كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w14:استقلال:w14:صبا :w14:پرسپولیس:w14:سپاهان:w14:= ایران

اینجور هم می شه نوشت
ایران= سبز و سفید و قرمز - پرسپولیس - سپاهان - صبا -استقلال

براي من فقط استقلال نه ايران نه تيم ملي نه هيچي فقط و فقط و فقط آبي و استقلال مي دونين چيه هر كدوم از اين تيما دارن واسه خودشون و شهرشون بازي مي كنن نه ايران اگه هر كدوم قهرمان بشن جام رو به شهر خودشون مي برن اين افتخار ميره تو تالار افتخارات خودشون و به نام تيمشون ثبت ميشه و نه ايران من تو اين جام فقط موفقيت استقلال رو مي خوام نه هيچ تيم ديگه اي
ايران لباسش سفيده و اسمشم تيم مليه بازيكناشم فرق مي كنن پس اين 4 تيم هيچ كدوم ايران نيستن و هر كدوم واسه خودشون بازي مي كنن
البته من استقلال رو از تيم ملي هم خيلي خيلي خيلي بيشتر دوست دارم و روش تعصب دارم

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بر تمامي دوستان خوبم.....:smile:
سال نو بر همگي شما خوبان مبارك......:gol:
همواره شاد و پرانرژي باشيد.:):gol:;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
براي من فقط استقلال نه ايران نه تيم ملي نه هيچي فقط و فقط و فقط آبي و استقلال مي دونين چيه هر كدوم از اين تيما دارن واسه خودشون و شهرشون بازي مي كنن نه ايران اگه هر كدوم قهرمان بشن جام رو به شهر خودشون مي برن اين افتخار ميره تو تالار افتخارات خودشون و به نام تيمشون ثبت ميشه و نه ايران من تو اين جام فقط موفقيت استقلال رو مي خوام نه هيچ تيم ديگه اي
ايران لباسش سفيده و اسمشم تيم مليه بازيكناشم فرق مي كنن پس اين 4 تيم هيچ كدوم ايران نيستن و هر كدوم واسه خودشون بازي مي كنن
البته من استقلال رو از تيم ملي هم خيلي خيلي خيلي بيشتر دوست دارم و روش تعصب دارم

آفرین افشین
واسه همین بهت می گن استقلالی

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین افشین
واسه همین بهت می گن استقلالی

افتخار مي كنم كه بهم ميگن استقلالي عاشق استقلال هستم و مي مونم و خواهم موند از هر چيزي استقلال و اسمش و رنگش واسم مهم تره از هر چيزي
فكر نكنم هيچ كجاي دنيا مردم يه كشور خوشحال بشن كه رقيبشون تو رقابت هاي ليگ تو قاره موفق بشه مثلا مردم لاتزيو از قهرماني رم تو اروپا خوشحال ميشن؟؟؟من كه نشنيدم چنين چيزي

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افتخار مي كنم كه بهم ميگن استقلالي عاشق استقلال هستم و مي مونم و خواهم موند از هر چيزي استقلال و اسمش و رنگش واسم مهم تره از هر چيزي
فكر نكنم هيچ كجاي دنيا مردم يه كشور خوشحال بشن كه رقيبشون تو رقابت هاي ليگ تو قاره موفق بشه مثلا مردم لاتزيو از قهرماني رم تو اروپا خوشحال ميشن؟؟؟من كه نشنيدم چنين چيزي

ولی این دلیل محکمی نیست که شما نشنیدی وجود نداشته باشه
خیلی از چیزا دیده نمیشن و شنیده نمیشن ولی وجود دارن

به هر حال هر کسی یه جور فکر میکنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی این دلیل محکمی نیست که شما نشنیدی وجود نداشته باشه
خیلی از چیزا دیده نمیشن و شنیده نمیشن ولی وجود دارن

به هر حال هر کسی یه جور فکر میکنه

دقيقا هر كسي يه مدل فكر مي كنه من اين جور فكر مي كنم خيلي ها هم مثل من فكر مي كنن خودتم مي دوني آوردن مثالشم كار ساده اي هستش فقط كافيه به ليگ اسپانيا و ايتاليا و انگليس نگاه كني كه آيا طرفداران و تيماي بزرگ دوست دارن تيم رقيبشون تو ليگ قهرمانان موفق باشه!؟!

farizin

عضو جدید
این رو افشین راست میگه خدا وکیلی...
ولی دوست عزیز...فکر نکنم طرفدارای هیچ تیم ایتالیایی از باخت تیم ملی ایتالیا خوشحال بشند.:surprised:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رو افشین راست میگه خدا وکیلی...
ولی دوست عزیز...فکر نکنم طرفدارای هیچ تیم ایتالیایی از باخت تیم ملی ایتالیا خوشحال بشند.:surprised:

نه هيچ طرفداري دوست نداره تيم ملي كشورش ببازه منم دوست ندارم تيم ملي كشورم ببازه من نگفتم از باخت ايران خوشحال ميشم من گفتم استقلال رو از تيم ملي كشورم بيشتر دوست دارم من عاشق ايرانم و عاشق اينكه ايران موفق باشه حتي تو اين شرايط كه با مربي تيم ملي اصلا حال نمي كنم ولي حتما حتما همه ي بازياش رو مي بينم به قول سروش كه مي گفت مگه ميشه يكي دلش بخواد تيم ملي كشورش بخاطر يه نفر مربي موفق نشه من عاشق ايرانم ولي از اون بيشتر عاشق استقلالم

افشین جون اگه اونطوری باشه من از تو استقلالی ترم ولی هیچ وقت هم وطنمو ول نمیکنم و عاشقشم:w40:
:king:استقلال:king:

خب ولي من فكر مي كنم كه تيم ملي ايران تيم ملي ايرانه و اين 4 تيم هر كدوم تيم باشگاهي و واسه باشگاه خودشون بازي مي كنن هرگز دوست ندارم جز استقلال كسي در آسيا موفق باشه يعني اگه استقلال قهرمان نشه نمي خوام هيچكي قهرمان بشه

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
چون این موضوع ربطی به کل کل نداره اومدم
منم باافشین موافقم(قبلا هم تو تایپیک باشگاههای آسیا گفتم) دوست دارم فقط پرسپولیس نتیجه بگیره. نتایج بقیه تیمهای ایرانی هم فقط از این جهت برام مهمه، چون ممکنه تو مراحل بالاتر باهاشون بازی داشته باشیم. من ترجیح میدم در مراحل حذفی با سپاهان یا اس تق لال بازی کنیم، چون بردنشون راحتر از پیریزی مقابل تیمای دیگه است.
من دوست دارم فقط پرسپولیس، نتیجه بگیره و قهرمان بشه! همین

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
فقط پرسپوليس*واقعيت را بايد قبول كرد خودتون را گول نزنيد*

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من دوست دارم تمام تیمای ایرانی در مسابقات آسیایی شون نتیجه بگیرند
فرقی نداره که آبی باشه یا قرمز یا زرد و یا حتی سفید.....
میدونم نظر اکثر شما عزیزان هم همینه
پس به امید موفقیت این تیمهای خوب ایرانی
دوستان من خودم در مسابقات داخلی بیشتر آبی رو دوست دارم
در واقع چون آبی با این همه طرفداراش وجود داره قرمز هم میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه.
و اتفاقا این انگیزه ای میشه که هر دو تیم خوب ایرانی پایدار و بین مردم دوست داشتنی باشند
.
استقلال​

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دایی یادت باشه کریمی سرورته

من نمیدونم چرا خسرو حیدری آماده رو تو ترکیب نمی زاره

بازم از دایی حمایت کنید
خداحافظ جام جهانی

jimmi

عضو جدید
تو این هاگیر واگیر این مهران مدیری هم وقت گیر آورده ها... از همون اول معلوم بود جزو آدمای قدر نشناسه استقلالیه!!
امپراتورو مسخره میکنین؟؟؟ با دم شیر بازی میکنین؟؟ (هرچند خودمونم دل خوشی ازش نداشتیم دیگه)
بهرحال به استقلالیا تبریک میگم که یه بی مزه ی دیگه به جمعشون اضافه شد!!
به پرسپولیسیا هم تسلیت، که از فردا همه میگن سیکاد تیم شماست!!!(بلانسبت)
راستی دلمون لک زد تو این چند دقیقه آخر بازی تیم ملی صدای فریاد صدهزارنفری رو بشنویم که:
پرسپولیس ... سرور استقلاله

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این هاگیر واگیر این مهران مدیری هم وقت گیر آورده ها... از همون اول معلوم بود جزو آدمای قدر نشناسه استقلالیه!!
امپراتورو مسخره میکنین؟؟؟ با دم شیر بازی میکنین؟؟ (هرچند خودمونم دل خوشی ازش نداشتیم دیگه)
راستی دلمون لک زد تو این چند دقیقه آخر بازی تیم ملی صدای فریاد صدهزارنفری رو بشنویم که:

به نظر شما چيزايي كه در مورد قطبي گفت چيزي غير از حقيقت بود؟؟؟حالا در آينده رضا عنايتي هم مسخره مي كنه شما نگران نباش ولي هر چيزي در مورد قطبي گفت درست بود

آدم بي مزه؟؟؟چرا شما جماعت قرمز اين شكلي هستين؟؟؟تا قبلا از اينم راجع به مديري اينطوري فكر مي كردين؟؟؟اصلا مي دوني هنر يعني چي؟؟؟طنز يعني چي؟؟؟يعني واقعا قبول نداري مهران مديري نابغه ي طنز ايرانه؟؟؟بي خيال راجع به كمدي و طنز با شما بحث كردن بي فايدس
ولي سواي بحث مهران مديري كه شخصيتش نيازي به اثبات براي شما نداره كسي كه هنر ميدونه مهران مديري رو هم ميشناسه اساسي ولي به قول فردوسي پور كاشكي يه ذره جنبه ي انتقاد داشتيم يادتونه كه قبلا هم توسط يه برنامه ي طنز مورد تمسخر قرار گرفته بودين(قضيه لباس در آوردن كاظميان براي خوشحالي بعد از گل و مترجمي آرش فرزين رو ميگم) درسته مديري استقلالي هستش اصلا همه طنزپردازان استقلالي ولي اگه يه كم به خودتون نگاه كني مي بيني كه هميشه يه چيزي دارين كه سوژه خنده ي يه ملت باشين پس كارگردان باهوش روي همون سوژه دست ميذاره پس جاي اينكه موضع بگيرين بهتره خودتون رو اصلاح كنين

شما كي 100 هزار نفري شنيدي اين شعار رو كه الان مي خواي بشنوي؟؟؟

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
من کاری به اینکه مدیری اس تق لالیه یا غیره ندارم!
کل کل رو هم که میدونید گذاشتم کنار(یعنی تو ترکم)
حتی قسمتهای آخر این برنامه اخیرش رو هم ندیدم، ولی مدیری قبل از همه اول برنامه اش درباره خودش طنز ساخته و به نوعی خودش رو مسخره کرده! بنابراین دلیلی نداره بهش ایراد بگیریم. او یه طنز پردازه و کارش اینه که از چیزایی که خنده دار نیستن برنامه های خنده دار بسازه! هنرش همینه! دلیلی برای ناراحتی وجود نداره

farizin

عضو جدید
افشین جان...باز جو گرفت تورو...؟؟:biggrin:
کی گفته همه قرمز جماعت اونجوری هستند؟؟؟
اتفاقا خیلی هم من این سریال رو دوست دارم..خیلی نکته های ناگفتنی رو میتونی تو این سریال پیدا کنی که تو عالم جدی بودن نمیشه گفت

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من کاری به اینکه مدیری اس تق لالیه یا غیره ندارم!
کل کل رو هم که میدونید گذاشتم کنار(یعنی تو ترکم)
حتی قسمتهای آخر این برنامه اخیرش رو هم ندیدم، ولی مدیری قبل از همه اول برنامه اش درباره خودش طنز ساخته و به نوعی خودش رو مسخره کرده! بنابراین دلیلی نداره بهش ایراد بگیریم. او یه طنز پردازه و کارش اینه که از چیزایی که خنده دار نیستن برنامه های خنده دار بسازه! هنرش همینه! دلیلی برای ناراحتی وجود نداره

با حرفات موافقم ولي اينكه طنز پرداز از چيزايي كه خنده دار نيست چيز خنده دار ميسازه كاملا غلطه يعني واقعا قضيه ترجمه فرزين خنده دار نبود؟؟؟لباس در آوردن كاظميان و بعدش اون حركت خنده دار نبود؟؟؟البته درست ميگي طنز پرداز بايد از چيزاي تاسف بار يه چيزي بسازه كه خنده دار باشه ولي خنده ي تلخ از وجود چنين چيزي در جامعه
يه مطالعه درباره ي كار ظنز پرداز بكني نظرت عوض ميشه

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما میگی مدیری استقلالیه ، من یه جای دیگه شنیدم قاسم خانی از طرفدارای قطبیه ، واسه همینم رفته سراغ همچین موضوعی .

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم یعنی خنده دار تر از راه ندادن استقلال تو جام باشگاههای اسیا بود

من هم میگم مهران مدیری طنز پرداز خوبیه هر کاری هم دلش می خواد بکنه چه افشین امپراطور چه سرگروهبان امیر فرقی نمی کنه اون کار خودش رو میکنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم یعنی خنده دار تر از راه ندادن استقلال تو جام باشگاههای اسیا بود

من هم میگم مهران مدیری طنز پرداز خوبیه هر کاری هم دلش می خواد بکنه چه افشین امپراطور چه سرگروهبان امیر فرقی نمی کنه اون کار خودش رو میکنه

چقدر جالبه كه هنوز ژنرال قلعه نوعي سر كارش با قدرت تمام هستش ولي امپراطور به قول مديري مرحوم شما فرار رو بر قرار ترجيح دادن
ولي به نظر من خنده دار ترين اتفاق ممكنه تو تاريخ فوتبال ايران همون قضيه آرش فرزين بود
وگرنه موارد جريمه اي و اينجور محروميت ها كه زياده تو فوتبال ايران مثل همون 6 امتيازي كه بخاطر كلاهبرداري از تيم شما كم شد

افشین جان...باز جو گرفت تورو...؟؟:biggrin:
کی گفته همه قرمز جماعت اونجوری هستند؟؟؟
اتفاقا خیلی هم من این سریال رو دوست دارم..خیلی نکته های ناگفتنی رو میتونی تو این سریال پیدا کنی که تو عالم جدی بودن نمیشه گفت

نه عزيز منو جو نگرفت اين مدل نتيجه گيري از خاص به كل رو از امثال شما ياد گرفتم خوبه آدم يه نگاه به خودش و اطرافش بندازه بعد به ديگري اعتراض كنه
در مورد سريال هم كار خوبي مي كني مي بيني ولي فكر كنم با اين سريال اولين پسرفت مديري تو عالم كارگرداني طنز رو داريم مي بينيم

شما میگی مدیری استقلالیه ، من یه جای دیگه شنیدم قاسم خانی از طرفدارای قطبیه ، واسه همینم رفته سراغ همچین موضوعی .

مهراب رو ميگي ديگه؟؟؟آخه بين مهراب و پيمان تفاوت ها زياده و فكر كنم نويسنده ي اين قسمت امير مهدي ژوله باشه البته اگه اشتباه نكنم پس فردا نياين بزنين تو سر من گفتم فكر كنم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا ديگه مطمئنم كه نويسنده اين قسمتاي فوتبالي امير مهدي ژوله هستش نه قاسم خاني حالا علاقه ي قاسم خاني چه تاثيري تو نوشته هاي امير مهدي ژوله داره من نمي دونم!!!

خب اين روزنامه ها هم از روي حدس و گمان نوشته بودن كه قراره يوسف صيادي نقش رضا عنايتي رو بازي كنه چون ايني كه ما ديديم بيشتر شبيه نيكبخت بود نه عنايتي الحق كه خوب پرداخته به معضل فوتبال ما

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
امشب موفق شدم مرد دوهزار چهره مدیری رو ببینم!
ولی این شکیبایی که من دیدم بیشتر شبیه ژنراله تا امپراطور!
اون کت انداختنش!
نحوه نشستن پشت تریبون!
نحوه داد وبیداد راه انداختن کنار زمین!
اون لات بازی هایی که درمیاره!
ارتباطی که لیدرها داره!
و بخصوص اون صدا زدن یعقوب هنگام مصاحبه(همون علی معروف دیگه)!

البته یه چشمه هایی هم از شیرین کاری های میثاقیان و فیروز خان رو اضافه داره!
کمک مربی هم چیزیه بین استیلی و شاغلام!(نحوه مصاحبه که عین شاغلام بود)
کلا کلی خندیدیم!
افشین جون خنده دار ترین موضوع تو فوتبال ما اون صدا کردن علی هست!
امشب هم یه چشمه اش رو اومدن:biggrin:

بالا