كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kamyab_64

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان تبریک به اونایی که قبول شدن و ارزوی بهترینها برای بقیه دوستان من هم بالاخره قبول شدم واحد انتخابی:نور زبان تخصصي انگليسي:33.3 اطلاعات عمومي تاريخ و معماري ( تاريخ معماري ايران و جهان ):75.6 مباني نظري معماري:44.4 دانش فني معماري(مباحث مربوط به سازه در معماري،تاسيسات، تنظيم شرايط محيطي): 48.9 سنجش توانايي طراحي (اسكيس):40 نمره كل 6163 رتبه ی من:19 نمره آخرين نفر انتخاب اول 6042 رتبه آخرين نفر انتخاب اول 31 کسی دیگه ای هست که نور قبول شده باشه؟
تبریک میگم :)

لوتوس

عضو جدید
سلام پس معلوم شد بین المللی رشت قبول شدی تبریک.بین المللی رشت نسبت به آزاد شهرستان بهتره یا بهتر بگم فرقی نداره با هم.من بودم میرفتم آزاد.

yalda65

عضو جدید
با توجه به اینکه دوستان زیادی به من پیام خصوصی زدن و اکثر سوالا تکراری بود و ممکن هست برای بقیه بچه ها هم مفید باشه، وبلاگی درست کردم و مطالبی رو در مورد نحوه گزینش در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه در وبلاگ قرار خواهم داد.موفق باشید.
http://arshadmemarii.blogfa.com/

آخرین ویرایش:

yalda65

عضو جدید
يه سوال :
كسي مي دونه

بين الملل بهتره يا آزاد؟ مدرك كدوم معتبرتره؟مزيتا و زيان هاي هر كدوم چيه؟
درسته كه تو بين الملل همه درسا انگليسيه؟
استادا انگليسي كه حرف نمي زنن؟
در چه مواردي انگليسيه؟

ممنون ميشم
آزاد بهتره.آخه یه سری بدون کنکور در بین الملل قبول میشن و اونها سطح علمی دانشگاه رو پایین میاره

architecttak

کاربر فعال
من امروز رفتم با رييس علوم تحقيقات يزد اقاي دكتر اسلامي صحبت كردم اولا كه خوداشونم توش موندن!!! دوما نكران نباش هنوز بذيرش يزد اعلام نشده.
وسوما دكتر داشت ميرفت تهران تا بابت همين قضيه كه فردا جلسشه تصميم بكيرن. نتايج يزد در دو مرحله 5مهر و 25مهر اعلام ميشه
و از مصوبات جلسات قبليشون اينه كه اول بومي كه تراز مناسب رو اورده و ادرس يزد رو داده بذيرش كنن بعد كساي ديكه.
شما اهل يزدي؟ رتبه؟

architecttak

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
دقیقا من هم مثه شما تهران دادم که بعد یزد رو انتخاب کنم
علوم تحقیقات یزد گفت تهران قضیه رو منتفی کرده امروزم زنگ زدم مرکز ازمون باورت میشه به من گفت ما اصلا اطلاعی از این فرم نداریمو یزد برای خودش زده؟
مگه میشه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

من امروز رفتم با رييس علوم تحقيقات يزد اقاي دكتر اسلامي صحبت كردم اولا كهخوداشونم توش موندن!!! دوما نكران نباش هنوز بذيرش يزد اعلام نشده.
وسوما دكتر داشت ميرفت تهران تا بابت همين قضيه كه فردا جلسشه تصميمبكيرن. نتايج يزد در دو مرحله 5مهر و 25مهر اعلام ميشه
و از مصوبات جلسات قبليشون اينه كه اول بومي كه تراز مناسب رو اورده وادرس يزد رو داده بذيرش كنن بعد كساي ديكه.
شما اهل يزدي؟ رتبه؟

architecttak

کاربر فعال
منم 1 وضعیتی مشابه شما دارم.خود علوم تحقیقات بعیده مگه اینکه شهرستان اما کجا؟؟؟؟؟؟خدا عالمه

من امروز رفتم با رييس علوم تحقيقات يزد اقاي دكتر اسلامي صحبت كردم اولا كهخوداشونم توش موندن!!! دوما نكران نباش هنوز بذيرش يزد اعلام نشده.
وسوما دكتر داشت ميرفت تهران تا بابت همين قضيه كه فردا جلسشه تصميمبكيرن. نتايج يزد در دو مرحله 5مهر و 25مهر اعلام ميشه
و از مصوبات جلسات قبليشون اينه كه اول بومي كه تراز مناسب رو اورده وادرس يزد رو داده بذيرش كنن بعد كساي ديكه.
شما اهل يزدي؟ رتبه؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزاد بهتره.آخه یه سری بدون کنکور در بین الملل قبول میشن و اونها سطح علمی دانشگاه رو پایین میاره

خيلي بدي يلدا ... چرا گفتي آزاد بهتره!:neutral:الان مي رم خودمو مي كشم:weirdsmiley:نكنه چون خودت آزادي مي گييييييييي..... ها هاه ها هاهاها؟؟....ها..............؟يلدا ... يلداااااااااا....يلداااااااااااااااااااااااااا .... از اسمت خوشم اومده....

بدون كنكور؟ شنيدم آزمون ورودي داره كه تو سختي معروفه ....چه مي دونم مصاحبه داره و تافل مي خواد و اين برنامه ها.

و تو سايتش كه نوشته سراسري مبدا رو مي دن ولي با قيد بين الملل.
هزينشم دو برابره آزاده

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پس معلوم شد بین المللی رشت قبول شدی تبریک.بین المللی رشت نسبت به آزاد شهرستان بهتره یا بهتر بگم فرقی نداره با هم.من بودم میرفتم آزاد.
لوتوس خيلي تيزيا.... به جا نميارم.

yalda65

عضو جدید
بدون كنكور؟ شنيدم آزمون ورودي داره كه تو سختي معروفه ....چه مي دونم مصاحبه داره و تافل مي خواد و اين برنامه ها.

هزينشم دو برابره آزاده
اره.یه سری بچه ها با کنکور قبول میشن مثل شما و شهریتون نصف بقیه هست چون با آزمون سازمان سنجش قبول شدید.
یه سری هم بدون کنکور ارشد میرن.ظاهرا یه امتحانی هم میگیرن خودشون و باید در اون امتحان قبول بشن.آزمون اسکیس هم میگیرن ازشون اما من شنیدم خیلی سطح علمی بالایی نداره.آزمون تافل ممکنه داشته باشه.اما خوب تافل نشون دهنده سطح زبان هست نه اطلاعات معماری. این گروه باید شهریه دو برابر بپردازند.
در کل به نظر من آزاد شهرستانهایی مثل قزوین،همدان،خوراسگان و ...بهتر هست.
باز هم برید محل دانشگاه بپرسید.تا کسی چیزی رو از نزدیک تجربه نکنه نمیتونه نظر دقیقی بده.

yalda65

عضو جدید
خيلي بدي يلدا ... چرا گفتي آزاد بهتره!:neutral:الان مي رم خودمو مي كشم:weirdsmiley:نكنه چون خودت آزادي مي گييييييييي..... ها هاه ها هاهاها؟؟....ها..............؟يلدا ... يلداااااااااا....يلداااااااااااااااااااااااااا .... از اسمت خوشم اومده....

هزينشم دو برابره آزاده

اوه اوه!حالا کتکم میخوریم این وسط!!!:crying::D
نه بابا.من تعصبی رو هیچی ندارم!به نظر من کلا درس خوندن تو ایران اشتباه هست!آزاد،دولتی،پیام نور هیچ فرقی نداره!!!
من از آزاد راضیم.استادای خوبی داریم.لیسانسم روزانه شهرستان بود اما الان که آزاد تهران میخونم راضی تر هستم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره.یه سری بچه ها با کنکور قبول میشن مثل شما و شهریتون نصف بقیه هست چون با آزمون سازمان سنجش قبول شدید.
یه سری هم بدون کنکور ارشد میرن.ظاهرا یه امتحانی هم میگیرن خودشون و باید در اون امتحان قبول بشن.آزمون اسکیس هم میگیرن ازشون اما من شنیدم خیلی سطح علمی بالایی نداره.آزمون تافل ممکنه داشته باشه.اما خوب تافل نشون دهنده سطح زبان هست نه اطلاعات معماری. این گروه باید شهریه دو برابر بپردازند.
در کل به نظر من آزاد شهرستانهایی مثل قزوین،همدان،خوراسگان و ...بهتر هست.
باز هم برید محل دانشگاه بپرسید.تا کسی چیزی رو از نزدیک تجربه نکنه نمیتونه نظر دقیقی بده.
يلدا بازم كه به دانشگاه قبولي من توهين كردي....:wallbash: وقتي كشتمت مي فهمي سطح علميش بالاس....
باشه ... ميرم. بعد ببين اين كه ميگي شهريه نصف ميشه كه در كل من زنگيدم گفت دوسالش 13 14 ميليون ميشه....
الان يعني اين نصفشه/؟ خاك توسرم 28 ميليون مي دن.....؟؟؟؟؟ اونا ديگه واقعا كين.... پس بهتره سريعا برم شوهر ايده آلمو اونجا حتما مي يابم:whistle:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه!حالا کتکم میخوریم این وسط!!!:crying::D
نه بابا.من تعصبی رو هیچی ندارم!به نظر من کلا درس خوندن تو ایران اشتباه هست!آزاد،دولتی،پیام نور هیچ فرقی نداره!!!
من از آزاد راضیم.استادای خوبی داریم.لیسانسم روزانه شهرستان بود اما الان که آزاد تهران میخونم راضی تر هستم.
نه بابا من آزاد قزوين بودم... اصلا هم راضي نبودم... به جاي معمار مانكن و فوتباليست و هنرپيشه تحويل جامعه ميده.... حتما هم مي خوام مدرك ارشدم سراسري باشه.

