كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

architecttak

کاربر فعال
سلام
به همه دوستای خوبم تبریک میگم
امیدوارم همیشه شاد باشین
من کارنامم باز نمیشه
یعنی قبول نشدم
رتبه ام 300 البته خورده ام داشت، همدان زدم
میدونم اعتماد بنفسم زیاااااااااااااااااده که برا تکمیل ظرفیت رفتم نگاه کردم :)

نه عزيزم اين حرفا جيه؟ من خبردار شدم تا رتبه 1800 هم قبول شدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
علوم تحقيقات امسال تركونده!!!

architecttak

کاربر فعال
سلام به همه و تبريك
چند تا سوال اساسي

علوم تحقيقات با خود آزاد چه فرقي داره؟
ساختمون علوم تحقيقات اراك تو خود دانشگاه آزاد اراكه؟
شهريه اش چه فرقي داره با آزاد؟
من مي خوام منتظر تكميل ظرفيت سراسري باشم مي تونم بعد از ثبت نام انصراف بدم؟ پولم استرداد ميشه؟
انتقاليش چه جوريه؟ مي تونم به علوم تحقيقاتاي شهراي ديگه انتقالي بگيرم؟
ممنون ميشم

سلام ومرسي
علوم تحقيقات لولش و ترازش از واحدهاي ديكه بالاتره
شهريه ش فك نكنم فرقي داشته باشه.
اكه نانشكاه مقصد موافق باشه ميتوني

architecttak

کاربر فعال
بچه ها کسی میدونه جریانه این علوم تحقیقاتا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون معمولا تازه تاسیس هستن از نظر سطح علمیشون مشکلی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعتبار مدرکشون با خود دانشگاه ازاد فرق داره؟؟؟؟؟؟؟
من علوم تحقیقات زنجان قبول شدم به نظرتون خوبه برم؟؟؟؟؟

اكه جندتا از كارنامه هاي ميتوني از نسبت درصدا با تراز ببيني كه جقدر سطحش بالاتره

yalda65

عضو جدید
سمانه جان این چه خرفیه آخه ؟منم اونجا قبول شدم
ولی بدون که اولا هنوز ساختمونش ساخته نشده و کلاساش و اساتیدش همون اساتید آزاد همدانن اینم بدون که آازد همدان یکی از قویترین معماری کشورو داره اینیکه قبول شدی و ناشکری میکنی سال بعد ببین چقدر سخت میشه
امسال سال اولش بود
علوم تحقیقات همدان سال دومش هست.سال گذشته هم گرفت

zahra1987

عضو
بچه ها اخرین نفری که تهران گرفته رتبش چنده؟تورو خدا سریع بگید حیاتیه .....زود باشید

binahayat_m

عضو جدید
سلام
من علوم تحقیقات البرز قبول شدم!
کسی از دوستان اطلاعاتی داره در مورد این دانشگاه!
سال اولش هست ؟
اساتید ؟
ممنون میشم
هیچ سایتی نتونستم تزش پیدا کنم

dading

عضو جدید
دوستاني كه سمنان و كرج قبول شدن انتخاب اولشون كدوم شهر بوده و رتبشون چند شده بود
ممنون اگر پاسخ بديد

zahra1987

عضو
بچه ها کی تکمیل ظرفیتشو تو خود تهران قبول شده و رتبش چند بوده؟خواهشا جواب بدید حیاتیه

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
230
دیگه آزاد ارشد معماریم خز کرد.
منو بگو كه بايد برم يكه و تنها علوم تحقيقات اراكو از خزيت در بيارم.

مگه من چقد توان دارم آخه؟
مامان بابامم كليد كردن بايد برييييي. بابا كسي نيس تلفني چيزي از اين ناكجا آباد داشته باشه.... نه سايت درس حسابي داره نه تلفني نه ساختموني هيچي... بعد مي گن علوم تحقيقات از آزادش بهتره... آزاد اراك سايت درست حسابي ساختمون درست حسابي... خجالت نمي كشن مارو مي خوان بفرستن تو خوابگاه دانشجويي كه تغيير كاربري به آموزشي داده؟ واقعا كه...
دو روزم آخه شد زمان؟ من هر ساعتي صبحش راه بيفتم بازم وقتي برسم ساعت اداريش تموم شده
اين الان وضعيت منه..هي گفتم نمي خوام برم سر آزمونا... گفتم نخوندم.... من سراسري مي خوام گفتن برو حالا ... حالام گير دادن همينو بايد بري....

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ومرسي
علوم تحقيقات لولش و ترازش از واحدهاي ديكه بالاتره
شهريه ش فك نكنم فرقي داشته باشه.
اكه نانشكاه مقصد موافق باشه ميتوني
يكي از دوستام مي گفت علوم تحقيقات تهران از بقيه واحداش بهتره ولي تو شهرستانا برعكسه.. اين صحت داره؟

لوتوس

عضو جدید
يكي از دوستام مي گفت علوم تحقيقات تهران از بقيه واحداش بهتره ولي تو شهرستانا برعكسه.. اين صحت داره؟

راست گفتن.بعدشم مگه تو بین الملل قبول نشدی؟برو مدرک کیدن.یه مشیری اونجاست که با من کارشناسی همکلاس بود مدیر گروه آزاد اراکه با کارشناسی ارشد.

after the rain

عضو جدید
سلام
من علوم تحقیقات البرز قبول شدم!
کسی از دوستان اطلاعاتی داره در مورد این دانشگاه!
سال اولش هست ؟
اساتید ؟
ممنون میشم
هیچ سایتی نتونستم تزش پیدا کنم

سلام
من تو تكميل ظرفيت علوم تحقيقات البرز قبول شدم
من شنيدم اين واحد جديدا تاسيس شده
0261-4418143-6
شماره دانشگاه علوم تحقيقات البرز
يكي از دوستام پيدا كرده...

ترازم 6177 رتبه ام 280 انتخاب اولم تهران مركز بود​

آخرین ویرایش:

samar_eng

عضو جدید
منو بگو كه بايد برم يكه و تنها علوم تحقيقات اراكو از خزيت در بيارم.

مگه من چقد توان دارم آخه؟
مامان بابامم كليد كردن بايد برييييي. بابا كسي نيس تلفني چيزي از اين ناكجا آباد داشته باشه.... نه سايت درس حسابي داره نه تلفني نه ساختموني هيچي... بعد مي گن علوم تحقيقات از آزادش بهتره... آزاد اراك سايت درست حسابي ساختمون درست حسابي... خجالت نمي كشن مارو مي خوان بفرستن تو خوابگاه دانشجويي كه تغيير كاربري به آموزشي داده؟ واقعا كه...
دو روزم آخه شد زمان؟ من هر ساعتي صبحش راه بيفتم بازم وقتي برسم ساعت اداريش تموم شده
اين الان وضعيت منه..هي گفتم نمي خوام برم سر آزمونا... گفتم نخوندم.... من سراسري مي خوام گفتن برو حالا ... حالام گير دادن همينو بايد بري....

شما اراک قبول شدی؟بازم خوبه.با این حساب تهران تا رتبه 900 در شهرهای دیگه قبولی داده!!
دانشگاه اراک با واحد علوم تحقیقاتش فرق داره مگه؟

n!mv

عضو جدید

سلام، من علوم تحقیقات قزوین قبول شدم ، فک کنم جدید التاسیسه ، غیر انتفاعی هم قبول شدم ، نمی دونم چیکار کنم ، اطلاعی از اساتید یا محل تشکیل کلاسا یا حتی نوع مدرکشون داری؟ چون هزار ماشاالله آزاد امسال با علوم تحقیقات ترکونده!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا