كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا باز پرسپولیس که به تیم دوم جدول باخت اونم تو تبریز وای بر کهکشانی هایی که به تیم هفدهم جدول اونم تو تهران نمی تونن گل بزنند

ddrraaggoonn

عضو جدید

اينم لباس جديد استقلالي ها علي الخصوص فرهاد مجيدي ......
اه اه چه بی مزه اخه این عکس چه ربطی داره برو اول کل کل یاد بگیر بعد بیا...........

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا باز پرسپولیس که به تیم دوم جدول باخت اونم تو تبریز وای بر کهکشانی هایی که به تیم هفدهم جدول اونم تو تهران نمی تونن گل بزنند

شما که دور رفت به همین تیم هفدهم جدول باختید .... اونم توو تهران
دلتون با این مساویه ما خوش میشه؟؟؟

1992.sarina

عضو جدید
عزیزم ما خیلی وقته که دیگه کهکشانی نیستیم......
همون روزی که فرهاد رفت مظلومی گفت اینقدر گفتن کهکشانی تا بالاخره صاعقه بهمون زد.......
ولی یادمه رویانیان در شروع نیم فصل دوم به تیمش گفت کهکشانی!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم حالا که دیگه قهرمان نمیشیم بهتر نیست بازیا رو ببازیم تا پرسپولیس سقوط کنه؟؟
دقیقا من هم براین باورم.دوست داشتم حتی استقلال این بازیشو ببازه.

اونم ثانیه 8 از مس سرچشمه کی مس سرچشمه گل بخوری واقعا ...

همون روزی که فرهاد رفت مظلومی گفت اینقدر گفتن کهکشانی تا بالاخره صاعقه بهمون زد.......

مطمئنا اگه با همون ترکیب نیم فصل اول ادامه میدادیم شاید تا الان قهرمان شده بودیم.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نه در مورد تیم استیلی حرف میزنم نه اونو پرسپولیس میدونم نه کل کلی در موردش دارم نیم فصل اول هم شما تو صدر جدول بودید ولی امروز چی هستید؟

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه بهشون گل نمیزنیم که ازشونم چهارتا چهارتا نمیخوریم.
نه تورو خدا وقتی تو کورس قهرمانی هستید با یه تیم کهکشانی که کادر فنی اش هم 2 ساله هیچ تغیری نداشته و تو تهران از تیم شانزدهم جدول (نه تراکتور دوم اونم تو تبریز) 4 تا هم گل بخورید

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بهتره یاد خود را با ارشیو های اینترنتی بروز کنید چون رویانیان گفت برای فصل بعد تیم کهکشانی می بندم نه تیمی که حبیب و حمید مشترکا گند زده بودن بهش اگه هم کل کهکشان استقلال یدونه فرهاد مجیدی بود همون بهتر که رفت تا یه بهونه ای پیدا کنید

1992.sarina

عضو جدید
شما بهتره یاد خود را با ارشیو های اینترنتی بروز کنید چون رویانیان گفت برای فصل بعد تیم کهکشانی می بندم نه تیمی که حبیب و حمید مشترکا گند زده بودن بهش اگه هم کل کهکشان استقلال یدونه فرهاد مجیدی بود همون بهتر که رفت تا یه بهونه ای پیدا کنید
تا اونجایی که من میدونم اسم فصل بعد رو نیاورد!!
حالا شما ببخش،باشه واسه لیگ دسته 1 تیم رو کهکشانی ببندید که نرید دسته 2.......

1992.sarina

عضو جدید
لطفا سکوت
قهرمانی پرید به لطف آقایانی که از اول فصل گرگی در لباس میش بودند....
هیئت مدیره ای که حتی از گزینه خودش حمایت نکرد...
به لطف شایعات آمدن فلانی و رفتن فلانی..
. به لطف سکوهای خالی و کوچیک بودن دروازه واسه شریفات و ارش و زندی و.......
چقد جالب این قطعه های پازل کنار هم چیده شد تا به قهرمانی نرسیم

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجایی که من میدونم اسم فصل بعد رو نیاورد!!
حالا شما ببخش،باشه واسه لیگ دسته 1 تیم رو کهکشانی ببندید که نرید دسته 2.......
دسته یک پرونده اش بسته شده و مس و شاهین و شهرداری (90درصد و تیمهای 36 امتیازی 10 درصد) سقوط کردن و با این حرفها که هیچی رو نمی رسونه خودتون رو خوشحال نکنید
این فصل برای من اصلا ارزش کلکل نداشت چون وقتی استیل مربی شد حتی کسب یک امتیازم واسم محتمل نبود و همینکه تا حالا هم 39 امتیاز گرفتیم خودش خیلیه ولی شما چی که چنان کهکشانی بودید که سه جام میخواستید ولی الان اسیا رو که تقریبا از دست دادید لیگ رو هم سوم میشید و شانس بیارید جاتون رو با تراختور عوض کنید و فقط واستون می مونه یه جام حذفی که واقعا خنده دار گرفتیدش

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نه در مورد تیم استیلی حرف میزنم نه اونو پرسپولیس میدونم نه کل کلی در موردش دارم نیم فصل اول هم شما تو صدر جدول بودید ولی امروز چی هستید؟

پس شما فقط پرسپولیسی رو تیم میدونید که ببره؟؟ اینم تازه مد شده ..... یه سریهاتون میگید اصلا از اول ما رو این فصل حساب نکردیم .... یه سریها میگید ما که دروازه بان نداریم ...... یه سری میگید ما که بازیکن نداریم ..... یه سری هم گیر دادن به استیلی .... بابا اون بنده خدا که آخر نیم فصل 22 امتیاز گرفت و این دنیزلی 17 تا گرفته .... اون تیمش نهم بود و اگه فقط نیم فصل دوم رو در نظر بگیریم تیمتون چهاردهمه .....
به هر حال همیشه پرسپولیسید دیگه ....... دروازه بان و مربی و بازیکن هم جزیی از تیمتون .... به اندازه نفت تهران و صبا قم و اینا که بازیکن داشتید ... نداشتید؟؟
اگه به ایناست که ( حالا رفتن مجیدی و مصدومیتها و فشردگیه بازیهای استقلال به کنار) اگه آرش و شریفات تک به تک ها رو گل میکردن ما تا حالا قهرمان شده بودیم ....
یا اینکه بگیم ما تا همین جای لیگ رو هم بی مربی اومدیم چون مربیمون در حد بازیکنامون نبوده .....

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما فقط پرسپولیسی رو تیم میدونید که ببره؟؟ اینم تازه مد شده ..... یه سریهاتون میگید اصلا از اول ما رو این فصل حساب نکردیم .... یه سریها میگید ما که دروازه بان نداریم ...... یه سری میگید ما که بازیکن نداریم ..... یه سری هم گیر دادن به استیلی .... بابا اون بنده خدا که آخر نیم فصل 22 امتیاز گرفت و این دنیزلی 17 تا گرفته .... اون تیمش نهم بود و اگه فقط نیم فصل دوم رو در نظر بگیریم تیمتون چهاردهمه .....
به هر حال همیشه پرسپولیسید دیگه ....... دروازه بان و مربی و بازیکن هم جزیی از تیمتون .... به اندازه نفت تهران و صبا قم و اینا که بازیکن داشتید ... نداشتید؟؟
اگه به ایناست که ( حالا رفتن مجیدی و مصدومیتها و فشردگیه بازیهای استقلال به کنار) اگه آرش و شریفات تک به تک ها رو گل میکردن ما تا حالا قهرمان شده بودیم ....
یا اینکه بگیم ما تا همین جای لیگ رو هم بی مربی اومدیم چون مربیمون در حد بازیکنامون نبوده .....

یدونه مجیدی رفته میگید تیمتون رو صاعقه زده و فلان شده بهمان شده و ... حالا اینهمه مسئله رو شمردی و انتظار داری تیم بره واست قهرمان اروپا هم بشه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه استفراغي ها نتونستند گل بزنن........... آقايون پرادعا ..........

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز دلم این لباس فیت تن علی کریمیه نه فرهاد خوش استیل ما:smile:[/QUOTE]
چون شبيه فرهاد مجيدي بود اين لباسو براش مناسب ديدم.......... فرق وسط موهاشو نگاه كن .... فرهاد مجيدي خوش استيل :hate:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته 0-0 خیلی بهتر از 4-1 هستش
الان لنگیا دقیقا تو لیگ چندمید؟؟؟؟؟؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهاي ابوالفضل خان...........تو كه اس اس هستي چرا در كلوپ پرسپوليس پست مي زاري.....لااقل يه كم تعصب داشته باش درست مثل بازيكنان بي تعصبتون هستي....

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يازدهم جدوليم به لطف استيلي و كاشاني

آهان.....
البته زیاد با استقلال فرقی نداریدا....
ما تو 9تای اول، سومیم
پرسپولیس تو 9تای دوم......
تبریک میگم به خاطره این تیمتون
رتبه جهانیش هم دستتون هست یا نه؟؟؟؟؟؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهان.....
البته زیاد با استقلال فرقی نداریدا....
ما تو 9تای اول، سومیم
پرسپولیس تو 9تای دوم......
تبریک میگم به خاطره این تیمتون
رتبه جهانیش هم دستتون هست یا نه؟؟؟؟؟؟
فكر كنم رتبه جهانيش170 باشه.....

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چيه ؟؟؟؟تعجب ميكني كه يه خانم اينقدر به فوتبال علاقه داشته باشه؟؟؟؟؟؟ فوتبالم بازي كنه؟؟؟

من تعجب کردم؟؟؟؟؟؟؟
اگه میخوای بگی که منم بلدم، این روش زیاد جالب نبود...!!!!!:D
دفعه بعد یه کمی بیشتر صبور باش تا .........

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تعجب کردم؟؟؟؟؟؟؟
اگه میخوای بگی که منم بلدم، این روش زیاد جالب نبود...!!!!!:D
دفعه بعد یه کمی بیشتر صبور باش تا .........
باشه...ببخشيد..آخه هر وقت اين سوالو ازم مي كنن با تيكه هستش !!!!متوجه كه مي شي؟:crying2:

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
چيه ؟؟؟؟تعجب ميكني كه يه خانم اينقدر به فوتبال علاقه داشته باشه؟؟؟؟؟؟ فوتبالم بازي كنه؟؟
؟
درود بر شما....
فوتبالم بازی میکنید؟آفرین بر شما....
فوتبال یا فوتسال؟
پرسپولیس اگر دوبازی دیگشم ببازه انشاالله میره دسته اول ...از حالا تسلیت میگم...

بالا