كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما....
فوتبالم بازی میکنید؟آفرین بر شما....
فوتبال یا فوتسال؟
پرسپولیس اگر دوبازی دیگشم ببازه انشاالله میره دسته اول ...از حالا تسلیت میگم...
جوجه روآخر پائيز ميشمارن... شما خيلي باهوشيدهااااا!!!!!!!!! گفتم كه فوتبال..:eek:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما....
فوتبالم بازی میکنید؟آفرین بر شما....
فوتبال یا فوتسال؟
پرسپولیس اگر دوبازی دیگشم ببازه انشاالله میره دسته اول ...از حالا تسلیت میگم...

نگو.....
خدا این موهبت رو(تیم لنگیا رو میگم...!!!!!) از لیگ نگیره
اگه لنگیا برن دسته یک که دیگه لیگ برتر حال نمیده...!!!!!
اونوقت به کی بخندیم؟؟؟؟

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای این استفراغی ها چقد رو دارن بدترین رتبه استقلال تو جدول سیزدهم بوده که ما خدارو شکر سیزدهم نیستیم اگه 2امتیازمونم بدن میایم بالا تر
2 امتیازتون سر جاشه فعلا کم نکردن
اگه کم کنن افتادین دسته یک
بیا واست حساب کنم
9برد * 3 امتیاز میشه 27
27 + 12 مساوی میشه 39
پس الکی خودتو با اون 2 امتیاز توجیه نکن

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
2 امتیازتون سر جاشه فعلا کم نکردن
اگه کم کنن افتادین دسته یک
بیا واست حساب کنم
9برد * 3 امتیاز میشه 27
27 + 12 مساوی میشه 39
پس الکی خودتو با اون 2 امتیاز توجیه نکن
ما که نمیفتیم
اصن فرض کن افتاد دسته یک چی میشه؟
یووه با اون عظمتش افتاد چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما هم اگه داور رو کتک میزدیم حالا وضعمون بهتر از این بود
داداش ما پرسپولیس رو به خاطر پرسپولیس بودنش دوست داریم نه رتبه اش تو جدول مثه بعضی ها

آخرین ویرایش:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که نمیفتیم
اصن فرض کن افتاد دسته یک چی میشه؟
یووه با اون عظمتش افتاد چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما هم اگه داور رو کتک میزدیم حالا وضعمون بهتر از این بود
داداش ما پرسپولیس رو به خاطر پرسپولیس بودنش دوست داریم نه رتبه اش تو جدول مثه بعضی ها

آره ما داور زدیم
ما بی فرهنگیم
آره تو راست میگی شما پیروزی به خاطر خودش دوست دارین این ما هستیم که حیا کن رها کن میگیم
بد بخت استیلی ناموسشو آوردین جلوی چشمش
بیا این خبر هم بخون حسود تا بترکی

90/شراره رخام: اميدوارم تراكتور قهرمان شود
شماره خبر : 42028

90: در ميان هنرمندان شراره رخام از طرفداران پروپاقرص فوتبال است. او از اين ورزش پرهيجان اطلاعات بالايي دارد و فوتبال را كارشناسي پيگيري ميكند. ديروز فرصتي شد با او صحبت كنيم. مصاحبهاش را با 90 بخوانيد.
بهنام معتمدي
90: بازيهاي ليگ را پيگيري ميكنيد؟
بله، هر زمان كه فرصت داشته باشم بازيها را ميبينم.
90: فكر ميكنيد در اين سه هفته پاياني كدام تيم قهرمان ليگ شود؟
اميدوارم تراكتور قهرمان شود و در روز پاياني شاگردان قلعهنوعي جام را بالاي سر ببرند.
90: دليل خاصي داريد كه از اين تيم حمايت ميكنيد؟
من آذري نيستم اما تراكتور را به دليل اتحاد هوادارانش دوست دارم. بازيهاي آنها پرتماشاگرترين بازيهاست و از هر نظر با يكديگر همدل و هم صدا هستند.
90: در ميان سرخابيها كدام تيم را دوست داريد؟
به استقلال علاقه دارم. در ميان سرخابيها آبيهاي پايتخت انتخاب من هستند.
90: فوتبال خارجي را پيگيري ميكنيد؟
بله، يك بارسايي باتعصب هستم. متاسفانه شكست بارسا مقابل چلسي كلافهام كرد.
90: صحبت از استقلالي بودن خود كرديد. چرا اين تيم با اين همه ستاره از چنين شرايطي برخوردار است.
تيمها به ويژه تيمهاي بزرگ نياز به روانشناس دارند. بايد در جهت تقويت روحي بازيكنان اقدامات لازم صورت گيرد. چندي پيش به يكي از تيمهاي پايتخت پيشنهاد دارم براي بازيكنان خود كلاس خودشناسي برگزار كنند. اگر اين موضوع به بهترين شكل صورت گيرد بازيكن در زمان به وجود آمدن حواشي، ديركرد دستمزدها و... بر اعصاب و روان خود تسلط دارد.

• Like
واکنش ها: hah

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بدرود که واسه پرسپولیسه ..... دارید میرید دسته یک ......
برید سعیتونو کنید توو این 3 تا بازی یکم امتیاز جمع کنید ....
یه نگاهیم به جدول بندازید ببینید فاصلتون با صدر و قعر چقدره ..... و چقدر به مس سرچشمه نزدیکید
ایول خوشمون اومد...:biggrin:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یه سوال !

خدا وکیلی تو این همه عکر فوتبالی ، کی یادش هست که بقای پرسپولیس توی لیگ به برد یه بازی اونم برد استقلال وابسته باشه ؟! :biggrin:

حالا که اون عرضه رو هم نداشتید ببرید ولی خداوکیلی اگه اینقد مطمئن بودید میباختید تا بقای پرسپولیس رو از بین ببرید

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
البته میبینیم که پرسپولیسیها جدیدا از پیروز قربانی هم برای کل کل مایه میذارن ....
لازم به توضیحه که ایشون همونیه که دقیقه 94 یه گل قشنگی بهتون زد و تیمتون رو ناک اوت کرد و بازی رو 3-2 بردیمو کیف مضاعفی هم کردیم
بله مام داشتیم میگفتیم این کیسه کشها با خودشون درگیری دارن ... خودشونم خودشونو قبول ندارن ...
اول بگو مولتی یوزر یعنی چی؟؟
نخیر ایشون توو اون پستشون که به ابوالفضل دادن به منم توهین کردن که البته اصلا اهمیتی نداره
فرهاد پیشگو رو میگی؟؟؟
به قول اون دوستمون چند روز بعد از اینکه عدد 4 رو بهتون نشون داد 4 تا خوردید؟؟؟
حالا فعلا بحث سر اینه که منظور فرهاد چی بوده .... اینکه من 4 تا زدم بهتون.... اینکه 4 بار پشت هم بردیمتون..... اینکه 4 روز دیگه یه اتفاقی میافته ...... اینکه 4 تا گل قراره بخورید .....
احتمالا منظورش این بوده که تو رفت و برگشت 4 تا خوردیم و من نتونستم هیچکاری بکنم (جز 1 صحنه که خواستم داورو گول بزنم اما نشد):biggrin:
شک نکن منظورش اون 4تایی بوده که 3تاشو تو خونه خودشون خوردن ..
اگه پرسپولیس بره دسته یک ما دیگه به کی بخندیم :(:biggrin:
به خودتون که تا دسته 3 رفتین....دسته 3 از دسته 1 خنده دارتره ...
راستی از حال و هوای دسته 3 برامون بگید ..
مطمئن باش با 4 تا گل نمی بازیم.......
راستی کاپیتان با غیرتتون کجا بود؟؟؟:surprised::biggrin:
وای که شما کیسه کشها چقد خوشحال شدید ..مسموم شده بود ... کاپیتان عرب شما چطوره ؟ هنوز ملیت قطری نگرفته ؟
هرکی دیگه هم بود اگه تو دو بازی 8 تا میخورد و تیمش دهم بود تو جدول دیگه جرات کل کل نداشت ،
:biggrin:

فعلا که به کوری چشم کیسه کشها هستیم و خواهیم بود ...پرسپولیس چه ببره چه ببازه واسه ما همیشه همون پرسپولیس زلزله س ..:cool:
بازتاب برتری پرگل تراكتور برابر پرسپولیس در خبرگزاری ها/ 15 دقیقه فوق العاده طوفانی

گــل :
تراکتورسازی 4 - پرسپولیس1: توفان زیر باران
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
مهر: پرسپولیس زیر "چهار" چرخ تراکتور له شد/ خطر سقوط به لیگ دسته اول!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
ایسنا : پرسپوليس از تراكتورسازي هم 4 گل خورد/خط و نشان قلعهنويي براي رقيبان
خبر آنلاین : قلعه نویی هم پرسپولیس را ۴ تایی کرد/ تراکتور نیم ساعت به صدر رفت و برگشت، پرسپولیس فانوس به دست شد
پانا : برتری پر گل تراکتورسازی مقابل پرسپولیس / تحقیر شاگردان دنیزلی در تبریز
ایرنا : شكست تحقیرآمیز پرسپولیس برابر تراكتورسازی تبریز
ایلنا : پرسپولیس باز هم ۴تایی شد/خیمه تراکتور بر صدرنشین لیگ
نصر : تراکتور به پرسپولیس درس فوتبال داد
فارس: صعود تراکتورسازی با پیروزی پرگل/پرسپولیس باز هم به "چهار میخ" کشیده شد
باشگاه خبرنگاران : پرسپولیس نماها باز هم باختند/ افندی به چهار میخ کشیده شد
به زنبور عسل میگن میتونی تو 15 دقیقه 4 تا گل بخوری؟ میگه مگه من پرسپولیسم
ما مشکل دروازه بان داشتیم وگرنه تراکتور اون تیمی نبود که بتونه 4تا به ما بزنه .....

...
اما استقلال امروز حتما تلاششو میکنه که شهرداری رو ببره و مانع نزدیک شدن پرسپولیس به سقوط بشه .....
فعلا که به زور مساوی رو گرفتین و مربیتونم طبق معمول به عالم و آدم بهونه گرفت ..:biggrin:

باور کن اگه عقب نمیکشیدن راحت 3 تای دیگه میزدن،ولی نمیدونم این عادت بد فوتبال ماست تا چنتا گل میوفتیم جلو سریع میکشیم عقب، البته شایدم امیر قلعه نوعی فکر آبروی پرسپولیسو کرده.
واسه برد تراکتور یه ترکی لازم بود که ما نداشتیم و استقلال داشت ... ..:biggrin:
آمار جالب بازی دیروز پرسپولیس تراکتور .
پرسپولیس در عرض 15 دقیقه 4 تا گل خورد.در عرض 8 دقیقه 3 تا گل خورد.در عرض 2 دقیقه 2تا خورد.

سایت ورزش 3 که توی صفحه اتفاقات بازی آمار گلهاو دقایق بثمر رسیدنشونو نشون میده ،روش نشده دقایقو نشون بده ،فقط نتیجه رو نشون میده.
مشاهده پیوست 94907

دیگه ببینید استقلال چقد بدبخته که از این تیم تو 10 دقیقه 3 تا خورد ..:biggrin:
راستی چرا هوادارای پرسپولیس تو بازی با سایپا شعار میدادن میگفتن بی غیرتا حیا کنید ، پرسپولیسو رها کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:surprised::biggrin:
شما که 20 امتیاز بیشتر دارید چرا بعد از بازی شهرداری این شعارو میدادید ؟:surprised::biggrin:
بمب پرسپولیس در فصل نقل انتقالات

چرا قرارداد فتل با ترکی و رفیعی و قهرمانی و ....................... رو نزاشتی ...
خداییش هرکی از داور حرف میزنه شما کیسه کشها باید خاموش باشین .
عزیزم ما خیلی وقته که دیگه کهکشانی نیستیم......
همون روزی که فرهاد رفت مظلومی گفت اینقدر گفتن کهکشانی تا بالاخره صاعقه بهمون زد.......
ولی یادمه رویانیان در شروع نیم فصل دوم به تیمش گفت کهکشانی!!!
یعنی اینقد به بازیکن قطری وابسته بودید ؟ ای خاااااااااااااک ....
من نه در مورد تیم استیلی حرف میزنم نه اونو پرسپولیس میدونم نه کل کلی در موردش دارم نیم فصل اول هم شما تو صدر جدول بودید ولی امروز چی هستید؟