yalda65

عضو جدید
يلدا بازم كه به دانشگاه قبولي من توهين كردي....:wallbash: وقتي كشتمت مي فهمي سطح علميش بالاس....
باشه ... ميرم. بعد ببين اين كه ميگي شهريه نصف ميشه كه در كل من زنگيدم گفت دوسالش 13 14 ميليون ميشه....
الان يعني اين نصفشه/؟ خاك توسرم 28 ميليون مي دن.....؟؟؟؟؟ اونا ديگه واقعا كين.... پس بهتره سريعا برم شوهر ايده آلمو اونجا حتما مي يابم:whistle:
نههههههههه!نزن به دیوارررررر!من بی تقصیرم بخدااااااااا:cry:
آواز دهل از دور خوش است.سراسری هم خبری نبود.من هم سراسری شهرستان بودم و هم 2 ترم شهید بهشتی مهمان بودم.کلا زیاد حساس نباش.چون هیچ فرق خاصی با هم ندارن!اما شهریه اش خیلی بالاست.با 14 میلیون میشه دکترا مالزی خوند با 28 میلیون هم آمریکا میشه دکترا خوند!اما از اون لحاظ که گفتی موافقم.دو سال هزینه میکنی اما یه عمر....!!!:D
راستی شما رو تو آزاد قزوین مانکن و فوتبالیست و ... دادن بیرون.ما رو هم تو دولتی حاج خانوم!!!کلا معمار بیرون ندادن!!!

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
نههههههههه!نزن به دیوارررررر!من بی تقصیرم بخدااااااااا
آواز دهل از دور خوش است.سراسری هم خبری نبود.من هم سراسری شهرستان بودم و هم 2 ترم شهید بهشتی مهمان بودم.کلا زیاد حساس نباش.چون هیچ فرق خاصی با هم ندارن!اما شهریه اش خیلی بالاست.با 14 میلیون میشه دکترا مالزی خوند با 28 میلیون هم آمریکا میشه دکترا خوند!اما از اون لحاظ که گفتی موافقم.دو سال هزینه میکنی اما یه عمر....!!!:D
راستی شما رو تو آزاد قزوین مانکن و فوتبالیست و ... دادن بیرون.ما رو هم تو دولتی حاج خانوم!!!کلا معمار بیرون ندادن!!!
یلدا من قبول میشم یا نه؟؟؟؟؟:cry:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نههههههههه!نزن به دیوارررررر!من بی تقصیرم بخدااااااااا:cry:
تازه يكي از دوستام ميگفت چرا اينكارو مي كني برو تركيه با 4 5 ميليون يه دانشگاه تو تركيه ارشدتو تموم كن همون جا هم اگه خوشگل باشي( همون مانكناي قزوين اينجا بكار مياد) و اكتيو هم باشي استادا بهت پرو‍‍‍‍ه ميدن واسه همين معمولا همونجا هم مي مونن كار مي كنن فقط تافل مي خواد. 80 تومن هم هزينه ي رفت و آمدت ميشه.
اينجا نتيجه مي گيرم آزاد باز عملكردش بهتر بوده به يه دردي خورده حداقل.

yalda65

عضو جدید
عرض به خدمت شما که (اوه اوه چه مودب شدم):دی
رتبم 58 رتبه نفر آخر 24 دانشگاه همدان
یکی از بچه ها همدان بود.ازش میپرسم ببینم آخرین رتبه تکمیل همدان پارسال چند بوده دقیقا بهت میگم.اما احتمالا ماکزیمم تا 50 همون همدان قبول میشن.شما رو احتمالا یه شهر دیگه قبول میکنن.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بچه ها همدان بود.ازش میپرسم ببینم آخرین رتبه تکمیل همدان پارسال چند بوده دقیقا بهت میگم.اما احتمالا ماکزیمم تا 50 همون همدان قبول میشن.شما رو احتمالا یه شهر دیگه قبول میکنن.
پارسال تا 54 قبول کردن احتمال داره 4 نفرم نیان نه؟؟؟؟بعدش من زنگ زدم آموزش گفت اگه واحد خودمون نشه احتمالا علوم تحقیقات همدان قبولی
آره ؟؟؟راس میگه؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه... يلدا..... بهش بگو كه راس نيس بگو كه همش دروغه...بگو كه همش يه بازي بوده... يه بازيه احمقانه...بهش بگو.... بگو راحت شه از اين زندگي:crying2:

آخرین ویرایش:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه... يلدا..... بهش بگو كه راس نيس بگو كه همش دروغه...بگو كه همش يه بازي بوده... يه بازيه احمقانه...بهش بگو.... بگو راحت شه از اين زندگي
چی میگی الهه؟؟؟؟؟از زندگی نا امیدم نکن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا