قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عزیزم محسن جان
فقط یه مبحث در مورد زنان مطرح کردم
دوست داشتم بدون تعصب جواب بدین
ایا دختر حق نداره مث پسر اختیار داشته باشه؟
بخاطر اینه که مردا جنس خودشون رو بهتر میشناسن :twisted:

دختر اگه پدرش واقعا در حقش داره ظلم میکنه میتونه از دادگاه حکم بگیره واجازه اش با خودش باشه
اجازه فقط برای ازدواج اوله...

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بخاطر اینه که مردا جنس خودشون رو بهتر میشناسن :twisted:

دختر اگه پدرش واقعا در حقش داره ظلم میکنه میتونه از دادگاه حکم بگیره واجازه اش با خودش باشه
اجازه فقط برای ازدواج اوله...
چه خشن شدی بانو امین 😁

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید دلیلش احساساتی تر بودن دخترا باشه که تو روابط فردی باعث بشه گاهی بعضی چیزا رو نبینن
بخاطر جنس لطیفشون
جنس لطیف خانمها و این حرفا رو فقط توی ج ا میزنن
تا حق همه چی رو از خانم ها بگیرن
بحث حجاب رو فاکتور بگیریم همه میدونیم جامعه ایران یک جامعه زن ستیز هست
اگر نظام مرد سالار نباشه و زن ها حقوق مساوی داشته باشن یک زن هیچوقت اسیب پذیر نخواهد بود

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند وقت پیش در مورد یک موسسه ی مربوط به زنان خوندم اسمش یادم نیست یک اخوند رییسش بود
خب این معلومه که دلش برای جامعه زنان نمی سوزه اصلا نمیدونم دلیل انتخابش چیه شاید دو جنسه بوده 😁 بعدم توی برنامه زلال احکام یه اخوند دیگه میارن میگن بله جنس زن لطیف است و از این حرفای خاله زنک بازی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر نظام مرد سالار نباشه و زن ها حقوق مساوی داشته باشن یک زن هیچوقت اسیب پذیر نخواهد بود
قبول دارم که باعثش جامعه ی ایران هست
این که گفتم مربوط به شرایط الان و آسیب پذیرتر بودی فعلی زنان جامعه هست
هرچند همه ی ما آسیب پذیری هایی داریم که ازشون فرار میکنیم یا گاهی تظاهر به چیز دیگه بودن میکنیم
بدلیل شرایط زندگی، مملکت و کودکی از نظر من بیشتر از شصت درصد افراد تو جامعه نیاز به مشاور دارن برای رفع این آسیب پذیری ها
این آسیب پذیری ها آخرش یه اضطراب، افسردگی و ..... ختم میشه و افراد افسرده و مضطرب و اینا میشن چنین جامعه ای
البته مشکل بزرگتر که در بین افراد معمول و مرسوم هست این هست که کسی نمیاد خودش بره سراغ راهنما و مشاور چون اکثرهم فکر میکنن بهترین آدم ممکن هستن و نیازی به مشاوره و کمک ندارن و مقاومت میکنن در مقابل اینکه برن دنبال اصلاح یه سری چیزا
و یه چیز بدی هم که جا افتاده و می‌تونه این رو تشدید کنه اینه که طرف به حرف دیگران فکر می‌کنه
فکر می‌کنه اگر بره پیش مشاور یا روانشناس ملت میگن روانی ه!
در صورتی که کسی که می‌ره دنبال رفع مشکلاتش از نظر روانی به نظر من از بقیه سالم تره!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول دارم که باعثش جامعه ی ایران هست
این که گفتم مربوط به شرایط الان و آسیب پذیرتر بودی فعلی زنان جامعه هست
هرچند همه ی ما آسیب پذیری هایی داریم که ازشون فرار میکنیم یا گاهی تظاهر به چیز دیگه بودن میکنیم
بدلیل شرایط زندگی، مملکت و کودکی از نظر من بیشتر از شصت درصد افراد تو جامعه نیاز به مشاور دارن برای رفع این آسیب پذیری ها
این آسیب پذیری ها آخرش یه اضطراب، افسردگی و ..... ختم میشه و افراد افسرده و مضطرب و اینا میشن چنین جامعه ای
البته مشکل بزرگتر که در بین افراد معمول و مرسوم هست این هست که کسی نمیاد خودش بره سراغ راهنما و مشاور چون اکثرهم فکر میکنن بهترین آدم ممکن هستن و نیازی به مشاوره و کمک ندارن و مقاومت میکنن در مقابل اینکه برن دنبال اصلاح یه سری چیزا
و یه چیز بدی هم که جا افتاده و می‌تونه این رو تشدید کنه اینه که طرف به حرف دیگران فکر می‌کنه
فکر می‌کنه اگر بره پیش مشاور یا روانشناس ملت میگن روانی ه!
در صورتی که کسی که می‌ره دنبال رفع مشکلاتش از نظر روانی به نظر من از بقیه سالم تره!
باعث و بانی همه این مشکلات به اموزش ها و فرهنگ غلط جامعه بر میگرده و سال ها طول میکشه که درست بشه
الان کسی رو پیدا نمیکنی که یه زندگی آروم بی دغدغه داشته باشه
چرا؟ همش بخاطر حکومت ایدولوژیک هست که آسایش و رفاه رو از مردم گرفته

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزان خودتون رو کنترل کنید آزادی هاتون زیاد شده جنبه داشته باشید :evil: میخواید بزنند فیلمون رو تر کنند؟:wallbash:

خخخخخخ
میخواید یه طرح صیانت از سیاست و دیانت کاربران باشگاه تدوین کنیم؟:w18:
آره اَدمین

...

پ .ن: دوستان عزیز فعلا مشهد مقدس هستم نایب الزیاره دوستان عزیز خواهم بود

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخواید یه طرح صیانت از سیاست و دیانت کاربران باشگاه تدوین کنیم؟:w18:
طرح لازم نداره ادمین فقط کافیه محممد آقا رو پیدا کنی دوباره بیاریش فعالیت کنه کارو در میاره برات :d

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان میخوای زن بگیری پدر دختره راضی نیست؟
@Ahmad Engineer
احمد جان برو برا محمد جلو مخ‌ پدر عروس رو بزن خیرشو ببینی
والا مخ زنیم در حد جنس آقایون نیست😬😬😬
میترسم برم اشتباهی مخ خوده دختره یا مامانشو بزنم😝😄😄😄😄
حالا اگه بازم اصرار دارید من حرفی ندارم😉😅

ΜΟΗΑΜΜΑD

کاربر بیش فعال
متاسفانه چنین هست
مردا که معمولا دنبال این حرفا نیستن
خود خانوما ببین چ جوابی دادن به سوالم!
از ماست که بر ماست

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه چنین هست
مردا که معمولا دنبال این حرفا نیستن
خود خانوما ببین چ جوابی دادن به سوالم!
از ماست که بر ماست
منشا این مسایل بر میگرده عدم آگاهی اگر دغدغه فهمیدن نباشه جواب ها کلیشه ای خواهد بود زیاد درگیر جواب های دوستان نشو
حرف درست رو هرجا هست باید گفت تصمیم اینکه پذیرفته بشه یا نه بر عهده دیگرانه
زنان جامعه ایران اگر مطالبه گر بودن که این اوضاع نبود
کسی هم که میگه این شرایط اوکیه راضی شده که جامعه اینطوره یا راضیش کردن همینه که هست
اگر در خانه کس است یک حرف بس است

آخرین ویرایش: