كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

NINIpaola

عضو جدید
من و یلدا جون دیشب داشتیم تو ی ماشین بازی رو گوش می کردیم چه ضد حالی خورد استقلال

خود رادیویی ها هم طرفدار پرسپولیس بودن گفتن پرسپولیس ببره هرکی باخت باخت اصلا مهم نیست

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیکبخت تو خیلی فوق العاده ای من به تو افتخار میکنم :

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این شکست بهشون یاد میده الکی منم منم نکنن بی خود و بی جهت نگن بهترین تیمن آسیا

فقط قرمز فقط پرسپولیس

نسترن اسلامی

عضو جدید
فردوسي پور در اخبار 90 امشب ميگويد:
استقلال به زدنگلهاي فراوان عادت كرده است اما پيروزي به خوردن گلهاي فراوان عادت كرده است.
فردوسی پور اینو نمی گه دیدین که دیروز چطور پرسپولیس 3 تا گل زد:biggrin:

نسترن اسلامی

عضو جدید
فردوسي پور در اخبار 90 امشب ميگويد:
استقلال به زدنگلهاي فراوان عادت كرده است اما پيروزي به خوردن گلهاي فراوان عادت كرده است.

فقط قرمز فقط پرسپولیس
علی جان ایول
حرفتو باید طلا بگیرن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی جان ایول
حرفتو باید طلا بگیرن

خیلی مخلصیم چاکر هر چی پرسپولیسیه

شایدم فردوسی پور بگه استقلال عادت کرده به خوردن گل دقیقه 93 بعد تقصیر رو هم بندازه گردن پرسپولیس

اما خداییش حیف شد باخت هرچی باشه تیم ایرانیه ایشالا بازی بعد جبران کنه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek:
ببین چه معرکه ای گرفتنا.....خوش باشین...از لیگ که هیچ خیری بهتون نرسید:D
نه سالی جون ببین حالا دیدید باختید الکی لیگ رو پیش نکش بگو باختیم خوش هم هستیم شما نگی هم خوش هستیم تازه چه معلوم از لیگ خیری به شما برسه ..ها

milad3

عضو جدید
موفق ترین تیم رو هم دیدیم یک گل رو نتونست ده دقیقه نگه داره بابا چلسییه واسه خودش

بازهم تیم محبوب خودمون پرسپولیس دوست داشتنی

نیکبخت عزیز هم که گل کاشته بود یک گل زد ودر دو گل دیگه نقش سازنده رو داشت من که بهش افتخار می کنم و دوسش دارم موفق باشه هر جا که هست خیلی هم آماده نشون داده تا حالا

بچه ها مچکریم ..........

فقط قرمز فقط پرسپولیس

نکنه میخواین حریفتون رو با حریف ما مقایسه کنین ، خواهش میکنم اینکارو نکنین که خندم میگیره

البته اینم بگم امیر اگه تجربه ی فیروز رو توی آسیا داشت بازی رو میبرد:cool:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببین تورو خدا . این اینا اینقد باخته بودن یادمون رفت تیمی بنام پرس پول یس هم وجود داره.
یه برد اونم جلوی تیم اماراتی اوردن ببین چجوری سرشونو از لاکاشون اوردن بیرون.هفته بعد الشبابو داریم واستون

Farsin

عضو جدید
ببین تورو خدا . این اینا اینقد باخته بودن یادمون رفت تیمی بنام پرس پول یس هم وجود داره.
یه برد اونم جلوی تیم اماراتی اوردن ببین چجوری سرشونو از لاکاشون اوردن بیرون.هفته بعد الشبابو داریم واستون

آره داداش، من با اینکه پرس پول یس نیستم اما از بردشان خوشحال شدم حالا این باغیرتها رو ببین، Im sorry

derdevil

عضو جدید
آخه تورو خدا علی جون یه بار شما با شانس تونستید ببرید ولی مثل اینکه یادت رفته استقلال تو گروه مرگه و من حتما قول می دم که بازی های بعدی رو استقلال میبره حتی اگه بخاطر طرفدار هاشم باشه.

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز

باز این یارو تیکه انداخت برای ماها!
اولا این اینا نه و اینا!:biggrin:
دوما ادعای بهترین بودن کجا رفت! داشتین ما رو از خودتون می ترسوندین:biggrin::biggrin:
استقلال هیچ کاری نمیتونه بکنه:biggrin::biggrin::biggrin:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باز این یارو تیکه انداخت برای ماها!
اولا این اینا نه و اینا!:biggrin:
دوما ادعای بهترین بودن کجا رفت! داشتین ما رو از خودتون می ترسوندین:biggrin::biggrin:
استقلال هیچ کاری نمیتونه بکنه:biggrin::biggrin::biggrin:
به...پسر تو کجایی؟یه هفته با مملی اینا منتظرت بودیم بیای مارو بخندونی
راستی تو زرنگ کجایی؟؟؟
فوتبال موتبالو بیخی...از ندید پدید چه خبر؟میگردی غلطا رو در میاری کوچولو . جمله پایینی چن تا غلط داره؟
نحزت سبط نام کردی؟
اینقدم نخند کرم دندونات معلوم شد
هر از چن گاهی یه پست بزن دلمون واست تنگ میشه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه تورو خدا علی جون یه بار شما با شانس تونستید ببرید ولی مثل اینکه یادت رفته استقلال تو گروه مرگه و من حتما قول می دم که بازی های بعدی رو استقلال میبره حتی اگه بخاطر طرفدار هاشم باشه.
عجب یه بار اونم با شانس جالبه خوشم میاد زود قول میدین بعد که باختین زیرش میزنین ما که حسود نیستیم تیم ایرانیه ایشالا نتیجه بگیرید روی عربا رو کم کنیم اینجا با هم کل کل میکنیم اما از ته دل خوشم نمیاد به تیمای غیر ایرانی ببازید

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تو زرنگ کجایی؟؟؟
فوتبال موتبالو بیخی...از ندید پدید چه خبر؟میگردی غلطا رو در میاری کوچولو . جمله پایینی چن تا غلط داره؟
نحزت سبط نام کردی؟

اخرش یود:biggrin::biggrin::biggrin:
داداش فرشید اگه نهضت مهضت خواستی من توشم اشنا ماشنا تا دلت بخواد دارم:D

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تو زرنگ کجایی؟؟؟
نحزت سبط نام کردی؟

چرا اینقدر زود ظرفیتت تکمیل میشه!:surprised::biggrin:
با اینکه داری با من کری میخونی ، اما من کوتاه میام چون دوست ندارم الکی درگیر تویی که دوست داری روی منو کم کنی بشم!
من میتونم تو رو فرت بدم اما من مثل تو کم ظرفیت نیستم!:cool:
لطفا بیا دوست باشیم و این قدر به من اهانت نکن!:smile:
با همه ی اینا من با تو دوستم و دشمنی ندارم
باشه رفیق:smile:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بعد از حدود دو هفته غيبت

جنابان afshin-ss , sanzy بیایید با هم دوست باشیم ، کل کل توی زمینو به بیرون انتقال ندیم ما باید رفیق باشیم و فقط تو زمین تیممون رو تشویق کنیم همین. دیگه آی فلان تیم قویه و شما ضعیفو اینا بی منطقه!
خودتونم میدونین هر تیمی همیشه تو اوج نیست مثلا یه بار استقلال خوبه یه بارم پرسپولیس.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. (موفق باشید):smile:

وقتي اينو خودنم گفتم حتما راست ميگي ولي يه چند صفحه رفتم جلو ديدم نه اين فقط يه حرفي بود واسه اينكه كمتر موقع باخت بهتون گير بديم

فقط قرمز فقط پرسپولیس

پرافتخارترين تيم آسيا عزيز من حرف مارو تحريف نكن با يه باخت كه افتخارات يه تيم از بين نميره يه نگاه هم به گروه ما بندازي مي فهمي خودت تفاوت ها رو البته اگه فوتبال رو دنبال كني

فردوسی پور اینو نمی گه دیدین که دیروز چطور پرسپولیس 3 تا گل زد:biggrin:

واي واقعا بايد يه هفته جشن مي گرفتن پرسپوليس سه تا گل زد چه كاري كرد به كي زد واي چه شاهكاري واقعا اين سه گل اندازه ي همه ي شست و خورده اي گل استقلال ارزش داشت:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
و حالا راجع به آسيا:

گروه استقلال خيلي خيلي خيلي سخته ولي حتما صعود مي كنه بقيه گروه ها بايد قبول كنيم آسون تر از گروه استقلال هستن مي گفتن ضعيف ترين تيم گروه ما الجزيره بود كه خودش دوم امارات بود با 1 امتياز اختلاف نسبت به صدر نشين و با يه بازي كمتر به نظرتون گروه خفني نخورديم پس خواهشا تيمايي كه مي برين رو با حريفاي ما مقايسه نكنين البته مسلمه كه استقلال به عنوان پرافتخارترين تيم آسيا بايد همه حريفا رو ببره

استقلال بازي اول با الاتحاد خوب نبود فقط رفت واسه دفاع در حالي كه اگه خوب بود حتما مي برد ولي بازي دوم عالي بازي كردن دو خط دفاعي و هافبك خيلي بهتر از بازي هاي قبل بودن و خط حمله ضعيف ميگم ضعيف چون خط حمله بايد گل بزنه مگه يه تيم چندتا موقعيت مي تونه ايجاد كنه تو 90 دقيقه خوشحالم كه پيروز بعد از يه مدت افت اين بازي خوب بود عين سابق خسرو حيدري هم عالي بود

راجع به بازي هاي بقيه تيماي ايراني هم بازي هاي پرسپوليس رو قسمت نشد هيچ كدوم رو ببينم نبودم خونه بازي اول رو يكي از دوستان داشت از راديو گوش ميداد واقعا سوار بازي بود پرسپوليس ولي خب شارجه كجاي اماراته ما بي خبريم بازي دوم هم بي خبرم ازش
بازي هاي صبا و سپاهان رو هم تا حدودي ديدم صبا گروه سختي خورده سپاهان هم خيلي ضعيفه تو همون بازي اي كه ديدم خيلي بد بازي كرد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا گیر دادین و هی می گین حریفای شما ضعیفن درسته قبول دارم گروه شما سخته اما ادعاتون چی مگه شما نمیگین بهترین هستین پس چرا نتیجه نگرفتین
ببینید پرافتخار ترین تیم آسیا از نظر شما استقلاله از نظر کس دیگه ای که نیست ماست فروش نمیگه ماست من ترشه
باید قبول کنین استقلال داره بد نتیجه میگیره چرا با توجیهات الکی به خودتون روحیه میدید
من آرزوی موفقیت رو برای تیمای ایرانی میکنم و امید وارم هر چهار تیم به نیم نهایی بیان

derdevil

عضو جدید
علی جون خودت مقایسه کن ببین استقلال چند بار تو آسیا قهرمان و نایب قهرمان شده و پرسپولیس چند بار قهرمان و نایب شده؟؟ولی هر طور شده باشه آرزو میکنم هر چهار تیم ایرانی به رده ی بالا تر برسن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا گیر دادین و هی می گین حریفای شما ضعیفن درسته قبول دارم گروه شما سخته اما ادعاتون چی مگه شما نمیگین بهترین هستین پس چرا نتیجه نگرفتین
ببینید پرافتخار ترین تیم آسیا از نظر شما استقلاله از نظر کس دیگه ای که نیست ماست فروش نمیگه ماست من ترشه
باید قبول کنین استقلال داره بد نتیجه میگیره چرا با توجیهات الکی به خودتون روحیه میدید
من آرزوی موفقیت رو برای تیمای ایرانی میکنم و امید وارم هر چهار تیم به نیم نهایی بیان

من كه گفتم ما بازي اول ضعيف بوديم خوب بازي نكرديم ولي بازي دوم خيلي بهتر بازي كرديم ولي در هر دو بازي بد نتيجه گرفتيم اصلا تيمي كه مي خواد قهرمان بشه مرحله گروهي به گروه سختي بخوره بهتره چون تو حذفي راحت تر ميره بالا

در مورد اينكه استقلال پرافتخار ترين تيم آسيا هستش حرف،حدس يا باور يا ادعاي ما استقلالي ها نيست چيزي هست كه مداركش موجوده و مي تونين نگاه كنين به افتخارات استقلال پس اين حرف كه ما اينو ميگيم يكي ديگه يه چيز ديگه ميگه خيلي خنده داره

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مي خوام بگم ....

مي خوام بگم ....

پرسپوليس عشق است،هوس نيست كه با برد يا باخت ،قهرماني يا نايب قهرماني يا آخر شدن فراموشش كنيم.

بالا