه فاصلشون زیاد نبود که...12 تا 2...فقط 10تا بیشتر نیست...
:D
___________________-
حالا هیچ راهی نداره با ولایت بیان بالا؟؟؟!:دی

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا خیلی به ژوزه رحم کرد که تیمش به شهرداری یاسوج نباخت!!:biggrin::biggrin:
اون که هیچ:دی
دیروز یه بازی دوستانه با یه تیم دسته اولی داشتن...
پرسپولیس عقب بود آ...دقایق آخر یه پیشکسوت اومد براشون گل زد:دی
مساوی شد:D

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش یه شایعه ای شنیدم درباره تعویض علی عسگر و ساموئل واقعا اگه این اتفاق بیوفته به نظرم یه شکست بزرگ برای استقلاله آخه علی عسگر رو می خوایم چیکار؟؟؟من موندم امیر قلعه نوعی از سامول با اون همه سابقه درخشان چرا استفاده نمی کنه تازه هر بازی هم که بازیش داده هر چند دقایقی کوتاه خوب بازی کرده امیدوارم قلعه نوعی بفهمه ساموئل و میثم حسینی و ... می تونن خیلی به درد استقلال بخورن ...

افشین واقعا میتونی مقایسه کنی ساموئل رو با علی عسگر...
واقعا نمیشه...
حالا چطوری این خبر اومده بیرون نمیدونم...
اصلا چنین چیزی نمیتونه درست باشه...
یعنی اگه هیت مدیره و قلعه نویی کمی فکر کنه عقلشون اجازه ی این تعویض رو نمیده

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین واقعا میتونی مقایسه کنی ساموئل رو با علی عسگر...
واقعا نمیشه...
حالا چطوری این خبر اومده بیرون نمیدونم...
اصلا چنین چیزی نمیتونه درست باشه...
یعنی اگه هیت مدیره و قلعه نویی کمی فکر کنه عقلشون اجازه ی این تعویض رو نمیده

من از همین متعجب شدم آخه فاصله ی این دو از زمین تا آسمون من فک می کنم قلعه نوعی به ساموئل بیشتر اعتماد کنه نتیجه ی خیلی خوبی از این بازیکن می گیره در حالیکه هیچوقت در پست تخصصی اش تو استقلال بازی نکرده ولی همیشه موفق بوده ... الان خبرا رفته که چون عابدینی با علی عسگر برای داماش مذاکره کرده پرسپولیس از تیم اخراجش کردن ...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همین متعجب شدم آخه فاصله ی این دو از زمین تا آسمون من فک می کنم قلعه نوعی به ساموئل بیشتر اعتماد کنه نتیجه ی خیلی خوبی از این بازیکن می گیره در حالیکه هیچوقت در پست تخصصی اش تو استقلال بازی نکرده ولی همیشه موفق بوده ... الان خبرا رفته که چون عابدینی با علی عسگر برای داماش مذاکره کرده پرسپولیس از تیم اخراجش کردن ...
فصل قبل هم که خیلی خوب بود...
مظلومی ازش استفاده کرده بود..نتیجه هم گرفت...
تو باشگاه های آسیا خیلی خوب بود که

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین چپ پای ایران و آسیا که راست پا بود ...

درسته مجتبی محرمی پرسپولیسیه ولی بازیکن بزرگی تو تاریخ ملی بوده براش دعا کنیم ...

ستاره دهه 70 فوتبال ایران از وضعیت جسمی اش می گوید. صدایش گرفته و خیلی هم روی فرم نیست؛:« حالم خوب نیست. همین حالا هم پنجره ها را باز گذاشتم تا شاید هوای تازه بخورم. آخه امروز بارون اومده و هوا کمی پاکه. چند هفته ست که حالم بد شده. رفتم بیمارستان. مدام سرفه می کردم . گفتن ریه هات مشکل داره اما الان اوضاع بدتر شده و زده به قلبم. کلی آزمایش انجام دادم. دکترا می گن هوای تهران آلودست . واست مثله سمه. فکر می کنم دیگه دارم می رم. خیلی طولانی نیست بودنم بین تون. ما دیگه داریم رفتنی می شیم! »
او خیلی ناامیدانه سخن می گوید و بعد سعی می کند با کمی خنده ، ماجرا را تلطیف کند:« فقط یادت باشه که من خودم قبر دارم. وقتی مردم ، بگین مجتبی خودش قبر داره تو قطعه 36. نمی خواد ببرنم قطعه نام آوران. من طبقه بالای قبر آقام رو همون سال ها خریدم. تو قطعه 36 . وقتی مردم ، یادتون باشه ببرنم تو قبر خودم. » او سپس درباره تامین هزینه های درمانش می گوید:« خوب دوستان زیادی کمک کردند. از صندوق حمایت تماس گرفتن و گفتن که هزینه ها رو پرداخت می کنن. آقای هدایتی هم همین طور. چند تا از بازیکنای خوب فوتبال مون هم که همیشه به من لطف دارن.» او نمی خواهد اسمی از آنهایی که کمکش می کنند بیاورد اما مثل همیشه می گوید :« علی کریمی ، بهترین دوستمه. از وحید هاشمیان هم ممنونم. هیچ وقت باهاش همبازی نبودم اما زنگ می زنه و حالم رو می پرسه. علی دایی هم که مثل همیشه جویای حالم هست. واقعا دست همشون درد نکنه!» و البته درپایان ، دلخور است از اینکه چرا مهدی فنونی زاده علیه حسین هدایتی حرف زده؛« من دلم گرفت از اینکه بچه های قدیم ، علیه هدایتی حرف زدن. بابا این بنده خدا داره از جیبش هزینه می کنه. چرا آخه می خواین فرار کنه. که چی بشه؟»

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووووووف نمی دونستم اینقد جوش میاری !!! باشه عزیزم حق با شماست:biggrin:
شما تصور کن که من جلوی یکی در حدود ِ تو :D کم آوردم برو واسه همه دوستاتم تعریف کن که من بهت گفتم حق با شماست ... فقط خواهشا یه کم مودب تر ... چون واسه آدمی به موفقی شما اون جمله ی آخر تو پروفایل خیلی درست نیست;)

فک می کنم کسی با این لحن بهت میگه حق با شماست واسه اینه که نمی خواد با یکی در اندازه های تو هم صحبت بشه نه اینکه جلوی تو کم آورده !!! البته شما راست میگی;)

حال یاسین یکم بهتر شده و حالا دست و دلم میاد بیام باشگاه.
اولا عذر میخوام از همه دوستانی که گفتن ادامه ندیم و بگم که این پست من حمل بر بی ادبی نباشه اما چون گفته بودم میام و جواب میدم دارم این پستو میذارم.
وقتی میگم نمیدونی کل کل چیه واسه همینه ، من چی میگم تو چی جواب میدی
:biggrin: میگذریم از اینم:D
برو پستهای قبلی رو نگاه کن ببین کی جوش آورده ....
بدی دنیای مجازی اینه که راحت میشه دروغ گفت.......... و سخت میشه باور کرد اما برای یکی مث من دروغ گفتن به کسایی که بیشترشونو نمیبینم و نمیشناسم هیچ جذابیتی نداره که بخوام بگم . بقیه رو نمیدونم واسشون جذابه یا نه....
امیدوارم امیدوارم امیدوارم که حدت اونقدری که میگی بالا باشه
:biggrin: چون برای من افت داره با یکی که شان و حدش افتضاح پایینه کل کل کنم ... :cool:;)
فک می کنم کسی با این لحن بهت میگه حق با شماست واسه اینه که نمی خواد با یکی در اندازه های تو هم صحبت بشه نه اینکه جلوی تو کم آورده !!! البته شما راست میگی ... این جمله ات بمب خنده بود :w15: واسه ماست مالی کردن حرفی که زدی این جمله ها کمه ، یه کامیون ماست لازم داری :w15::w15::w15:
از نظر من این بحث تموم شده ست مگه اینکه دوستان نظر دیگه ای داشته باشن و بخوان ادامه بدن .
دست آخر از همه دوستان که خواستن این بحث ادامه داده نشه عذر خواهی میکنم به خاطر این پست و این گل
خوشملم تخدیمشون میکنم .

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجرای 6 تایی ها !!!
شهریور سال 1352 بود چیزیبه دربی معروف تاج و پرسپولیس نمونده بود اما زمزمه های تلخی از درون اردوی استقلال به گوش میرسید.
عده ای سعی کردند این مسائل رو برای رایکوف بازگو کنند اما رايکوف که بازیکنان خودش رو مثل پسرانش میدونست فقط خندیدو گفت : اینا همه ش شایعه است...
...
بازی آغاز شد هنوز دقایقی از بازی نگذشته بود که بازیکنان تاج متوجه شدند بازی طبیعی نیست...
همه توپها از نقطه ای خاص و البته حساس به راحتی عبور میکنه !!!
نگاهها به روی مدافع وسط استقلال جواد الله وردی معطوفشد ...
خیلی غیر طبیعی بازی میکرد. هر سه گل حریف در نیمه اول با اشتباه وحشتناک الله وردی به ثمر رسید. بچهها از هم پاشیدند...
بین دو نیمه همه خواستن رایکوف رو متوجه کنند اما اونخدابیامرز هنوز نمیدونست که تو ایران چقدر ممکنه ادم ها برای پول حقیر باشن. رایکوف میگفت اینا همه اتفاقیه ... حتی جابجایی رشیدی با حجازی هم فایده ای نداشتو نیمه دوم نتیجه ای عجیب رقم خورد ...
تاج 0 - پرسپولیس 6
بعد از بازی تیمسار خسروانیرئیس بی بدیل و بی همتای باشگاه تاج روبروی الله وردی ایستاد و با پوزخند اون روبرو شد ...
رایکوف فردای بازی با اتفاقی جالب روبرو شد ...
جواد الله وردی در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و عصر همون روز با قراردادی 4 ساله به پرسپولیس پیوست...
برای هواداران پرسپولیس خیلی سخت بود , شیرین ترن بردشون مقابل رقیب هفته بعد با بازی کردن متهم اول اون دیدار ( الله وردی ) با لباس تیمشون مقابل راه آهن تحت شعاع قرار بگیره ...
پرسپولیس تاج رو 6 تایی کرد ولی لکه ننگ اون روز تا ابد روی پیشونی این تیم باقی میمونه. نکته جالب اینجاست نتیجه اون روز الان برای هواداران جوون و نوجوون پرسپولیس جالبه ولی هواداران قدیمی پرسپولیس هیچوقت با افتخار از اون بازی یاد نمیکنن...
تو این مملکت هیچوقت نمیشه تبانی رو اثبات کرد ولی بازی کردن کسی که روی تمامی گلهای اون بازی تاثیر مستقیم داشت درست هفته بعد با لباس پرسپولیس خودش گویای همه چیزه ...با صاحب این عکس بیشتر آشنا بشید. کسی که توی برنامه زنده تلویزیونی چندی پیش گفت : بزرگترین حماقت زندگیم رو روزی کردمکه به پرسپولیس رفتم و هنوز خانواده من و زن و بچه م مورد بی احترامی قرار میگیرن.
(شاید هم مریضی لاعلاج دخترش هم بخاطر پول حروم همون روزها بوده . خدا عالمه...)

از این اتفاقات در پرسپولیس کم نیوفتاده فک میکنم دیگه تقریبا همگی جدید ترینش رو با خبر هستن انتقال میثاق معمارزاده به پرسپولیس بعد از تقدیم یه گل بخودی و قهرمانی به پرسپولیس ... اما خب همیشه گفتن چوب خدا صدا نداره تبانی اثبات نمیشه ولی حال روز این روزهای معمارزاده(که یکی از بهترین های ایران بود) و پرسپولیس می تونه نتیجه ی همون تبانی کثیف باشه ...

بالا