قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
آدمین باشگاه، هنوز همون آدمین قدیم هستن؟ آواتارشون که همونه. قدیما یادمه پیرجو هم همکار آدمین بودن، الان به نظر خبری ازشون نیست، اصلا پیداشون نکردم!!!!
بله همون ادمین قدیمی هستن

الان هم ایشون همکار ادمین هستن، گاه گداری بهمون سر می زنن

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقی افتاده جدیدا که من بیخبرم؟ احساس میکنم یه چیزی این وسط درست نیست🤔😁
نه گلم فقط چون باهاشون حرف زده ام یه انسان به تمام معنا هست. :gol: پیروز و سربلند و پایدار باشه .

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیرجو رو میگم🙄🤣
آها
مربوط به قبلاً هست صحبت خاصی نداشتیم ، یکی دوبار بیشتر از قبولی دکترا صحبت کردیم و باشگاه و آخرین بار فقط پرسیدم که چرا منو بُن کردین ؟ جواب ندادن.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من
آها
مربوط به قبلاً هست صحبت خاصی نداشتیم ، یکی دوبار بیشتر از قبولی دکترا صحبت کردیم و باشگاه و آخرین بار فقط پرسیدم که چرا منو بُن کردین ؟ جواب ندادن.
در مورد مهندسی شیمی و اینا باهاش صحبت کردم
مهربون ه😁

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
امشب یاد قدیمها افتادم، شبهای جمعه که فرداش دانشگاه نداشتیم تا صبح توی باشگاه میچرخیدیم، گاهی کامل صبح میشد که میخوابیدیم، اونهمه حرف از کجا میومد آخه که تمومی نداشت؟ 🤦‍♀️😁😁

!austenite

کاربر حرفه ای
امشب یاد قدیمها افتادم، شبهای جمعه که فرداش دانشگاه نداشتیم تا صبح توی باشگاه میچرخیدیم، گاهی کامل صبح میشد که میخوابیدیم، اونهمه حرف از کجا میومد آخه که تمومی نداشت؟ 🤦‍♀️😁😁
فعلا که قدیمیو جدید غایبن همه خخخ

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلاااااام امیدوارم همه خوب و سلامت باشن خیلی دلم برای دوستام تنگ شده چه روزایی اینجا داشتیم حدود 10 سال پیش فک کنم اینجا عضو شدم یادش بخیر
برای همتون ارزوی شادی سلامت و موفقیت دارم