بابا اینا تا همینجاشم به لطف داورا و فدراسیون و .... اومدن بالا این دوپینگیا .......
تازه اونم با این همه مهره و بازیکن ستاره که دارن .... والا خجالت داره ..
پس شما فقط پرسپولیسی رو تیم میدونید که ببره؟؟ اینم تازه مد شده ..... یه سریهاتون میگید اصلا از اول ما رو این فصل حساب نکردیم .... یه سریها میگید ما که دروازه بان نداریم ...... یه سری میگید ما که بازیکن نداریم ..... یه سری هم گیر دادن به استیلی .... بابا اون بنده خدا که آخر نیم فصل 22 امتیاز گرفت و این دنیزلی 17 تا گرفته .... اون تیمش نهم بود و اگه فقط نیم فصل دوم رو در نظر بگیریم تیمتون چهاردهمه .....
به هر حال همیشه پرسپولیسید دیگه ....... دروازه بان و مربی و بازیکن هم جزیی از تیمتون .... به اندازه نفت تهران و صبا قم و اینا که بازیکن داشتید ... نداشتید؟؟
اگه به ایناست که ( حالا رفتن مجیدی و مصدومیتها و فشردگیه بازیهای استقلال به کنار) اگه آرش و شریفات تک به تک ها رو گل میکردن ما تا حالا قهرمان شده بودیم ....
یا اینکه بگیم ما تا همین جای لیگ رو هم بی مربی اومدیم چون مربیمون در حد بازیکنامون نبوده .....
مهم ترین مهره تیم دروازه بانه که ما نداریم البته میثاق دروازه بان خوبیه ولی الان با این روحیه و انگیزه ای که داره بنظرم بهتره یه جفت دستکش بدن دست یکی از بازیکنا و بزارنش تو دروازه ...چرا ما تو آسیا مشکل نداریم چون دروازه بانمون انگیزه داره و گلر خوبیه....درحالیکه اسقتلال بهترین گلر ایرانو داره ... ما تا مشکل دروازه مونو حل نکنیم چیزی حل نمیشه ..
جواب من این نبودا......
الانِ ما خاطرات شماست ...یادتون نرفته که ما قهرمان شدیم و شما 13هم بودید ....
یکم جنبه داشته باشید ...تازه الانم به جایی نرسیدید و فرق چندانی با ما ندارید تو لیگ که امیدی به قهرمانیتون نیست تو حذفی با هزار زور قهرمان شدید چیزی که ما 2 سال خیلی راحت بهش رسیدیم و مدیرعامل شما جام ما رو بی اهمیت خوند ..... تو آسیا هم که وضع ما بهتره ...
شما فکر کنم شبا خوابت نبره البته حقم دارید حتی خوشبین ترینتون هم فکر نمیکرد اینطوری پرسپولیس رو شکست بدید ولی من بازم میگم ما به خودمون باختیم نه به تراکتور ..
کلا نگرفتی چی گفتم...!!!!!
منظورم این بود که فقط تیرک کباب نشده، کله تماشاچی ها هم نابود شده...!!!!!
به قول مزدک نشون داده که ترک عادت نکرده (برهانی گل نزن)...:biggrin:

سلام
یه سوال !
خدا وکیلی تو این همه عکر فوتبالی ، کی یادش هست که بقای پرسپولیس توی لیگ به برد یه بازی اونم برد استقلال وابسته باشه ؟! :biggrin:
فعلا که نتونستید ببرید و خودتونم از جام دور کردید هر وقت تونستید ببرید بیاید این حرفو بزنید ....:biggrin:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
گزارشگر تبریز :

دربی نفتیها : نفت تهران - نفت آبادان

:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آره ما داور زدیم
ما بی فرهنگیم
آره تو راست میگی شما پیروزی به خاطر خودش دوست دارین این ما هستیم که حیا کن رها کن میگیم
بد بخت استیلی ناموسشو آوردین جلوی چشمش
بیا این خبر هم بخون حسود تا بترکی

90/شراره رخام: اميدوارم تراكتور قهرمان شود
شماره خبر : 42028

90: در ميان هنرمندان شراره رخام از طرفداران پروپاقرص فوتبال است. او از اين ورزش پرهيجان اطلاعات بالايي دارد و فوتبال را كارشناسي پيگيري ميكند. ديروز فرصتي شد با او صحبت كنيم. مصاحبهاش را با 90 بخوانيد.
بهنام معتمدي
90: بازيهاي ليگ را پيگيري ميكنيد؟
بله، هر زمان كه فرصت داشته باشم بازيها را ميبينم.
90: فكر ميكنيد در اين سه هفته پاياني كدام تيم قهرمان ليگ شود؟
اميدوارم تراكتور قهرمان شود و در روز پاياني شاگردان قلعهنوعي جام را بالاي سر ببرند.
90: دليل خاصي داريد كه از اين تيم حمايت ميكنيد؟
من آذري نيستم اما تراكتور را به دليل اتحاد هوادارانش دوست دارم. بازيهاي آنها پرتماشاگرترين بازيهاست و از هر نظر با يكديگر همدل و هم صدا هستند.
90: در ميان سرخابيها كدام تيم را دوست داريد؟
به استقلال علاقه دارم. در ميان سرخابيها آبيهاي پايتخت انتخاب من هستند.
90: فوتبال خارجي را پيگيري ميكنيد؟
بله، يك بارسايي باتعصب هستم. متاسفانه شكست بارسا مقابل چلسي كلافهام كرد.
90: صحبت از استقلالي بودن خود كرديد. چرا اين تيم با اين همه ستاره از چنين شرايطي برخوردار است.
تيمها به ويژه تيمهاي بزرگ نياز به روانشناس دارند. بايد در جهت تقويت روحي بازيكنان اقدامات لازم صورت گيرد. چندي پيش به يكي از تيمهاي پايتخت پيشنهاد دارم براي بازيكنان خود كلاس خودشناسي برگزار كنند. اگر اين موضوع به بهترين شكل صورت گيرد بازيكن در زمان به وجود آمدن حواشي، ديركرد دستمزدها و... بر اعصاب و روان خود تسلط دارد.
مگه کیه این اینم مثه بقیه به هر حال هرکی طرفدار یه تیمه در ضمن پیروزی نه پرسپولیس اینو یادت باشه
اینجا وقتی پرسپولیسی و استقلالی باهم کل کل میکنن یه تراکتوری نمیپره وسط

GAME_OVER

کاربر ممتاز
مگه کیه این اینم مثه بقیه به هر حال هرکی طرفدار یه تیمه در ضمن پیروزی نه پرسپولیس اینو یادت باشه
اینجا وقتی پرسپولیسی و استقلالی باهم کل کل میکنن یه تراکتوری نمیپره وسط
اینا حدودا ًبه مدت 20 سال و 6 ماه و چند روز شدیداً خوشحالن و نباید ازشون ایراد گرفت آخه 100 سال فکرشم نمیکردن اینطوری پرسپولیس رو شکست بدن ...البته ما به خودمون باختیم نه به تراکتور ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بمب پرسپولیس در فصل نقل انتقالات

احتمالا استقلا با ترکی و رفیعی و قهرمانی برا فصل بعد فعلا به توافق نرسیده چون خبری نزده فک کنم سر مسائل مالی به توافق نرسیدن
حاج فتل چیزی نیست که یه 5تا پنالتی تو یه فصل یه 15 تا اخراجی و... حساب کن ببین چقد میشه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینا حدودا ًبه مدت 20 سال و 6 ماه و چند روز شدیداً خوشحالن و نباید ازشون ایراد گرفت آخه 100 سال فکرشم نمیکردن اینطوری پرسپولیس رو شکست بدن ...البته ما به خودمون باختیم نه به تراکتور ...
تراکتور وقتی میبره که برده وقتی هم میبازه از داور گرفته تا عادل فردوسی پور تو باختشون دخیلن

بالا